Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.08.2013, 08:37 #2251412   #61
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Написав для нашого www.drive.te.ua , але вставляю тут цілком, для зручності потенційного читача

гора Горда

Починалося все з моєї пропозиції про виїзд на Франківському 4х4 форумі http://race-factory.com.ua/forum/ind...00-gora-gorda/ Після трохи непевної блаканини, вирішили їхати.

Зустрілися, перша спільна, колгоспна, фотографія в Яремчі.


Дочекалися екскурсовода, і зразу в гори. Погода сприяла.


Початково було домовлено їхати не складним маршрутом, заради компанії-краєвидів і т.д. Трохи так проїхали ...


... "и тут Остапа понесло" ...


... ніяк не згадаю чи голосно булькнуло


Як виявилось дурне діло підхоплюють швидко, вже за пару метрів топимо Франківський екіпаж (не маю фото), і практично зразу ще й екскурсовода.


Легенько підтягую, і рушаємо далі.


Починає невпинно темніти. Провідник веде нас до місця ночівлі. Ходом беремо г.Горду, добираємось на місце і застаємо там купу таких же навіжених. Ми не віримо, вони теж гостей не чекали, ... далі знаходимо спільних знайомих, розпалюєм ватру, ставимо палатки ... і ... ой, а решта оповіді про ніч опущу, фото теж не ставлю, щоб не травмувати, все того ж, потенційного читача. (ремарка для тих хто був: а хтось таки бачив в лице ту Галю? )


Це вже ранок, саме вигляд з вершини Гордої.


Далі ми братимемо ту вершину протягом дня ще декілька разів. Підйом суттєвий, проте їхати не складно.


Робимо годинну зупинку на гриби.


Далі хребтами.


Тут на місці купуємо сири-гриби і тд. від виробника.


Натикаємось на такий собі музей УПА


Фото в середині. Не знаю, може посидівши тут і можна пройнятися духом боротьби...


Фото нашої колони біля "молокозаводу"


Знову г. Горда. Тепер помічаємо тут ожину. Потім ходимо, як живі зомбі з синіми губами.


Хрест на вершині.


Панорама десь на хребтах.


То вже нині коли спустилися. Десь такими різноманітними камінчиками був встелений спуск.



Поки все, йду спати. Кого цікавитеме детальніше, кнопайте Франківський форум. Дякую що дочитали.

P.S. хто був докладайте фото!!! Хто не був - ЗАЗДРІТЬ

Востаннє редагував shypuch: 04.08.2013 о 12:29. Причина: виправляю граматику
shypuch зараз поза форумом  
Подякували 11:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 06.08.2013, 21:32 #2252722   #62
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Їду, мля

shypuch зараз поза форумом  
Подякували 7:
ОРДА (29.10.2013), inq (06.08.2013), Malva (20.07.2015), Minato (07.08.2013), Сомбра (07.08.2013), Romko_7 (06.08.2013), Sem (06.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2013, 23:10 #2261346   #63
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Центр Європи-г.Цунгу-г.Апецька-г.Темпа-Свидовець-Апшинець-Драгобрат ... або як ми провели вихідні

Ви не уявляєте, що то! То зовсім не ті гори, типу пішої попсової г.Говерла. Викладу декілька фото, як товариство зацікавиться, докладу ще. Як відісплюсь може трохи опишу. 3(три) дні без цивілізації, без людей, без звязку .... хребти, підйоми, обриви!!! Цього разу реально страшно, АЛЕ КРАЄВИДИ!!! Їзда понад хмарами!!! Більше 100км без доріг, горами понад 1,5км над морем...















Пишу тут, а думками ще там! Реально, хто не був заздріть!

Додано через 17 хвилин
Висловлюйте свої думки. Пишіть, коментуйте, питайте ... оці подяки, звичайно приємно, але я в ігри з "статусами" і так не граю. Мені якась реакція, слова, думки, все ж важливіше за тупий клік.




