Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Тернопільский молокозавод робить молоко з сухого порошку.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.06.2012, 08:07 #1971599   #21
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Тернопільский молокозавод робить молоко з сухого порошку.

Цитата:
Допис від Р_О_М_І_Ч Переглянути допис
Ок. Трошки відійду від теми. Де купи тобі натуральне молоко? Які фірми випускають не відновлене, а натуральне?
В селах доять корови в 5 ранку і 2 в обід. Тобто розраховувати, що пів сьомої коли йдеш з роботи купити спорчене молоко більше шансів чим добре.
Корови доять три рази на день. Зранку (4-5), обід (14.00) і ввечері 21-22.00.
Я ніколи не сумнівалась, що магазинне молоко щось додають. Бо домашнє перекип'ячене не витрамає такого терімну в реалізації. Однак все ж думаю, що з магазинних молокія найкраще. Сама купляю домашнє, а от сметану люблю магазинну, домашня мені зажирна.
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякували 2:
Р_О_М_І_Ч (23.06.2012), Манюня (23.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2012, 08:15 #1971601   #22
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Тернопільский молокозавод робить молоко з сухого порошку.

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Корови доять три рази на день. Зранку (4-5), обід (14.00) і ввечері 21-22.00.
Я ніколи не сумнівалась, що магазинне молоко щось додають. Бо домашнє перекип'ячене не витрамає такого терімну в реалізації. Однак все ж думаю, що з магазинних молокія найкраще. Сама купляю домашнє, а от сметану люблю магазинну, домашня мені зажирна.
Підтримую!
Маю дві жіночки, які носять мені домашнє молоко.
Одну-яка робить божественний творОг (його можна різати на пластинки (не розсипається) і на чорний хлібчик з помідоркою ммммм)))))
В цих жіночок чисті руки (доглянуті) і охайний вигляд - це на першому місці найважливо для мене, потім вже смак продукції))))
Сметану не споживаю зовсім, тільки все на йогурті
Чоловік їсть сметану по пачці в день-тільки Молокію.
Про молоко від Молокії теж чула, що з порошку.(((
Манюня зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (24.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2012, 12:48 #1971724   #23
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Тернопільский молокозавод робить молоко з сухого порошку.

Чого всі збунтувалися? Не розумію логіки. А якщо навть і є там порошок то що це отрута? Якщо той порошок шкідливий то на інших молокозаводах його добавляти можна?
А якщо він не шкідливіший за справжнє молоко, то в чому проблема? Якщо той прошок шкідливий то його взагалі заборонити треба СКРІЗЬ!!! А якщо не шкідливий то в чому проблема?
Хтось вивчав чи корисніше справжнє молоко за молоко з порошку і що з цих продуктів шкідливіше?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2012, 13:13 #1971740   #24
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Тернопільский молокозавод робить молоко з сухого порошку.

Цитата:
Допис від ОРДА Переглянути допис
головне щоб вони того китайского не мішали.
Не зовсім в тему, але...Й до Молокії напряму відношення не має. Та ось згадався приклад дитячих сумішей Малютка та Малыш. Теж всюди написано, що воно з най-найкращого сухого молока, бо ж для дітей роблене і про європейські стандарти не забули, і ще багато всякої біди про супер-пупер корисність даного продукту. Але копнувши глибше знайдемо те, чого не написано на пачці чи в рекламці: те що як ще за совєтів, так і ще зараз, двоє з трьох дітей, мами яких ризикнули купити цю суміш, получають діатез після такого харчування. І це вибачайте не одна на тисячу.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2012, 19:10 #1971876   #25
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Тернопільский молокозавод робить молоко з сухого порошку.

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Чого всі збунтувалися? Не розумію логіки. А якщо навть і є там порошок то що це отрута? Якщо той порошок шкідливий то на інших молокозаводах його добавляти можна?
А якщо він не шкідливіший за справжнє молоко, то в чому проблема? Якщо той прошок шкідливий то його взагалі заборонити треба СКРІЗЬ!!! А якщо не шкідливий то в чому проблема?
Хтось вивчав чи корисніше справжнє молоко за молоко з порошку і що з цих продуктів шкідливіше?
Я думаю, шо цей *хтось* витчав шкідливість...тільки до нас ця інформація чомусь не прийшла.... а висновок, шо це не шкідливо для вас............а шкідливо для вашах пра-пра внуків - - - він мене не влаштовує....чомусь...??? Так саме з продуктами гмо : ви то все хавайте, а злізе з ваших правнуків шкіра - ну то вже хз...подивимось
sredizemec зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (23.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2012, 19:20 #1971881   #26
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Тернопільский молокозавод робить молоко з сухого порошку.

