Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Петро Порошенко - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.06.2014, 17:31 #2406992   #121
BigHacker
Активний учасник
 
Аватар для BigHacker
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Це в нас популізм. Там це загально прийнята практика і норма, і ніхто там з людей особливо на це уваги не звертає. Вони розглядають це як економію та здоровий спосіб життя, і користуюються ними регулярно, а не на камеру, так як Допкін з Кернесом. А для нас це виглядає дико, і в наші шаблонні мізги не вкладається, що десь таке можливо, і одразу ж називаєте популізмом.
Не розписуйся за всіх. Так, переважна більшість громадян України буде вважати це дикістю, але є тверезо мислячі люди, які не бачать міфічної корони над головами наших чинуш. Так само і в Європі - не всі 100% громадян вважають це нормальним. До того ж, скоріше за все, фото з Кемероном, Блером і т.д. дійсно є популізмом, тільки для більш свідомих жителів Західної Європи.
BigHacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 17:35 #2406995   #122
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Так, і ще забув додати, велопарковку з велосипедами під Європарламентом також напевно створили для популізму, які ж то винахідливі європейські політики
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 17:38 #2406998   #123
BigHacker
Активний учасник
 
Аватар для BigHacker
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Так, і ще забув додати, велопарковку з велосипедами під Європарламентом також напевно створили для популізму, які ж то винахідливі європейські політики
чому б і ні? я не проти європейських цінностей в нас, в Україні. але чому ти так твердо впевнений, що ці велоподорожі від дому на службу в європейських чиновників не є піаром для подальшого популізму? знаєш когось з них особисто?
BigHacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 17:46 #2406999   #124
i27
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від BigHacker Переглянути допис
І я про те. А до чого тут Янукович?
Про що йшла мова:
- Порошенко вчинив неправильно, підставив своє життя на світлофорі, в нас нема стільки грошей вибирати щороку президента, популізм;
- Янукович ніколи не зупинявся під світлофорами своїм кортежом.
Висновок: Янукович непоганий президент?

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Так, і ще забув додати, велопарковку з велосипедами під Європарламентом також напевно створили для популізму, які ж то винахідливі європейські політики
Вони адекватно оцінили себе в оточуючому середовищі, і не більше.

Востаннє редагував i27: 14.06.2014 о 17:46. Причина: Пізніше додано
i27 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 17:49 #2407005   #125
Otto
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата
Допис від i27 Переглянути допис
Про що йшла мова:
- Порошенко вчинив неправильно, підставив своє життя на світлофорі, в нас нема стільки грошей вибирати щороку президента, популізм;
- Янукович ніколи не зупинявся під світлофорами своїм кортежом.
Висновок: Янукович непоганий президент?
про "підставив своє життя на світлофорі" мова не йшла
Просто є люди, які вбачають у законослухняності пороха на дорозі якийсь подвиг.
Я вважаю що це не так, як і катання на ровері не є подвигом для будь-якого іншого чиновника в світі, хіба що це призведе до економії в умовах бідосі. У нас Президент мільярдер на ровер не сяде з різних причин, в першу чергу тому, що бідосі не відчуває і може собі дозволити за свій кошт, а не за державний, пересуватися, фактично, на чому завгодно.
Otto зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BigHacker (14.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 17:51 #2407006   #126
BigHacker
Активний учасник
 
Аватар для BigHacker
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата
Допис від i27 Переглянути допис
Про що йшла мова:
- Порошенко вчинив неправильно, підставив своє життя на світлофорі, в нас нема стільки грошей вибирати щороку президента, популізм;
- Янукович ніколи не зупинявся під світлофорами своїм кортежом.
Висновок: Янукович непоганий президент?
Давай не застосовувати незрозумілі перебільшення а-ля "підставив своє життя на світлофорі". Суперечка була про парковку біля Кабміну з авто представницького класу.
BigHacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 17:51 #2407007   #127
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата чому б і ні? я не проти європейських цінностей в нас, в Україні. але чому ти так твердо впевнений, що ці велоподорожі від дому на службу в європейських чиновників не є піаром для подальшого популізму? знаєш когось з них особисто?
Читай ще раз мій допис нижче. Мислиш шаблонно. Повторююсь в Європі велосипед розглядають як здоровий, зручний, практичний і економічний засіб для пересування. Тобто маленькими вуличками їм на робоче місце добратися швидше і економічніше, ніж стояння в пробках, і широко використовуються всіма верствами населення. В нас же, навіть в такому маленькому селі як Тернопіль, більшість для того щоб переміститися з одної частини міста в іншу, беруть машину їдуть на заправку і заправляють бензином. Таке поняття як економія розглядає мало хто. Ми ще не доросли до цього ментально.