Востаннє редагував shypuch: 26.08.2013 о 23:10. Причина: Пізніше додано
shypuch зараз поза форумом  
Подякували 8:
ОРДА (29.10.2013), inq (26.08.2013), Malva (20.07.2015), NEMIROFF (27.08.2013), Nick. (27.08.2013), Сомбра (27.08.2013), Romko_7 (26.08.2013), Sem (27.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2013, 00:01 #2261359   #64
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Які машини і який розхід йде в горах?Серйозні поломки часто бувають?
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2013, 15:41 #2261562   #65
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Які машини і який розхід йде в горах?Серйозні поломки часто бувають?
Машини - підготовлені онлі, розхід - тупе питання, на підйом метрів 500 можна пів дня дертись. Будь яка поломка в горах для виправлення якої немає з собою запчастини чи інструменту стає серйозною.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2013, 19:15 #2261627   #66
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Машини - підготовлені онлі, розхід - тупе питання, на підйом метрів 500 можна пів дня дертись. Будь яка поломка в горах для виправлення якої немає з собою запчастини чи інструменту стає серйозною.
В вас попадання 100% зі ста. Маєте досвід, чи просто адекватно мислите?

1.Машини таки підготовлені.
2.Про розхід/гори правда. Цей маршрут що ми пройшли за день на сухо, казали в дощ майже 2тижні люди йшли. Соляри відповідно більше пішло. Зазвичай беруть запас пального в 3-5раз більший, ніж на аналогічну відстань асфальтом.
Конкретно на нашому прикладі, трасою, Паджеро брало до 12л, поставили 31шу гуму десь до 16, тепер 33тя то до 20л. (хоча може бути і 14часом)
В болоті, коли колесо ще тяжче, було і 40л/100км.
3. Поломки бувають. Останнього разу розказували задній міст в ниви відірвали, там такий А подібний ричаг є, ... ну прикольно, ... то зєднали, приклали по обидві сторони по ключу, і замотали скотчем (були б цвяхи то ше б прибили), так і доїхали. В мене колись було 620 чи 720 км (не памятаю вже) машина без тормозів. Емулював першою пониженою, і ударом в якусь перешкоду (дерево, рів, виступ ... в коломиї чуть в патрульну машину не зупинився, так вони проскакували )) От коли на дикому підйомі чи спуску шось відлітає, і є куда летіти, тоді біда. Люди вбиваються. Прикро, але все не передбачиш.

Додано через 7 хвилин
Характеризує розхід:

-Дядьку а скільки до вершини?
-Ну пішки хвилин 40, але ви молоді, сильні хлопці, на серйозних підготовлених джипах, то за 3години доберетеся!!!

Так і є, одне діло йти, друге йти і тягнути за собою 3тонну залізяку

І ще до теми: Цього разу зняли з гір дівчинку (реально синю) і хлопчика, заблудилися вони в хмарі. Втратили орієнтири. Блудили. Далі б біда була. (Хрестів на горах багато є).

То пішоходи думають що їм небезпечно, а ми їдем, насправді все навпаки, вони йдуть, а ти їдеш з ризиком для життя, часом дорога каплю вужча за твою колію. Цього разу було два розворота (викладу фото), то та площадка була всього в розмір машини. Страшно стояти над урвищем. Думаєш а як якиїсь камінчик зсунеться ... ех!!!

Востаннє редагував shypuch: 27.08.2013 о 19:15. Причина: Пізніше додано
shypuch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (27.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2013, 19:19 #2261634   #67
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від shypuch Переглянути допис
Мені якась реакція, слова, думки, все ж важливіше за тупий клік.
Добре. Мені бездоріжжя не цікаве, але: який інтерес постійно застрягати і витягувати? Якщо так подобаються горби, то хіба не краще взяти ГАЗ-66 з конверсії за 4 тис, поставити на нього нормальний двигун з кондиціонером/кліматом(3-6тис), зробити і обшити нормальну кабіну(від тисячі), зареєструвати ну і плюс побажання. Вийде дешевше L200, а якщо й так само, то по прохідності навіть нема що рівняти. А комфорту у Л200 ніколи й не було найменшого. Можливо я чогось не знаю?
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2013, 19:31 #2261638   #68
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Добре. Мені бездоріжжя не цікаве, але: який інтерес постійно застрягати і витягувати?
Спитай скалолазів якого грома вони забули на тих скелях, там нагорі одне орлине гімно, спитай спелиологів нахіра їм ті печери з темрявою, спитай водніків нашо ті сплави??
Сумно ти живеш. Крім твоїх особистів інтересів старайся поважати інші хоббі. В мене брат літачки клеїть(йому 45 років) і хоч я його не розумію, але ніколи не зможу спитати нашо воно тобі, бо все рівно зрозуміти не зможу.
Мене тішить шо є такі хлопці які мають таке хоббі. Читаю переглядаю з задоволенням. Так десь і заздрю навіть. Проїхатись і протягти машину з собою це , ну як тобі пояснити....на санках катався?? майже те саме і тут.

