Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Мож варто раз і назавжди заборонити продаж петард малолітнім йовбакам?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.01.2017, 16:37 #2671179   #1
switch
Активний учасник
Exclamation Мож варто раз і назавжди заборонити продаж петард малолітнім йовбакам?

Минулого і позаминулого року якось то питання закрили з поваги до ветеранів АТО. Отже якісь важелі впливу на продавців видно є - то і задіяли б їх на постійній основі. Бо їй Богу підмиває надавати добрих копнів в задницю гамняру, який кидає петарду за пару метрів від жінки коляскою. Ну але так виховувати чужих дітей не вихід, я би був дуже невдоволений, якби хтось простягав руки до моєї дитини, то й чужу дитину шарпати не стану.
Питання швидше якого хера ті петарди їм взагалі доступні?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 16:51 #2671182   #2
dima
 
Аватар для dima
Типово Відповідь: Мож варто раз і назавжди заборонити продаж петард малолітнім йовбакам?

Так само як сигарети і алкоголь, продавати не можна дітям, але бізнес є бізнес і всім пофік, бо з тими що треба домовились і їм також відкати дають.
dima зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 16:58 #2671183   #3
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Мож варто раз і назавжди заборонити продаж петард малолітнім йовбакам?

А в минулі роки що, була вказівка від тих, то бере відкати, що продавати не можна?
Чи просто минулі роки була вказівка згори "не продавати!", а цього року пустили на самотьок?
До речі гавнярів з петардами набагато менше зараз, ніж було в минулі роки - видно не настільки доступні ще, як були до АТО. І взагалі - якого хера піротехнічна продукція в нас продається на базарі, а не суто в спецмагазинах, наприклад зброярських.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 17:45 #2671186   #4
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Мож варто раз і назавжди заборонити продаж петард малолітнім йовбакам?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Минулого і позаминулого року якось то питання закрили з поваги до ветеранів АТО. Отже якісь важелі впливу на продавців видно є - то і задіяли б їх на постійній основі. Бо їй Богу підмиває надавати добрих копнів в задницю гамняру, який кидає петарду за пару метрів від жінки коляскою. Ну але так виховувати чужих дітей не вихід, я би був дуже невдоволений, якби хтось простягав руки до моєї дитини, то й чужу дитину шарпати не стану.
Питання швидше якого хера ті петарди їм взагалі доступні?
Ше трошки і почнеш створювати теми з вимогами заборонити" йовбакам" ганяти на велосипедах у парках.
Вітаю з малечею.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 17:56 #2671187   #5
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Мож варто раз і назавжди заборонити продаж петард малолітнім йовбакам?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ше трошки і почнеш створювати теми з вимогами заборонити" йовбакам" ганяти на велосипедах у парках.
Вітаю з малечею.
в Белорусії саме з тих мікувань в багатьох парках заборонено їздити велосипедом

а в нас нова дегенерація цвіте і пахне...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 18:09 #2671189   #6
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Мож варто раз і назавжди заборонити продаж петард малолітнім йовбакам?

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
в Белорусії саме з тих мікувань в багатьох парках заборонено їздити велосипедом

а в нас нова дегенерація цвіте і пахне...
Колись в світча не було дітей, а був велосипед.
Тому його не парило, як там жінкам з дітьми у парках.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 18:26 #2671191   #7
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Мож варто раз і назавжди заборонити продаж петард малолітнім йовбакам?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Колись в світча не було дітей, а був велосипед.
Тому його не парило, як там жінкам з дітьми у парках.

а йа таки папрашу...
ти мені на світча хвоста не піднімай, я повністю за то шо треба конкретно піздити тих гавнюків з петардами і тих шо ганяють велами де батьки з маленькими дітьми
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 19:19 #2671197   #8
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Мож варто раз і назавжди заборонити продаж петард малолітнім йовбакам?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ше трошки і почнеш створювати теми з вимогами заборонити" йовбакам" ганяти на велосипедах у парках.
Вітаю з малечею.
на рахунок неадекватів, які ганяють тротуарами чи алеями - то в мене до них ставлення аналогічне, як і до йовбаків з петардами і собаками без поводків і намордників. Але я таки був і залишаюсь противником заборони їзди на велосипеді в парках. Рахую, що найкраще було б поділити парк на зони, де може їхати велосипедист і де ні, щоб і мами з твоїми поглядами були спокійні, і, наприклад, я міг з тією ж дитиною проїхатись набережною чи в Топільче вздовж річки. 99 зі 100 велосипедистів, як і я, тихо і повільно проїдуть повз тебе в парку, то де справедливість через 1 неадеквата позбавляти їх цього задоволення? Тим паче що заборона ще не означає, що неадекват її не проігнорить. Дурневі закони не писані.
ПС: дякую за вітання .
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 20:27 #2671208   #9
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Мож варто раз і назавжди заборонити продаж петард малолітнім йовбакам?