Копенгаген:


Амстердам:

Востаннє редагував Chefild: 14.06.2014 о 18:00.
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ganabis (27.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 17:58 #2407012   #128
BigHacker
Активний учасник
 
Аватар для BigHacker
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Читай ще раз мій допис нижче. Мислиш шаблонно. Повторююсь в Європі велосипед розглядають як здоровий, зручний, практичний і економічний засіб для пересування. Тобто маленькими вуличками їм на робоче місце добратися швидше і економічніше, ніж стояння в пробках, і широко використовуються всіма верствами населення. В нас же, навіть в такому маленькому селі як Тернопіль, більшість для того щоб переміститися з одної частини міста в іншу, беруть машину їдуть на заправку і заправляють бензином. Таке поняття як економія розглядає мало хто. Ми ще не доросли до цього ментально.

Копенгаген:


Амстердам:
Ага, постиш рандомну фотку з європейської столиці. Не вважаю це аргументом. Я і сам знаю про уподобання європейців. Схвалюю те, що почав застосовувати слово "більшість".
Одна маленька порада - в подальшому називай діяльність чиновників службою, а не роботою. Принаймні, в демократичних країнах. Думаю, не треба пояснювати, чому.
BigHacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 18:03 #2407013   #129
i27
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

От, якби в мегаполісі під назвою Тернопіль було де проїхатися на ровері.
i27 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 18:04 #2407014   #130
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Ага, постиш рандомну фотку з європейської столиці. Не вважаю це аргументом. Я і сам знаю про уподобання європейців. Схвалюю те, що почав застосовувати слово "більшість".
Одна маленька порада - в подальшому називай діяльність чиновників службою, а не роботою. Принаймні в демократичних країнах. Думаю, не треба пояснювати, чому.
Прекрасний приклад шаблонних мізків. Весь світ сповідує такі ж цінності як в Україні, і всі так само хреново живуть як ми. Ти правий. Сперечатися більше не буду. Безперспективне це зайняття.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 18:09 #2407016   #131
BigHacker
Активний учасник
 
Аватар для BigHacker
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Прекрасний приклад шаблонних мізків. Весь світ сповідує такі ж цінності як в Україні, і всі так само хреново живуть як ми. Ти правий. Сперечатися більше не буду. Безперспективне це зайняття.
Переходиш на особистості? Норм. Тільки я ніде не згадував про те, що ти пишеш.
BigHacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 18:11 #2407018   #132
i27
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Я от подумав: ми всі західних політиків підозрюєм в популізмі, а вони собі просто рекламують здоровий спосіб життя і зменшення викидів СО2.
i27 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 18:22 #2407024   #133
BigHacker
Активний учасник
 
Аватар для BigHacker
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата
Допис від i27 Переглянути допис
Я от подумав: ми всі західних політиків підозрюєм в популізмі, а вони собі просто рекламують здоровий спосіб життя і зменшення викидів СО2.
Я погоджуюсь з правильністю боротьби з викидами СО2 і пропаганди здорового способу життя. Суперечка була про піар / не піар з боку європейських чиновників.
BigHacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 18:24 #2407026   #134
Otto
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Я вірю, що дуже багато єврочиновників пересуваються на ровері, але це не дає, особисто мені, жодного приводу їх за це возвеличувати.
Популізмом їзда на ровері є не тому, що вони фоткаються, а тому, що їхні обов'язки кагбе не в тому полягають, щоб красуватися перед публікою на роверах, проте згоден, виглядає гарно.
Якщо говорити про Амстердам і Копенгаген, то там для їзди на ровері обладнані навіть не роверодоріжки велодоріжки, а цілі велошоссе. Тому порівнювати з Тернополем недоречно.
Otto зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BigHacker (14.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 18:37 #2407030   #135
i27
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

