Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер "Колумбус"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.12.2012, 10:26 #2100742   #441
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Seriy Переглянути допис
Вам просто не пощастило і ви попали в одну з проблемних зон, яка колумбусу, скоріш за все, дісталась від бітера. В більшості користувачів, в яких вистачило терпіння залишитись на колумбусі, швидкість більш-менш заявлена.
я не знаю як там в них більшості, але я заявленої швидкості від них також не дочекався. і мене мало хвилюють їхні "проблемні зони" і "не варто турбувати дівчат на тех підтримці бо вони не технарі і не знають і 10% від потрібного". мені треба стабільний інтернет і заявлену швидкість. причини чому нема швидкості і чому весь час пропадав інтернет і безкінечні обіцянки все поправити невідомо коли, всякі розкази про фаерволи, перегрузку серверів спідтесту, і решту казок які вони видумують,- мене і решту користувачів "в проблемних зонах" НЕ ЦІКАВЛЯТЬ.

Цитата:
Допис від Nifrediel Переглянути допис
так що якщо у Вас швидкість нижче належної, телефонуйте їм на підтримку і стійте на своєму, може разом доб'ємося нормальної роботи «Колумбуса». А то поки що вони на нас наживаються
з такими проблемами рекомендую при можливості просто змінити провайдера.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2012, 13:35 #2101540   #442
Nifrediel
Учасник
 
Аватар для Nifrediel
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
і "не варто турбувати дівчат на тех підтримці бо вони не технарі і не знають і 10% від потрібного".
В кінці кінців це Техпідтримка а не "Телефон довіри", туди люди звертаються з реальними проблемами для реального їх вирішення, а не просто розповісти про наболівше дівчаткам, знання яких по заданій темі часто не виходять за рамки "У вас кабель на пряму підключений до комп’ютера чи через роутер?".
В задачі питається: для чого набирати на роботу купу некомпетентних людей? Для чого взагалі існує техпідтримка особливо у нічний час, якщо вони не соромлячись відповідають, що нічого не можуть зробитиі ще, мало того, намагаються зробити з тебе дуру? Я, дівчина і простий користувач, знаю і розумію більше ніж ті дівчатка з техпідтримки.
Іншого вибору, як відмовитись від "Колумбуса" я не бачу.....але ж залишається ще багато абонетів з такимиж проблемами, які не можуть знайти прравди....
Nifrediel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2012, 23:47 #2102020   #443
x_files2001
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Nifrediel Переглянути допис
відмовитись від "Колумбуса" я не бачу
Ви повторюєтеся, ніхто вам не відговорює іти пробувати щастя в інших провайдерів.
У мене склалася така сама ситуація з тех.підтримкою у одеколоні"Воля", можете почитати тут тиць. http://forum.te.ua/showpost.php?p=2100533&postcount=705
+ я за 4дзвінки до них, реально 1.5-2 години провисів на телефоні.
А усе пояснюється дуже просто== ГРОШІ. Зарплата на телефоні не дуже велика, я гадаю. І тому люди які шарять більш-менш, йдуть на роботу з більшою оплатою. І явно це не нічна робота телефоніста(не в обіду комусь)
Ви б проміняли свого чоловіка на нічну роботу? В очікувані випадкових дзвінків якихсь лунатіків? (не в обіду комусь)
Як на мене до цілодобова підтримка, то перебір. Ну до 21 чи 22 - вже потолок.