вот чисто за вели - типа шо сам бачив - де створена нормальна дорожна інфраструктура для вело - Австрія, німці - там є велодоріжки де не гуляють с дітьми - тільки вел, біг, скандинавська ходьба або тротуари спеціально для пішоходів

наприклад в Берліні - якщо частина тротуара пофарбована в червоне - це велодоріжка, там пішоходи не ходять, а велопедисти їздять лише по велодоріжці

а наш народ валить по єдиній велодорожці а вели їдуть де тільки бачать
в нас поліція лише здатна хіба шо серед дня з включенними блималками їздити
а місцева влада не будує велодоріжки - це дуже дешево - тут же не вкрасти...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 20:37 #2671210   #10
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Мож варто раз і назавжди заборонити продаж петард малолітнім йовбакам?

в парку Шевченка велодоріжки шириною майже,як територія відведена для пішоходів
тому в свята всі повинні тіснитись,аби раз на годину один велосипед проїхав
Ingenue зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Minato (01.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 20:43 #2671211   #11
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Мож варто раз і назавжди заборонити продаж петард малолітнім йовбакам?

Цитата тому в свята всі повинні тіснитись,аби раз на годину один велосипед проїхав
так.
І взагалі, святкових днів за рік може десяток назбирається, коли реально там купа людей. Але ж у звичайний будній день купа уйобків там спеціально ходять.
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 21:06 #2671213   #12
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Мож варто раз і назавжди заборонити продаж петард малолітнім йовбакам?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
в парку Шевченка велодоріжки шириною майже,як територія відведена для пішоходів
тому в свята всі повинні тіснитись,аби раз на годину один велосипед проїхав
може ми якось дуже по різному бачимо одне і то саме - якщо теплий час то там повно і роверистів і пішоходів/малих дітей/собак - замість того щоб роверисти їздили окремо і діти/пішоходи ходили окремо - пішоходи йдуть по велодорожці, а роверисти шо є сили гонять поміж дітьми. а шо робить поліція - невідомо


я там мабуть мало не єдиний хто намагається по тій велодорожці їхати (

і мені дуже таки цікаво - я завжди стою на ровері на червоне світло - і постійно бачу як якась курка преться поміж машини з дитячим возиком/3-річною дитиною на червоне - шо з такою мамашою тре робити?

нє, особисто мені тої дури не шкода, а дитину шкода - ми і так вимираємо (
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 21:34 #2671215   #13
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Мож варто раз і назавжди заборонити продаж петард малолітнім йовбакам?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
в парку Шевченка велодоріжки шириною майже,як територія відведена для пішоходів
тому в свята всі повинні тіснитись,аби раз на годину один велосипед проїхав
ну по-перше, як тут зауважили вже - не сильно то там народ тісниться, особливо на свята - ходять собі по доріжці як в себе дома.
а по-друге, навря для велосипедиста принципово, щоб ти ніколи не наступила ногою на його дорожу - просто якщо вже йдеш по ній - то дивись уважно і зійди, якщо наближаєтся велосипед. І всі будуть задоволені.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 21:43 #2671217   #14
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Мож варто раз і назавжди заборонити продаж петард малолітнім йовбакам?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ше трошки і почнеш створювати теми з вимогами заборонити" йовбакам" ганяти на велосипедах у парках.
Логіка типу - сьогодні покришив ножем огірок, а завтра людей різати підеш... Інженю, розвивайся трохи, книжки читай, бо кожен твій допис - це просто квінтесенція тупості
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2017, 22:15 #2671221   #15
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Мож варто раз і назавжди заборонити продаж петард малолітнім йовбакам?

Між "заборонити" і "припинити реалізацію піротехнічних засобів, малолітнім" є прірва величиною в один патруль поліцейських.
І лишіть вже ті ровери в спокої.
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:56.