Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Як відсвяткували День мертвих?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.11.2016, 19:09 #2662965   #101
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Що святкують? )))
vanco2, Ви теж День мертвих святкуєте?
Ні я не савяткую. Зате хеловін святкував.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Питання ніби не складні... може причина в тому, що у тих, хто святкує, нема відповіді нащо вони це роблять і чому саме в той же день, коли язичницький світ святкує те саме свято?
Може і нема, так само, наприклад, як в тебе нема відповіді на питання нашо ти існуєш взагалі.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
vanco2, Вам є що по суті теми сказати?
Чого Ви копіюєте інших, тих, які, коли не мають аргументів, починають чіплятися до опонента?
Я вже по суті сказав в попередньому пості.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2016, 20:25 #2662982   #102
kavun24
Активний учасник
 
Аватар для kavun24
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата язичницький світ
це ти далі на мексиканців котиш?
kavun24 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2016, 21:35 #2663000   #103
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
нема відповіді на питання нашо ти існуєш взагалі.
Є відповідь.

Додано через 40 секунд
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Зате хеловін святкував.
Ну, це майже те саме, що День мертвих.

Додано через 46 секунд
Цитата:
Допис від kavun24 Переглянути допис
це ти далі на мексиканців котиш?
Це про тих, хто вірує в багатьох богів і (або) виконує ритуали багатобожжя

Востаннє редагував Новак: 10.11.2016 о 21:35. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2016, 21:49 #2663007   #104
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Є відповідь.

Додано через 40 секунд

Ну, це майже те саме, що День мертвих.
Ці 2 коменти мають між собою спільним те - що в обох випадках ти не знаєш про шо говориш.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2016, 08:00 #2663025   #105
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Новак.
Дайте відповідь ось на таке питання "навіщо Вам голова?".
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2016, 08:37 #2663031   #106
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ці 2 коменти мають між собою спільним те - що в обох випадках ти не знаєш про шо говориш.
vanco2, замість продовжувати акцентуватися на моїй персоні, може просвітите мене і поясните суть святкування Дня мертвих та переддня мертвих (Хеловіна) і розкажете в чому суттєва різниця між цими святами?

А то тут чомусь так мало інформації по суті, зато надлишок сторонніх повідомлень. Он і Ярко2 ніяк себе в руках стримати не може. )))
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2016, 09:11 #2663039   #107
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Новак. Попробуйте вийти на промосковський мітинг і довести мітингарям, що вони помиляються.
Результат буде той самий, що і тут. На всі аргументи відповідь буде "вывсеврете".
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2016, 10:29 #2663056   #108
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Попробуйте вийти на промосковський мітинг і довести мітингарям, що вони помиляються.
Результат буде той самий, що і тут. На всі аргументи відповідь буде "вывсеврете".
Ярко, я думаю, що Ви помиляєтеся. Люди, які ходять на промосковські мітинги це не те саме, що ті, хто ходить і ставить свічки на День мертвих.
Тим паче я просто хочу дочекатися обгрунтувань таких дій від тих, хто це робить. Чекаю, може хтось задумається і пояснить.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2016, 11:51 #2663067   #109
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ярко, я думаю, що Ви помиляєтеся. Люди, які ходять на промосковські мітинги це не те саме, що ті, хто ходить і ставить свічки на День мертвих.
Тим паче я просто хочу дочекатися обгрунтувань таких дій від тих, хто це робить. Чекаю, може хтось задумається і пояснить.
І тут не доперли.. Я проводжу аналогію між Вами і промосковськими мітингарями. Що тут що там буде "ВЫВСЕВРЕТЕ", "ПУТИНБОГ", "КРЫМНАШ" і т.д.
yarko2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kavun24 (12.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2016, 13:39 #2663111   #110
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
І тут не доперли.. Я проводжу аналогію між Вами і промосковськими мітингарями.
Ви і далі не розумієте ))) Це Ви пропонуєте тут статтю атеїста радянських часів, часів промивання мізків щодо релігії (і не тільки).
Це Ви на слово повірили Силенку, який сам свідчить про себе, кажучи, що йому явилися душі померлих предків і відкрили істину про старого/нового бога Дажбога.
Я подібні речі навіть не розглядаю всерйоз, а Ви, схоже, вірите.
То хто на кого подібний?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2016, 10:27 #2663258   #111
kavun24
Активний учасник
 
Аватар для kavun24
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

штунда?
kavun24 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2016, 10:59 #2663265   #112
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Звідки взагалі взявся цей термін "День мертвих"? Сам придумав? Чи в Біблії прочитав?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2016, 11:54 #2663275   #113
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Звідки взагалі взявся цей термін "День мертвих"? Сам придумав? Чи в Біблії прочитав?
Гугл може допомогти в цьому питанні, якщо його озадачити пошуком цього словосполучення.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2016, 12:16 #2663281   #114
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Гугл посилається на Мексику. При чому тут Україна?
Тим більше про Мексику ми вже все вияснили.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2016, 15:59 #2663320   #115
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Гугл посилається на Мексику. При чому тут Україна?
Приємно, що Ваше питання збігається з моїм.
Я теж не розумію чому, в той же день, коли мексиканці (і не тільки вони) святкують День мертвих, тернополяни масово сунуть на кладовище і роблять те саме, що і мексиканці: ставлять там свічки, дехто їжу, чогось очікують...
Якщо з мексиканцями (яких дехто тут назвав католиками) більш-менш ясно - вони виконують прадавні язичницькі ритуали, то з тернополянами (які переважно греко-католики та православні) - мені неясно.
От я і чекав може хто пояснить. Відгукнувся і спробував пояснити лише прихильник культу Силенка (РУН-віри), який ні до греко-католиків ні до православних жодного стосунку не має і який духовно пов"язаний з тими ж віруваннями, які мають мексиканці.
Загадка?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2016, 16:54 #2663323   #116
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Якщо з мексиканцями (яких дехто тут назвав католиками) більш-менш ясно - вони виконують прадавні язичницькі ритуали, то з тернополянами (які переважно греко-католики та православні) - мені неясно.
Між ними немає жодної різниці, у вчинках і ритуалах вони єдині.
Трішечки лиш різняться кому підкоряються і сплачують грошові внески, в яку казну.

