Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «TerNet© ISP»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.07.2012, 10:30 #1997499   #81
SquarePants
Учасник
 
Аватар для SquarePants
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «TerNet© ISP»

сорі, трохи помилився - тариф 40 Мбіт, але в особистому кабінеті на сайті http://ternet.com.ua/ чомусь вказано 60 Мбіт

але суті не міняє - сам нет не стабільний і швидкість максимум 1 Мб/сек, коли мало би бути хоча б 5 Мб/сек

підключили вони швидко, дійсно. протягом години майстри провели кабель і настроїли роутер і я вже сидів весь радий в інтернеті

але чомусь при підключенні в мене максимум був 2,5 Мб/сек (і зараз чомусь різко впала швидкість, цікаво з чим це пов"язано), а в мого сусіда через під"їзд максимум 4,5 Мб/сек - хоча тарифи ті самі і гроші платимо ті ж.

чи це в мене якийсь особливий тип кабелю чи тарифу)))
SquarePants зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2012, 19:06 #1999565   #82
@Master@
 
Аватар для @Master@
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «TerNet© ISP»

Цитата:
Допис від SquarePants Переглянути допис
але чомусь при підключенні в мене максимум був 2,5 Мб/сек (і зараз чомусь різко впала швидкість, цікаво з чим це пов"язано), а в мого сусіда через під"їзд максимум 4,5 Мб/сек - хоча тарифи ті самі і гроші платимо ті ж.

чи це в мене якийсь особливий тип кабелю чи тарифу)))
Так чому мовчав коли тільки підключили? Поки монтажник був треба було йому показати що немає швидкості. І можливо в тебе в мережевій карті настройи на 10 мБіт.
@Master@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2012, 12:45 #2000167   #83
SquarePants
Учасник
 
Аватар для SquarePants
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «TerNet© ISP»

Та ні, з картою все ок. А при монтажі сам навіть не встиг нічого зробити - хлопці спішили: настроїли роутер, ввели пароль на ноутбуці, символічно показали, що інтернет працює відкривши рандомну вкладку в браузері і побігли. От тижнів 2 швидкість була в межах 2-2,5 Мб/сек, і почала з кожним днем повільно падати - ще на початку липня можна було застати 1,5 Мб/сек, а як зараз є 1 Мб/сек, то вже дуже добре (причому кажу, нет не стабільний - 1 хв качає з 1 Мб/сек, а дві з 500 Кб/сек і так циклічно повторюється)
SquarePants зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2012, 13:57 #2000239   #84
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «TerNet© ISP»

Цитата:
Допис від SquarePants Переглянути допис
Та ні, з картою все ок. А при монтажі сам навіть не встиг нічого зробити - хлопці спішили: настроїли роутер, ввели пароль на ноутбуці, символічно показали, що інтернет працює відкривши рандомну вкладку в браузері і побігли. От тижнів 2 швидкість була в межах 2-2,5 Мб/сек, і почала з кожним днем повільно падати - ще на початку липня можна було застати 1,5 Мб/сек, а як зараз є 1 Мб/сек, то вже дуже добре (причому кажу, нет не стабільний - 1 хв качає з 1 Мб/сек, а дві з 500 Кб/сек і так циклічно повторюється)
Вибачайте, а Вам не до причинного місця, що вони там спішили чи ще якась відмазка, почекавши стільки часу можна було їх притримати і перевірити наданий сервіс - блін, як діти! А чого тепер в гості не запросите, через вашу таку мать- бігом сюда бо ви мені пів хати спалили? Совецкий союз за вікном, чи може Вам нет нормальний не потрібен?
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2012, 18:20 #2000439   #85
SquarePants
Учасник
 
Аватар для SquarePants
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «TerNet© ISP»

Я б без причини не писав. Бо таке враження, що скоро в тому офісі жити буду - за 3 місяці раз 10 вже там був, а пояснення прості - почекайте ше так "з пів року і всьо буде добре"
SquarePants зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2012, 21:04 #2000518   #86
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «TerNet© ISP»

Цитата:
Допис від SquarePants Переглянути допис
підключили вони швидко, дійсно. протягом години майстри провели кабель і настроїли роутер і я вже сидів весь радий в інтернеті
До роутера йде оптика чи вита пара?
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2012, 21:31 #2000540   #87
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «TerNet© ISP»

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
До роутера йде оптика чи вита пара?
Тут у людини горе, модем поставили а Ви стібатися.....
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2012, 15:36 #2001062   #88
Delf
 
