Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Фото


Допомога у виборі фотоапаратури

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.05.2012, 20:41 #1948047   #81
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

Цитата:
Допис від zyxel Переглянути допис
приэмного використання. готовы приняти в нашы круги.
звертайся якщо щось не ясно!
ще маленьке питання стосовно обслуговування ( чищення від пилюки наприклад).
Як це робити і чим.
eleKtrik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2012, 08:23 #1948048   #82
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

Цитата:
Допис від zabo Переглянути допис
zyxel, є питаня якщо обєктив не має автовокусу, на тушці 3100 віб буде мати підтвердження фокусу ?
лампочка точно блимне що попав в фокус

Додано через 11 годин 41 хвилину
Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
ще маленьке питання стосовно обслуговування ( чищення від пилюки наприклад).
Як це робити і чим.
Залежно що чистити. Якщо оптику і зверху фотік то Lenspen
http://strobistua.com/images/detaile...0107213056.jpg

Якщо в середині то сам туди покищо не лізь і там матриця вроді сама чиститься, непамятаю.
Та і ти обєктиви міняти не будеш покищо.... не треба того.
Насолоджуйся))))

Востаннє редагував zyxel: 25.05.2012 о 08:23. Причина: Пізніше додано
zyxel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
zabo (25.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2012, 10:23 #1949595   #83
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Smile Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

побавився в макрозйомці трішки :


eleKtrik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2012, 10:36 #1949602   #84
Max Jr.
 
Аватар для Max Jr.
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
побавився в макрозйомці трішки :



е-м-м-м-м розстрою тебе, але це не макро зйомка... це зйомка предметів з близької відстані і все...
Max Jr. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2012, 11:23 #1949643   #85
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

Та і кітовим обєктим макро таке як воно має бути не вийде
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2012, 12:49 #1949685   #86
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

Цитата:
Допис від Max Jr. Переглянути допис
е-м-м-м-м розстрою тебе, але це не макро зйомка... це зйомка предметів з близької відстані і все...
ну тоді це буде мікро , або міні
але всерівно красиво получилось.
eleKtrik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2013, 20:22 #2210975   #87
petruccio
 
Аватар для petruccio
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

Збираюсь купити першу дзеркалку. Відповідно, знань чи досвіду в цій області - мінімум . Почитав чимало матеріалів в інеті з оглядами тих чи інших камер і зупинився на трьох: Пектакс К30, Нікон Д5200 і Кенон 600Д. Питання до знаючих людей - яка, власне, більше підходить новачку (зазначеними варіантами можна не обмежуватись)? По співвідношенні ціни/якості, доступності і альтернатив об*єктивів в т.ч. Буду вдячний, якщо будуть поради і відносно пристойного, але недорогого об*єктива.
petruccio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2013, 15:53 #2211441   #88
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

Цитата:
Допис від petruccio Переглянути допис
Збираюсь купити першу дзеркалку. Відповідно, знань чи досвіду в цій області - мінімум . Почитав чимало матеріалів в інеті з оглядами тих чи інших камер і зупинився на трьох: Пектакс К30, Нікон Д5200 і Кенон 600Д. Питання до знаючих людей - яка, власне, більше підходить новачку (зазначеними варіантами можна не обмежуватись)? По співвідношенні ціни/якості, доступності і альтернатив об*єктивів в т.ч. Буду вдячний, якщо будуть поради і відносно пристойного, але недорогого об*єктива.
почитайте тут, можливо допоможе.

Востаннє редагував Samyel_Fox: 22.05.2013 о 17:25.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
petruccio (22.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2013, 21:17 #2211667   #89
petruccio
 
Аватар для petruccio
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
почитайте тут, можливо допоможе.
Дякую, почитував цей сайт
Зупинив вибір на Нікон Д5100 (може кому пригодиться - в Алло зараз на нього хороша ціна, 4165 грн з офіц. гарантією). До кітового об*єктива хочу взяти ще один, але бюджетний. Фотоапарат без "викрутки", а значить хоче обєктив типу http://rozetka.com.ua/ru/products/de...816/index.html Душа ж лежить до http://rozetka.com.ua/ru/products/de...697/index.html В загальних рисах відмінність між ними розумію, як і те що фокусувати в другому прийдеться в ручну. Доцільно брати для такого фотоапарата обєктив без мотора чи все ж краще зупинити свій вибір на тому, що лікар приписав?)
petruccio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2013, 21:40 #2211683   #90
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

