Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Чи варто купляти китайський телефон????

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.03.2011, 23:34 #1601020   #181
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

kibo
Недешева така лотерея
З тим що китайці вміють робити хороші речі згідний на всі 100% але це ніколи не копії!
laziest
будьте послідовні в своїх словах, то ви говорите "навіщо брати оригінал беріть китайфон, він нічим негірший" то "ясне діло гірший він дешевший"
П.С. Все вже переписано про китайфони 200 раз такщо більше відпиисуватись тут небуду, хіба вже дуже закортить, не ображайтесь
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2011, 00:11 #1601050   #182
kibo
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

хто таке юзав PSP 4.3" 8Gb PMP player
але пройдіть по силці
http://www.ukrdeal.com/katalog.php?v...=3&category=18

інтересно чо воно таке дешеве вродь псп по 1000+ були чи то я від життя відстав?
kibo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2011, 07:32 #1601088   #183
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від kibo Переглянути допис
хто таке юзав PSP 4.3" 8Gb PMP player
але пройдіть по силці
http://www.ukrdeal.com/katalog.php?v...=3&category=18

інтересно чо воно таке дешеве вродь псп по 1000+ були чи то я від життя відстав?
Це не ПСП, а нічтожна китайська пародія. Там і близько нема підтримки ігор від ПСП.
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2011, 08:46 #1601145   #184
laziest
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

D@nZeL
процитуйте мене будь-ласка. я не знаю про який пост ви пишете + не знайшов жодного свого повідомлення з вами наведенним змістом.
на рахунок лотереї: звичайно що покупець буде шукати чим дешевше і не завжди купить в одному і тому ж магазині. вот в цьому і проблема. кожен магазин має своїх постійних поставщиків. якщо би покупці в якійсь темі відписувались що купив тел (модель ХХХ) в магазині ХХХ і тел ще досі працює - скоріш за все поставщики --- завод, якщо купив в ХХХ і через місяць поломка - халтура. в цьому випадку люди би знали де купляти і вже би не боялися купляти, тому що провірений магазин. а в нас все наоборот - купляють де дешевше - потім пишуть що китай - г........ я вже скільки продав - то ще по гарантії назад в китай не відсилав ні разу. чому? kibo написав ціну 375 - я можу і купити його і за 325 але чомусь не купляю + ніякої страхівки на товар, гарантії якості... якщо хтось хоче таке дешеве - можу без проблем заказати - вот тут то і лотерея.
laziest зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2011, 12:39 #1601317   #185
Avalon
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

