Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика


Результати опитування: Чи варто йти до теперішньої армії?
Так, після армії ти будеш справжнім чоловіком 1 1.59%
Ні, бо можна спитися, скуритися, стати калікою і т.д. 7 11.11%
Залежно в які війська 11 17.46%
Це марна трата часу 44 69.84%
Голосували: 63. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Повістка до армії

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.05.2014, 22:01 #2395600   #81
Vovan_Coffe
Типово Відповідь: Повістка до армії

Знаєш, може армія не зробить з тебе Рембо, але покаже одне - хто ти є. Чи будеш ти поступати по своїй "совісті" там, де не буде мами з татом, друзів. Де ти будеш один і буде видно хто ти є і що тиє. Це одна з небагатьох речей, які може дати тобі армія. Цього - ти НІКОЛИ не взнаєш тут, ніколи. Ось там - ти зможеш побачити, чого вартує твоя совість. Якщо вона ще буде до того моменту...а так, ти наразі можеш тішитися що живеш по СВОЇЙ совісті. І вишукуєш слова і мотиви.

P.S. Здається таки майбутній юрист )
Vovan_Coffe зараз поза форумом  
Подякували 2:
Punisher-x3m (21.05.2014), Tinochka (26.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2014, 22:45 #2395619   #82
shans
 
Аватар для shans
Типово Відповідь: Повістка до армії

Був у воєнкоматі після проходження обстеження і встановлення діагнозу у Обл. лікарні. Направили в іншу лікарню для "уточнення діагнозу". У кого є думки по цьому поводу?
shans зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2014, 23:10 #2395626   #83
Dj - Zak barrow
 
Аватар для Dj - Zak barrow
Типово Відповідь: Повістка до армії

Цитата
Допис від Vovan_Coffe Переглянути допис
Знаєш, може армія не зробить з тебе Рембо, але покаже одне - хто ти є. Чи будеш ти поступати по своїй "совісті" там, де не буде мами з татом, друзів. Де ти будеш один і буде видно хто ти є і що тиє. Це одна з небагатьох речей, які може дати тобі армія. Цього - ти НІКОЛИ не взнаєш тут, ніколи. Ось там - ти зможеш побачити, чого вартує твоя совість. Якщо вона ще буде до того моменту...а так, ти наразі можеш тішитися що живеш по СВОЇЙ совісті. І вишукуєш слова і мотиви.

P.S. Здається таки майбутній юрист )
помилка.
Живу сам вже 2 роки. Аж ніяк не юрист.
професія зв'язана з землею.
скільки людей стільки і думок.
Я поважаю твою позицію. І я справді радий, що вона в тебе є, а не як в більшості людей, які живуть "за течією".
Але не суди мою совість, гаразд?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від shans Переглянути допис
Був у воєнкоматі після проходження обстеження і встановлення діагнозу у Обл. лікарні. Направили в іншу лікарню для "уточнення діагнозу". У кого є думки по цьому поводу?
В мене було рік тому схоже.
проблеми з шлунком, ганяли за довідками різними.
тяганина одним словом.
Потім дізнався, що в особовій справі олівцем написали, що комісований.
Тим не менше, зараз знову тягають.

Востаннє редагував Dj - Zak barrow: 20.05.2014 о 23:13. Причина: Пізніше додано
Dj - Zak barrow зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2014, 23:53 #2395641   #84
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Повістка до армії

Як казав колись пан Кравчук Маємо те що маємо . Значить на більше незаслуговуємо. Ви все правильно кажете .Але такі ми є і такуж саму маємо державу.Значить кращу побудувати , ще не в силі. але наша біда в тому , що до держави всі відносяться споживацьки думаючи про себе свою вигоду і ні каплі не замислюючись за ближнього чи навіть простого невідомого вам українця. Результат на лице. Такими методами ми ніколи небудемо мати таку державу яку хочемо бачити . І це наша біда номер один на даний час

Так споживацьки чи нейтрально відноситись до держави в якій живеш просто соромно і тим більще людині з вищою освітою просто недостойно. Це моя власна думка. Ви правильні речі говорите ..що така держава , але задайте перш за все запитання собі, а які ми і яка буде наша держава коли всі будуть думати та дотримуватись вашої думки .


Зараз все що робиться усі зміни перш за все за нами стоять люди які віддали останнє..... своє життя задля того, щоб зміни настали і ми жили по новому та достойно сучасній людині . Вам несоромно ..

P.S. Якщо комісований значить получив військовий білет . тобто не здатний до служби у мирний час. Лише військовий. 6 група запасу.
Зараз напів військовий. Значить мають право як Ви кажете призивати

P,S-2 жити кожному по совісті хороша ідея. Але у кожного совість різна і нас багато а держава одна .