Хлопаки вам нових гарних маршрутів!

Востаннє редагував Сомбра: 27.08.2013 о 19:38.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 3:
ОРДА (29.10.2013), Malva (20.07.2015), shypuch (27.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2013, 20:13 #2261641   #69
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Фото звичайно реальності не передасть та все ж ...
Попробуйте уявити наскільки там насичено, підйоми суттєві, крени дикі, спуски, блін ті спуски фарами в землю, і серпантини, тут на фото один прохід є, врахуйте що нива маленька, ми на паджеро за два раза пройшли, а за нами довгий нісан, довший ніж площадка. Часом з машини тупо нема куда вийти, хіба зразу в обрив (хто думає що паркуватися під супермаркетом тяжко, нехай уявить що парковка на даху 16ти поверхівки і без обмежувачів). Ги-ги























Додано через 15 хвилин
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Добре. Мені бездоріжжя не цікаве, але: який інтерес постійно застрягати і витягувати?
Напросіться з нами разочок, колись я теж не розумів нашо людям джип. Хоча не так, ті що в нас їздять містом то так і не знають навіщо.

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
А комфорту у Л200 ніколи й не було найменшого.
Комфорту дійсно нема. Не хочу когось, особливо власників, образити. Це з мого досвіду. Але є машини яким і до ельки далеко.

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Можливо я чогось не знаю?
От, якщо не поробувати, то і секс не цікавий

Додано через 18 хвилин
Не вірю, що я там був, і все так гарно. Прощалися, чуть не плакав. Відїхали трохи, ... менший син каже: "вертайся тату, не можна людей в горах лишати", от треба було залишитись, ... тепер мучуся що заскоро рванув.

Зате тепер коли чутиму що хтось на Драгобрат виїжджав, або коли мене питатимуть чи я виїжджав, зможу з гордістю сказати що я не виїжджав .... Я ТУДА СПУСКАВСЯ!!!

Ще фото
https://picasaweb.google.com/1151093...eat=directlink

Востаннє редагував shypuch: 27.08.2013 о 20:48. Причина: Пізніше додано
shypuch зараз поза форумом  
Подякували 4:
ОРДА (29.10.2013), Nick. (27.08.2013), Сомбра (27.08.2013), seadog (30.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2013, 22:38 #2261725   #70
Morel
 
Аватар для Morel
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

На тему підписаний, читаю і переглядаю фото із задоволенням, писати сенсу не бачу...ніц мудрого не напишу, а тему зіпсую. Та і певно не поїхав би я в таку мандрівку...ні - не старий...ні - не боюся...просто коли продав ниву...разом з нею продав свій авантюризм, коли в гаражі стоїь "кінь" який може, не тільки по асфальту кататись, то постійно хочеться кудась поїхати так шоб по самі помідори і трактор не доїхав....а коли ти на задньочипередньо приводній машині то і бажань таких не виникає і навіть думок про це. Тому залишуся читачем цієї теми...не учасником. А автору побажаю успіхів на гірських серпантинах і грошей на підтримання машини в бойовому стані. Чекаємо нових фотозвітів
Morel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (27.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2013, 22:49 #2261728   #71
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від shypuch Переглянути допис
В вас попадання 100% зі ста. Маєте досвід, чи просто адекватно мислите?
Досвід
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2013, 21:17 #2292212   #72
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Піп Іван