Додано через 7 хвилин
Цитата От я і чекав може хто пояснить.
Пояснити цього вони реально не зможуть- хто буде себе палити що він двовіруючий: начебто християнин, але виконує ритуали, які викреслюють його зі списку християнина.Хто себе відкрито визнає антихристиянином (антихристом)?

Востаннє редагував Ychen: 12.11.2016 о 16:55. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2016, 16:57 #2663326   #117
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Приємно, що Ваше питання збігається з моїм.
Я теж не розумію чому, в той же день, коли мексиканці (і не тільки вони) святкують День мертвих, тернополяни масово сунуть на кладовище і роблять те саме, що і мексиканці: ставлять там свічки, дехто їжу, чогось очікують...
Якщо з мексиканцями (яких дехто тут назвав католиками) більш-менш ясно - вони виконують прадавні язичницькі ритуали, то з тернополянами (які переважно греко-католики та православні) - мені неясно.
От я і чекав може хто пояснить. Відгукнувся і спробував пояснити лише прихильник культу Силенка (РУН-віри), який ні до греко-католиків ні до православних жодного стосунку не має і який духовно пов"язаний з тими ж віруваннями, які мають мексиканці.
Загадка?
Давай ще раз уточнимо: не мексиканці, а 0,001% мексиканців, що відповідає статистичній похибці будь-якої країни, оскільки всюди завжди були, є і будуть люди із думкою яка відрізняється від твоєї.

Тепер щодо дати. Давай для початку спробуємо розібратися чому в Єгипті 7 січня відзначають день богині Сехмет.
Чому? Чому вони роблять це саме 7 січня? Чому в цей день? Чи не повязано це якось із святкуванням Різдва? Чи достойно святкувати різдво в цей день? А чи не споганюємося ми?

А що як насправді Різдво таки 25 грудня? А ми не святкуємо, і це взагалі звичайний робочий день. Може ми погрузли в гріху?
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (14.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2016, 17:01 #2663327   #118
VillisRey
Активний учасник
 
Аватар для VillisRey
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Я також не розумію цього свята. Але цікаво подивитись на розмальованих підлітків. Подобається оформлення гарбузами.
VillisRey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2016, 17:12 #2663332   #119
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Я також не розумію цього свята. Але цікаво подивитись на розмальованих підлітків. Подобається оформлення гарбузами.
Тут не про Хелоувін, тут про поминальні дні мова іде.

А Хелоувін не люблять всі гуртом, починаючи із самих повернутих сектантів, закінчуючи на перший погляд тверезомислячими священниками, як православними так і католицькими.
І це при тому що великого поширення це свято в нас так і не набуло. Максимум це закриті тематичні вечірки, та й то у великих містах. Але хайп збирає щороку.
Втім в нас все так. Будь то навіть 8 березня чи 14 лютого. Постійно хтось знайдеться щоб висловити свою вагому думку, яку противники свята і так знають, а прихильникам пофіг.

Тільки святкування дня народження царя іудейського нікого не бентежить. Ну звісно, піднімати такі теми - харам!
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2016, 18:03 #2663350   #120
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Давай ще раз уточнимо: не мексиканці, а 0,001% мексиканців, що відповідає статистичній похибці будь-якої країни, оскільки всюди завжди були, є і будуть люди із думкою яка відрізняється від твоєї.
Звідки дані про 0.001% ?

В Болівії, для прикладу, в люди масово заповнюють католицькі храми, несучи туди черепи (справжні!) своїх родичів, для освячення. І, хоча Ватикан не схвалює цей ритуал, проте місцеві священники таки справляють його.


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тепер щодо дати. Давай для початку спробуємо розібратися чому в Єгипті 7 січня відзначають день богині Сехмет.
Чому? Чому вони роблять це саме 7 січня? Чому в цей день? Чи не повязано це якось із святкуванням Різдва? Чи достойно святкувати різдво в цей день? А чи не споганюємося ми?

А що як насправді Різдво таки 25 грудня? А ми не святкуємо, і це взагалі звичайний робочий день. Може ми погрузли в гріху?
Я думаю, що це запитання для іншої теми.
Судячи із біблійного опису, Ісус народився не взимку - це по-перше. А вже щодо ялинки та ін ритуалів (колядок/щердірок, водіння вертепу і подібні дійства під час зимового циклу свят (саме так не в однині) то це дивним чином нагадує про зимові свята та обрядові дійства прадавніх слов"ян, які вірили в багатьох "богів".
Схоже на те, що вигаданою датою народження Ісуса спробували прикрити стародавні язичницькі свята. І що з того вийшло?
Чи не те саме, що із "Днем свіх святих" в День мертвих?

Востаннє редагував Новак: 12.11.2016 о 18:19.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:18.