Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone > Консолі

Консолі PlayStation, XBox, Nintendo etc


Результати опитування: Яку приставку ви б обрали???
X-Box 360! 9 21.95%
Sony Playstation 3! 16 39.02%
Не брав би жодної, краще б дочекався ПК версії GTA4! 16 39.02%
Голосували: 41. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

X-Box 360 .vs. Sony Playstation 3

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.04.2009, 15:23 #887313   #81
Werty
 
Аватар для Werty
Типово Відповідь: Де в тернополі можна купити XBOX 360??

Цитата:
Допис від -Tr45e- Переглянути допис
Купляв я там іксбокс да нема різниці де купляти, це ФІГОВА ПРИСТАВКА!
видно ти в тому повний 0) більше сказати нічого неможу

нерокемендую брати приставку в "Мандарх" підсунути можуть приставку старої ревізії, тому перед тим як купувати прочитайте в неті як вибрати нормальну пачку)

пачка рулить цяцьок більше і непотрібно вивалювати по 400-500 грн за 1 цяцьку)
протів ПС3 нічого немаю)(цяцьок там дуже мало+ціна кусає) 1500грн в місяць на цяцьки це кошмар((

користувачі які мали 360 ніколи неперейдуть на ПС 3 це як мерса пересісти на запор
нащот горішвих приставок:
купуєте приставку ревізії 2007-2008 року і нема ніякого геморою

Востаннє редагував Werty: 04.04.2009 о 15:29.
Werty зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KIRA (05.04.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2009, 12:21 #887937   #82
Razor
 
Аватар для Razor
Типово Відповідь: Де в тернополі можна купити XBOX 360??

Цитата:
Допис від Werty Переглянути допис
видно ти в тому повний 0) більше сказати нічого неможу

нерокемендую брати приставку в "Мандарх" підсунути можуть приставку старої ревізії, тому перед тим як купувати прочитайте в неті як вибрати нормальну пачку)

пачка рулить цяцьок більше і непотрібно вивалювати по 400-500 грн за 1 цяцьку)
протів ПС3 нічого немаю)(цяцьок там дуже мало+ціна кусає) 1500грн в місяць на цяцьки це кошмар((

користувачі які мали 360 ніколи неперейдуть на ПС 3 це як мерса пересісти на запор
нащот горішвих приставок:
купуєте приставку ревізії 2007-2008 року і нема ніякого геморою
а де можна прошити Falcon і за скільки

Востаннє редагував Razor: 05.04.2009 о 12:58.
Razor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2009, 20:38 #888189   #83
-Tr45e-
 
Аватар для -Tr45e-
Типово Відповідь: Де в тернополі можна купити XBOX 360??

Цитата:
Допис від Werty Переглянути допис
видно ти в тому повний 0) більше сказати нічого неможу

нерокемендую брати приставку в "Мандарх"

користувачі які мали 360 ніколи неперейдуть на ПС 3 це як мерса пересісти на запор
канеш))

- звичайно, я тоже нерекомендую, там такі погані люди, поміняли мені старий поломаний бокс на нову запаковану пс3 забезплатно.. це ппц.

-ну значить половина людей що так зробила немала іксбокса 360, це був якийсь муляж. і про мерс класно підмітив, де там боксові з його двахядерником до восьмиядерника пс3 (про відюхи неговорю, так як їхня структура зовсім інша ніж на пс) да і кстаті, гирс оф вар використовують всю потужність бокса, а ігри ще з кращою графікою на пс3 забирають 20-30 процентів потіжності.

давайте небудем розводити холівор і тут. давно вже існують факти які доказують що пс3 круче Хвох360, а як кажуть проти фактів непопреш.
http://forum.te.ua/showpost.php?p=816248&postcount=67


Ціни на ігри однакові на двох приставках. піратські нерахуються тому що вони безплатні, на те вони і піратські. але для кого 500 гривень а для кого 50 доларів.
-Tr45e- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2009, 21:59 #888251   #84
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Де в тернополі можна купити XBOX 360??

