Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Імпорт з-за кордону. Хтось займається таким? Наскільки це все складно?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.09.2016, 14:22 #2652379   #21
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Ще як варіант можеш поцікавитись в самих продавців товарів закордоном про доставку. Особисто, коли замовляв товари в ОАЕ, то в них вже було налагоджено доставку, а в Києві була фірма, яка приймала цей товар і розмитнювала його. Тобто мені залишалось лише зробити замовлення товару, отримати розрахунок ваги, об'єму, вартості товару і його доставки, все оплатити і чекати смс при надходження товару на склад в Тернопіль.

До речі, ні пп, ні тов, ні тим більше платником ніякого пдв я не був. Люди, які посвятили мене в той бізнес, є звичайними пп і ні про які пдв не чули і ніколи таким не займались.
Цікавився. Є продавці їхнього товару, ТОВ з ПДВ але вони так туго працюють що купити щось не реально, туплять страшно, самого обладнання практично немає, хоч якщо подзвонити до виробників то у них на складі на деклька мільйонів доларів лежить продукції. От і цікаво чому тоді такий гемор його поставити в Україну, чи це справа в законодавстві, розтаможці, чи просто туплять імпортери з України.

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Ну так, але їм буде необхідна купа іформації про товар - вага, призначення, країна походження(Буває що продають білоруси а реально той домофон вироблений в Китаї, тоді для брокерів більше гємору).Ну по кожному товару є купа нюансів...

Тут тре визначити для себе який обсяг Ви маєте намір продавати? Якщо кількості перечисляються у сотнях і ціна у постачальника дійсно хороша то можливо варто пробувати...
Думаю з інформацією проблем не буде. Про обсяг важко говорити, від 100тис.грн/міс можливо з часом більше.