телефони треба порівнювати 1) в одному ціновому діапазоні 2) по якості 3) по фукціонольності.
Китайфони ще можуть щось показати лише в найнижчому ціновому діапазоні - де їм конкуренцію складуть нові прості нокії, самсунги чи інші, а також бу тели вищої групи.
Так от, якщо я маю 500 грн - то я краще візьму бу нокію 51 наприклад чим скіфон - бо він в ту ціну програє по функціях (окрім величини екрану). А от нижче 500 тут одні дзвонилки - і функціональність китайфону вс остальні зрівнюється.Для того щоб китайфон щось міг представити в середньому діапазоні -він мав б надавати хоч якусь перевагу від тих же самсунгів, лиж чи сімбіановських нокій. А окрім великого екрану чи багатокарточності (сумнівні переваги вважаючи на якість екрану та відсутність обмежень по випромінюванню) там нічого нема. навіть як ліплять ГПС чи ВАЙФАЙ то для гпс карти туфта, або хочуть гуглмапс (а для цього знов треба лізти онлайн, по GPRS? вайфаю то нема на вулицях - то вам не Шанхай). А згадуваний тут анікуул якого цінового діапазону? Я в ньому бачу лише перевагу - наявність cdma+gsm та й ті лиш GSM/WAP+1x і все. Вот і ведуться лиш малолітки на вигляд і все. Нехай музику з горем-пополам на якихось моделях ще можна слухати, але фільми ? то вже збочення - хіба як в лікарні лежиш і нема телевізора то новини проглянути.
Avalon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2011, 13:26 #1601343   #186
OperatoR
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від Avalon Переглянути допис
телефони треба порівнювати
Іноді краще жувати ніж говорити... Вай фай точок досить в Тернополі, ЖПС тяне ОК (карти деталізовані), відео і музика аналогічно. і ТВ також. Впевнений-ти китайського телефона в руках не тримав. просто потрндіти хочеш, тобі ж завідно що в тебе гамняна бу нокла з обмеженим набором функцій, в той час як в норм. чінянського телефона функцій вдосталь. Так що плпти за бренд і радій що в тебе нокла, хоча який сенс з цього? всі телефони ламаються, ніщо не вічне, а пепреплачувати за бренд нема сенсу...
OperatoR зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 5
castor (14.03.2011), Dr_Wolodya (08.11.2011), KIRA (15.03.2011), MoRZE (14.03.2011), S.H.A.D.E (14.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2011, 14:04 #1601369   #187
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від OperatoR Переглянути допис
Іноді краще жувати ніж говорити... Вай фай точок досить в Тернополі, ЖПС тяне ОК (карти деталізовані), відео і музика аналогічно. і ТВ також. Впевнений-ти китайського телефона в руках не тримав. просто потрндіти хочеш, тобі ж завідно що в тебе гамняна бу нокла з обмеженим набором функцій, в той час як в норм. чінянського телефона функцій вдосталь. Так що плпти за бренд і радій що в тебе нокла, хоча який сенс з цього? всі телефони ламаються, ніщо не вічне, а пепреплачувати за бренд нема сенсу...
Як казав один мій знайомий ніколи не говори китаєводу що він купив гівно, і ніхто буде тобі(і впершу чергу собі) доказувати шо він купив НЕ гівно... Про нокію, я вже писав нижче якщо для тебе якість нічого не вирішує то мені з тобою нема про що говорити, підключи навушники вартістю хочаб 30$+ до свого китайфона, а потім до тої ж нокії серії МЕ, і будеш говорити тоді що таке "гівняна" нокія, а що таке "великий" китайфон по якості звуку... На рахунок жування, то якщо тобі китайського телефона хватає то сиди і жуй, і не обкакуй смарти, про функціонал яких ти напевно і на 1\2 не здогадуєшся.... І ще одне, про вдосталь точок вай фай, назви мені хочаб 5 безкоштовних точок WiFi в Тернополі не в центрі(не рахуючи універів)
Чуть не забув, так ніщо не вічне, але я віддам перевагу нокії яка пропрацює без ремонтів більше 5 років(маю зараз 3100 з 2006 року), ніж китайцю який пропрацює без ремонту чуть більше 5ти місяців...

для laziest
частоково вибачаюсь так як прийняв деякі пости кібо за ваші але і ви говорили...
Цитата
Допис від laziest
ігри, фільми, тв, радіо, музика - а це все є в копіях і для цього не потрібно переплачувати за "оригінал".
і
Цитата
Допис від laziest
ви забули про цінову категорію. не порівнюйте айфон за 600 грн з "оригіналом" за 3500грн.

Востаннє редагував D@nZeL: 14.03.2011 о 14:14.
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякували 2:
dima (14.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2011, 15:19 #1601412   #188
Avalon
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від OperatoR Переглянути допис
Іноді краще жувати ніж говорити... Вай фай точок досить в Тернополі, ЖПС тяне ОК (карти деталізовані), відео і музика аналогічно. і ТВ також. Впевнений-ти китайського телефона в руках не тримав. просто потрндіти хочеш, тобі ж завідно що в тебе гамняна бу нокла з обмеженим набором функцій, в той час як в норм. чінянського телефона функцій вдосталь. Так що плпти за бренд і радій що в тебе нокла, хоча який сенс з цього? всі телефони ламаються, ніщо не вічне, а пепреплачувати за бренд нема сенсу...
Недоріс хлопчику...
Avalon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2011, 15:25 #1601420   #189
Prescout
 
Аватар для Prescout
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від OperatoR Переглянути допис
Іноді краще жувати ніж говорити... Вай фай точок досить в Тернополі, ЖПС тяне ОК (карти деталізовані), відео і музика аналогічно. і ТВ також. Впевнений-ти китайського телефона в руках не тримав. просто потрндіти хочеш, тобі ж завідно що в тебе гамняна бу нокла з обмеженим набором функцій, в той час як в норм. чінянського телефона функцій вдосталь. Так що плпти за бренд і радій що в тебе нокла, хоча який сенс з цього? всі телефони ламаються, ніщо не вічне, а пепреплачувати за бренд нема сенсу...
ти ж розумієш шо ти сам обісрав китайські телефони? ібо нокла цьому зразок.

