Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика


Trance Music (Uplifting Trance, Progressive Trance, Vocal Trance)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.08.2011, 00:36 #1722869   #1
D1m14
Типово Trance Music (Uplifting Trance, Progressive Trance, Vocal Trance)

Сьогодні шукав в розділі музики теми, пов*язані з електронною музикою (вибачте за тавтологію ), і на диво не знайшов ні однієї..Отож вирішив присвятити даний розділ транс-музиці, музиці щастя, великих емоцій

Дещо з історії! Багато писати не буду, лише основне і те, що потрібно знати в даній стилістиці.
Отже, транс появився на початку 90-их років, в основному в Європі (Німеччина, Нідерланди, Великобританія, Франція, Бельгія) через змішення, як вважають, таких стилів як, techno, house та Ambient...Розвиваючись упродовж 90-их років, остаточно цей стиль закріпився у 98-99 році, і вже тоді розпочався масовий випуск безліч альбомів.
Детальніше про транс, ви можете прочитати ось тут
А тепер дальше!
В свою чергу з роками появилася низка підстилів, серед яких і ті, про які власне буде і ти мова.І так...

Uplifting Trance улюблений мій стиль! його можна порівнювати з такими стилями як чіллаут, оскільки у цьому стилі основна увага приділяється саме ямі, яка повинна бути довгою і займати в треку десь 20-25 %! Навіть ви самі можете догадатися від самого слова Uplifting, що трек повинен бути взлітним, яма поступово має наростатися до кульмінаційного моменту!Доповненням до цього стилю повинні бути клавішні інструменти, найчастіше всього піаніно, яке повинно заповнювати трек під час усього біту!
Глобальніше!
Яскравим зразком для цього стилю можу дати для ознайомлення ось цю композицію:
http://www1.zippyshare.com/v/74592586/file.html
дуже емоціональний трек, хіт липня і займає почесне місце в моїй колекції!
та й взагалі, TranceEye завжди пишуть достойні речі!

Progressive Trance від самого слова виходить те, що в треку присутня велика кількість прогресивних пилоподібних звуків/Його можна зрівнювати з таким стилем як progressive house, тільки швидкість ударів в хвилину тут значно більша і домінує чимала кількість арпеджіаторних звуків, та й сам трек стараються заповнити великою кількістю ефектів.
Глобальніше!
Яскравий приклад для цього стилю:
реліз липня від Neuroscience Recordings:
http://www47.zippyshare.com/v/27951018/file.html

Vocal Trance І для дурня зрозуміло що це означає...Vocal Trance може бути доповнення до будь якого підстилю в трансі, як і до прогсессів, так і до апліфтінгу, так і до інших підстилістик. Композицію доповнює вокал, як і в малих мірках так і в великих, протягом всього треку!
Хороший тюн кінця червня:
http://www20.zippyshare.com/v/50789725/file.html

Також зараз відомі такі підстилі як Tech-Trance та Psy/Goa Trance
Щодо Tech-Trance-у, то хочу сказати, що він дуже подібний з прогрессів трансом, правда у ньому присутня швидка ритмічна бочка, і таким чином подібність з оригінальним техно в нього дуже яскрава!
Приклад:
http://www63.zippyshare.com/v/32591784/file.html

А також глобальніше про даний стиль

В народі дуже популярний Psy-Trance, правда цю підстилістику я не люблю і тому не буду говорити про неї нічого, скажу лиш що цей підстиль характеризується швидким ритмом та та сумарною кількістю різноманітних acid-звуків..через цю змішанність виходить психоделічне звучання, через шо власне стиль і отримав таку назву..
Можете почитати Глобальніше, але я на цьому зациклюватись не буду!

Отож слідкуєм за оновлення

По можливості буду викладати в цю тему нові релізи, і може й трохи старіші, но хороші

Отож....
Тюн січня цього року:

Spark7 - Lightness (Original Mix)



Скачати

P.s.Яма в треку просто космічна, та й сама композиція така,шо буде прослуховуватися не один раз і запам*ятається на довго!
і...реліз 15 серпня цього року від відомого лейблу Enhanced Recordings, один з моїх олюблених
Ferry Tayle feat. Hannah Ray - Memory Of Me (Club Mix)



Скачати

і так....

DoubleV - Pangea EP



Скачати

Реліз, який вийде на бітпорті тільки 22 серпня, ви можете скачати прямо зараз!

Як оригінал, так і 2 ремікси достойні уваги!