Цитата:
Допис від -Tr45e- Переглянути допис
Ціни на ігри однакові на двох приставках. піратські нерахуються тому що вони безплатні, на те вони і піратські. але для кого 500 гривень а для кого 50 доларів.
Дещо уточню на щот ігор. Для кого 500грн(пс3), для кого 75(х360). Різниця повір є
Я заробляю в місяць біля 1300грн. Для ПС3 яб зміг купити 2 гри і лишилося б на життя 300грн. А для бокса спокійно беру 5 ігор і + лишається 950грн.
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2009, 22:06 #888257   #85
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Де в тернополі можна купити XBOX 360??

з посту нище...
Цитата:
Допис від -Tr45e- Переглянути допис
я знаю що радує ціна, але повір коли в тебе через рік полетить бокс (а це точно станеться, потім згадаєш цю тему) то ти дуже захочеш купити пс3, але грошей нажаль небуде.
Ога... бери ПС3. потім ти дуже захочеш нових цяцьок... але грошей нажаль небуде
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2009, 07:28 #888438   #86
-Tr45e-
 
Аватар для -Tr45e-
Типово Відповідь: Де в тернополі можна купити XBOX 360??

Цитата
Допис від СаШа Белый Переглянути допис
Дещо уточню на щот ігор. Для кого 500грн(пс3), для кого 75(х360). Різниця повір є
Я заробляю в місяць біля 1300грн. Для ПС3 яб зміг купити 2 гри і лишилося б на життя 300грн. А для бокса спокійно беру 5 ігор і + лишається 950грн.
Дурні ті люди які віддають 75 гривень за болванку двухслойного двд з упаковочкую, піратсяка продукція безплатна.. її скачують з нету.

а говорячи про 50 доларів (цін гри на пс3 і на Хвох360) я маю на увазі ринок інших країн на який ці ціни і розраховані.

Цитата
Допис від СаШа Белый Переглянути допис
з посту нище...


Ога... бери ПС3. потім ти дуже захочеш нових цяцьок... але грошей нажаль небуде
Хочеш вір а хочеш ні, колись думав точно як ти і всі решта в цій темі, точно так само і пс3 ні в якому разі не хотів купляти томущо що за фігня, платити за гру 500 гривень? ні дякую. через рік я про то забув і получив на халяву пс3. за рік назбирав 6 ігор якими дуже задоволений, звичайно вам незрозуміти як можна 6 ігор грати так довго і ненудьгувати. І правильно, тому що я з них граю 3 гри і не нудьгую. як так? тому що я некупляю 5 какашкових ігор на місяць пограюсь і відкидаю на поличку, я купляю одну гру раз на три місяці, але таку до я кої ти непридерешся і будеш захоплюватись нею довго

Короче кажучи, рано чи пізно захочеш пс3 і згадаєш шо я казав, навіть не відповідай на це речення, просто проігноруй його на даний момент.

попрошу модератора перенести балачки сюда:
http://forum.te.ua/showthread.php?t=34716

Востаннє редагував -Tr45e-: 06.04.2009 о 07:34.
-Tr45e- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2009, 10:25 #888591   #87
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Де в тернополі можна купити XBOX 360??

Таки відповім...
Цитата:
Допис від -Tr45e- Переглянути допис
я маю на увазі ринок інших країн на який ці ціни і розраховані.
Згадай в якій країні ти живеш і яка в ній фінансова ситуація

Цитата:
Допис від -Tr45e- Переглянути допис
я купляю одну гру раз на три місяці, але таку до я кої ти непридерешся і будеш захоплюватись нею довго
Таких ігор (принаймні для мене) одиниці.

Цитата:
Допис від -Tr45e- Переглянути допис
Короче кажучи, рано чи пізно захочеш пс3 і згадаєш шо я казав
Незахочу. В мене є нормальний комп і був бокс, якщо вийде якась гра тільки на консоль, то я в свого знайомого позичу бокс побавитися

Цитата:
Допис від -Tr45e- Переглянути допис
попрошу модератора перенести балачки сюда:
http://forum.te.ua/showthread.php?t=34716
Згоден. Перенесіть туда. Тут вже знов битва консолів почалася
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2009, 08:49 #889533   #88
Razor
 