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
А якщо наприклад у автора теми якийсь забудовник чи ОСББ чи ще хтось з великих компаній замовить установку домофонів на 1 під'їзд чи на будинок(говоримо про велику кількість) то їм обов'язково потрібно буде ПДВ, інакше навіть говорити не захочуть.
Все залежить від того на які об'єми продаж і в якому напрямку розраховує автор.
ПДВ зараз мені не потрібне взагалі, 6 років працюю і з ОСББ і забудовниками, ніхто паперовою ахінеєю не займається, всі тупо витягують з кишені гроші і платять готівкою, інколи попросять накладну.
Суть в імпорті. Я б і цим ніколи не цікавився якби були поставки нормальні, річ навіть не в економії, а в наявності. Вже не раз було таке що хлопці замовляли з Росії через знайомих які поїздом відправляли але у великих обємах це не варіант.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 14:57 #2652384   #22
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Ти не зрозумів. Знаходиш продавця закордоном. Якщо це великий продавець, який поставляє свій товар в Україну, в нього майже гарантовано є вся схема, про яку я писав. До речі, вияснили, що все таки ніякої дурні з ПДВ робити не треба )))
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 18:04 #2652407   #23
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Цитата Ти не зрозумів. Знаходиш продавця закордоном. Якщо це великий продавець, який поставляє свій товар в Україну, в нього майже гарантовано є вся схема, про яку я писав.
Про що ви всі розмовляєтє?
Возити товар (домофони, комплектуючі..) з Молдови та Білорусі не зовсім вигідно з-за умови, як мінімум одного ??? лишнього посередника. Залишається возити від великого постачальника (посередника) з росії, або ж на пряму з Китая. Враховуючи теперішні відносини між країнами, особисто я б не ризикнув возити товар з росії, причому контрабасом, або в кращому випадку — напівпрозоро. "Кинуть " з гарантією 99 відсотків.
Залишається возити офіційно з Китая. Але, як правило китайці захочуть мінімальну партію — 20ти футовий морський контейнер:http://www.ship.ru/konteyners/20_stand.php на умовах порто-франко: https://uk.wikipedia.org/wiki/Порто-франко Для розмитнення товару дійсно потрібен митний брокер...+ валютний рахунок.....і ще багато дечого...
Як варіант, можна регулярно замовляти в Китаї малі партії товару з доставкою ч-з Алі-Бабу.. Багато так і роблять.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякували 2:
pberit (07.09.2016), switch (07.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 21:43 #2652446   #24
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Про що ви всі розмовляєтє?
Возити товар (домофони, комплектуючі..) з Молдови та Білорусі не зовсім вигідно з-за умови, як мінімум одного ??? лишнього посередника. Залишається возити від великого постачальника (посередника) з росії, або ж на пряму з Китая. Враховуючи теперішні відносини між країнами, особисто я б не ризикнув возити товар з росії, причому контрабасом, або в кращому випадку — напівпрозоро. "Кинуть " з гарантією 99 відсотків.
Залишається возити офіційно з Китая. Але, як правило китайці захочуть мінімальну партію — 20ти футовий морський контейнер:http://www.ship.ru/konteyners/20_stand.php на умовах порто-франко: https://uk.wikipedia.org/wiki/Порто-франко Для розмитнення товару дійсно потрібен митний брокер...+ валютний рахунок.....і ще багато дечого...
Як варіант, можна регулярно замовляти в Китаї малі партії товару з доставкою ч-з Алі-Бабу.. Багато так і роблять.
З Китаю не варіант бо більшість обладнання зроблено саме в Росії. Китайці деяку частину з нього почали підробляти але настільки гівняної якості що я перестав його використовувати. Єдине що зараз китайського на пряму - ключі. А замки, блоки виклику, блоки живлення, комутатори і т.д. все з Росії. Раніше робилось в Донецьку чому виробництво не продовжують десь в іншому місті не знаю. Чим наші Оріон, Промінь та Інтеграл займаються взагалі не ясно.
І саме більше злить що немає на що замінити, взаємозамінним є обладнання Цифрал, Елтіс, Метаком і все воно робиться в Росії...
Є Польська всяка бадяга, но вона ще гірша ніж саме дешевше Китайське гівно.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 22:09 #2652454   #25
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Цитата Раніше робилось в Донецьку чому виробництво не продовжують десь в іншому місті не знаю. Чим наші Оріон, Промінь та Інтеграл займаються взагалі не ясно.
І саме більше злить що немає на що замінити, взаємозамінним є обладнання Цифрал, Елтіс, Метаком і все воно робиться в Росії...
Є Польська всяка бадяга, но вона ще гірша ніж саме дешевше Китайське гівно.
А в інших містах домофонщики що ставлять і де купляють?не дуже вірю що прямо так все з росії йде і вся Україна то купляє в них.
Чого польське таке херове?поляки думаєш в себе таке неякісне ставлять?

Оріон, Промінь та Інтеграл почнуть тим займатися якщо ти їх переконаєш в тому що це буде тут користуватися попитом.А займатись вони мають чим.
йдеш до них і кажеш так і так,треба таке робити.плачу бабки.Яка ціна буде того продукту то інше питання.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 22:42 #2652465   #26
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
А в інших містах домофонщики що ставлять і де купляють?не дуже вірю що прямо так все з росії йде і вся Україна то купляє в них.
Чого польське таке херове?поляки думаєш в себе таке неякісне ставлять?

Оріон, Промінь та Інтеграл почнуть тим займатися якщо ти їх переконаєш в тому що це буде тут користуватися попитом.А займатись вони мають чим.
йдеш до них і кажеш так і так,треба таке робити.плачу бабки.Яка ціна буде того продукту то інше питання.
Та те саме ставлять що і я в основному. Чекають. Рідкісне обладнання стараємось взагалі не ставити. Сервісу 0. Трохи обладнання віддав по гарантії в Донецьк, де воно, кого питати хз. Щось з простішого ремонтую сам, коли виходить з ладу відеодомофон навіть не знаю що людям казати. Готових плат я ще не бачив в Україні ніколи, хоч в Росії вони є.

Проводили недавно презентацію самі виробники з Польщі. Крім того що воно настільки дороге що його тупо ніхто не купить ніколи, так воно ще й глючить піпець. Не треба в домофон того пхати, сенсорні кнопочки, купа пластмаси і т.д. Не працює нормально навіть на стенді.