Цитата:
Допис від petruccio Переглянути допис
Дякую, почитував цей сайт
Зупинив вибір на Нікон Д5100 (може кому пригодиться - в Алло зараз на нього хороша ціна, 4165 грн з офіц. гарантією). До кітового об*єктива хочу взяти ще один, але бюджетний. Фотоапарат без "викрутки", а значить хоче обєктив типу http://rozetka.com.ua/ru/products/de...816/index.html Душа ж лежить до http://rozetka.com.ua/ru/products/de...697/index.html В загальних рисах відмінність між ними розумію, як і те що фокусувати в другому прийдеться в ручну. Доцільно брати для такого фотоапарата обєктив без мотора чи все ж краще зупинити свій вибір на тому, що лікар приписав?)
50 AF-S потрібно брати, біля 2 тис вартуватиме, і нічо руками фокусувати не прийдеться. Без автофокуса категорично не рекомендую.
Взагалі не варто одразу набирати купу об"єктивів - по мірі набуття досвіду почнеш розуміти що потрібно, як то кажуть "доростеш"
Може варто пошукати кіт 18-105 і докупити "пятдесятку". НА перших півроку буде цілком достньо. Якщо будеш знімати в приміщеннях -то краще придивись то зовнішнього спалаху, аніж брати набір незрозуміло чи потрібних тобі об"єктивів.
Або купити тушу + 18-200 і "пятдесятку"

Востаннє редагував S.H.A.D.E: 22.05.2013 о 21:48.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякував(ла):
petruccio (22.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2013, 22:24 #2211703   #91
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

Цитата:
Допис від petruccio Переглянути допис
Дякую, почитував цей сайт
Зупинив вибір на Нікон Д5100 (може кому пригодиться - в Алло зараз на нього хороша ціна, 4165 грн з офіц. гарантією). До кітового об*єктива хочу взяти ще один, але бюджетний. Фотоапарат без "викрутки", а значить хоче обєктив типу http://rozetka.com.ua/ru/products/de...816/index.html Душа ж лежить до http://rozetka.com.ua/ru/products/de...697/index.html В загальних рисах відмінність між ними розумію, як і те що фокусувати в другому прийдеться в ручну. Доцільно брати для такого фотоапарата обєктив без мотора чи все ж краще зупинити свій вибір на тому, що лікар приписав?)
Взагалі з бюджетного(і досить путьового), то можеш глянути на 18-70, я собі коли вибирав універсал(і з рідних), то певно з пів року бороздив простори інету в пошуках зразків фото, тестів і тому подіного...в результаті взяв його, ціна в районі 1 тис. за б.у. можна знайти. Так само і 50-ку аф-с, можна в просторах б.у. подешевше нарити.

П.С. До того всього тре дійти, причому на власній шкурі, бо поки не знатимеш в чому різниця, то і потребності в цьому не буде. (от зараз збираю гроші на 80-200 2.8 )
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
petruccio (22.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2013, 22:14 #2212331   #92
boda84
 
Аватар для boda84
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

Теж був взяв Д5100. Перед тим думав брати 600Д кенон, але нікон більш кращий виявився у фото а кенон у відео!!! В майбутньому планую собі придбати обєктиви 35мм 1,8 + 55-300.
boda84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 24.05.2013, 00:17 #2212420   #93
MadMan
Активний учасник
 
Аватар для MadMan
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

Цитата:
Допис від petruccio Переглянути допис
Дякую, почитував цей сайт
Зупинив вибір на Нікон Д5100 (може кому пригодиться - в Алло зараз на нього хороша ціна, 4165 грн з офіц. гарантією). До кітового об*єктива хочу взяти ще один, але бюджетний. Фотоапарат без "викрутки", а значить хоче обєктив типу http://rozetka.com.ua/ru/products/de...816/index.html Душа ж лежить до http://rozetka.com.ua/ru/products/de...697/index.html В загальних рисах відмінність між ними розумію, як і те що фокусувати в другому прийдеться в ручну. Доцільно брати для такого фотоапарата обєктив без мотора чи все ж краще зупинити свій вибір на тому, що лікар приписав?)
Краще поки не докуповувати об"єктивів. ВІзьміть з кітовим- насправді хороший варіант для початківця. Познімайте ним хоч би пару місяців і зрозумієте що вам більше хочеться. Не женіться за акцією, той об"єктив справжнє УГ, він навіть тих грошей не вартує. А на рахунок того чи підійде вам без АФ то після декількох місяців користуванням кітом на тиждень вимкніть автофокус і побачите як воно і чи вам підходить.
MadMan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
petruccio (24.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2013, 18:56 #2212892   #94
Screpi Coco
 
