Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Результати опитування: Чи багато штрафів ви оплатили в свому житті?
0 ( не порушую / не ловили ) 69 35.20%
<5 101 51.53%
<10 9 4.59%
<20 6 3.06%
<50 4 2.04%
<50 2 1.02%
звик вирішувати все на місці 21 10.71%
Опитування з кількома варіантами відповіді. Голосували: 196. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Відстоювання "Букви" закону та інші проблеми автомобілістів

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.05.2008, 16:32 #617354   #21
Onix™
Post Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
Onix™ писав:
мене позбавили їзди права на 1р. за тещо їхав від шостого по шашці на бам в темну пору доби став біля цілодобового магазину взяв сігарєти і забув включити фари та дорога добре освітлюється я цього не замітив і коли доїхав догори там вже стояли даїшніки. 5 лютого відбувся суд і права в мене ще незабрали сказав суддя що на талоні можна їздити ще місяці тобто до 5 березня. Час вже минув але в мене ще незабрали права тут запитання наскільки я знаю вони самі мають приїхати і забрати а чув таке що це водій їх має завести до них сам,бо тоді коли ти привезеш то рахується той 1 рік який дали???
Росказую 2 частину мої історії 5 лутого суд позбавив мене права ізди але то сьогодні я нездавав права в даї тамтого четверга позвонили до мене і сказали приїхати машиною на котляревського в даї там для якоїсь провірки машини але нафіга їм та машина вони хочуть права то я завтра йду без машини туда і занесу їм непідскажете що в такій ситуації краще зробити можна і нейти але...?
Onix™ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2008, 16:59 #617382   #22
Vadimko
 
Аватар для Vadimko
Типово Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Цитата
Допис від Onix™ Переглянути допис
Росказую 2 частину мої історії 5 лутого суд позбавив мене права ізди але то сьогодні я нездавав права в даї тамтого четверга позвонили до мене і сказали приїхати машиною на котляревського в даї там для якоїсь провірки машини але нафіга їм та машина вони хочуть права то я завтра йду без машини туда і занесу їм непідскажете що в такій ситуації краще зробити можна і нейти але...?
Для початку ось це почитай
Vadimko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2008, 17:08 #617392   #23
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

хм... навіть не знаю. чесно кажучи вони певно повинні мати якісь на то причини щоб перевіряти машину, а не забирати права. сильно не заганяйся але спитайся передпровіркою які мають документи чи дозволи чи рішення суду (або чим вони керуються) , для перевірки авто.
але ше раз кажу я б на твому місці спокійно поводився і дуже не наглів.
може візьми із собою пару друзів в свідки на всяк випадок... нехай спостерігають перевірку. і обовязково нехай дадуть "бумажку" на основі чого проводилась така перевірка...
MrDem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2008, 18:08 #617441   #24
Vadimko
 
Аватар для Vadimko
Типово Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Onix™, які можуть бути перевірки машини??? І причому тут твої права до перевірки
машини? Шось вони собі гонять - приїдеш без прав - заберуть машину на штраф-
площадку через відсутність документів на транспортний засіб - вот і будеш мати
новий геморой.
Імхо, якшо казали прийти - то прийди, але без машини, скажи, шо поламалась.
Vadimko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2008, 18:50 #617484   #25
Onix™
Post Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Цитата:
Допис від Vadimko Переглянути допис
Onix™, які можуть бути перевірки машини??? І причому тут твої права до перевірки
машини? Шось вони собі гонять - приїдеш без прав - заберуть машину на штраф-
площадку через відсутність документів на транспортний засіб - вот і будеш мати
новий геморой.
Імхо, якшо казали прийти - то прийди, але без машини, скажи, шо поламалась.
Я так і зроблю а походу вони роблять в талоніпозначко чи вабше забирають права,там ще такий прікол що рік щитається з того дня коли вилучили права чи від того коли постановив суд якщо з першого варіанту то треба їм щось дати щоб написали що права я здав ще в лютому!!!
Onix™ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2008, 22:47 #628684   #26
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Post Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Великолепная пятерка и вратарь =)

Востаннє редагував Mr.Player: 06.09.2008 о 13:53.
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2008, 23:22 #641245   #27
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Тойво... я тут за той талон тимчасовий випадково побачив...короч зробив я такий талон на свою машину іншій людині, бо з певних причин доручення не можна було зробити. 400грн. дійсний на 5 років. Якшо комусь цікаво то зафоткаю. Менти пиняли ту людину, показувала їм талон. Здивувались слоникслоникслоник він їй ))). Але виходить шо по талону їздиш без доручення, а по дорученні тре з талоном....
Вибаште, якшо не в тему...не спиться шось
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2008, 00:28 #641275   #28
Vadimko
 
