Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


В якому банку краще взяти кредит на відкриття малого бізнесу?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.02.2011, 21:00 #1571838   #1
Paradoxx
 
Аватар для Paradoxx
Типово В якому банку краще взяти кредит на відкриття малого бізнесу?

Хто має якийсь досвід, хто стикався з цим. Потрібна ваша порада.
Думаю відкрити невеличкий цілодобовий продовольчій магазин (В невеличкому містечку з населенням коло 18000чол.)

Отже, панове форумчани, чекаю ваших думок.
Paradoxx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2011, 21:38 #1571887   #2
WakS
Типово Відповідь: В якому банку краще взяти кредит на відкриття малого бізнесу?

Яка площа торгового залу? Буде підакцизний товар? гроші потрібні лише на товар чи будеш брати обладнання? Яка вартість оренди? ...... рівняння з багатьма невідомими. Задай початкові дані.
Завжди починати варто. Єдине, щоб твоя робота не стала як хоббі - всі біля тебе пасуться, а ти ледве на "нулі" виходиш.
WakS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (11.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2011, 21:50 #1571905   #3
Paradoxx
 
Аватар для Paradoxx
Типово Відповідь: В якому банку краще взяти кредит на відкриття малого бізнесу?

площа торгового залу 40-65 квадратів. Горілчані вироби плануються, так як магазин за задумом буде цолодобовим. Обладнання теж потрібно. Оренда в районі 20-30грн за квадрат.
Все буде робитися з нуля. І ще підкажіть таке, чи е сенс звертатися до послуг з консалтингу?
Paradoxx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2011, 23:43 #1572004   #4
saymon
Guest
Типово Відповідь: В якому банку краще взяти кредит на відкриття малого бізнесу?

Кредит це перший цвях у труну бізнесу.
 
Подякували 5:
Aizerbuch (08.02.2011), ОРДА (23.03.2011), qazwsx321 (03.05.2013), veselcak (04.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 00:17 #1572018   #5
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: В якому банку краще взяти кредит на відкриття малого бізнесу?

Цитата:
Допис від Paradoxx Переглянути допис
Горілчані вироби плануються, так як магазин за задумом буде цолодобовим.
Вроді планується заборона продажу алкоголю з 22 до 8.Так шо не спіши.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 06:48 #1572050   #6
Paradoxx
 
Аватар для Paradoxx
Типово Відповідь: В якому банку краще взяти кредит на відкриття малого бізнесу?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Кредит це перший цвях у труну бізнесу.
А є якісь ще пропозиції де дістати кошти? Або з чого почати? Так щоб нічого не красти, та нікого не вбивати?
Paradoxx зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (02.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 07:56 #1572075   #7
Taras87
 
Аватар для Taras87
Типово Відповідь: В якому банку краще взяти кредит на відкриття малого бізнесу?

Брав кредит для бізнесу в лютому 2008. До останнього сумнівався в правильності цього кроку. Кредит у мене в "Укрсиббанку". На той час там були найкращі умови - 12,4% річних у гривні. Мої поради: по-перше, провести глобальну розвідку (приблизно прорахувати рентабельність магазину і отриманий результат розділити на 2, поспілкуватись з власниками подібних магазинів, щось підглянути, наприклад кількість покупців за деякий час), врахувати витрати на утримання магазину - електроенергія, охорона, опалення, можливу нечесність працівників і т.д. Якщо таки вирішите, що справа перспективна, обійти всі банки з ручкою і блокнотом і записати їх умови. Ще три роки тому, коли курс долара був стабільним і всі очікували його падіння, я не ризикнув брати дешевший кредит в валюті, виходячи з того, що сума була немаленька, а при рості курсу долара вона зросте значно. Уточняти в банках потрібно, крім річного відсотка, яка одноразова комісія банку (у мене була 1,2%), чи є щомісячна комісія або комісія при внесенні готівки, чи є можливість дострокового погашення кредиту без штрафних санкцій і додаткових виплат. В багатьох банках відсотки ніби невеликі, а додаткові платежі натягують ще нормальну суму. Я брав кредит на 7 років, але, по можливості, намагаюсь виплачувати більші суми, ніж згідно графіку, тоді я зможу швидше виплатити кредит і менше втратити на відсотках. Подумайте, що Ви можете дати в заставу, приміщення, в якому проживаєте, категорично не раджу, а якщо там прописані діти, його і не візмуть. Заставою може бути комерційне приміщення чи нестарий автомобіль. Врахуйте, що ще будуть немалі витрати на оформлення застави у нотаріуса, оцінки і страхування заставного майна, деякі банки вимагали ще й страхування життя клієнта. На той час непогані умови по кредитах давали ще "Ерсте" і "Райффайзен". З "Приватбанком", виходячи з досвіду знайомих, під великі кредити зв`язуватись не раджу, хоча сам маю їх кредитку "Універсальну" (кредит до 10000 грн на місяць без відсотків), вони надто великі хитруни. До речі в "Укрсибі" це другий мій кредит, перший, на покупку автомобіля, закінчився успішно і достроково.
Зараз я б, напевно, не наважився брати кредит під продовольчий магазин в орендованому приміщенні, але це стосується Тернополя, хоча хз, бізнес - велика лотерея і велика азартна гра. Нехай Вам пощастить!
І відсотки вище 18 теж не радив би.
Taras87 зараз поза форумом  
Подякували 4:
gsv (11.02.2011), Ingenue (02.05.2013), Paradoxx (08.02.2011), veselcak (04.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 09:25 #1572142   #8
Paradoxx
 