а по темі, то на даний часу мене позитивні враження.
Колумбус швидше підключить мій дім і мене до мережі, ніж одеколон-воля вияснить чому у мене пропав інет.
x_files2001 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Lushen (24.12.2012), Wild Orchid (25.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2012, 15:24 #2103171   #444
NightDragonUA
Учасник
 
Аватар для NightDragonUA
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від x_files2001 Переглянути допис
Колумбус швидше підключить мій дім і мене до мережі, ніж одеколон-воля вияснить чому у мене пропав інет.
З підключенням тут заперечень нема. А от з вирішення проблеми, вони ще й фору можуть дати.
Хоча ситуацію "чим дальше до клієнта, тим важче їхати" я розумію. В Україні це нормальне явище.
P.S. До мене теж відносно довго їхати.
NightDragonUA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2012, 22:05 #2104333   #445
Wild Orchid
 
Аватар для Wild Orchid
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

тільки но отримала лист щастя від "Волі" і провисівши на лінії, хз скільки часу, не дочекавшись оператора - зразу вирішила підключитись до Колумбуса Тб+тирнет, хоча і це не панацея ))

P.S. історія Nifrediel чимось схожа на - антипіар, таке зусрічається, коли фірма конкурент, активно очорнює своїх конкуренів на різного роду сайтах та форумах, а акаунт людини з трьома дописами, десь так ... "раптово захотілось створити акаунт і в темі про колумбус, гарним шрифтом, з виділеннями і розділовими знаками, написати, які вони погані" - трохи якось підозріло якщо чесно, схоже на троллінг. ІМХО

Востаннє редагував Wild Orchid: 25.12.2012 о 23:16.
Wild Orchid зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2012, 10:53 #2104540   #446
NightDragonUA
Учасник
 
Аватар для NightDragonUA
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
історія Nifrediel чимось схожа на - антипіар, таке зусрічається, коли фірма конкурент, активно очорнює своїх конкуренів на різного роду сайтах та форумах, а акаунт людини з трьома дописами, десь так ... "раптово захотілось створити акаунт і в темі про колумбус, гарним шрифтом, з виділеннями і розділовими знаками, написати, які вони погані" - трохи якось підозріло якщо чесно, схоже на троллінг. ІМХО
Антипіар?! Сильно сумніваюсь. Тим більше не секрет, що у Коламбуса стабільність трохи хромає. (особливо у тих, хто був з Bitternet).
Не секрет також, що швидкість у Коламбуса найвища (при оцінці пропозиція ціна 100/100). На відміну від КС (50/100, хоча стабільність у них вища) чи Тернет (60/100). Решту нема сенсу описувати.
Плюс невеликі бонуси від усіх цих провайдерів.
P.S. Я своє життя на форумі також починав тут, тому це не показник.
NightDragonUA зараз поза форумом  
Подякували 2:
Logs80 (27.12.2012), Nifrediel (27.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2012, 11:08 #2104559   #447
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

зкажу так, проблемні обєкти, проблемні лінії і клієнти є у всіх. От Ви кажете про те що стабільність хромає, я не згідний, у мене інет від біттера-колумбуса з 09 року, за цей час проблеми були тільки раз при самому переїзді в вересні цього року, а далі і швидкість стабільна і на підтримку дозвонююсь, і ще знаю масу людей в яких теж все чудово працює.
Скажу так в 75% коли жаліються на провайдера, вина самого клієнта, нагружають систему непонятними "ускарітєлямі інтернета" пальоні антивіруси, фаєрволи і брандмауери, ставлять сами дешевший роутер і потім жаліються а чого я плачу такі гроші а інтернет лагає.
StealZ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Wild Orchid (26.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2012, 11:22 #2104576   #448
zanjey
Учасник
 
Аватар для zanjey
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

info@columbus.te.ua 24 груд. (2 дн. тому)
кому мені
цікавить коли буде підключений будинок вул.Вербицького 5 , мене особисто зацікавив ваш пакет "Разом дешевше 120"! чи буде можливість рознести кабельне по 3-х ТВ і чи зміниться вартість?

Доброго дня,нажаль ми не надаємо послугу КТБ по даному адресу. Як тільки зявиться така можливість ми вам обовязково зателефонуємо.