Аватар для Delf
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «TerNet© ISP»

Цитата:
Допис від SquarePants Переглянути допис
сам нет не стабільний і швидкість максимум 1 Мб/сек, коли мало би бути хоча б 5 Мб/сек підключили вони швидко, дійсно. протягом години майстри провели кабель і настроїли роутер і я вже сидів весь радий в інтернеті але чомусь при підключенні в мене максимум був 2,5 Мб/сек (і зараз чомусь різко впала швидкість, цікаво з чим це пов"язано), а в мого сусіда через під"їзд максимум 4,5 Мб/сек - хоча тарифи ті самі і гроші платимо ті ж. чи це в мене якийсь особливий тип кабелю чи тарифу)))
а як тестував швидкість??
потестуй яким небуть онлайновим сервісом
якщо з україни покаже твою швидкість то нормально
а з закордону то в них нестабільна шв...
але 5 мегабіт в мене як правило є.. (тариф 10мбіт)

по стабільності то так собі.. часом бувають періоди що не працює нет або туго працює але більш-менш опаративно приїжджають і лагодять

тут народ що на бітері сидить жаліється що після грози часом тиждень без нету сидить..
я поки максимум 3 дні. був без нету
P.S. 3 роки вже користуюся їхніми послугами не скажу що ах! але в мене нема альтернативи - в мому районі жодного провайдера (крім мобільних операторів)
Delf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2012, 02:35 #2001437   #89
SquarePants
Учасник
 
Аватар для SquarePants
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «TerNet© ISP»

Цитата:
Допис від Delf Переглянути допис
P.S. 3 роки вже користуюся їхніми послугами не скажу що ах! але в мене нема альтернативи - в мому районі жодного провайдера (крім мобільних операторів)
Вот-вот, та ж ситуація. Нет не "ах" і іншого варіанту немає. Напевно ми разом в Старому парку живем)
SquarePants зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 08:39 #2049087   #90
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «TerNet© ISP»

подав заявку сказали 2-3 дні і все буде готово , але ні слуху ні духу
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 14:10 #2049316   #91
Delf
 
Аватар для Delf
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «TerNet© ISP»

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
подав заявку сказали 2-3 дні і все буде готово , але ні слуху ні духу
дзвонити-довбати... шось в них там людей не очень багато... тиждень тому світч на стовпі згорів то теж три дні без нету сидів.. кожногь разу казали за дві-три години буде...але зробили..
Delf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2012, 14:03 #2049944   #92
Jay
Активний учасник
 
Аватар для Jay
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «TerNet© ISP»

Останні 2-3 дні дуже часто пропадає з"єднання.
Думав з роутером проблема, обнуляв до заводських настройок, далі те саме. Підключав без роутера - на пряму, не помогло, поміняв віндувс - кожних пів години та сама історія.

p.s. Поки хотів відправити допис - знов пропало з"єднання.

WTF?

Чи це тільки в одного мене таке?
Jay зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2012, 18:18 #2050009   #93
Master
 
Аватар для Master
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «TerNet© ISP»

В мене за рік часу проблем з ними не виникало, але недавно дістало те, що після 5 вечора якщо немає нету то ніхто не допоможе, трубку не беруть ні в офісі ні навіть на мобільному...
Master зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2012, 07:26 #2051597   #94
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «TerNet© ISP»

Цитата:
Допис від Delf Переглянути допис
дзвонити-довбати... шось в них там людей не очень багато... тиждень тому світч на стовпі згорів то теж три дні без нету сидів.. кожногь разу казали за дві-три години буде...але зробили..
ну перші дописи в темі появилися в 2009 року з того часу можна було вже знайти все було б лише бажання
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2013, 15:37 #2118997   #95
smol
 
Аватар для smol
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «TerNet© ISP»

По моєму самий гірший інтернет !!!!!! Ніхто трубку не піднімає протягом всіх свят !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
smol зараз поза форумом  
Подякував(ла):
maks (12.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2013, 17:46 #2119066   #96
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «TerNet© ISP»

Цитата:
Допис від smol Переглянути допис
По моєму самий гірший інтернет !!!!!! Ніхто трубку не піднімає протягом всіх свят !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!
На мобільному тоже?
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2013, 15:42 #2119522   #97
smol
 
Аватар для smol
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «TerNet© ISP»