В нас зроблять по західноукраїнськи: відберуть настпну частину парку і там побудують платну роверодоріжку.
i27 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Chefild (14.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 18:38 #2407031   #136
BigHacker
Активний учасник
 
Аватар для BigHacker
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата
Допис від i27 Переглянути допис
В нас зроблять по західноукраїнськи: відберуть настпну частину парку і там побудують платну роверодоріжку.
скоріше, побудують черговий, потрібний всім, торговельний центр.
BigHacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 18:45 #2407039   #137
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Я вірю, що дуже багато єврочиновників пересуваються на ровері, але це не дає, особисто мені, жодного приводу їх за це возвеличувати.
Популізмом їзда на ровері є не тому, що вони фоткаються, а тому, що їхні обов'язки кагбе не в тому полягають, щоб красуватися перед публікою на роверах, проте згоден, виглядає гарно.
Якщо говорити про Амстердам і Копенгаген, то там для їзди на ровері обладнані навіть не велодоріжки, а цілі велошоссе. Тому порівнювати з Тернополем недоречно.
Ніхто їх не возвеличує за це. Мова про підходи та загально прийняті норми. На рахунок велодоріжок, то це для нас не виправдання, лиж би в кожного було для цього бажання. Багато хто велосипед сприймає як щось не суттєве не серйозне та дитяче, якщо має власну машину. В той час як європейці економлять на кожній дрібниці. Велосипед вони розглядають як практичний та економічний засіб для пересування, не більше. Це не означає що в них не може бути крутої тачки в гаражі, зарплати і недорогі але якісні машини дозволяють їм їх мати. Але навіть маючи цю тачку він як чиновник повинен довести за які кошти він її купив. Якщо він цього не може зробити то має шанс не тільки роботу втратити але й потрапити заграти. Тому таких політиків які катаються на майбахах з ролсами, як в нас, там ти не побачиш. В них зовсім інакші стандарти і підходи. Як би ці стандарти були і у нас то ми можливо жили б не гірше тієї ж Польщі. Але факт в тому, що в нас кожен рветься до влади тільки для того щоб особисто збагачуватися, і зовсім без різниці якими способом він це буде робити.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 19:04 #2407043   #138
BigHacker
Активний учасник
 
Аватар для BigHacker
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
таких політиків які катаються на майбахах з ролсами, як в нас, там ти не побачиш.
Підписуюсь під кожним словом твого поста, але не під виділеними. Ти знов несеш ахінею. 30-секундний пошук в гуглі дозволив знайти таку новину: http://www.telegraph.co.uk/finance/f...rity-cuts.html
Тобто іншими словами, Берлусконі, який донедавна (з 1994 (!) року) був не останньою людиною в італійській владі, катався на Мазераті по Риму. Так, його переслідували законом, але ж до цього італійці закривали на це очі. Хоча яка різниця, це ж не Майбах і не Ролс.
Чи, можливо, сумніваєшся в об’єктивності The Telegraph?
BigHacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 19:20 #2407048   #139
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Ці машини закуплялися в 2011 році, ще урядом Сільвіо Берлусконі, якого в подальшому посадили на 4 роки з конфіскацією майна і забороною займати будь які державні посади. Тому наведений приклад невдалий, і він радше виключення ніж правило, так як це у нас.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2014, 19:31 #2407056   #140
BigHacker
Активний учасник
 
Аватар для BigHacker
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Ці машини закуплялися в 2011 році, ще урядом Сільвіо Берлусконі, якого в подальшому посадили на 4 роки з конфіскацією майна і забороною займати будь які державні посади. Тому наведений приклад невдалий, і він радше виключення ніж правило, так як це у нас.
Виключення з правил - погоджуюсь. Але ж в закупівлі авто приймав участь не лише Берл. тобто, всіх учасників цього акту купівлі (їх думаю буде немало станом на 2011 р.) треба посадити. Та й його не посадили на 4 роки))
Короче, ми заоффтопились трохи.

Востаннє редагував BigHacker: 14.06.2014 о 19:39.
BigHacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:49.