Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Ненаукова ресторація "Кафедра": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.09.2013, 19:08 #2266362   #41
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Ненаукова ресторація "Кафедра": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Сьогодні була вперше після 5-ти річної перерви. Дизайн не зімнився.
Єдине що порадувало це ціни та величезний асортимент страв. На смак все на 4 з мінусом.
Піцца,як на мене ніяка. Тісто товсте. Несподобалась взагалі. Салатик краще,проте теж не дуже. Обслуговування,в порівнянні з іншими закладами аж надто повільне. Офіціантки-післяшкільного віку,які навіть не слухають що ти говориш,а міряють зверху до низу,розгядаючи в чому ти вдіта-взута і довжину твоє спідниці навіть не приховуючи цього.Незнаю чи хочу туди ще.
karamel856 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
wenux (11.09.2013)
Старий 12.09.2013, 00:49 #2267525   #42
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Ненаукова ресторація "Кафедра": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Кафедра класний заклад, ми наприклад дивились вчора матч, всі столики були зайняті, купа народу, і при цьому обслуговували нас досить швидко. Щодо піци, то вона тут смачніша, ніж в більшості піцерій нашого міста. Не треба забувати, що Кафедра не позиціонує себе як піцерія. І ти щось промовчала про ціни. Давайте не забувати про співвідношення ціна/якість. Якщо ти говориш про якісь недоліки, типу "ніяка піцца" то кажи де краща - будем порівнювати)
Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
На смак все на 4 з мінусом.
Я так розумію, ти їла піццу і салат? Чи весь асортимент)
DezDemon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wenux (12.09.2013)
Старий 12.09.2013, 18:37 #2267880   #43
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Ненаукова ресторація "Кафедра": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Про ціни,кажеш не пишу?
Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
порадували ціни та величезний асортимент страв.
Де піцца краща? В Сицилії. Вона там божественна.
Кажеш піцца там смачніша ніж будь де інше? Була багато де в Тернополі та це найгірше що пробувала.Такого грубого тіста ще ніде не зустрічала. На смак начинка була взагалі з присмаком якогось яйця. Хоча в інгредієнтах про нього не згадувалося.Хоча,може,то я просто піццу таку вибрала. Інші,мабуть,кращі. Незнаю. До слова,людині яка була зі мною вона сподобалась. Так що все індивідуально.
karamel856 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Bandera13 (17.09.2013), wenux (12.09.2013)
Старий 15.09.2013, 14:39 #2268946   #44
wenux
Неактивний учасник
 
Аватар для wenux
Типово Відповідь: Ненаукова ресторація "Кафедра": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Сьогодні була вперше після 5-ти річної перерви. Дизайн не зімнився.
Єдине що порадувало це ціни та величезний асортимент страв. На смак все на 4 з мінусом.
Піцца,як на мене ніяка. Тісто товсте. Несподобалась взагалі.
як на мене не можна судити заклад, спробувавши одну страву за 5 років) вибачте за втручання,проте ви не праві)
П.С. праивльно буде піца, а не піцца
wenux зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
espert (20.09.2013), karamel856 (15.09.2013)
Старий 15.09.2013, 17:12 #2268980   #45
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Ненаукова ресторація "Кафедра": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від wenux Переглянути допис
як на мене не можна судити заклад, спробувавши одну страву за 5 років) вибачте за втручання,проте ви не праві)
П.С. праивльно буде піца, а не піцца
До чого тут 5 років? Я писала що інтер"єр там за 5 років не зімнився. Я не засуджувала всі страви кажучи що вони погані,але висловила СВОЮ ДУМКУ на рахунок смаку того,що спробувала.За виправлення слів піца чи піцца,дякую,матиму на увазі.
Але піЦа і справді була паршива.
karamel856 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
wenux (15.09.2013)
Старий 15.09.2013, 22:00 #2269081   #46
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Ненаукова ресторація "Кафедра": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Я писала що інтер"єр там за 5 років не зімнився.
який саме зміст Ви вкладаєте в слово "інтер'єр"?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 16.09.2013, 10:18 #2269224   #47
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Ненаукова ресторація "Кафедра": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Wenux, ти хто там в кафедрі? Поясни за що ти фукаєш під кожним постом?
У всіх темах про бари-ресторани люди висловлюють свої враження. Якщо я пішла в кафе раз і мені там не сподобалось, то я так і пишу і має повне право більше туди не йти. Чи я зобовязана попробувати все меню?
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (19.09.2013)
Старий 16.09.2013, 11:32 #2269283   #48
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Ненаукова ресторація "Кафедра": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
У всіх темах про бари-ресторани люди висловлюють свої враження. Якщо я пішла в кафе раз і мені там не сподобалось, то я так і пишу і має повне право більше туди не йти. Чи я зобовязана попробувати все меню?
ну а якщо комусь подобається ваша думка - він дякує
а кому не подобається - він фукає...

чи як?
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wenux (17.09.2013)
Старий 16.09.2013, 13:59 #2269372   #49
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Ненаукова ресторація "Кафедра": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ну а якщо комусь подобається ваша думка - він дякує
а кому не подобається - він фукає...