Є рейнмен, рейкмен і ще купа всяких ...мен в принципі цікаві, цифрові і т.д. Але всі трубки в під'їзді підєднюються паралельно по 2х кабелю. Якщо якесь мудило його закоротить, знайти хто це зробив буде дуже важко, враховуючи що щитові на поверхах закриті. От і вийде що в під'їзді не працює жодна зі 100 трубок, а я місяць розшукую ключі від всіх щитових. З нашими координатно-матричними хоч кабелів дофігіща але щоб знайти мудило треба продзвонити комутатор, це просто. Та й не для наших людей ці делікатні домофони.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 22:47 #2652468   #27
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Цитата З Китаю не варіант бо більшість обладнання зроблено саме в Росії
Не буду сперечатись, але щось мені здається, що все не так. Сам користуєшся при монтажних роботах електроінструментом. Так, щоб ти знав, що практично весь російський електроінструмент і — зовсім не російський (крім назви), а 100-відсотково виготовлений в Китаї... Можливо коробки зроблені в росіїї, де написано "сделано в роисси " і то навіть сам знаю випадки, коли такі написи були виготовлені на самоклейці, якою було заклеєно " made in China".
В нас також є багато таких "промислових гігантів" типу "Miol" "Intertool"....

Цитата Китайці деяку частину з нього почали підробляти але настільки гівняної якості що я перестав його використовувати.
А тепер добре запам'ятай та передай іншим — не китайці роблять гімняний товар, а наші, касапи, поляки....замовляють саме такий товар Китайці можуть виготовляти на одній і тій же фабриці товар різної якості і відповідно — різної ціни, про що вони заздалегідь попереджають замовника. Бариги ж, в погоні за більшими прибутками, замовляють більш дешевий товар.. А потім, не буду називати контори, пояснюють, коли на третій день користування ключем, чомусь збивається / пропадає код ключа, а після перепрошивки, знову ч-з день така ж ситуація..що у всьому винні китайці
Замки і блоки виклику наче робились дійсно в Донецьку, вірніше — лише корпуса і механіка, а електроніка — китайська. От і можеш починати не імпортувати, а замовити форми і лити з ЦАМу тіж самі блоки виклику щоб до мене не звертались з проханням переробити..а там і сам почнеш продавати на експорт )))
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mhl (25.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 22:56 #2652470   #28
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Не буду сперечатись, але щось мені здається, що все не так. Сам користуєшся при монтажних роботах електроінструментом. Так, щоб ти знав, що практично весь російський електроінструмент і — зовсім не російський (крім назви), а 100-відсотково виготовлений в Китаї... Можливо коробки зроблені в росіїї, де написано "сделано в роисси " і то навіть сам знаю випадки, коли такі написи були виготовлені на самоклейці, якою було заклеєно " made in China".
В нас також є багато таких "промислових гігантів" типу "Miol" "Intertool"....
Детальки звісно китайські, конденсатори, резистори і т.д. Але збирають це таки в Росії. Переговорні трубки в Китаї, там так і написано - зроблено в Китаї на замовлення Vizit. Ключі в Китаї бо вони повністю з пластику. А основні блоки в Росії, китайці би здоровецького трансформатора туди не пхали, поставили би імпульсний блок живлення. Та й брехати немає резону, де зроблено там і пишуть. Раніше писали - зроблено в Україні, зараз в Росії. Що в Китаї то так і пише.

