Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.01.2011, 00:47 #1544743   #721
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
Sintol in action!11
http://www.youtube.com/watch?v=fhBb1...layer_embedded
тільки додивіться до кінця )
П.с. мені "сподобалось все" особливо трапеції які випирають завжди хоча дельти і сіське теж не підкачали... рак мосху не меньше )
п.п.с. в нього ще багато подібного відео. винос мосху (таки рак) гарантований )))
Хех, я його всі відяшки передивився, в нього таке наївно-дурнувате лице і танцювальні здібності, просто сидиш і милуєшся тим талантом.

Пе.Се. В трапеціях вже вроді абсцес ато вони в місцях ін'єкцій дуже асиметричні стали.
olexiy зараз поза форумом  
Старий 06.01.2011, 09:39 #1544873   #722
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Хех, я його всі відяшки передивився, в нього таке наївно-дурнувате лице і танцювальні здібності, просто сидиш і милуєшся тим талантом.

Пе.Се. В трапеціях вже вроді абсцес ато вони в місцях ін'єкцій дуже асиметричні стали.
нда здібності в нього просто надзвичайні його ще в Бразилії по тв показували )
але саме смішне що він з цього тащиться. до речі може це транс. Бразилія цим вирізняється іх там до грома після операції )
а трапеції це просто ппц. додуматися туди щось качати це треба хворим бути на 100%
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 08.01.2011, 14:47 #1546150   #723
Cabirez
 
Аватар для Cabirez
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
П.с. мені "сподобалось все" особливо трапеції які випирають завжди хоча дельти і сіське теж не підкачали... рак мосху не меньше )
Як на мене то одразу видно всю неприродність,дельти дещо квадратні, а сіське чисто баба... Трапеції, це зовсім ...Стероїдні качки набагато природніші, паляться як на мене то тільки по трубах вен на тілі. А той чувак хворий інвалід,що з нього візьмеш?
Cabirez зараз поза форумом  
Старий 08.01.2011, 15:02 #1546155   #724
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від Cabirez Переглянути допис
Як на мене то одразу видно всю неприродність,дельти дещо квадратні, а сіське чисто баба... Трапеції, це зовсім ...Стероїдні качки набагато природніші, паляться як на мене то тільки по трубах вен на тілі. А той чувак хворий інвалід,що з нього візьмеш?
тут про стероїди навіть мови немає.
а щодо паляться.
ну я би на назвав це венозністю і вона більше від підшкірного жиру залежить. а труби з роками занять по любому будуть, кров треба качати.
стероїди якщо і видно то швидше опосередковано по розмірах і формі а не по венах.

Додано через 3 хвилини
до речі про хворих інвалідів. випадково натрапив на це відео (увага не для слабонервних!)
не можу зрозуміти що в нього з руками. таки сінтол ? чи щось інше ? може ти льоха скажеш ? і що сталось потім ? запалення ? розрив ? що ?

Востаннє редагував ШТЕУД: 08.01.2011 о 15:02. Причина: Пізніше додано
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 08.01.2011, 15:39 #1546180   #725
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
тут про стероїди навіть мови немає.
а щодо паляться.
ну я би на назвав це венозністю і вона більше від підшкірного жиру залежить. а труби з роками занять по любому будуть, кров треба качати.
стероїди якщо і видно то швидше опосередковано по розмірах і формі а не по венах.

Додано через 3 хвилини
до речі про хворих інвалідів. випадково натрапив на це відео (увага не для слабонервних!)
http://www.youtube.com/watch?v=LE6ix...eature=related
не можу зрозуміти що в нього з руками. таки сінтол ? чи щось інше ? може ти льоха скажеш ? і що сталось потім ? запалення ? розрив ? що ?
Венозність буде в будь-якому випадку якшо людина довгий час займається спортом. Гіпертрофія м'яза тягне за собою і підвищене живлення кров'ю - відповідно збільшення і судин.
А цього чувака, спочатку бачив твоє відео, думав можливо і не синтол, а просто нестерильна ін'єкція якогось препарату чи навіть вітаміну яка спричинила абсцес, просто коли гнійне запалення довго не лікується то воно може перерости в флегмону і спричиняти такі набряки і резервувари гною шо кінцівка в декілька разів більшою стає. Тому думав шо це не від синтолу, але потім натрапив на відео де цей олень хизується своїми великими об'ємами рук, правда вже тоді його руки більшістю обєму завдячували літрами гною... Таки синтол, ну є люди в яких поняття естетика взагалі відсутнє, яким навіть гній який збільшує об'єм тоже в радість...