Мені несподобалась така відповідь на почту! куда зателефонуєте!? я ж незалишив свого № тел!
Хоча я хочу цифрове КТБ! так як на канаді в ямі і там крім кабельного нічого неподивишся! хіба через "НЕТ" онлайн ТВ! але воно "тупить"!
якшо тут є (на форумі) працівники "Колумбус" дайте відповідь в ПП!
Наперед дякую!
zanjey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 00:44 #2105138   #449
Nifrediel
Учасник
 
Аватар для Nifrediel
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
P.S. історія Nifrediel чимось схожа на - антипіар, таке зусрічається, коли фірма конкурент, активно очорнює своїх конкуренів на різного роду сайтах та форумах, а акаунт людини з трьома дописами, десь так ... "раптово захотілось створити акаунт і в темі про колумбус, гарним шрифтом,, написати, які вони погані" - трохи якось підозріло якщо чесно, схоже на троллінг. ІМХО
Було би що антипіарити... 24.12.2012р. я прийшла щоб відмовитись від послуг "Колумбусу" так вони мало того що перерахунок абонплати не зробили так ще й боргу мені звідкілясь 150 грн. надибали! От попали би Ви на моє місце тоді б я глянула на Ваш "антипіар". І чим це я цікаво їх очорнила? Тим що після 4 місяців безрезультатних вияснень відносин з "Колумбусом" розповіла свою історію і ЗАПРОПОНУВАЛА іншим людям переконатись чи немає у них схожої проблеми? Як Ви виразились "гарний шрифт з виділеннями і розділовими знаками" це показник моєї освченості а не антипіару А оскільки Ви акцентували на це увагу то виникає питання: Ви часом не представник "Колумубусу" ?
Усім кого задовільняюсть послуги цього провайдера, бажаю великої удачі і не дай Бог не потрапити на моє місце, бо я дуже сумніваюсь що Вам вдасться їм щось доказати і щось від них добитись! Мені особисто вдалось щось довести тільки завдяки тому, що мій чоловік системний адміністратор з 15 річним стажем і вже 7 років працює в крупній електротехнічній компанії та спеціалізується якраз на комп’ютерних мережах. Спільними зусиллями з головним інженером "Колумбусу" вдалось вияснити, що проблема в їх обладнанні. Це обладнання було замінене та видимих результатів це поки що не дало. Швидкість інтернету збільшилась та поки що не стабільна. В останні дні користування послугами "Колумбусу" ми ще співпрацюєм з головним інженером для вирішення цієї проблеми.
Nifrediel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Logs80 (27.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 01:22 #2105142   #450
Logs80
Учасник
 