і на мобільному і на стаціонарному ... несерйозні вони вот і все ..треба тікати на інший провайдер
smol зараз поза форумом  
Подякував(ла):
maks (12.08.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 27.05.2013, 03:09 #2214060   #98
SquarePants
Учасник
 
Аватар для SquarePants
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «TerNet© ISP»

вот шо шо, але я скажу вам - підза*бався з цим провайдером.
ладно нестабільний, ладно додзвонитися в офіс до них нереально (приходиться пішки пиляти в офіс, інакше не достукаєшся)...але те, що було останні 1,5 місяці це вже "перевершення" самого себе.
роутер полетів (той, шо продали при монтажі), не знав шо іменно там таке сталося, але wi-fi не працює. тобто мережа є, але жоден гаджет не підключиться, або просто "без доступу до інтернету". благо хоча б через кабель нет паше, але це мені дуже неудобно. в квітні 2 рази викликав майстрів на дім шоб розібрались. роблять ті майстри то саме, шо і я - ресет і наново всі настройки. канєшно воно мені не помагає. на початку хвилин з 5 нет паше, потім мережа знов не діє, а майстри вже від"їхали на офіс. ніяк не мав часу віднести роутер їм на офіс, шоб розібралися вже там (бо є робота, без нету не можу ніяк, а вони якшо вже заберуть, то на кілька днів точно). після травневих свят все-таки завітав, пояснив проблему - на день лишив їм, щоб вони пересвідчилися в поломці (на місці не було ноутбуків для перевірки несправності), на другий день сказали - да, він поломаний, тримай гарантійний талон і неси в сервіс центр на 1 поверсі. відніс, сказали чекати мінімум 3 дні. прийшов забрав потім, подивився в талон ремонту - написано шо зробили ресет))
я трохи офігів і пішов на другий поверх далі розбиратися, чи то я такий тупий, чи то та вся компанія шось недобре мутить. перевірили результат ремонту на місці - не працює. пішли назад в сервіс, перевірили вже в присутності менеджера тернету - нет в сервісі паше (бо в них провайдер інший). як виявилося, роутер перестав працювати з протоколом PPPoE (яким саме користується тернет), того така фігня з ним. В офісі кажуть - лиши на день, постараємося віришити проблему. наступного дня прихожу до них, вони говорять шо перепрошили і він працює (я сам навіть офіційну перепрошивку йому робив раніше - толку не дало). прийшов додому - нету нема. От думаю сьодні піти до них знов і зробити їм фінальну пропозицію - або гроші (220 грн) за роутер, або новий апарат.
SquarePants зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2013, 10:37 #2214198   #99
Delf
 
Аватар для Delf
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «TerNet© ISP»

я думаю то проблема сервісного центру, тобі просто не повезло з роутером

Але я б вимагав в провайдера роутера для тимчасового користування, мусить в них бути резерв, якщо нема то пробувати поштормити сервісний центр на предмет тимчасового роутера поки не полагодять твій, якщо вони такі пофігісти або тупаки що не годні дати ради з тим роутером.

Ну і в провайдера є можливість написати заяву про те щоб не брали оплати за ті дні , в які про причині вини провайдера ти не міг корисуватися нетом, так як роутер ти в них купляв а не десь на строні


P.S. я купляв роутер на стороні і сам настроював то вийшло на 50 грн десь дешевше ніж брати в них, і вибирав таку модель яку хотів, там все інтуїтивно і просто
Прихований текст: чому невисока кваліфікація тих хто приїжджає на виклики 

Востаннє редагував Delf: 27.05.2013 о 11:29.
Delf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2013, 11:39 #2214248   #100
SquarePants
Учасник
 
Аватар для SquarePants
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «TerNet© ISP»

В сервісі кажуть - то вже не наша проблема, бо в нас нет працює (правильно, бо через іншого провайдера і інший протокол). і тупо гонять або на мене, або на тернет.
З одного боку вони праві, і не праві. Їхнім обов"язком мала би бути перевірка роутера на всіх протоколах і повне рішення проблеми, а вони просто збились з теми.
З другого боку, провина спеціалістів тернету, які нічого не знають про проблему (самі так сказали) і рішають всьо або банальним ресетом, або перепрошивкою.(з чим навіть недосвідчений юзер спокійно може справитись)
Да, признаю, що з роутером мені не повезло - зламався за місяць до кінця річної гарантії. Але чи має це бути моєю проблемою, коли його продав мені провайдер, і я регулярно що-місяця плачу їм по 100 грн за нікудишні послуги.?
SquarePants зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:59.