Востаннє редагував olexiy: 08.01.2011 о 23:15.
olexiy зараз поза форумом  
Старий 17.02.2011, 17:38 #1580761   #726
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Ну що качки і ліфтери. Давно щось ніхто приборами не мірявся і срачів ніяких не було ? Мо піднімемо тему ?
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Narcissus (17.02.2011)
Старий 17.02.2011, 18:48 #1580805   #727
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
Ну що качки і ліфтери. Давно щось ніхто приборами не мірявся і срачів ніяких не було ? Мо піднімемо тему ?
Ну раз треба підняти тему.
Буде скоро отаке дійство в Тернополі, буде чемпіонат України по жиму лежачи, довгий час в Тернополі не було таких змагань, небуло довго тому що проводить федерація ФПУ (ІРF), яка не є комерційною, а має статус національної, специфіка федерації: жорсткіші правила, мінімальна екіпіровка, реальний допінг контроль, відносяться до міністерсва молоді і спорту.
Заявки тривають 3 дні, уже заявилось 2 рекордсмени Світу і Європи по сумісництву чемпіони Світу і Європи, та один рекордсмен призер ЧС і переможець Всесвітніх ігор, буду далі АПати якшо будуть появлятись нові потужні учасники, а вони будуть ...
Прихований текст: афіша 


Додано через 14 хвилин
Кому цікаво, наразі заявлені от такі нехілі жимовички, впринципі вони всі пауерліфтери, крім жиму ще дуже багацько присідають і тягнуть ))))
Прихований текст: Відео 

Востаннє редагував olexiy: 17.02.2011 о 18:48. Причина: Пізніше додано
olexiy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ШТЕУД (17.02.2011)
Старий 17.02.2011, 18:50 #1580814   #728
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Ну раз треба підняти тему.
Буде скоро отаке дійство в Тернополі, буде чемпіонат України по жиму лежачи, довгий час в Тернополі не було таких змагань, небуло довго тому що проводить федерація ФПУ (ІРF), яка не є комерційною, а має статус національної, специфіка федерації: жорсткіші правила, мінімальна екіпіровка, реальний допінг контроль, відносяться до міністерсва молоді і спорту.
Заявки тривають 3 дні, уже заявилось 2 рекордсмени Світу і Європи по сумісництву чемпіони Світу і Європи, та один рекордсмен призер ЧС і переможець Всесвітніх ігор, буду далі АПати якшо будуть появлятись нові потужні учасники, а вони будуть ...
Прихований текст: афіша 
О давно хотів потрапити на щось таке. Постараюсь хоч в якийсь день прийти. ДО як там іде змагання по днях і вагових категоріях і до якої години ?

А щодо підняти. цікаво хто там чого добився в залі резалти/показники і тп Чи всі тільки зараз на весну підуть жир зганяти... )))
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 17.02.2011, 18:57 #1580822   #729
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
О давно хотів потрапити на щось таке. Постараюсь хоч в якийсь день прийти. ДО як там іде змагання по днях і вагових категоріях і до якої години ?

А щодо підняти. цікаво хто там чого добився в залі резалти/показники і тп Чи всі тільки зараз на весну підуть жир зганяти... )))
Додав відео монстрів які заявились, ну крім них в заявках вже є також нехілі жимовики але це самі злосні))) Надалі буду додавати, можливо пізніше тему зробити, або доцільніше перенести в тему пауерліфтингу(була колись така)

Додано через 2 хвилини
Розкладу змагань ше немає, так як до них ше місяць, але надалі точно напишу шо коли, ну само собою саме цікавіше буде коли змагатись будуть дорослі і важчі категорії, хоча Тесцов, і Довганюк минулого року був, юніор! ))))