Аватар для Vadimko
Типово Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

А якого милого він такий дорогий???
Сфоткай, будь ласка, ато аж цікаво, за що там такі гроші давати.
Vadimko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2008, 07:23 #641297   #29
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Незнаю. Напевно за "оперативність" заплатити прийшлось. Я сказав, шо мені треба, мені сказали "400грн і за годину прийдеш". Ось і все...
З.І. Нарив в неті, думаю всім знадобиться.
Види адмiнiстративних порушень, розмiр штрафу та iншi стягнення
http://www.sai.gov.ua/pages.shtml?id=27

Востаннє редагував paravozz: 20.06.2008 о 08:55.
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2008, 13:12 #643082   #30
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Обіцяні фотки талона:
Долучені зображення
Тип файлу: jpg DSC00475.JPG (52.2 КБ, 31 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC00476.JPG (51.0 КБ, 26 переглядів)
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2008, 13:30 #667877   #31
mhl
Типово Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

в мене цікава ситуація - в протоколі записали невірний номер машини (в мене в техпаспорті виправлення є, одна цифра, а даїшники не додивились). Цікаво, чи можна в суді добиватися, щоб протокол визнали недійсним, виправлення там я думаю не допускаються, а відповідно і штрафу ніякого мені присудити не можуть, хоч фактично я і порушив.
є тут знатоки, або в когось може було щось подібне?
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2008, 14:47 #667927   #32
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

ну якщо по документам не збігаються цифри, то думаю, ще й як можна добиватися.
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2008, 16:52 #667994   #33
Din Explorer
кавайная котяка
 
Аватар для Din Explorer
Типово Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

На счет талонов. У нас в городе можно сделать такую доверенность, как простая, на вождение, тоесть без права продажи. Но не во всех городах такое есть. В соседнем Хмельницком нотариус со старта пошлет вас в МРЕВ за таким талоном. (если вы хочтете ТОЛЬКО "простую" доверенность). Тоесть возможна только генералка.... (с правом продажи). Но я не зато. Поскольку у нас "простую" довереность можно сделать - возникает вопрос - на счет этого талона. По закону доверенность ТОЖЕ может быть. Но если спрашивают талон, то в таких случаях можно сказать: - ДА, Я В КУРСЕ. КАК РАЗ ЕДУ ДЕЛАТЬ.
Рассуждая логически - если талон надо сделать, то в МРЕВ надо чем-то добираться. Почему бы не своей машиной? Тоесть той машиной, ЮРИДИЧЕСКИМ владельцем которой вы не являетесь, но имеете от этого владельца доверенность на это авто (как правильно сказал миста Локомоутиф). В законе не сказано, что по доверенности ездить запрещенно, но с другой стороны необходим талон. Поэтому завсегда так можно выкрутится из этой проблемной ситуаци, если вас остановили....
Хотя, если ДАІшник захочет вчепитися, то сделает это и отвязаться можно будет только благодаря другим талонам... (На них еще портреты знаменитых людей нарисованы).
Кстати, на счет фотки того талона. Я заметил надпись, чтоон недействителен без наличия основного техпаспорта. Упаси боже их разделить
Din Explorer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2008, 20:03 #668188   #34
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Din Explorer
Ось, все чітко і правильно описав.
+32 не так за інфу (я то знав), як за:
Хотя, если ДАІшник захочет вчепитися, то сделает это и отвязаться можно будет только благодаря другим талонам... (На них еще портреты знаменитых людей нарисованы).
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2008, 20:56 #739575   #35
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

готувався до зими сьоня - вломалась колесна шпілька....не було гемора ((((
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2008, 09:19 #739825   #36
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

вчора даішніки спиняли, то казали шоб робив тимчасовий талон ( вже 2 роки без нього ) , по довіреності пересуваюсь, 2ий раз зупинили за весь час, попереджали шо з 17 числа 400 грн штраф буде за їзду без нього.
ппц..зробити такий талон десь біля 500 грн, новий техпаспорт з своїм іменем також 500 грн, весело дєвкі пляшут
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2008, 09:25 #739831   #37
mhl
Типово Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

імхо, талон річ потрібна, якщо його нема, то за шкоду, заподіяну від дтп, наприклад, відповідає власник машини, тай зі страховкою можуть бути пролблеми. Інша річ, чому в нашій державі зробити його стільки грошей коштує?
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 10:59 #825163   #38
Kydesnik
Типово Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

сьогодні казали по новинах, що тимчасових талонів вже не потрібно. верховна рада скасувала це полложення.
Kydesnik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 18:00 #825640   #39
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Цитата
Допис від Kydesnik Переглянути допис
сьогодні казали по новинах, що тимчасових талонів вже не потрібно. верховна рада скасувала це полложення.
"бути такого не може"
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 21:39 #825943   #40
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: 'В мене забрали права'' та інші проблеми автомобілістів обговорюєм тут

Цитата
Допис від Kydesnik Переглянути допис
сьогодні казали по новинах, що тимчасових талонів вже не потрібно. верховна рада скасувала це полложення.
Круто! А люди по 400 грн заплатили...
дядя Вітя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:59.