чи як?
Та ніби так. Але коли людина пише, що їй піца не сподобалася, то що тоді означає "фу" під цим постом?
Це не думка, а смак піци.
Пантера зараз поза форумом  
Старий 16.09.2013, 17:03 #2269465   #50
wenux
Неактивний учасник
 
Аватар для wenux
Типово Відповідь: Ненаукова ресторація "Кафедра": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Wenux, ти хто там в кафедрі?
відповідаю-абсолютно НІХТО.такий самий клієнт як і ви )
wenux зараз поза форумом  
Старий 16.09.2013, 17:58 #2269490   #51
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Ненаукова ресторація "Кафедра": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
то що тоді означає "фу" під цим постом?
Це не думка, а смак піци.
означає, що інший дописувач сумнівається в обєктивності оцінки...
водночас, це не означає, що "фу" є обєктивним
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wenux (18.09.2013)
Старий 16.09.2013, 18:50 #2269509   #52
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Ненаукова ресторація "Кафедра": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Про піци окрема є тема.
Так, в кафедрі піца не сама крута звичайно, але доволі прийнятна і з нормальних продуктів.
Заклад ж себе профілює як "заклад громадського харчування", а не піцерія чи пастерія, як модно останнім часом стало називатись.

По темі скажу:
Недавно брав заливану чи залиту бараболю, гарно все, сподобалось, але брати треба на двох-трьох, самому не подолати.
Хотілося б побачити в меню салата "Цезар", або щось на подобі.
zaharys зараз поза форумом  
Подякували 3:
muTs (17.09.2013), sunik (17.09.2013), wenux (17.09.2013)
Старий 18.09.2013, 15:29 #2270381   #53
Кафедра
 
Аватар для Кафедра
Типово Відповідь: Ненаукова ресторація "Кафедра": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Дорогі наші клієнти, пропонуємо Вам дуже смачні десертні НОВИНКИ власної випічки: ШТРУДЕЛЬ ЯБЛУЧНИЙ і ШТРУДЕЛЬ МАКОВИЙ!



Кожен мабуть чув про медовуху?! Отже, відтепер у нашому закладі - новий КОРИСНИЙ алкогольний напій "МЕДОВУХА" за власною рецептурою!
Кафедра зараз поза форумом  
Подякували 12:
Згорнути/розгорнути список подяк

Старий 18.09.2013, 21:57 #2270610   #54
Savitri
Активний учасник
 
Аватар для Savitri
Типово Відповідь: Ненаукова ресторація "Кафедра": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Кафедра Переглянути допис
НОВИНКИ власної випічки: ШТРУДЕЛЬ ЯБЛУЧНИЙ і ШТРУДЕЛЬ МАКОВИЙ!
Якщо буде з вишнею, я зайду.
Savitri зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Promo (19.09.2013)
Старий 19.09.2013, 08:29 #2270695   #55
Promo
 
Аватар для Promo
Типово Відповідь: Ненаукова ресторація "Кафедра": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

штрудель з вишеньками це мнямка!!!
робіть його пліз!
іще якщо до нього кульку морозива
чи на вибір варення якесь, шоколад або згущонка (поливка)


салати: цезар, буніто, помідори з базиліком

напої: капучіно з корицею

і ще мені в придачу губозакаточну машинку )))

Все Ок! Все супер!
Кухня, особливо якщо ще й ціну врахувати то навіть дуже Ок!
Promo зараз поза форумом  
Подякували 2:
DezDemon (19.09.2013), Nobel (20.09.2013)
Старий 20.09.2013, 00:11 #2271158   #56
volpast
 
Аватар для volpast
Типово Відповідь: Ненаукова ресторація "Кафедра": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Promo Переглянути допис
штрудель з вишеньками це мнямка!!!
робіть його пліз!
іще якщо до нього кульку морозива
чи на вибір варення якесь, шоколад або згущонка (поливка)


салати: цезар, буніто, помідори з базиліком

напої: капучіно з корицею

і ще мені в придачу губозакаточну машинку )))

Все Ок! Все супер!
Кухня, особливо якщо ще й ціну врахувати то навіть дуже Ок!
У Кафедрі зараз потрібен кухар, сходи, запропонуй їм свої послуги і будеш робити все чого душа забажає
volpast зараз поза форумом  
Старий 20.10.2013, 19:52 #2287973   #57
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Ненаукова ресторація "Кафедра": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

або я так попадаю...но в одіб ніколи нікого там немає...
звичайно класно..прийшов...сам...пообідав...але на чому закдад живе
Nobel зараз поза форумом  
Старий 20.10.2013, 19:53 #2287974   #58
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Ненаукова ресторація "Кафедра": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

або я так попадаю...но в одіб ніколи нікого там немає...
звичайно класно..прийшов...сам...пообідав...але на чому закдад живе
Nobel зараз поза форумом  
Старий 20.10.2013, 19:56 #2287978   #59
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Ненаукова ресторація "Кафедра": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Я зараз тут. Вільних столиків нема.

Отправлено из моего MB886 с помощью Tapatalk
DezDemon зараз поза форумом  
Старий 28.10.2013, 17:33 #2291635   #60
Кафедра
 
Аватар для Кафедра
Типово Відповідь: Ненаукова ресторація "Кафедра": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Дорогі клієнти, нагадуємо Вам, що Ненаукова ресторація "Кафедра" організовує та проводить виїзні фуршети (кейтерінг). Якісне обслуговування гарантуємо!


















Кафедра зараз поза форумом  
Подякували 9:
Bandera13 (08.11.2013), DezDemon (28.10.2013), FortYear (28.10.2013), Pohmuryj (29.10.2013), sunik (28.10.2013), Sunrise (13.11.2013), wenux (29.10.2013), zaharys (29.10.2013), ZhiganLimon (09.11.2013)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:37.