написаного для нашого, але тут вставив повну копію http://www.drive.te.ua/forum/viewtop...6&p=2086#p2086



Оговтався. Попробую описати враження. Починалося все прозаїчно. Бажання їхати було однозначно. Компанія ніяк не назбирувалася. Обіцяли, а потім відмовляли декілька екіпажів. До останнього вагався, але в четвер отримав приватне повідомлення від Франківського lockser а, що він 100% поїде. В п"ятницю здзвонились, за пару хвилин домовились, почав збиратися. Вірніше ніяких зборів не було, до вечора на роботі, взяли теплий одяг, харчі в дорогу і все. Не можна до таких поїздок ставитися легковажно! Навігатор взяв, передумав брати запасний акумулятор (зауважте), не брав хайджейк, чоботи, ітд зате взяв фотоапарат, та й з реманенту все.

Виїхав перед шостою. Темно. Туман такий, що їдучи зі своїх полів, і знаючи що за пів кілометра місто, реально його не бачив. Жодне світло не пробивалося. Відчуття що і по переду поля. Далі ще 200км такої дороги. Хоча ні, в нас хоча б дорога європейська, абсолютно без ям. А з Тернополя, а особливо з Товстого, то 3,14здєц! Навіть їдучи таким танком. Купа якигось фур, котрі не реально обігнати. Підїжджаєш, а де початок фури не видно. Сіро. І ями, ями, ями, рови, знову ями... Дістав навігатор, гарно грузиться, але карточки і відповідно карт немає. Тихо згадую їзду за покликом серця по знаках. Настрій відповідно формувався.

А далі був Косів!!! Виїхали з Косова, туман, якось миттю розсіявся, виглянуло сонце, краєвиди!!! І тут я прокинувся!!! Почав розуміти чого я їду, і вже тоді внутрішньо зрозумів, що та гора таки піддасться!!! (10 років тому хотів вийти на неї пішки, то не піддалася, громи, блискавки, вітер, дощ і я здався. Звідси мій фетиш. - ліричний відступ)

Прибули на місце зустрічі біля 12ьої, хлопці вже чекали. Привітались і зразу в дорогу. Пройшли прикордонників, далі була будка, де ми мали заплатити за в"їзд в заповідник. На господарці маленька дівчинка. Мами нема, сестри нема, зв"язку нема, але вам треба мати чек бо лісники в горах перевіряють. Чемно лишили гроші, записали на листку номера машин і поїхали без чека. Лісники справді були, але ми миттю подружилися, завдяки декільком пляшкам нашого тернопільського пива. З адміністративними справами все.

Тепер до справи. Перших 200м то казковий підйом. Але без ризику для життя. Блокую машину, витискаю щеплення, закриваю очі закусую губу, передача-а-а-а, га-а-азуууууууу, ... і не все так швидко, бо їхати тими каменюками відверто не хоче, але залітаю на верх. Видихаю. За мною Джимнік, їде їде, і так і сяк, Сергій його мучить, але ніяк. Кричу щоб не мучив конячку, і тягну лебідку. Тягнути не тяжко, на Джимніку кевлар.

Далі було відносно прогулянково, їхали, говорили, старалися перевернути Джимнік, милувалися озером "Марічейка", зупинялися їти. Потім виїхали з лісу, нарешті вживу побачив "альпійку", в її природньому середовищі. Добре що сухо. Місцями їхати досить вузенько. Зупиняюся перед самою горою, студжу машину, і останні ривок ... трохи їду протурованою дорогою, трохи рвуся навпростець (адреналін цікава штука). Виїхали!!! Тішимося. Фото робити не можемо бо фотоапарат сів. (з цілої поїздки маю біля 20 поганеньких фото). Але тішуся як дитина!!! Погода, краєвиди, ОБСЕРВАТОРІЯ!!!

Після отриманих емоцій, за якусь годинку, спокійно скочуємось вниз. Ще година і вже в готелі їмо теплий борщ, далі душ, і спати. Досить?