Востаннє редагував NEXT: 21.05.2014 о 00:21. Причина: Пізніше додано
NEXT зараз поза форумом  
Подякували 2:
Punisher-x3m (21.05.2014), Tinochka (26.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2014, 07:17 #2395666   #85
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Повістка до армії

Я скажу так - в 18 років воно сприймається одним чином, а коли постаршаєш - то вже трохи іншим.
Я - не служив. У мене хвороба була реально, але з нею могли і "підлікувати" і таки послати служити, а могли і комісувати. Я на той час, як і діджей, вважав армію марно втраченим часом, мол нічому там не навчать, а з процвітаючою дідовщиною і моїм характером - то ще й не факт що не вернувся б з купою болячок, як сусід мій, який до дєда нарвався...
Але от зараз в мене трохи інше сприйняття. Не скажу, що за той рік-два, які би я мав відслужити - я чогось особливо встиг досягти, щоб прям аж дуже шкода тих років було - це раз. І на фоні теперішньої ситуації я розумію, наскільки важливою є реальна військова підготовка - це два. Бо все таки патріотизм і бла-бла-бла - це одне, а для участі в бойових операціях потрібна підготовка і базові знання. Нам би зараз толкового міністра оборони, який би грунтовно зайнявся нашою армією. Щоб призовник той реально відчув, що таке армія, що таке військова міць країни. Щоб він не тупо підмітав плац і драяв казарми, а бував на військових маневрах, навчаннях, в т.ч. міжнародних. Тоді і повістка в армію не буде сприйматись як особиста трагедія
switch зараз поза форумом  
Подякували 3:
dango (21.05.2014), Dj - Zak barrow (21.05.2014), Tinochka (26.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2014, 15:56 #2395861   #86
Dj - Zak barrow
 
Аватар для Dj - Zak barrow
Типово Відповідь: Повістка до армії

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Я скажу так - в 18 років воно сприймається одним чином, а коли постаршаєш - то вже трохи іншим.
Я - не служив. У мене хвороба була реально, але з нею могли і "підлікувати" і таки послати служити, а могли і комісувати. Я на той час, як і діджей, вважав армію марно втраченим часом, мол нічому там не навчать, а з процвітаючою дідовщиною і моїм характером - то ще й не факт що не вернувся б з купою болячок, як сусід мій, який до дєда нарвався...
Але от зараз в мене трохи інше сприйняття. Не скажу, що за той рік-два, які би я мав відслужити - я чогось особливо встиг досягти, щоб прям аж дуже шкода тих років було - це раз. І на фоні теперішньої ситуації я розумію, наскільки важливою є реальна військова підготовка - це два. Бо все таки патріотизм і бла-бла-бла - це одне, а для участі в бойових операціях потрібна підготовка і базові знання. Нам би зараз толкового міністра оборони, який би грунтовно зайнявся нашою армією. Щоб призовник той реально відчув, що таке армія, що таке військова міць країни. Щоб він не тупо підмітав плац і драяв казарми, а бував на військових маневрах, навчаннях, в т.ч. міжнародних. Тоді і повістка в армію не буде сприйматись як особиста трагедія
до чого я і веду

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від NEXT Переглянути допис
Як казав колись пан Кравчук Маємо те що маємо . Значить на більше незаслуговуємо. Ви все правильно кажете .Але такі ми є і такуж саму маємо державу.Значить кращу побудувати , ще не в силі. але наша біда в тому , що до держави всі відносяться споживацьки думаючи про себе свою вигоду і ні каплі не замислюючись за ближнього чи навіть простого невідомого вам українця. Результат на лице. Такими методами ми ніколи небудемо мати таку державу яку хочемо бачити . І це наша біда номер один на даний час

Так споживацьки чи нейтрально відноситись до держави в якій живеш просто соромно і тим більще людині з вищою освітою просто недостойно. Це моя власна думка. Ви правильні речі говорите ..що така держава , але задайте перш за все запитання собі, а які ми і яка буде наша держава коли всі будуть думати та дотримуватись вашої думки .


Зараз все що робиться усі зміни перш за все за нами стоять люди які віддали останнє..... своє життя задля того, щоб зміни настали і ми жили по новому та достойно сучасній людині . Вам несоромно ..