Аватар для Screpi Coco
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

підкажіть будьласка.хочу купляти фотоапарат б/у.(максимальна сума на яку розраховую 2500 тис). Нікон або Кенон. я розглядав такі варіанти як Canon 30d i Nikon d3000. який більш хороший для початківця. запропонуйте свої варіанти. буду вдячний.
Screpi Coco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2013, 19:28 #2212904   #95
MadMan
Активний учасник
 
Аватар для MadMan
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

Цитата:
Допис від Screpi Coco Переглянути допис
підкажіть будьласка.хочу купляти фотоапарат б/у.(максимальна сума на яку розраховую 2500 тис). Нікон або Кенон. я розглядав такі варіанти як Canon 30d i Nikon d3000. який більш хороший для початківця. запропонуйте свої варіанти. буду вдячний.
За Нікони не скажу, бо сиджу з самого початку на Кенонах. 30Д не варто брати, він ну дуже вже морально застарілий. Подивіться в сторону моделей з простішої лінійки: 550Д, 600Д. Для початківця в самий раз!
MadMan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2013, 19:36 #2212906   #96
Screpi Coco
 
Аватар для Screpi Coco
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

550d мені не подобається. в моєї подруги є такий. вона купляла новенький. а він їй за рік часу ломався 2 рази.
я к на мене 30д більш зручніший в користувані.
Screpi Coco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2013, 20:06 #2212924   #97
MadMan
Активний учасник
 
Аватар для MadMan
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

Цитата:
Допис від Screpi Coco Переглянути допис
550d мені не подобається. в моєї подруги є такий. вона купляла новенький. а він їй за рік часу ломався 2 рази.
я к на мене 30д більш зручніший в користувані.
Чесно кажучи навіть не зовсім зрозумів для чого ви поради питаєтесь якщо самі все знаєте краще


Востаннє редагував MadMan: 24.05.2013 о 20:15.
MadMan зараз поза форумом  
Подякували 2:
Samyel_Fox (25.05.2013), sl@yes (24.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2013, 20:49 #2212956   #98
petruccio
 
Аватар для petruccio
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

Дякую за поради, допомогли визначитись: Нікон Д5100 з об*єктивом 18-105 По ходу діла уже буду бачити, який обєктив захочеться докупляти
petruccio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2013, 20:55 #2212964   #99
yura15
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

В мене 20д- не поганий апарат, корпус з магнієвого сплаву, як береш у руку то відчуваєш річ. Дуже зручний, але тяжкий, напевно затяжкий для любителя. Раджу глянути в сторону нікон д80.
yura15 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Samyel_Fox (25.05.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 07.06.2013, 14:22 #2220895   #100
incognitoblack
 
Аватар для incognitoblack
Типово Відповідь: Допомога у виборі фотоапаратури

всім привіт. Хочу винести на розсуд форумчан таке питання як вибір мною фотоапарата Fujifilm Finepix S3 Pro - вибір свідомий через кольоропередачу, хорошу стару CCD-матрицю, ДД, низький рівень шуму, ресурс затвору 500 000, байонет під об"єктиви Nikon. Моральна застарілість апарата впринципі не смущає, картинка дає живі кольори, реальних 6 мп хватає для друку А3, інтерполює до 12 вроді. Правда кажуть вимогливий до оптики, з дешевим склом видасть лажу... Серед конкурентів бачу тільки Sigma SD10, там матриця Foveon , трьохслойна по 4 мп - тобто реальна величина кадру 4 мп. Думаю малувато. Перечитав багато матеріалу в неті. Ще як варіант Kodak 14n - байонет Nikon, стара повнокадрова дзеркалка на CMOS, Kodak, наскільки мені відомо, першим почав виготовляти ці матриці, фотки з нього по кольорах і детталях також сподобалися. Ще Nikon d80 - також на CCD матриці. Але все-таки перевагу віддаю Fuji. Покупка першої дзеркалки, тому прошу відговорити мене або переконати в правильності вибору
incognitoblack зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:56.