Аватар для Logs80
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
зкажу так, проблемні обєкти, проблемні лінії і клієнти є у всіх. От Ви кажете про те що стабільність хромає, я не згідний, у мене інет від біттера-колумбуса з 09 року, за цей час проблеми були тільки раз при самому переїзді в вересні цього року, а далі і швидкість стабільна і на підтримку дозвонююсь, і ще знаю масу людей в яких теж все чудово працює.
Скажу так в 75% коли жаліються на провайдера, вина самого клієнта, нагружають систему непонятними "ускарітєлямі інтернета" пальоні антивіруси, фаєрволи і брандмауери, ставлять сами дешевший роутер і потім жаліються а чого я плачу такі гроші а інтернет лагає.
Большинство пользователей не могут доказать своей правоты, вот и выходит, что якобы, виноваты 75% пользователей, хотя на самом деле - это 75% вины провайдеров. Это говорю из личного опыта, я не один год работаю в аутсорсинговой компании (компьютерный сервисный центр) и знаю что это такое, не с одним провайдером воевал и пока что, слава Богу, без поражений... Зачастую, все сводится к тому, что либо они просто не компетентны в данном вопросе либо им просто ЛЕНЬ с Вашими проблемами разбираться и только после того, как им дашь хорошего "пендаля" они начинают шевелиться. Что же касается роутеров, то даже самый плохой роутер обеспечит пропускную способность как минимум 20 МБит/с, так что Ваши слова касаются пользователей со скоростью выше указанной. Вся остальная чепуха, аля ускорители, паленые антивирусы и firewall, никогда не уменьшала скорость больше, чем на 10%, но не как уж не на 70-90%.
Для общего развития: Брандма́уэр (нем. Brandmauer) — заимствованный из немецкого языка термин, являющийся аналогом английского firewall в его оригинальном значении (стена, которая разделяет смежные здания, предохраняя от распространения пожара). Интересно, что в области компьютерных технологий в немецком языке употребляется слово «Firewall».
Logs80 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Nifrediel (27.12.2012), NightDragonUA (27.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 07:00 #2105169   #451
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Logs80 Переглянути допис
Большинство пользователей не могут доказать своей правоты, вот и выходит, что якобы, виноваты 75% пользователей, хотя на самом деле - это 75% вины провайдеров. Это говорю из личного опыта, я не один год работаю в аутсорсинговой компании (компьютерный сервисный центр) и знаю что это такое, не с одним провайдером воевал и пока что, слава Богу, без поражений... Зачастую, все сводится к тому, что либо они просто не компетентны в данном вопросе либо им просто ЛЕНЬ с Вашими проблемами разбираться и только после того, как им дашь хорошего "пендаля" они начинают шевелиться. Что же касается роутеров, то даже самый плохой роутер обеспечит пропускную способность как минимум 20 МБит/с, так что Ваши слова касаются пользователей со скоростью выше указанной. Вся остальная чепуха, аля ускорители, паленые антивирусы и firewall, никогда не уменьшала скорость больше, чем на 10%, но не как уж не на 70-90%.
Для общего развития: Брандма́уэр (нем. Brandmauer) — заимствованный из немецкого языка термин, являющийся аналогом английского firewall в его оригинальном значении (стена, которая разделяет смежные здания, предохраняя от распространения пожара). Интересно, что в области компьютерных технологий в немецком языке употребляется слово «Firewall».
а я працював купу років в сфері ремонту компютерів, а до цього в інтернет провайдера. По Ваших словах провайдер "кака", я з цим не згідний не буду повторюватись чому. Нарахунок швидкості то у більшості людей 60-100мбіт, і вони не успокояться доки спід тест їм не покаже ці цифри (миж то знаємо як працює спід тест) і буде дзвонити і нити що дайте обіцяну швидість (хоча в договорі зазначено що це максимально можлива не гарантована швидкість).
Все що я писав з наглухо забитии говнософтом системами заторможують роботу ПК, а народ думає що це погано працює інтернет дзвонить і жаліється які всі всюди погані.
StealZ зараз поза форумом  
Подякували 2:
newkos (27.12.2012), Wild Orchid (27.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 07:42 #2105175   #452
newkos
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Такий самий досвід роботи як і в StealZ-а і теж підтримую про засраність комп"ютерів користувачів, які плачуть шо все тормозить і не качає.

Спідтест гімно і показує все не правильно, перевірити можна тільки скачавши торрент на якому є достатньо людей які роздають (від 10-15 і далі роздаючих) і чим їх більше тим краще і швидше ви скачаєте
newkos зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 08:28 #2105212   #453
Logs80
Учасник
 
