Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Сексуальні домагання на робочому місці

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.04.2011, 09:29 #1637255   #1
Shell
Типово Сексуальні домагання на робочому місці

Питання до дівчат.
Чи стикалися ви чи ваші знайомі з сексуальними домаганнями чи натяками на них з сторони начальства на робочому місці?
Які були ваші дії і чи вплинули вони на вашу карєру?
Shell зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2011, 11:49 #1637385   #2
yge0607
Типово Відповідь: Сексуальні домагання на робочому місці

а чому тільки до дівчат. Дуже багато є жінок які являються шефинями.
Я як колись робив в ДЦ(Ватсон), а там дуже багато жіночого персоналу,то постійно чіплявся до дівок.Вся ке бувало.Як би проживав у США,то певно вже б посадили.
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2011, 12:52 #1637431   #3
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Сексуальні домагання на робочому місці

На робочому місці - ні,бо був жіночий колектив, а от домагання з боку одного типчика, який мені спочатку допоміг де в чому, а потім подумав шо можна і вдячності вимагати - були. Спочатку включала блондинку, а потім прийшлося обірвати всі контакти. Відчуття мегапротивне. Ніби в грязюці виваляли.
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (29.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2011, 13:19 #1637457   #4
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Сексуальні домагання на робочому місці

домагань як таких не було ніде, були такі, що "ґрунт прощупували", але я не підтримую флірт на роботі, тому ніяких меж не перетинали.
Але те, що є такі випадки в Тернополі - факт, і стосується це не тільки молоденьких дівчат, а й 35-38 річних одружених жінок.
Тут вже кожен вирішує для себе, важлива йому робота чи власна гідність. По-моєму, в нас філії "Газпрому" нема - яка ж це робота має бути, щоб таке терпіти??
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2011, 19:19 #1637784   #5
Shell
Типово Відповідь: Сексуальні домагання на робочому місці

от цікаво, якби бос натякав на щось таке, а при відмові погрожував би звільненням, як би ви діяли в такому випадку?
Shell зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2011, 07:32 #1638054   #6
Kastorka
 
Аватар для Kastorka
Типово Відповідь: Сексуальні домагання на робочому місці

Було,від шефа.Відхрещувалася і включала блондинку спочатку,а потім прийшлося піти на іншу роботу,маю щастя шо було куди піти
Kastorka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cheesy (02.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2011, 08:24 #1638085   #7
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Сексуальні домагання на робочому місці

Цитата
Допис від Shell Переглянути допис
от цікаво, якби бос натякав на щось таке, а при відмові погрожував би звільненням, як би ви діяли в такому випадку?
якщо ви афігітєльний спеціаліст з афігітєльною зарплатою на афігітєльній посаді, то знайти іншу роботу вам не проблема, а якщо у вас звичайна робота і середня зарплата, то смисл дорожити ними? - роботу в Тернополі на середню зарплату знайти можна
таке враження, що ви на форумі шукаєте виправдання
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 2:
cheesy (02.05.2011), Kastorka (29.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2011, 09:20 #1639369   #8
MyRage
 
Аватар для MyRage
Типово Відповідь: Сексуальні домагання на робочому місці

Мені здається що коли вже пішли подібні натяки чи поведінка, то в цьому винна лише сама людина, до якої так відносяться. Мораль з цієї баики: не даваите приводу і не буде домагань))) Ваші керівники чи співробітники теж люди яким ніщо людське не чуже.
MyRage зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
cheesy (02.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2011, 19:00 #1640504   #9
cheesy
Типово Відповідь: Сексуальні домагання на робочому місці

Цитата:
Допис від MyRage Переглянути допис
Мені здається що коли вже пішли подібні натяки чи поведінка, то в цьому винна лише сама людина, до якої так відносяться. Мораль з цієї баики: не даваите приводу і не буде домагань))) Ваші керівники чи співробітники теж люди яким ніщо людське не чуже.
Класичний брєд тіпка, який любить смачно прицьмокнути і крикнути шось вслід, коли перед ним проходить гарна попа, а потім казати шо вона перед ним пройшла, бо вона його сама хоче. (Всі герої - видумані. Всі співпадіння з реальними людьми - випадкові)

Цікаво почитати чи хтось звертався до законодавства, коли їх домагалися або надто нав"язливо фліртувлаи на робочому місці. Піти з роботи це одне, а навчити хама - це діло хороше.
cheesy зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dinara (04.05.2011), Phantom (05.05.2011), Джалка (03.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2011, 21:39 #1640626   #10
Вишенька:)
 
Аватар для Вишенька:)
Типово Відповідь: Сексуальні домагання на робочому місці

Проблема сексуальних домагань на робочому місці в Україні є латентною. Захист прав осіб, котрих дискримінують по цьому питанню суто декларативний. Підтвердження цьому можна знайти в зовсім необ'ємному по тексту ЗУ "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків"
Україна бере участь в Конвенції ООН, а міжнародна спільнота визнала факт сексуальних домагань на робочому місці дискримінацією за ознакою статі. Ось і все наше законодавство по цьому питанню.
В європейських країнах ситуація ліпшіша, а в США , то взагалі.