Востаннє редагував olexiy: 17.02.2011 о 18:57. Причина: Пізніше додано
olexiy зараз поза форумом  
Старий 17.02.2011, 19:05 #1580831   #730
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Додав відео монстрів які заявились, ну крім них в заявках вже є також нехілі жимовики але це самі злосні))) Надалі буду додавати, можливо пізніше тему зробити, або доцільніше перенести в тему пауерліфтингу(була колись така)

Додано через 2 хвилини
Розкладу змагань ше немає, так як до них ше місяць, але надалі точно напишу шо коли, ну само собою саме цікавіше буде коли змагатись будуть дорослі і важчі категорії, хоча Тесцов, і Довганюк минулого року був, юніор! ))))
блін завтикав і прочитав що там лютий )))))))
ок ждемс...
а ти що ? прийматимеш участь ?
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 17.02.2011, 19:12 #1580837   #731
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
блін завтикав і прочитав що там лютий )))))))
ок ждемс...
а ти що ? прийматимеш участь ?
Прийматиму, але я порівняно з ними букашечка
olexiy зараз поза форумом  
Старий 17.02.2011, 19:13 #1580840   #732
tatka
дітисько
 
Аватар для tatka
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Прийматиму, але я порівняно з ними букашечка
ну нічо собі букашечка
tatka зараз поза форумом  
Старий 17.02.2011, 19:47 #1580860   #733
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Прийматиму, але я порівняно з ними букашечка
хех ну в порівнянні з ними ти і вітамінок згамав думаю на порядки менше
Цитата:
Допис від tatka Переглянути допис
ну нічо собі букашечка
опа опа татка появилась вже і тут. Татка а ти в зал ходиш ?

до речі зараз почався реально жіночий сезон за тиждень в зал вже пару дівчат прийшли записуватися. хочуть за місяць всі проблеми вирішити. а за зиму взагалі ні одної не було ))))
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 17.02.2011, 19:54 #1580872   #734
tatka
дітисько
 
Аватар для tatka
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис

опа опа татка появилась вже і тут. Татка а ти в зал ходиш ?

до речі зараз почався реально жіночий сезон за тиждень в зал вже пару дівчат прийшли записуватися. хочуть за місяць всі проблеми вирішити. а за зиму взагалі ні одної не було ))))
а я всюди встигаю
ходила минулої весни і до середини літа поки на море не поїхала,потім шось перестала,хочу знов ходити,але нема як,мій робочий графік мені не позволяє
tatka зараз поза форумом  
Старий 17.02.2011, 19:58 #1580880   #735
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від tatka Переглянути допис
а я всюди встигаю
ходила минулої весни і до середини літа поки на море не поїхала,потім шось перестала,хочу знов ходити,але нема як,мій робочий графік мені не позволяє
шош то за робочий графік такий працівний?
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 17.02.2011, 20:00 #1580888   #736
tatka
дітисько
 
Аватар для tatka
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
шош то за робочий графік такий працівний?
то по два дні працюю,то кожен день,вопшем непонятно,скоро вже буду мати точний графік,і певно знову буду ходити
tatka зараз поза форумом  
Старий 17.02.2011, 20:04 #1580890   #737
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від tatka Переглянути допис
то по два дні працюю,то кожен день,вопшем непонятно,скоро вже буду мати точний графік,і певно знову буду ходити
ну дивись тут головне не запускати. бо потім ой як тежко...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 17.02.2011, 20:04 #1580891   #738
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
хех ну в порівнянні з ними ти і вітамінок згамав думаю на порядки менше
Весь прикол в тому, що саме оці хлопці здають доп контроль приблизно 4-6 разів в рік
olexiy зараз поза форумом  
Старий 17.02.2011, 20:06 #1580894   #739
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Весь прикол в тому, що саме оці хлопці здають доп контроль приблизно 4-6 разів в рік
ну так вітамінки різні бувають сильно сумніваюсь що вони без них обходяться...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 17.02.2011, 20:08 #1580896   #740
tatka
дітисько
 
Аватар для tatka
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
ну дивись тут головне не запускати. бо потім ой як тежко...
та я не особо так і займалась,два раза в тиждень ходила,трошки для себе займаюсь і все
tatka зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:43.