називай речі правильно - Нокія!
Prescout зараз поза форумом  
Подякували 2:
D@nZeL (14.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2011, 19:28 #1601557   #190
laziest
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата Впевнений-ти китайського телефона в руках не тримав. просто потрндіти хочеш
+100, але на відміну від вас я поки що сумніваюсь, тому що не можу бути впевненим (і це очевидно)
Цитата частоково вибачаюсь так як прийняв деякі пости кібо за ваші але і ви говорили...
доведіть до логічного завершення своє судження а то замічаю що ви не знаєте що хотіли доказати цитуючи мене.
Цитата Недоріс хлопчику...
горделивість - те що не дає вам можливості побачити те що бачуть інші. "перейдіть" через неї і багато чого зрозумієте
Цитата ти ж розумієш шо ти сам обісрав китайські телефони?
напишіть будь-ласка слова OperatoRв яких він зробив те що ви написали!!!
Цитата називай речі правильно - Нокія!
це форум а не школа. вам для початку не зашкодило би навчитися правильно та культурно виражатися перед тим ніж вчити когось!!!!!!!!!
наступне буде відноситися тільки до Avalon:
Цитата 2) по якості
напишіть будь-ласка ваші методи порівняння телефонів по якості! які критеріїї будуть означати якість товару?
Цитата 3) по фукціонольності
ок. але спочатку оприділіться - ви будете порівнювати телефони з телефонами чи смартфони з телефонами (як ви це і зробили)? (надіюсь що ви замітили алогічність вашого порівняння)
Цитата 1) в одному ціновому діапазоні
чому порівнювали лише до 500грн? ха. все просто - тому що за 3000грн можна взяти "бомбу" а "оригінал" навіть не зрівняється с китайцем в цій ціновій категорії.
Цитата телефони треба порівнювати 1) в одному ціновому діапазоні 2) по якості 3) по фукціонольності.
і це все? надіявся від вас прочитати набагато більше критеріїв для порівняння
Цитата Китайфони ще можуть щось показати лише в найнижчому ціновому діапазоні - де їм конкуренцію складуть нові прості нокії, самсунги чи інші, а також бу тели вищої групи.
ми ведемо дискусію виключно про нове а не про секонд хенд.
Цитата відсутність обмежень по випромінюванню
купите наклейку яка захищає від випромінювань та збільшує якість сигналу ще такого не читав. оце креативність!!! якщо чесно - чим більший дисплей - тим більше випромінювання - раджу тільки через телефон виходити в інтернет а то на пк ДУУУУЖЕ великий монітор і ДУУУЖЕ багато радіації...
Цитата навіть як ліплять ГПС чи ВАЙФАЙ то для гпс карти туфта
назвіть хоч одну таку модель!
Цитата А згадуваний тут анікуул якого цінового діапазону? Я в ньому бачу лише перевагу - наявність cdma+gsm та й ті лиш GSM/WAP+1x і все.
ви ж навіть не уточнили модель а вже пишете що в голову прийшло. п.с. анікул про який я писав не має сдма
Цитата але фільми ?
на яких моделях пробували запустити? є такі моделі що двд-ріп по 1.34гб відтворюють без проблем!!! скоро будуть (можливо і вже є) і ті що відтворюють двд без конвертації.
Avalon - напишіть будь-ласка який у вас телефон і для чого ви його використовуєте.
laziest зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (14.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2011, 19:58 #1601591   #191
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Сказати я вам хотів те, що ви спочатку говорите, одне а потім інше зовсім протилежне тому про що ви говорили раніше, якщо ви вминулий раз не зрозуміли ось наприклад знову
Цитата
Допис від laziest Переглянути допис
що ви маєте на увазі?ми ж говоримо про айфони.
Цитата
Допис від laziest
ви ж навіть не уточнили модель а вже пишете що в голову прийшло. п.с. анікул про який я писав не має сдма
П.С. Чисто заради інтересу, ану розкажіть яка то "бомба" китайського походження буде за 3000грн з якою не зрівняються оригінали?
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2011, 20:24 #1601618   #192
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

як людина яка мала відношення до китайських товарів скажу ось що:
китайці феноменальний народ....скажи їм за 100 дол. зробити телефон - зроблять...а як спитаєш чи зроблять такий самий але за 40 дол. відповідь буде аналогічна - так....ну трошки деталі в рази будуть дешевші і партію потрібно буде більшу взяти, але з вигляду буде один в один....але ж буде....ти в нас прийди на завод і скажи що тобі тре зробити такий самий з вигляду світильник чи телевізор тільки в половину дешевший....фіг хто зробить)
мораль в чому все залежить від декількох факторів...1. ціна товару(і то в китаї, чим дешевший він там, тим відповідно якість гірша)...2. де виготовлений(завод, підпільна контора, чи на коліні в китайця)...3. сервіс(в плані ремонту, повернення браків і так далі...), якщо працюється напряму від виробників то таке як брак то вони повертають без питань, просто міняють(рідко хто бавиться з ремонтом)