хоча, стоп, і зовсім не все:
Кримінальний Кодекс передбачає :
Стаття 154. Примушування до вступу в статевий зв'язок

1. Примушування жінки чи чоловіка до вступу в статевий
зв'язок природним або неприродним способом особою, від якої жінка
чи чоловік матеріально або службово залежні, -

карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів
доходів громадян або арештом на строк до шести місяців.

Але, на практиці, згідно інтернету, цей закон мало кого захищає...

По темі: було, що я запідозрила потенційно небезпечну поведінку шефа, й ще деяких його "посіпак"(партнерів, дружків...), враховуючи, що мене брала на роботу жінка шефа, яка пішла в декрет, я вирішила шо можу собі дозволити агресивно-неприступну поведінку і мені за це нічого не буде, так і сталось.
Але слід зазначити, що такий самозахист включає в себе і: відмови корпоратівно побухати, або вирішувати робочі питання в неформальній обстановці, і тп.

Востаннє редагував Вишенька:): 02.05.2011 о 21:53.
Вишенька:) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2011, 00:36 #1640805   #11
cheesy
Типово Відповідь: Сексуальні домагання на робочому місці

Цитата:
Допис від Вишенька:) Переглянути допис
Проблема сексуальних домагань на робочому місці в Україні є латентною. Захист прав осіб, котрих дискримінують по цьому питанню суто декларативний. Підтвердження цьому можна знайти в зовсім необ'ємному по тексту ЗУ "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків"
Україна бере участь в Конвенції ООН, а міжнародна спільнота визнала факт сексуальних домагань на робочому місці дискримінацією за ознакою статі. Ось і все наше законодавство по цьому питанню.
В європейських країнах ситуація ліпшіша, а в США , то взагалі.

хоча, стоп, і зовсім не все:
Кримінальний Кодекс передбачає :
Стаття 154. Примушування до вступу в статевий зв'язок

1. Примушування жінки чи чоловіка до вступу в статевий
зв'язок природним або неприродним способом особою, від якої жінка
чи чоловік матеріально або службово залежні, -

карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів
доходів громадян або арештом на строк до шести місяців.

Але, на практиці, згідно інтернету, цей закон мало кого захищає...

По темі: було, що я запідозрила потенційно небезпечну поведінку шефа, й ще деяких його "посіпак"(партнерів, дружків...), враховуючи, що мене брала на роботу жінка шефа, яка пішла в декрет, я вирішила шо можу собі дозволити агресивно-неприступну поведінку і мені за це нічого не буде, так і сталось.
Але слід зазначити, що такий самозахист включає в себе і: відмови корпоратівно побухати, або вирішувати робочі питання в неформальній обстановці, і тп.
ппц, примушення до сексу це звучить більше як згвалтування, а не мацання за зад. Останнє дуже важко довести. Вчора були (нас 10 дівок) на концерті і притералися всякі чуваки. Один підійшов і "непомітно" терся рукою до дупи моєї датської подруги, що скакала під музику. Коли вона помітила, то не могла поняти чи в неї глюки, чи він хам. Але коли я на нього гаркнула "ану перестань, тварина, шуруй звідси", втік за 2 сек. Не можу собі уявити, шо хтось систематично таке робить. Та ще й на роботі.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 03.05.2011, 11:54 #1641029   #12
Mihas
 
Аватар для Mihas
Типово Відповідь: Сексуальні домагання на робочому місці

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
ппц, примушення до сексу це звучить більше як згвалтування, а не мацання за зад. Останнє дуже важко довести. Вчора були (нас 10 дівок) на концерті і притералися всякі чуваки. Один підійшов і "непомітно" терся рукою до дупи моєї датської подруги, що скакала під музику. Коли вона помітила, то не могла поняти чи в неї глюки, чи він хам. Але коли я на нього гаркнула "ану перестань, тварина, шуруй звідси", втік за 2 сек. Не можу собі уявити, шо хтось систематично таке робить. Та ще й на роботі.
Примушування за своїм змістом включає відкриту або завуальовану погрозу настання для потерпілої небажаних наслідків (звільнення з роботи...) тобто шось типу якщо не вступиш в статевий звязок то звільню з роботи - усно, письомово, через інших осіб, різними натяками. Кароче важко таке довести якщо не буде доказів - відеоспостереження, звукозапис, електронні листи, записки, свідки на роботі, які б не боялися казати правду і не боялись втратити своє місце.
В наших судах і з нашою міліцією довести сексуальні домагання майже неможливо
Є ще інспекція праці по захисту трудових прав, але думаю звернення до неї мало шо дасть

Ми не в Америці (Моніка Левінські))) чи в Європі, законодавство в нас не досконале , тай ментальність трохи інша.
В америці даже чоловіки захищають свої права за секс домагання
http://www.radiosvoboda.org/content/...dInfoContainer
Mihas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:15.