Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Кодування від алкоголізму. Де?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.11.2017, 09:31 #2713757   #21
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

Цитата:
Допис від Darynavi Переглянути допис
Алкоголізм це не звичка, як ви кажете, а захворювання. Насильно лікуватись ніхто не захоче, зрозуміло. Але і відвертатись від такої людини не можна, звісно якщо ця людина для вас щось значить. У мене хороший знайомий коли розійшовся з дружиною, почав пиячити. Дійшло до того, що ночами додому не приходив. Я почала шукати й вичитувати в інтернеті, яким чином можна йому допомогти. Натрапила на центр реабілітації https://ncrenessans.com.ua/ua/lechenie-alkogolizma.html, де саме проводиться лікування алкогольної залежності. Довго прийшлось вмовляти, після чого ще йти з ним. Пройшов вже тиждень лікування. Я з ним зустрічалась і майже не взнала, зовсім інша людина. Сказав, що дуже вдячний за допомогу
Непальона така собі рекламка.....
Тобто в лікарню лікуватись йти відмовляється, а от центр реабілітації.... ну звісно, як же раніше не додумались....
Раз Ви така класна вмовляльниця, давайте я дам адресу людини і Ви вмовите, і оплату за вмовляння допишете до рахунку за лікування.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2017, 12:57 #2713777   #22
Darynavi
Учасник
 
Аватар для Darynavi
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

рідну і дорогу мені людину я буду усіма силами вмовляти, а не будь кого
Darynavi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2017, 13:34 #2713782   #23
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

а толку вмовляти ? Якщо людині подобається пиячити то вмовляння нічого не дадуть поки сама людина не усвідомить і не захоче кинути.. Тому сенсу у вмовляннях немає жодного
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
louis50 (29.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2017, 12:36 #2713949   #24
Darynavi
Учасник
 
Аватар для Darynavi
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

Можливо треба цiй людинi допомогти знайти сенс життя
Darynavi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2017, 15:10 #2714686   #25
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

по перше не задовбуйте тіпа ти алкаш, ти себе вгробиш. він ще не настільки дурний щоб не розуміти що так багато пити то шкідливо.
можливо в людини щось гложе, щось не получилось, ще якісь проблеми. поменше колупати, і подумати можливо можна допомогти. там часто не сам алкоголізм, а ще щось що для цієї людини важливе.
louis50 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2018, 12:10 #2740059   #26
Smetankin
Учасник
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

Доброго дня. Шукаю клiнiку для кодування батька вiд алкоголя. Ми всiєю родиною хочемо йому допомогти дуже. Пiдкажiть, будь ласка, хто що знає..
Smetankin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2018, 20:08 #2740097   #27
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

Цитата
Допис від Smetankin Переглянути допис
Доброго дня. Шукаю клiнiку для кодування батька вiд алкоголя. Ми всiєю родиною хочемо йому допомогти дуже. Пiдкажiть, будь ласка, хто що знає..
А батько хоче бути закодованим? Ні? Тоді забудьте.
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
karamel856 (23.11.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:17.