P.S. Якщо комісований значить получив військовий білет . тобто не здатний до служби у мирний час. Лише військовий. 6 група запасу.
Зараз напів військовий. Значить мають право як Ви кажете призивати

P,S-2 жити кожному по совісті хороша ідея. Але у кожного совість різна і нас багато а держава одна .
Споживацьки, вельми спірно. Скоріш навпаки.
Скажіть, а ви пробували офіційно відкрити бізнес?
отож-бо
Чи соромно мені? абсолютно ні.
Держава - це люди в ній. В тому числі і колишня наша влада. І майбутня.
Не варто думати про зміни в країні. Варто думати про зміни в собі. Країна - це твоя поведінка і культура. Створиш її в собі, створиш і в країні.
Так, вони загинули за краще майбутнє. Тут і спорити важко.
Але корінь того майбутнього, не в Києві чи Одесі, корінь приходить після пар, після роботи, відписує на цьому форумі чи служить в армії.
Я нікого не заставляю думати як я. Я лиш кажу свою точку зору.
Ви можете бути не згідні, ви можете нервуватись і так далі. Але тим не менше, вона заслуговує на існування.
І повторюсь, не потрібно осуджувати мою совість.
в кожного вона своя, як ви і казали.

Востаннє редагував Dj - Zak barrow: 21.05.2014 о 15:57. Причина: Пізніше додано
Dj - Zak barrow зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TUR17 (22.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2014, 08:05 #2396127   #87
Darkwood
Типово Відповідь: Повістка до армії

Кожна людина має бути на свому місті.
А йти служити в армію тільки для того щоб генералам дачі будувати, траву красити, а на дозвіллі "бички хоронити в ямі 2х2" це фікція.

В теперішній ситуації мобілізація це взагалі нонсенс. Який вояка з ще вчорашнього студента вишу - хіба гарматне м'ясо.
Darkwood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2014, 18:46 #2396422   #88
Babaika
Banned
Типово Відповідь: Повістка до армії

Цитата
Допис від Darkwood Переглянути допис
Кожна людина має бути на свому місті.
А йти служити в армію тільки для того щоб генералам дачі будувати, траву красити, а на дозвіллі "бички хоронити в ямі 2х2" це фікція.В теперішній ситуації мобілізація це взагалі нонсенс. Який вояка з ще вчорашнього студента вишу - хіба гарматне м'ясо.
Babaika зараз поза форумом  
Подякував(ла):
NEXT (09.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2014, 14:54 #2398459   #89
shans
 
Аватар для shans
Типово Відповідь: Повістка до армії

Запитання: хто знає юриста, котрий займається справами призовників?
shans зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2014, 15:35 #2398485   #90
Vovan_Coffe
Типово Відповідь: Повістка до армії

на Листопадовій є
Vovan_Coffe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2014, 15:53 #2398497   #91
Tinochka
 
Аватар для Tinochka
Типово Відповідь: Повістка до армії

Люди, держава починається з кожного з нас!!!! І коли КОЖЕН скаже, що в армію не піду бо в мене універ, робота, город... то що ж ВИ хочете в держави??? Тоді вже треба тупо віддати нас Путіну і навіть не опиратись, адже зараз молоді хлопці воюють за НАШУ державу. А скільки полягло на майдані за НАШУ державу??? Для чого??? Для того щоб потім казали, що в мене універ, і мені ніхто квартири не дав??? Одумайтесь, низько так говорити, так мислити... Поки в громадян не поміняється думка про їхні обов'язки і права, доти в нашій країні нічого путнього не буде. Починати потрібно з кожного особисто. І в армії, якщо в теперішній ситуації треба буде йти будувати хату генералу - то і з генералом можна справитись. Один вон в Ростові вже для прикладу. Хоча в теперішній ситуації ніхто хати не будує. Якраз зараз мають всі можливість постріляти з автомата і покидати гранати, щоб потім не казати, що за службу ні разу не стріляв!!! Тому хватить шукати відмазки, ліпити хабарі, і никатися. Вперед захищати Україну, а хто не хоче - чемодан, вокзал, Расія.
З.І. Чомусь за кордоном люди не задумуються про те, що не можна смітити, плювати де хочеш, що потрібно платити податки - в них це в крові. А в нашій крові тільки одне - хто б мені щось дав, а я за то нічого не віддав.
Tinochka зараз поза форумом  
Подякували 5:
Jane Doe (29.05.2014), NEXT (10.06.2014), pberit (21.06.2014), WakS (26.05.2014)
Сказали Фууу!: 3
EcoLoG (23.06.2014), Rockgorn (06.06.2014), shans (26.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2014, 17:25 #2398537   #92
shans
 
Аватар для shans
Типово Відповідь: Повістка до армії

Цитата на Листопадовій є
очінь смішно

Востаннє редагував shans: 26.05.2014 о 21:08.
shans зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2014, 21:53 #2398705   #93
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Повістка до армії

Tinochka з Марсу
В мене до вас таке питання
Чи є у вас син призивного віку???
І він у вас єдиний…більше дітей ви мати не можете(по здоровю)