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
А тепер добре запам'ятай та передай іншим — не китайці роблять гімняний товар, а наші, касапи, поляки....замовляють саме такий товар Китайці можуть виготовляти на одній і тій же фабриці товар різної якості і відповідно — різної ціни, про що вони заздалегідь попереджають замовника. Бариги ж, в погоні за більшими прибутками, замовляють більш дешевий товар.. А потім, не буду називати контори, пояснюють, коли на третій день користування ключем, чомусь збивається / пропадає код ключа, а після перепрошивки, знову ч-з день така ж ситуація..що у всьому винні китайці
Замки і блоки виклику наче робились дійсно в Донецьку, вірніше — лише корпуса і механіка, а електроніка — китайська. От і можеш починати не імпортувати, а замовити форми і лити з ЦАМу тіж самі блоки виклику щоб до мене не звертались з проханням переробити..а там і сам почнеш продавати на експорт )))
Хтось так і зробив, почав робити схожі трубки, просто надпису Візит на корпусі немає. Ціна трохи відрізняється, а от якість дуже. Якщо зроблять кращої якості ціна буде приблизно такою ж.
На разі маємо те що маємо, треба возити з Росії і ніде тут не дінешся...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2016, 04:59 #2652488   #29
tren
Banned
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Цитата Цитата
імпорт чого?
Цитата не докулупуйся до слів: по темі будь-ласка!
спеціально протролив, і ніхто не викупив((( йобаний стид!

Для олухо-оленів: якийсь чудачок створив тупу тему, де нема жодних вхідних даних, а ви - догадуйтесь, бо віді ті лі - треба знати всіх десяток-другий півників, які не розуміють, що всім насрати хто ти тут і коли зареєстрований, і також читати їх думки(((. А нових учасників треба банити і писати, що то троль. Бєдний, бєдний форум...
tren зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2016, 14:12 #2655138   #30
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Хтось займається таким? Наскільки це все складно?
Не складніше ніж ставити домофон
По суті. Якщо планується таки офіційний імпорт то таки краще бути з ПДВ. Просто вигідніше. По митному оформленню, зараз не підкажу, років 10 вже таким не займався. Брокер ваше всьо.
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (29.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2016, 13:37 #2656083   #31
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону

Спочатку реэстрація Пп або ТОВ. Колись було пофіг шо. Потім акредитація на митниці, то не важко. Укладання договору з іноземною фірмою. Відкриття рахунків. Замовлення товару, оплата, доставка на таможню. Потім наймаєте брокера, або самі робите собі ліцензію на право оформлення декларацій (вчитись в Києві і екзамени). І навіть якщо найняли брокера то Вам всерівно прийдеться понапрягатись з всякими довідками, сертифікатами, дозволами і т.д. Так як це обдаднання чи прилади то гемору трохи буде. Найняти брокера то не значить взяти його на роботу, просто платите йому чи конторі за оформлення кожної декларації. Все виглядає страшно тільки спочатку. Після другої-третьої поставки все піде як по маслу.
Оформлятись на ПДВ потрібно якщо будете продавати таким же оформленим на ПДВ, тоді повернете собі частину того полатку , який Ви сплатите при імпорті, а сплатите його полюбому незалежно є Ви платником ПДВ чи ні.
Вартість товару збільшиться мінімум на тридцять процентів, якщо завозити по білому.
Мені здається краще шукати кантори які можуть купити там і доставити під ключ. По грошах вийде так само, або трошки дорожче. Але гемору менше в рази.
KSW зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (03.10.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2016, 20:34 #2664770   #32
geroi_cccr
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону. Хтось займається таким? Наскільки це все складно?

При офіційному розмитнені товару треба заплатити ПДВ (20% від вартості) і мито (в залежності від товару хоча може бути і нульова ставка). Також потрібно мати певні документи - типу висновка санстанції, дозвіл на використання даного товару в Україні і т.д. і т.п. Брокер обовязково. Для прикладу я завозив добрива з Польщі, то платив 1500 грн за 20т. фуру.
geroi_cccr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2016, 22:00 #2664780   #33
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону. Хтось займається таким? Наскільки це все складно?

Цитата треба заплатити ПДВ (20% від вартості) + мито
вийшло за 20 т. фуру 1500 грн????
hunter07 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2017, 19:39 #2678165   #34
tyzz
 
Аватар для tyzz
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону. Хтось займається таким? Наскільки це все складно?

Якщо вас цікавить це питання реально,-пишіть в приват.
tyzz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2017, 12:36 #2681913   #35
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Імпорт з-за кордону. Хтось займається таким? Наскільки це все складно?

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
вийшло за 20 т. фуру 1500 грн????
Це тільки за заповнення декларації.... папірчика ...
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:34.