Аватар для Razor
Типово Відповідь: X-BOX 360 .vs. Sony Playstation 3

Трохи не по темі(не хочу створювати нову) хто знає де в Тернополі прошити Xbox360 pro 60gb?
Razor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2009, 10:04 #889624   #89
-Tr45e-
 
Аватар для -Tr45e-
Типово Відповідь: X-BOX 360 .vs. Sony Playstation 3

може це бы було доречныше в темі про то де купити бокс?
-Tr45e- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2009, 15:27 #937844   #90
Travor
 
Аватар для Travor
Типово Відповідь: X-BOX 360 .vs. Sony Playstation 3

В мене є обидві приставки ПС3 2а роки ХвоХ360 один рік скоро буде. Зараз граю тільки на боксі так як ігри качаю з нету які хочу і коли хочу, а раніше приходилось виложувати за кожну гру 350-400грн. Оби дві приставки дуже зручні і прості в користуванні єдине що мені більше подобається в Боксі так це джойстік який зручніший ніж в ПС3.
Travor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2009, 03:56 #943972   #91
BoBaH4uK
Типово Відповідь: X-BOX 360 .vs. Sony Playstation 3

шайтан-ящик кращий-на обох консолях є геніальні ігри. Але з нету скачати можна тільки для шайтан-коробки.
BoBaH4uK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2009, 14:40 #946073   #92
Werty
 
Аватар для Werty
Типово Відповідь: X-BOX 360 .vs. Sony Playstation 3

ну щож.., хочу привітати всі власників "Пачки 360" "Metal Gear Solid" добрався до наших консолей, хвала Хидео Кодзима і Microsoft ура-ура-ура, сьогодні конференція соні десь біля 20.00 подивимось що приготовила Соні у відповідь))
Werty зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2009, 20:07 #954820   #93
timemahine
Типово Відповідь: Де в тернополі можна купити XBOX 360??

Цитата:
Допис від -Tr45e- Переглянути допис
канеш))

- звичайно, я тоже нерекомендую, там такі погані люди, поміняли мені старий поломаний бокс на нову запаковану пс3 забезплатно.. це ппц.

-ну значить половина людей що так зробила немала іксбокса 360, це був якийсь муляж. і про мерс класно підмітив, де там боксові з його двахядерником до восьмиядерника пс3 (про відюхи неговорю, так як їхня структура зовсім інша ніж на пс) да і кстаті, гирс оф вар використовують всю потужність бокса, а ігри ще з кращою графікою на пс3 забирають 20-30 процентів потіжності.

давайте небудем розводити холівор і тут. давно вже існують факти які доказують що пс3 круче Хвох360, а як кажуть проти фактів непопреш.
http://forum.te.ua/showpost.php?p=816248&postcount=67


Ціни на ігри однакові на двох приставках. піратські нерахуються тому що вони безплатні, на те вони і піратські. але для кого 500 гривень а для кого 50 доларів.
Можливо в технічному плані PS3 краща ніж бокс ,але треба дуже талановитих програмістів, які б могли відкрити потенціал приставки ,тому що ,писати ігри на пс3 набагато складніше ніж на бокс(все ж на пс3 8 ядер з яких 7 робочих а на боксі 3) . Тому бокс вибирають білшість компаній які займаються іграми ..Більшість розробників просто забивають болт на пс3 версію тим самим або зменшують кількість кадрів в секунду або ріжуть графіку.
timemahine зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2009, 21:06 #1098773   #94
Bleed_The_Dream
Типово Відповідь: Де в тернополі можна купити XBOX 360??

Цитата
Допис від timemahine Переглянути допис
Можливо в технічному плані PS3 краща ніж бокс ,але треба дуже талановитих програмістів, які б могли відкрити потенціал приставки.... Тому бокс вибирають білшість компаній які займаються іграми ..Більшість розробників просто забивають болт на пс3
VALVE після випуску орандж бокса, на Плойку, сказала що більше з ними працювати не буде. Тому що і так багато геморою собі заробила, підстраюючи його під консоль. БіоВеір тоже не дуже любить ПС 3. Думаю ще можна багато чого цікавого взнати, але не всі такі сміливі і пофігістичні як Вейл і БіоВейр, хоча мені досих пір, чому Рокстар, тільки ГТА4 випистуло на ПС3, і навіть Ліберті Сіті не розробляло.. Дивно, чому?
Bleed_The_Dream зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2009, 21:03 #1107889   #95
Metuk
 