Щоб попередити ваше питання: ,,а яке ваше діло,,(то до мене ви так кажете)
Я скажу вам…
Якщо буде треба, я піду, щоб захистити свою сім`ю…
Але сина свого не віддам…і мені пох…що ви там собі думаєте і такі як ви
Я все буду робити для того щоб він туди не пішов

Можете фукати…але ті…в кого є такі діти і вони готові віддати їх зараз в такий час (тоді це буде справедливо)
Benjamin зараз поза форумом  
Подякували 12:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2014, 00:19 #2398770   #94
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Повістка до армії

Посилати дітей призовників у 18 років ненавчених військовій справі на банди терористів це також злочин .
NEXT зараз поза форумом  
Подякували 7:
Andrik84 (11.06.2014), Benjamin (27.05.2014), GalliciaSS (10.06.2014), MonoKit (27.05.2014), Rockgorn (06.06.2014), Romko_7 (27.05.2014), Twister (24.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2014, 08:00 #2398809   #95
Tinochka
 
Аватар для Tinochka
Типово Відповідь: Повістка до армії

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Tinochka з Марсу
В мене до вас таке питання
Чи є у вас син призивного віку???
І він у вас єдиний…більше дітей ви мати не можете(по здоровю)

...
Якщо буде треба, я піду, щоб захистити свою сім`ю…
Але сина свого не віддам…і мені пох…що ви там собі думаєте і такі як ви
.....
Сина нема, я ще замолода, але є брат, рідний (єдиний) - і він йде в липні в армію, і не тому що його не відмазали, а тому що він хоче, це його обов'язок. І як його не просили батьки - він йде.

І друге - чого ж не йдете захищати своїх синів? Адже чужих дітей не буває, то чому зараз вони гинуть??? Чому всі сидять на форумах і обговорюють як все має бути, і хто що робить не так, а не діють?
Tinochka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
NEXT (09.06.2014)
Сказав(ла) Фууу!:
anddd (21.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2014, 23:46 #2403637   #96
shans
 
Аватар для shans
Типово Відповідь: Повістка до армії

Цитата Люди, держава починається з кожного з нас!!!! І коли блабла..
Тьотя, а ти сама не хочеш йти послужити?
shans зараз поза форумом  
Подякували 2:
TTaJIa4 (10.06.2014)
Сказав(ла) Фууу!:
Кара Божа (21.06.2014)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 09.06.2014, 23:28 #2404858   #97
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Повістка до армії

Цитата:
Допис від Tinochka Переглянути допис
Адже чужих дітей не буває, то чому зараз вони гинуть??? Чому всі сидять на форумах і обговорюють як все має бути, і хто що робить не так, а не діють?
Не мели дурниць. Є своя дитина і всі інші. І ці поняття рівнозначні.
Прийми співчуття за брата. Я би трупом лягла, а свого брата не пустила.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 10.06.2014, 07:44 #2404881   #98
Tinochka
 
Аватар для Tinochka
Типово Відповідь: Повістка до армії

shans, Shiver2005 - вітаю, у війні на форумі і особистих образах ви виграли. Я до вашого рівня спускатись не буду. Диванна сотня фореве...
Воювати не буде ніхто на фронті, зате на форумі - одні герої.
Мені жаль, що той патріотизм західняків, про який говорять з екранів телевізорів і оспівують в піснях, заключається лише у боротьбі на форумі.
Tinochka зараз поза форумом  
Подякували 3:
Кара Божа (21.06.2014), Vovan_Coffe (10.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2014, 00:33 #2405428   #99
shans
 
Аватар для shans
Типово Відповідь: Повістка до армії

Tinochka, пропоную тобі віддати твою зарпату/стипендію за рік на пожертви армі, тоді не буде ніяких образ
shans зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2014, 09:59 #2405527   #100
Tinochka
 
Аватар для Tinochka
Типово Відповідь: Повістка до армії

Цитата:
Допис від shans Переглянути допис
Tinochka, пропоную тобі віддати твою зарпату/стипендію за рік на пожертви армі, тоді не буде ніяких образ
1) я Вас не ображала, тому Ваші пропозиції не в тему. (тьотьою мене Ви назвиваєте, хоча про мій вік Вам нічого невідомо, ми особисто не знайомі, і вже тим більше я Вам не родичка, щоб бути тьотьою)
2) не переживайте, на пожертви армії/майдану я не скуплюсь
3) одні гроші не допоможуть, потрібні люди, а в нас все чомусь зводиться до грошей, - то віддай зп, то мені нічого держава не дала, і т.д.
Tinochka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
NEXT (11.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:13.