з свого досвіду.... бачив і пробував користуватись декількома китайськими айфонами і декількома ноклами...то рано ще їх купувати...хай ще якийсь рік вони повчаться їх робити, от тоді може і будуть з них телефони. (це і уповільнена реакція сенсорів, при великій ємкості батарей чомусь вони тримають слабенько, динаміки(не знаю чого але всі китайці беруть на гучність і дзвінкість і це зразу їх палить коли вмикаєш телефон чи просто музику), якість музики теж на рівні нижче середнього(в плані навушників, камера(хоч нею і не користуюсь зазвичай) на рівні дуже бюджетних телефонів, софт(вони над ним сильно не заморочуються, він зазвичай на мінімумі, бо це лишні долар/центи а замовникам потрібно щоб по дешевше)

хоча моя думка пройде трохи часу і вони завоюють і цей сегмент ринку, але не в цьому ще році
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2011, 20:31 #1601631   #193
Avalon
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від laziest Переглянути допис
напишіть будь-ласка ваші методи порівняння телефонів по якості! які критеріїї будуть означати якість товару?
Якість корпусу, екрану, батареї, комплектуючих - відповідність заявленим функціям.
Цитата
Допис від laziest Переглянути допис
3) по фукціонольності
Як уже сказали в межах цінового діапазону - як смартфонів, так і телефонів
Цитата
Допис від laziest Переглянути допис
чому порівнювали лише до 500грн? ха. все просто - тому що за 3000грн можна взяти "бомбу" а "оригінал" навіть не зрівняється с китайцем в цій ціновій категорії.
Все вірно - китайця в цьому діапазоні не знайдеш з характеристиками подібними оригінальним, завжди в китайця щось вилізе, якне з звязком то екраном чи софтом. Наведіть приклад моделі хоч одної в якої не так. І зрівняєм з оригіналами в тому ж діапазоні. Я наводив HighScreen - вони більш-менш з китайців ставлять за мету зробити нормальний смарт.
Цитата
Допис від laziest Переглянути допис
ми ведемо дискусію виключно про нове а не про секонд хенд.
Звичайний покупець ж бу теж розглядає, чи такий критерій відкинете?
Цитата
Допис від laziest Переглянути допис
купите наклейку яка захищає від випромінювань та збільшує якість сигналу
аха 2 рази... наклейка захистить від збільшеного випромінення китайців, особливо як там кілька несертифікованих по SAR і тд одночасно активних радіомодуля?
Цитата
Допис від laziest Переглянути допис
якщо чесно - чим більший дисплей - тим більше випромінювання
Сарказм чи ні?Надіюсь що розумієте, що випромінювання з LCD матриці і випромінювання радіомодуля різні речі.
Цитата
Допис від laziest Переглянути допис
назвіть хоч одну таку модель!
Для прикладу усі китайські копії на Nuclear OS.
Цитата
Допис від laziest Переглянути допис
ви ж навіть не уточнили модель а вже пишете що в голову прийшло. п.с. анікул про який я писав не має сдма
Тоді і переваг не бачу - наведи хоч одну модель/ъъ перевагу в її ціновому діапазоні порівняно з телефонами Samsung/LG/SonyEricson/Nokia того ж діапазону.
Цитата
Допис від laziest Переглянути допис
є такі моделі що двд-ріп по 1.34гб відтворюють без проблем!!
Я за них радий, але я вказував, що це непотрібна фукція навіть на нормальних айфонах, хіба час від часу ютуб подивитись, але ця фукція для мене в найнижчому пріоритеті порівняно з комунікаційними та інтеграційними функціями. Відео зручніше дивитись на великому екрані, чи хіба як я казав ти в лікарняній палаті і нема доступу до телевізора.
Цитата
Допис від laziest Переглянути допис
напишіть будь-ласка який у вас телефон і для чого ви його використовуєте
Останні роки ходив з Блекберрі 7130, паралельно Palm Centro CDMA, зараз замочив блекберрі і нема лишніх грошей - соніерік С702. На блеці аська, джаббер,skype, бровзер, мило, читачка пдф(доки), зберігання паролів, адресна книга з кучою даних, програма планування витрат-фінансів, розклад руху маршруток, зрідка ssh, нотатник(кверті клава все ж), будильники, нагадування, використання в якості модема.
Невистачало 3Г і кращого бровзера, більшого об"єму пам"яті. Ще літом планую кататись на велосипеді - то гугловських супутникових карт і ГПС. Да і при тому всьому допоки він не поплавав тримав до тижня часу на одній зарядці і активному використанні.
А так як зараз фінанси ідуть на виплату інших речей то с702 послужить паралельно з пальмою і КПК.
А що у вас? Як бачите - музику не люблю слухати на ходу - вуха шкода, безпеку руху знижує, і кіно з малого екрану теж - вважаю за збочення. Ще хіба з КПК (Nokia N800)активно читаю. Хотiв б зібрати всі функції в одному смарті, але не бачу варіантів, або ж вони занадто дорогі.