Аватар для Logs80
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
а я працював купу років в сфері ремонту компютерів, а до цього в інтернет провайдера. По Ваших словах провайдер "кака", я з цим не згідний не буду повторюватись чому. Нарахунок швидкості то у більшості людей 60-100мбіт, і вони не успокояться доки спід тест їм не покаже ці цифри (миж то знаємо як працює спід тест) і буде дзвонити і нити що дайте обіцяну швидість (хоча в договорі зазначено що це максимально можлива не гарантована швидкість).
Все що я писав з наглухо забитии говнософтом системами заторможують роботу ПК, а народ думає що це погано працює інтернет дзвонить і жаліється які всі всюди погані.
Так вот, у этого большинства, в домашних условиях, роуторы отсутствуют (за ненадобностью), так что если пользователь хочет увидить результат, при пакете 100 МБит/с, хотя бы 70МБит/с в этом нет ничего плохого. Касательно гарантированной скорости, то плох тот провайдер, у которого падения в часы Пик составляют больше чем 20-30% от заявленной, такой провайдер нужно менять. Согласитесь, что не очень приятно вместо 100 увидить 2МБит/с. Что же до софта, то в большинстве случаев, после двух часов "взаимных комплиментов" с представителем провайдера, при том же софте, пользователь все таки получает ту скорость, которая заявлена в его пакете. На счет speedtest, одним им сыт не будешь, поэтому всегда пользуюсь не только им но закачками с разных источников... Кстати, на счет тестирования торентом, это не показатель, попадись пару раздающих с этого же провайдера, а то еще и соседи с одной подсети, и скорость будет астрономическая, а инет как тормозил так и будет тормозить...
Я не спорю, много случаев, когда и пользователи лажают. Но и тут, самая распространенная причина - это "Больной" компьютер. Мало того, что ползают, там где не надо, так еще понаслушиваются рекомендаций провайдера и отключают антивирус... А потом поднимают бучу, так как не только инет но и сам компьютер тормозит до безумия. Так что, как по мне, пусть я потеряю в производительности 10-15%, нежели потом часами ждать открывающихся окон.
Logs80 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 08:46 #2105227   #454
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Logs80 Переглянути допис
Так вот, у этого большинства, в домашних условиях, роуторы отсутствуют (за ненадобностью), так что если пользователь хочет увидить результат, при пакете 100 МБит/с, хотя бы 70МБит/с в этом нет ничего плохого. Касательно гарантированной скорости, то плох тот провайдер, у которого падения в часы Пик составляют больше чем 20-30% от заявленной, такой провайдер нужно менять. Согласитесь, что не очень приятно вместо 100 увидить 2МБит/с. Что же до софта, то в большинстве случаев, после двух часов "взаимных комплиментов" с представителем провайдера, при том же софте, пользователь все таки получает ту скорость, которая заявлена в его пакете. На счет speedtest, одним им сыт не будешь, поэтому всегда пользуюсь не только им но закачками с разных источников... Кстати, на счет тестирования торентом, это не показатель, попадись пару раздающих с этого же провайдера, а то еще и соседи с одной подсети, и скорость будет астрономическая, а инет как тормозил так и будет тормозить...
Я не спорю, много случаев, когда и пользователи лажают. Но и тут, самая распространенная причина - это "Больной" компьютер. Мало того, что ползают, там где не надо, так еще понаслушиваются рекомендаций провайдера и отключают антивирус... А потом поднимают бучу, так как не только инет но и сам компьютер тормозит до безумия. Так что, как по мне, пусть я потеряю в производительности 10-15%, нежели потом часами ждать открывающихся окон.
Майже в кожного другого абонента стоїть роутер, поперше їх нагло впарюють акціями, якщо нема акцій то просто монтажники хочуть заробити додаткову копійку і самі пропонують роутер. Тимбільше ринок ноутбуків росте з кожним днем і люди розуміють що їм зручніше користуватись безпровідним звязком. 70 зі 100 це не достатньо для більшості, вони думають якщо пише 100 то має бути 100.

... Далі немає сенсу спорити, адже тема не про це, маєте бажання продовжувати суперечку створюйте окрему тему. Хватить оффтопити.
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 08:59 #2105238   #455
Logs80
Учасник
 
Аватар для Logs80
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
Майже в кожного другого абонента стоїть роутер, поперше їх нагло впарюють акціями, якщо нема акцій то просто монтажники хочуть заробити додаткову копійку і самі пропонують роутер. Тимбільше ринок ноутбуків росте з кожним днем і люди розуміють що їм зручніше користуватись безпровідним звязком. 70 зі 100 це не достатньо для більшості, вони думають якщо пише 100 то має бути 100.