Цитата:
Допис від sredizemec Переглянути допис
до нас ця інформація чомусь не прийшла....
Так саме з продуктами гмо : ви то все хавайте, а злізе з ваших правнуків шкіра - ну то вже хз...подивимось
До нас багато яка інформація не доходить з першого, другого чи навіть 100500 разу. Але заморочуватися ми починаємо лише коли діло починає пахнути цілістністтю власної шкури. А поки до власної шкури діло не стосується - то все ОКей.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2012, 19:33 #1971889   #27
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: Тернопільский молокозавод робить молоко з сухого порошку.

Думаю, сухе молоко додається по одній простій причині - доведення вмісту сухих речовин до стандарту.
proton зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2012, 20:19 #1971924   #28
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Тернопільский молокозавод робить молоко з сухого порошку.

Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
Думаю, сухе молоко додається по одній простій причині - доведення вмісту сухих речовин до стандарту.
Які саме сухі речовини передбачені в молоці і в якому стандарті це зафіксовано?????
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (23.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2012, 21:26 #1971960   #29
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: Тернопільский молокозавод робить молоко з сухого порошку.

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Які саме сухі речовини передбачені в молоці і в якому стандарті це зафіксовано?????
ДСТУ 2661 наприклад.
proton зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2012, 22:20 #1972021   #30
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Тернопільский молокозавод робить молоко з сухого порошку.

Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
ДСТУ 2661 наприклад.
Перефразую питання інакше: " ЯКІ САМЕ СУХІ речовини (Прохання вказати назву СУХИХ речовин), та тикнути мордов , де саме, хоч і в зазначеному стандарті (яка сторінка.....яка строчка????) це вказано.
Чи жир називається сухою речовиною?
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (23.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2012, 22:20 #1972022   #31
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Тернопільский молокозавод робить молоко з сухого порошку.

Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
Думаю, сухе молоко додається по одній простій причині - доведення вмісту сухих речовин до стандарту.
Менше тре водою розбавляти, щоб нормальних сухих речовин хватало.

І якщо дивитись по посиланню, то

Цитата Органолептичні показники питного молока: Зовнішній вигляд та консистенція: Однорідна рідина без осаду, пластівців білка та грудочок жиру
що вже не відповідає тому, що було у ТС.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2012, 23:06 #1972078   #32
mr_Dream
 
Аватар для mr_Dream
Типово Відповідь: Тернопільский молокозавод робить молоко з сухого порошку.

Щодо молока нічого поганого сказати не можу, а от сметана їхня то не сметана
Ще якщо вареники заїдати - то куди не йшло, а гриби в ній не засмажиш Закваска з загущувачем, а не сметана ))
mr_Dream зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2012, 23:36 #1972111   #33
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Тернопільский молокозавод робить молоко з сухого порошку.

Цитата:
Допис від mr_Dream Переглянути допис
Закваска з загущувачем, а не сметана ))
Тю,нормальна цифрова сметана,а не та хімія шо буржуїни жруть в європі..не смердить на скисайе..порошок порошку рознь
ALM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2012, 09:17 #1972225   #34
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: Тернопільский молокозавод робить молоко з сухого порошку.

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Перефразую питання інакше: " ЯКІ САМЕ СУХІ речовини (Прохання вказати назву СУХИХ речовин), та тикнути мордов , де саме, хоч і в зазначеному стандарті (яка сторінка.....яка строчка????) це вказано.
Чи жир називається сухою речовиною?
Сухі речовини - все, що залишається після висихання води, у т.ч. і жир.
У вказаному ДСТУ є таблиця 2, де основний показник - густина. Тобто при відомій жирності густина має бути не менша стільки-то (там вказано). Якщо ж вона менша - сухих речовин не достатньо і добавляють сухе молоко, щоб густина відповідала ДСТУ.


А це ДСТУ 3662 - вимоги до сировини. Там також є таблиця 2, де є показник - масова частка сухих речовин. Можливо сировину приймають не зовсім по стандарту, тому і добавляють с.м.
proton зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2012, 09:54 #1972246   #35
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Тернопільский молокозавод робить молоко з сухого порошку.

Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
А це ДСТУ 3662 - вимоги до сировини. Там також є таблиця 2, де є показник - масова частка сухих речовин. Можливо сировину приймають не зовсім по стандарту, тому і добавляють с.м.
Наскільки мені відомо - такого категорично не повинно бути (в крайньому разі - колись такого не було).
Відповідно до технології переробки молока (описувалось нижче в темі) жирність молока доводять до стандартної шляхом додавання відокремленого від того самого молока жиру, а вже лишки того ж жиру йдуть (мусять йти) на виробництво вершків, сметани, масла.....
Я розумію, що бажання більше заробити спокушає сильно, але всьому повинна бути межа.

Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
Сухі речовини - все, що залишається після висихання води, у т.ч. і жир.
З точки зору стандарту та науки - згідний з даним визначенням сухих речовин. З точки зору теми обговорення - мені здається, що більшість під висловом "сухі речовини" має на увазі сторонні домішки в молоці.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2012, 05:22 #1972760   #36
yge0607
Типово Відповідь: Тернопільский молокозавод робить молоко з сухого порошку.

Цитата:
Допис від mr_Dream Переглянути допис
Щодо молока нічого поганого сказати не можу, а от сметана їхня то не сметана
Ще якщо вареники заїдати - то куди не йшло, а гриби в ній не засмажиш Закваска з загущувачем, а не сметана ))
Друзі, поїдання вареників з недомашньою сметаною це злочин та зневага проти української кухні......Таке саме і про молоко.
п.с. Купуйте тільке домашній продукт але в перевіриного виробника !
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2016, 16:42 #2668283   #37
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Тернопільский молокозавод робить молоко з сухого порошку.

Щоб не створювати теми-копії на форумі про Молокію пишу тут.

Чи це лише для мене спостерігається постійне підвищення ціни на масло в пачках від молокії та оночасно суб'єктивно постійне зниження його якості, щоразу все більше схоже не на масло а на крем, хоча насправді не знаю які властивості якісного чи неякісного масла. Хто в цьому спеціаліст будь-ласка розтолкуйте.

Кілька місяців тому взяв масло їдучи з села в райцентрі, воно і твердіє в холодильнику а масло молокія лише загустає не твердіє...
А нещодавне підвищення ціни до 32 грн за пачку - підготовка до мінімалки в 3200 імовірно. Проте тих же 200 грам суб'єктивно більш якісного з райцентру в ціні підросли з 22 грн до 26 грн.

upd
Для цікавості погуглив і тут є кілька відгуків за 16 рік не надто втішних, http://www.0352.ua/catalog/full/2930/comments хоча там кефрах та сметанах, маслоа імовірно також котяться по загальній тенденції.

Таке враження що керівники Молокії втішилися відносно вдалим маркетинговим процесом і давай прохалтурювати час від часу, одночасно не зважаючи на те, що все ж об'єкт маркетингу продукції щоденного вжитку це якість продукції а не сама продукція.

Востаннє редагував igorslf: 14.12.2016 о 16:58.
igorslf зараз поза форумом  
Подякували 4:
dwd (15.12.2016), Мановар (15.12.2016), Narcissus (14.12.2016), roma22101987 (14.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2016, 16:58 #2668284   #38
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернопільский молокозавод робить молоко з сухого порошку.

Цитата зниження його якості
Теж помітив таку тенденцію і вже давненько.
Розтолковувати немає що. Хто має більше совісті - робить краще масло, хто менше або немає - робить таке як тернопільське. От і все. А на різні контролюючі органи вони клали великий .... болт. Теж саме можна сказати і за сири тверді і за молоко.
Хоча молоко на самк у всіх виробників однакове, як на мене.
Найоптимальніший варіант ціна-якість Кременецьке масло.
deko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2016, 17:06 #2668288   #39
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Тернопільский молокозавод робить молоко з сухого порошку.

Цитата Кременецьке масло.
на вагу чи є в пачках? і в яких магазинах таке буває?
Я останнього разу взяв 4 пачки з села по 26 після попередньої покупки Молокії по 32. Село трохи далеко сусідня область їжджу нечасто треба шукати альтернативу молокії також і на місці.
igorslf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2016, 17:17 #2668290   #40
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернопільский молокозавод робить молоко з сухого порошку.

Є і так і так, в магазинах мережі Універсам.
deko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:18.