Трошки про другий день. Ранок був казковий. Піднялися на гірку в Дземброні, наробили фоток на фоні Піп Іван-Смотрич-Шпиці-Говерла і на асфальт.

А далі в мене сів акумулятор. Виявляється в мене всю дорогу не робив генератор. Добре що свою лебідку не мотав. Запасного я завбачливо залишив вдома. Зарядили спочаткі мій від Джимніка, 7хв, проїхав 18км і став в Верховині. Далі від зарядного 2год проїхав 40км до Косова. Там заряджали 1год20хв, але зарядне регулювалося 10-25А, проїхав 80км і став в полі! Вечоріло ... Зупиняли попутки, але люди не сприймали пропозицію помінятися акумуляторами, навідь попри те, що їхати нам в одному напрямі, маленькі діти в салоні, ніч надворі. До повного щастя перевели годинники, чим зменшили нам світловий день. Але я не надто переживав, бо з Чорткова по нас вже виїхав small-30, котрий ще як ми заряджалися в Косові, вже заряджав інший акумулятор для страховки, і до котрого я не дотягнув 60км. Приїхав, поміняв акумулятор, і він на аварійці в перед, я без ілюмінації за ним. Добралися до Чорткова біля 10ї. Тим часом по нас з Тернополя вже виїхав BurmS. Лишаю машину, перегружаємся і додому. Біля 12ї - вдома. Тепер розглядаю це як плюс, доводилось зупинятись в кожному більшому містечку, ... то мали можливість порозглядати побут, людей, поговорити ... Коли мчиш проїздом, того далеко не видно.

Вже в понеділок, я приїхав до Чорткова, і звідти на зарядженому акумуляторі своїм ходом добрався до Тернополя.

велике дякую

окремо з Коломиї Ruslan у (виявився справжнім штурманом, поза екіпажем) котрий бавив мене всю поїздку, доправляв мене до місця призначення, попереджав про складні ділянки, підбадьорював, а наостанок, організував технічну і моральну підтримку безпечне повернення додому.

окремо Андрієві small-30 котрий страхував, безпечно приволік по стопах, нагодував, зарядив акумулятор і просто не залишав.

окремо тим людям, котрі стояли з зарядками дорогою. Виявляється набагато легше їхати, знаючи що тебе страхують.

Все. Дякую. Особливо якщо дочитали до кінця. А тепер заздріть фото :












деякі фото lockser а







P.S. Хто не був - заздріть


Востаннє редагував shypuch: 30.10.2013 о 06:38. Причина: кому доставив :-)
shypuch зараз поза форумом  
Подякували 12:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2013, 07:22 #2292314   #73
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

shypuch,
- скільки часу займає підйом на гору до обсерваторії?
- на скільки важка дорога під гору? Бо читав, що туди тільки на ГАЗ-66 їздять, а тут бачу і жипами добираються?

Думав їхати на минулих вихідних, але перечитав за ті ГАЗ-66 і з того всього поїхав по легкому бездоріжжі в Тустань. Тепер заздрю
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2013, 07:36 #2292317   #74
Closer
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Але файно!
Closer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2013, 08:18 #2292332   #75
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Краса...
Тільки залізяки ваші там явно зайві.
Не люблю джиперів, вони як "туристи", що лишають купу пляшок і кульків після себе - так само після вас остається купа розритих колій, ям і болота... Добре хоч є немало місць, куди ви добратись таки не можете.
Хоча тепер вже намалювалась нова проблема - квадроцикли умудряються пробратись практично всюди, куди можна пройти пішки, крім хіба Горганівських хребтів.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 5  Офтоп  
Старий 30.10.2013, 09:50 #2292373   #76
uncletafuk
Учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата Тільки залізяки ваші там явно зайві.
Не люблю джиперів, вони як "туристи", що лишають купу пляшок і кульків після себе - так само після вас остається купа розритих колій, ям і болота...
switch ти в корні не правий. Віриш в то, шо вам впарили підвладні екологи, які мають на меті заставити людей сидіти вдома, шоб ніхто ніде не лазив і не бачив якими темпами йде вирубка карпатських лісів.
По-перше стандартними позашляховиками туди заїхати важко. Їздять зазвичай підготовленими на великих колесах, в яких тиск на грунт значно нижчий. І я тобі скажу після позашляховика вагою 1,5 - 2 тони колій майже не залишається. Все шо там нарито - лісовозами, вагою 30 тон, от після них залишається справжнє місиво.
По-друге бидла всюди повно. Але найбільше смітять якраз місцеве населення, що скидає сміття в річки (це всі бачили хто хоч раз був в горах), та піші туристи, бо їм сміття нема як нести з собою. На джипах простіше, сміття позбирав в кульок, і в селі чи на заправці викинув.
Крім того часто проводяться рейди по прибиранню сміття, де люди добровільно збирають сміття, сам приймав участь. Для прикладу ось тут на першому фото http://offroad.lviv.ua/forum/viewtop...=5187&start=15
А окремі добрі люди взагалі за власний кошт ремонтують туристичні будиночки та встановлюють вказівники http://mudway.com.ua/forum/topic_721