... Далі немає сенсу спорити, адже тема не про це, маєте бажання продовжувати суперечку створюйте окрему тему. Хватить оффтопити.
Смысла продолжать спор, действительно нет, все равно каждый останется при своем мнении... Что же касается темы, то она тут как раз, есть конкретный провайдер "Колумбус", с конкретной проблемой (не качественные услуги, потеря в скорости больше чем 80%), которая и обсуждалась. Просто в ходе обсуждений, мы обобщили и приплели другие провайдеры.
Logs80 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 09:11 #2105242   #456
mamont84
Учасник
 
Аватар для mamont84
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
зкажу так, проблемні обєкти, проблемні лінії і клієнти є у всіх. От Ви кажете про те що стабільність хромає, я не згідний, у мене інет від біттера-колумбуса з 09 року, за цей час проблеми були тільки раз при самому переїзді в вересні цього року, а далі і швидкість стабільна і на підтримку дозвонююсь, і ще знаю масу людей в яких теж все чудово працює.
Скажу так в 75% коли жаліються на провайдера, вина самого клієнта, нагружають систему непонятними "ускарітєлямі інтернета" пальоні антивіруси, фаєрволи і брандмауери, ставлять сами дешевший роутер і потім жаліються а чого я плачу такі гроші а інтернет лагає.
Мне очень интересно стало что вы подразумеваете под "пальоні антивіруси" и чем они отличаются от "не паленых". Паленые что больше режут скорость инета ?????

Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від newkos Переглянути допис
Такий самий досвід роботи як і в StealZ-а і теж підтримую про засраність комп"ютерів користувачів, які плачуть шо все тормозить і не качає.

Спідтест гімно і показує все не правильно, перевірити можна тільки скачавши торрент на якому є достатньо людей які роздають (від 10-15 і далі роздаючих) і чим їх більше тим краще і швидше ви скачаєте
По поводу проверкой торрента, у меня был такой провайдер как Tenet, скорость на мир была 1 мбит/с при закачке с торрента если попадались раздающие с моей под. сети то у меня скорость закачки была до 20-30мбит/с. Так что проверка торрентом это не показатель скорости интернета. Про торрент могу сказать как и вы "гімно і показує все не правильно".

Востаннє редагував mamont84: 27.12.2012 о 09:50. Причина: Пізніше додано
mamont84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Logs80 (27.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 09:45 #2105272   #457
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Logs80 Переглянути допис
Большинство пользователей не могут доказать своей правоты, вот и выходит, что якобы, виноваты 75% пользователей, хотя на самом деле - это 75% вины провайдеров. Это говорю из личного опыта, я не один год работаю в аутсорсинговой компании (компьютерный сервисный центр) и знаю что это такое, не с одним провайдером воевал и пока что, слава Богу, без поражений... Зачастую, все сводится к тому, что либо они просто не компетентны в данном вопросе либо им просто ЛЕНЬ с Вашими проблемами разбираться и только после того, как им дашь хорошего "пендаля" они начинают шевелиться. Что же касается роутеров, то даже самый плохой роутер обеспечит пропускную способность как минимум 20 МБит/с, так что Ваши слова касаются пользователей со скоростью выше указанной. Вся остальная чепуха, аля ускорители, паленые антивирусы и firewall, никогда не уменьшала скорость больше, чем на 10%, но не как уж не на 70-90%.
Для общего развития: Брандма́уэр (нем. Brandmauer) — заимствованный из немецкого языка термин, являющийся аналогом английского firewall в его оригинальном значении (стена, которая разделяет смежные здания, предохраняя от распространения пожара). Интересно, что в области компьютерных технологий в немецком языке употребляется слово «Firewall».
Я вас сильно розчарую. В нормального провайдера близько 95% звернень це або несправності зі сторони користувача, або через незнання користувача. А ще в сервісних центрах дуже і дуже рідко працють люди які компетентні в питаннях щодо робити і несправностей інтернету.
Nightly зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Wild Orchid (27.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 09:47 #2105274   #458
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