Аватар для Metuk
Типово Відповідь: X-Box 360 .vs. Sony Playstation 3

Не знаю. Я бавився і на боксі і на соні. В бокса джойстик прикольніший, но ніяк не зручніший. І що сказати: скоро Соню зламають)) Треба сказати, добереться блю-рей до рядового народу і будуть піратки на Соню. Я звичайно голосую за Соню3. Сам маю ПСП( ненатішусь ним), скоро куплю ПС3, тільки треба грошей і хорошого телевізора)))
Metuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2009, 15:32 #1115396   #96
Zimer_RZ
 
Аватар для Zimer_RZ
Smile Відповідь: X-Box 360 .vs. Sony Playstation 3

народ от думаю брати XBOX 360 Elite
хоч маю ПК,але ПК без приставки,як горілка без закуски - можна, але важко(сорі за таке порівняння)
які магазіни продають в Тернополі,а які в Києві(сорі,якшо шо)??
а тепер кажу чого я беру Хкоробку
в сусіда ПлейСтейшн3 а в іншого Хбокс
в сусіда з плейстейшн3 ігри є ....але небагато і стоімость десь від 100 до 400 грн
плюс вона в нього ломалась
з 2007 по 2009 він міняв вже 3 раза її міняв
в сусіда з Хбоксом ігор цілий ящик( в смислі дофіга і ше трошки)
плюс він поставив собі прошівку 1.6.1
джойстік зручний
і пользується з січня 2008(ні разу не ламалась))
тре просто знати як користуватись
поради для Хбоксівців(найшов в неті)-
приставку ставити вертикально, шоб вільний простір був і НД талявізор і все буде зашебісь....

Востаннє редагував Zimer_RZ: 20.11.2009 о 16:10.
Zimer_RZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2009, 21:08 #1115892   #97
Bleed_The_Dream
Типово Відповідь: X-Box 360 .vs. Sony Playstation 3

В тернополі не рекомендую купляти, имхо 3 шкури зідруть, я через Київ брав, за повний комплект Елітки там просили 4200 грн. З хдм кабелем, і двома чорними джойстами. При тому є пару цікавих акційних варіантів. Кароч загугли, подивись по цінах, але не рекомендую через Тернопіль. В києві і дешевше і якістніше.
Bleed_The_Dream зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Zimer_RZ (21.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2009, 11:27 #1116331   #98
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: X-Box 360 .vs. Sony Playstation 3

Zimer_RZ

Тре мати щастя попасти на хороший продукт. Почитай відгуки на будь-яку техніку, - в одних працює нормально, в інших ламається через раз. Та і про легенди про три вогні ходять в народі не просто так. Хоча зараз Бокси вже якісніші, факт. Але прикол в тому, що 80% ігр з Бокса переводять на ПК. А от ПС3-ігор на ПК практично немає. Є лише одна достойна боксовська гра, якої нема на ПК - ГоВ2.

А на ПС3 вот лише з останнього:

Uncharted 2: Among Thieves
Ninja Gaiden Sigma 2
InFAMOUS
Killzone 2

Востаннє редагував Nemesis-T: 21.11.2009 о 11:32. Причина: Пізніше додано
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2009, 16:58 #1116795   #100
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: X-Box 360 .vs. Sony Playstation 3

По-перше, з часу написання тих статей на ПС3 вийшло багато нових хітових ігр. На той час ігрова лінійка ПС3 була слабша. Тепер вона сильніша.

По-друге, може до тебе з першого разу не дойшло, то я повторю, 80% БОКСОВСЬКИХ ІГР Є НА ПК. Ассассін крід можна пограти на ПК. ГТА4 можна пограти на ПК. КоД можна пограти на ПК. За що я маю платити гроші? За ті самі ігри?

Єдиний критерій, за яким можна вибирати приставку - ЕКСКЛЮЗИВНІ ІГРИ. В ПС3 лінійка екзів набагато ширша. А в Бокса єдині нормальні екзи - ГоВ2 і Хало. Причому Хало мене абсолютно не цікавить.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:16.