Востаннє редагував D1m14: 17.08.2011 о 12:33.
D1m14 зараз поза форумом  
Подякували 4:
Alexxx_1981 (06.10.2012), Andrij18 (17.08.2011), golf_m (17.08.2011), sl@yes (06.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2011, 15:43 #1729768   #2
megaGAMER
Типово Відповідь: Trance Music (Uplifting Trance, Progressive Trance, Vocal Trance)

аааа.......
ото наЯрив.. чувак, але ти розумний ппц ябазарю
megaGAMER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 23:39 #2049715   #3
D1m14
Типово Відповідь: Trance Music (Uplifting Trance, Progressive Trance, Vocal Trance)

Перспективи розвитку транс-музики у Тернополі є?
Чи окрім Дзідзя і Кузьми більше в нічні клуби нікого не пускають?
Стан клубного життя в своєму рідному місті жахливий.
D1m14 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2012, 00:59 #2049758   #4
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: Trance Music (Uplifting Trance, Progressive Trance, Vocal Trance)

Цитата
Допис від D1m14 Переглянути допис
Стан клубного життя в своєму рідному місті жахливий.
Думаю, не варто чекати, коли в якомусь нашому клубі почнуть грати транс музику, а слідкувати за афішою наших транс dj і при можливості, на них їздити. Наприклад, Omnia. На topdj.ua можна без проблем подивитись де і коли він буде грати.
Оскільки сам люблю музику Omnia, мушу виложити шось
Ну і ще кілька не нових, але просто кльових треків


sl@yes зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D1m14 (06.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2012, 01:18 #2049760   #5
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Trance Music (Uplifting Trance, Progressive Trance, Vocal Trance)

Цитата
Допис від D1m14 Переглянути допис
Чи окрім Дзідзя і Кузьми більше в нічні клуби нікого не пускають?
Стан клубного життя в своєму рідному місті жахливий.
опа опа, подписка на тему!!!!!
про стан клубного життя, з інтервю:
- чим відрізняєтья клубна культура тут і там?
- тим, що там вона є, а тут її нема... взагалі нема...
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2012, 09:35 #2049832   #6
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Trance Music (Uplifting Trance, Progressive Trance, Vocal Trance)

теж хотів би почитати роздуми на тему клубної культури вообще як такої

останні хороші вечори були в алігаторі по середах, коли молоді діджеї, щось пробували грати.

а транс дуже любив свого часу, їздив на годскітчени і т.д.
zaharys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2012, 17:49 #2049997   #7
D1m14
Типово Відповідь: Trance Music (Uplifting Trance, Progressive Trance, Vocal Trance)

Мене просто дико вбиває те, що в найкращий клуб Тернополя "Holiday" запрошують одних попсовиків...Самі розсудіть...Алеша, Дзідзо, Скрябін..що далі? може нехай ще всю західноукр. естраду запросять? і при цьому будуть дерти за вхід 70-100 грн.?!!
по моєму це не нормально, рєбяткі...
Клуб дуже хороший, величезний зал, місця для відпочинку....а вот організація вечірка повне УГ!...ето п?:%%ц товаріщі...
Недавно в Київ приїзджав відомий румунський транс-продюсер Suncatcher, резидент відомих сучасних лейблів, таких як Enhanced, ASOT, Alter Ego.....послухайте яку вын пише музику і скажіть чи не красиво ж це?


при цьому ціна на вхід була досить нормальною 55 грн.- 30 грн. з флаєром!
Народ гарно відпочив, получив море емоцій...а в нас я так зрозумів по клубах ходять тільки щоб залити сливку....прямо як в тому відосі "Какое направление играет? - Хорошее направление!!"
останній раз, коли щось було нормальне в Тернополі, це коли в тодішній Black berry приїзджав Dima Krasnik (думаю дехто з вас були тоді)
D1m14 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2012, 13:18 #2051832   #8
D1m14
Типово Відповідь: Trance Music (Uplifting Trance, Progressive Trance, Vocal Trance)

Новий трек від Omnia вийшов вчора


D1m14 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sl@yes (14.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2012, 14:45 #2051884   #9
Din Explorer
кавайная котяка
 
Аватар для Din Explorer
Типово Відповідь: Trance Music (Uplifting Trance, Progressive Trance, Vocal Trance)

Эх! Помню подобное положение дел было в сити когда муз. стиль RAVE был популярен.. (правда дело было в прошлом веке )) ) Но однодумцы нашлись таки... ))
А на счет TRANCE-а - как по мне этот стиль выжил в отличии от кучи муз.стилей, которые зарождались в конце девяностых годов прошлого века... (Хотя бы того же RAVE-а)

Вот такое дерево мы составили со своим знакомым диджеем. Дело было в 1997м году. (сорри, троха оффтоп )

Очень не плох, (как по мне) Trance around the World with Above and the Beyond.
http://www.trancearoundtheworld.com/

Ну и Armin van Buuren, конечно же. В конце лета был в Одессе случайно попал на его open party на Куликовом поле - это было просто незабываемо...

Востаннє редагував Din Explorer: 10.10.2012 о 09:40.
Din Explorer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:13.