mamont84, малось наувазі всякі які пропонують себе поставити разом ще з якимось софтом наприклад McAfee, який після закінчення терміну дії демо-ключа вішає систему ппц.
І що це за атака тролів? ви що спеціально реєструєтесь щоб посперечатись зі мною і захистити невинних юзерів від поганого провайдера?
StealZ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Wild Orchid (27.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 09:53 #2105279   #459
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від Logs80 Переглянути допис
Так вот, у этого большинства, в домашних условиях, роуторы отсутствуют (за ненадобностью), так что если пользователь хочет увидить результат, при пакете 100 МБит/с, хотя бы 70МБит/с в этом нет ничего плохого. Касательно гарантированной скорости, то плох тот провайдер, у которого падения в часы Пик составляют больше чем 20-30% от заявленной, такой провайдер нужно менять. Согласитесь, что не очень приятно вместо 100 увидить 2МБит/с. Что же до софта, то в большинстве случаев, после двух часов "взаимных комплиментов" с представителем провайдера, при том же софте, пользователь все таки получает ту скорость, которая заявлена в его пакете. На счет speedtest, одним им сыт не будешь, поэтому всегда пользуюсь не только им но закачками с разных источников... Кстати, на счет тестирования торентом, это не показатель, попадись пару раздающих с этого же провайдера, а то еще и соседи с одной подсети, и скорость будет астрономическая, а инет как тормозил так и будет тормозить...
Я не спорю, много случаев, когда и пользователи лажают. Но и тут, самая распространенная причина - это "Больной" компьютер. Мало того, что ползают, там где не надо, так еще понаслушиваются рекомендаций провайдера и отключают антивирус... А потом поднимают бучу, так как не только инет но и сам компьютер тормозит до безумия. Так что, как по мне, пусть я потеряю в производительности 10-15%, нежели потом часами ждать открывающихся окон.
Незнаю з якими такими шарашкіними конторами ви маєте справу, які рекомендують абоненту відключати антивірус, але це вже звучить як маразм останньої стадії. Я не вірю, що провайдер може таке рекомендувати.
А проблема "хворих" компютерів це 1. Невміння людини користуватися ПК. 2. Встановленя піратська модифікована ОС. 3. ОС. не оновляється. 4. Антивірусна програма не оновляється. 5. Паяна перепаяна материнська плата і купа ще чого як наприклад несправний бравзер або глючний 11 флеш плеєр на Мозілі.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 09:57 #2105282   #460
Logs80
Учасник
 
Аватар для Logs80
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Я вас сильно розчарую. В нормального провайдера близько 95% звернень це або несправності зі сторони користувача, або через незнання користувача. А ще в сервісних центрах дуже і дуже рідко працють люди які компетентні в питаннях щодо робити і несправностей інтернету.
Да вы что. Тут разочаровывать буду Вас Я. В моем случае, моей компетентности хватает, чтоб устраивать разборки с провайдером, 17 летний стаж работы в этом направлении, плюс образование по специальности "Компьютерные системы и сети", Инженер компьютерных систем. Так что в этих вопросах понимаю. Так вот, еще раз, 95%, как Вы выразились, именно провайдер и лажает. Люди, после того, как сами не справляются, действительно вызывают специалистов. Да, часто, то такие же "специалисты" как и сам пользователь, не спорю. Но я говорю про те случаи, что сам к людям приходил. И у меня, в 100% случая, провайдер, в итоге, признавал свои ошибки и исправлял. Хотя по началу, точно так же, и это тоже в 100% случаев, они пытаются сделать дурака из меня. И только после того, как это не получается, они исправляли свои лаги. И после этого, у пользователя, без каких либо изменений на его компьютере, абсолютно чудеснейшим образом, интернет начинает работать нормально...
Logs80 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:47.