Аватар для Paradoxx
Типово Відповідь: В якому банку краще взяти кредит на відкриття малого бізнесу?

Справа у тому, що в тому самому містечку, в якуму планується відкриття магазина, проживаю я з нареченою. Ситуація тут така, що роботи немає взагалі (принаймні такої, працюючи на якій мати можливість утримувати молоду сім`ю, чи взагалі дозволяти собі щось окрім їжі). Тому я розглядаю декілька можливостей:
- Своя справа
- Працевлаштування закордоном
- Або працювати за спеціальністю, та отримувати копійки (за освітою я вчитель) і ледве зводити кінці.

Містечно в нас напівкурортне, на березі Дніпробугського лимана, але інфраструктури майже немає. Більшість приїжджих, другого разу сюди не їдуть. Усі пляжні території в оренді у ПП. З виробництва ледве працює Консервний завод. Більшість населення війскові з сім`ями та персіонери. Що правда є порт. В найближчі 2-3 роки планується його розширення та будівництво ЗД. Тому є якась надія, що містечко потихеньку розквітне, але з нашою владою...
Ось, напевне, вся ситуація. Тому, якщо є ще якісь пропозиції - буду дуже вдячний за поради.
Paradoxx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 09:41 #1572155   #9
saymon
Guest
Типово Відповідь: В якому банку краще взяти кредит на відкриття малого бізнесу?

Курси перекваліфікації, комп'ютерні наприклад.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 14:08 #1572376   #10
sets
 
Аватар для sets
Типово Відповідь: В якому банку краще взяти кредит на відкриття малого бізнесу?

Кредит в такий час не ризикнув би брати, хіба би мав щось таке під заставу, втрата чого не вплинула б на життя.
Можливо, надихне, щоб не брати кредит:
http://openbusiness.ru
http://franch.biz/
http://top-franchising.com.ua/catalogue/
Від себе - їсти люди хочуть завжди. Можливо, піццерія невеличка або закусочна (аля "гадюшник")
sets зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2011, 10:31 #1573161   #11
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: В якому банку краще взяти кредит на відкриття малого бізнесу?

Якщо врахувтаи що конкурентів практично немає, а все населння буде таритись тільки в цьому магазинчику - то шанс віддати кредит все ж таки є.

Сядьте і порахуйте, які витрати будуть та які доходи прогнозуються. Тоді витрати множимо на два, а доходи ділимо на два. Співсатвляємо обидві суми. Якщо після цього залишаються кошти на виплату кредиту та відсотків - то думаю варто рипатись.
advisor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2011, 20:05 #1574456   #12
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: В якому банку краще взяти кредит на відкриття малого бізнесу?

Нерухомість в заставу є?
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2011, 20:15 #1574468   #13
mrLoggins
Типово Відповідь: В якому банку краще взяти кредит на відкриття малого бізнесу?

порада
mrLoggins зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Paradoxx (11.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2011, 09:38 #1574765   #14
Paradoxx
 
Аватар для Paradoxx
Типово Відповідь: В якому банку краще взяти кредит на відкриття малого бізнесу?

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Нерухомість в заставу є?
Є однокімнатна квартира, віртістю 16000 у.о.
Paradoxx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2011, 13:39 #1574943   #15
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: В якому банку краще взяти кредит на відкриття малого бізнесу?