Востаннє редагував Avalon: 14.03.2011 о 21:03.
Avalon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2011, 21:57 #1601732   #194
laziest
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

по-перше:
дякую D@nZeL і Avalon за те що "перейшли" на культурну дискусію (але на жаль толку з неї - 0).
по-друге:
в цьому пості (який і буде останнім) я не буду цитувати і відповідати (хоча маю відповіді на всі ваші запитання!).
по-третє: (для Avalon та D@nZeL) є можливість заробити - дзвоніть.

висновок:
1. думав ще в попередньому свому пості завершити розмову, але надіявся що появиться толк, але
2. часу потрачено обмаль "на вітер"
3. кожен залишається на "своєму місці".
4. питання, пропозиції, ... - дзвоніть (мої номера в моєму профілі).

"Мы убиваем время - оно убивает нас"
laziest зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2011, 22:08 #1601738   #195
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Дискусію я хоітв завершити, ще на початку сторінки
А ви так і не відповіли про китайську "бомбу" за 3 тисячі тугриків
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2011, 23:03 #1601778   #196
Prescout
 
Аватар для Prescout
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата напишіть будь-ласка слова [B]OperatoRв яких він зробив те що [B]ви написали!!!
Ви або Філіпа рубаєте, або сліпі ібо я писав свій пост, попередньо процитувавши пост Оператора, шо нє?

По вашому не важливо писати правильно чи ні? Є бренд "Нокія", ви його назвали "нокла". Є китаяйські копії телефоні Нокія під назвою Нокла, Хокла, Хокія, Мокія, срака банька і тому подібне. Нікому не секрет що китайці пездять копіюють телефони без попередньої згоди з тим самим брендом з якого це роблять.
Prescout зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2011, 09:00 #1601912   #197
OperatoR
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата:
Допис від Prescout Переглянути допис
ти ж розумієш шо ти сам обісрав китайські телефони? ібо нокла цьому зразок.

називай речі правильно - Нокія!
"Нокла" спецово назвав, так як не люблю бренд "Нокіа" . Вчися читати міжя рядків, не сприймай все прямолінійно. Так що обсирати чінянські не збирався, просто не треба всі китайфони гнати під одну лінійку.
OperatoR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2011, 09:29 #1601940   #198
Prescout
 
Аватар для Prescout
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від OperatoR Переглянути допис
"Нокла" спецово назвав, так як не люблю бренд "Нокіа" . Вчися читати міжя рядків, не сприймай все прямолінійно. Так що обсирати чінянські не збирався, просто не треба всі китайфони гнати під одну лінійку.
Ти не ставишся з повагою до інших брендів, і хоч щоб ми ставились з повагою і вихваляти твої китайфони?
нєувязочька, нє?
Prescout зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (15.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2011, 10:03 #1601966   #199
Avalon
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від OperatoR Переглянути допис
"Нокла" спецово назвав, так як не люблю бренд "Нокіа"
Хотівши "опустити" марку Нокія, ти обізвав її як китайфони "Нокла", тобто ти сам вважаєш що ті китайфони щось нижче за оригінал, тебе навіть нікому переконувати непотрібно, але ввязуєшся в суперечку лиш з якихось міркувань (наприклад службові обов"язки, бізнесові зобов"язання і тд.). Співчуваю.
Avalon зараз поза форумом  
Подякували 3:
D@nZeL (15.03.2011), Prescout (15.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2012, 17:19 #1864072   #200
Zhekin
 
Аватар для Zhekin
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Не варто нічого китайського купляти я купив два айфона через місяць сдохли два виклав 150грн за ремонт чез тиждень знов здохли викинув!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
Zhekin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:07.