Але вам всім впарили шо джипери то зло, шо у погыршенны екологычноъ ситуацыъ винні власники позашляховиків, і ви сидете вдома на дивані і звинувачуєте їх у всіх бідах.....

Востаннє редагував uncletafuk: 30.10.2013 о 10:00.
uncletafuk зараз поза форумом  
Подякували 4:
andrey_ko (30.10.2013), Romko_7 (30.10.2013), shypuch (30.10.2013), switch (30.10.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 30.10.2013, 10:48 #2292411   #77
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від uncletafuk Переглянути допис
ви сидете вдома на дивані і звинувачуєте їх у всіх бідах.....
я якраз то дома і не сиджу Дуже забавно слуати подібні звинувачення від людини, яка подорожує тільки там, де її попу можуть провезти колеса
Якщо ви справді настільки свідомі як пишете - то приємно познайомитись. Бо мій власний досвід показує що найбільше сміття на тих стоянках, куди якраз таки доїжають колесами. Людина, яка іде пішим ходом, зазвичай відчуває до природи трохи більше поваги. Хоча звичайно виключення є з усіх правил.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2013, 13:14 #2292467   #78
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
shypuch,
- скільки часу займає підйом на гору до обсерваторії?
- на скільки важка дорога під гору? Бо читав, що туди тільки на ГАЗ-66 їздять, а тут бачу і жипами добираються?

Думав їхати на минулих вихідних, але перечитав за ті ГАЗ-66 і з того всього поїхав по легкому бездоріжжі в Тустань. Тепер заздрю
Піднімалися десь три-чотири години. Непоспішаючи. На газ 66 думаю години б вистарчило.

А чи важка дорого, хм ... а ви на якій машині?

Додано через 6 хвилин
Напишу ще про сміття, ... тут залежить від людини. Особисто я, стоячи сам в ночі в темному лісі, папірчик не викину. Хто мене знає - підтвердить. І як доказ, в цій темі попередня поїздка, нас було більше 30ти осіб, тут викладені фото, зранку після складання табору, невже є хоч якесь сміття? Ми вдвох спеціально обходили територію! Так що тільки від людини ...

Востаннє редагував shypuch: 30.10.2013 о 13:14. Причина: Пізніше додано
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2013, 14:36 #2292522   #79
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від shypuch Переглянути допис
Піп Іван

P.S. Хто не був - заздріть
Краще би нормально пояснили як проїхати на Піп Іван та й про гірку в Дземброні теж цікаво детальніше почути

Востаннє редагував Ultra: 30.10.2013 о 17:09.
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2013, 15:11 #2292547   #80
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від shypuch Переглянути допис
А чи важка дорого, хм ... а ви на якій машині?
Стоковим Паджеро Спорт (дизель) в суху погоду варто пробувати? Чи без великих шин і лебідки ніяк?

Цитата
Допис від shypuch Переглянути допис
За мною Джимнік, їде їде, і так і сяк, Сергій його мучить, але ніяк. Кричу щоб не мучив конячку, і тягну лебідку. Тягнути не тяжко, на Джимніку кевлар.
Джимніку чого не вистачало?
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:18.