Цитата:
Допис від Paradoxx Переглянути допис
Ситуація тут така, що роботи немає взагалі (принаймні такої, працюючи на якій мати можливість утримувати молоду сім`ю, чи взагалі дозволяти собі щось окрім їжі). Тому я розглядаю декілька можливостей:
- Своя справа
- Працевлаштування закордоном
- Або працювати за спеціальністю, та отримувати копійки (за освітою я вчитель) і ледве зводити кінці.
Це ознака неплатоспроможного населення.
Своя справа - лотерея;
Закордон - мінімальні гарантії хорошого заробітку;
Лишитись тут - гарантована мала зарплата. Як варіант попутно писати дипломи, курсаки, шукати в Інтернеті підробіток на написанні статей, чи чогось іншого.
Ще один варіант - перекваліфікація.

Недавно чув історію про шкільного занйомого. Вийшов чудак з тюрми, пошарився, купив комп, освоїв програмування, виїхав в Росію (на 2-2.5 кілобакси). Але для цього треба мати волю і вдачу.
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Paradoxx (11.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2011, 12:37 #1592810   #16
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: В якому банку краще взяти кредит на відкриття малого бізнесу?

Нерухомість, я так розумію, в Вашому містечку? (я, на жаль, кредитую тільки під нерухомість в обласних центрах).
Спробуйте передзвонити в ПУМБ, Аваль, Форум і Київську Русь.
Коли будете вже мати якийсь банк - напишіть в ПП, можливо чимось допоможу (приховані комісії вичислити, наприклад )
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2013, 12:36 #2199282   #17
Ustim
Учасник
Типово Відповідь: В якому банку краще взяти кредит на відкриття малого бізнесу?

УПБ.МАлі банки гроші в офшори невивозять.і Україну необерадають.а ті які вже загребли депозитів.їх свербить в одному місці повикачувати гроші.
Ustim зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2013, 13:48 #2238272   #18
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: В якому банку краще взяти кредит на відкриття малого бізнесу?

незнаю як створювати нову тему , тому закину сюди

Кабмин предоставит льготные кредиты малому и среднему бизнесу.

Об этом сказал директор департамента государственной регуляторной политики и развития предпринимательства Министерства экономического развития и торговли (МЭРТ) Игорь Шевердин, сообщает Первый национальный.

По его мнению, сохранить положительную тенденцию позволит внедренная в Украине программа микрокредитования субъектов малого предпринимательства, которая дает предпринимателям возможность получить достаточно дешевый финансовый ресурс для развития бизнеса. Кредитование в рамках данной программы осуществляется на конкурсной, возвратной основе с обеспечением выполнения обязательства по возврату бюджетных средств. Плата за пользование средствами установлена на уровне 1,5 учетной ставки НБУ на дату заключения договора.

"На сегодня учетная ставка Национального банка составляет 7%. Таким образом, плата за пользование микрокредитом составляет около 10,5%. Учитывая, что банки предоставляют кредиты субъектам малого предпринимательства под 18-20%, условия пользования бюджетными средствами в рамках программы микрокредитования почти вдвое выгоднее", - отметил Шевердин.

Микрокредиты предоставляются на сумму от 50-100 тыс. грн сроком до одного года, 100-250 тыс. грн сроком до трех лет с отсрочкой возврата основной суммы долга до одного года. Кредиты могут привлекаться для производства, переработки и сбыта продукции, покупки техники, оборудования, освоения новых технологий, строительства и реконструкции производственных помещений с учетом приоритетных направлений развития экономики. Главным распорядителем бюджетных средств и ответственным исполнителем по программе микрокредитования определена Государственная служба Украины по вопросам регуляторной политики и развития предпринимательства.


ВІДДІЛ ПРЕДСТАВНИЦТВА У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛ
Адреса розташування:
м.Тернопіль вул. М. Грушевського, 8, 8 поверх, кімн. 840, тел. 097-642-22-65, тел. роб. 0352-52-39-59
Начальник відділу -Парій Михайло Петрович


кому вдасця скористається цим , з вас "отчет"
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2013, 21:06 #2249669   #19
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: В якому банку краще взяти кредит на відкриття малого бізнесу?

Кредит взяти - це як обісцятись на морозі , спочатку тепло ,а потім повний пздц.
eleKtrik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sjava (02.09.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:49.