Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Змінювати себе заради коханої людини

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.05.2012, 10:43 #1947571   #41
Pet
Активний учасник
 
Аватар для Pet
Типово Відповідь: Змінювати себе заради коханої людини

багато в чому помінявся ради коханої, в більшості на краще. Єдине в чому не можу поступитися, то це моя любов до футболу. ЇЇ це дуже виводило з себе напочатку, з часом змирилася. Тобто зміни мають бути з обидвох сторін
Pet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2012, 11:50 #1948462   #42
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Змінювати себе заради коханої людини

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Люди не міняються. Просто коли кохаєш дуже сильно - як це буває на початках, готовий поламати себе як завгодно щоб бути поряд. Коли почуття слабнуть(не те щоб гаснуть, а просто слабнуть з часом) - відкривається справжня натура людини.
та ладно не міняються. Брьовна не міняються точно. Згоден, глибокі внутрішні перекроєння фактично малоймовірні, але певні речі, погляди, звички, при усвідомленні їх неправильності, хибності, шкоди, і при щирому бажанні їх викорінити - елементарно і причому до кінця життя. Як казав мій викладач з вишки - життя - сплошна наука, і ми повинні вчитись і життєвої мудрості і як наслідок робити з цього певні висновки, тобто вдосконалюватись в першу чергу для себе, для власного Я. Якщо коханій людині від цього приємніше - то які тут можуть бути труднощі в зміні самого себе?

Подібними фразами що люди не міняються - заспокоюють себе безвольні люди.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від ZnaiMene Переглянути допис
змінювати себе потрібно... є маленьке але, чи ви дійсно хочете цього, а не ради, того вот ...хтів (хотіла) маєш...я тобі зробив...зрозуміти реально проблему, що вона може зруйнувати ...

вот скажіть, хіба то проблема, чи потрібно це поміняти.... займаюсь я фотографіями, і я к то кажуть клієнти є разні (хлопці та дівчата), в тому значенні, шо я там з ними шось робити буду (нічого погано типу зради, я навіть немаю), мій хлопець каже, що якщо я буду фотографувати хлопців, то про ніяке подальше спільне життя бути не може...які ваші пропозиції і думки по даному питанню...хіба щось поганого в тому є?
ну це попахує паранойею. Можна подумати, що ти будеш зраджувати з фотками)) Брєд одним словом. ЦЕ робота в першу чергу.

Востаннє редагував regman: 25.05.2012 о 11:50. Причина: Пізніше додано
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2012, 13:16 #1955531   #43
Vov4ok
Учасник
 
Аватар для Vov4ok
Типово Відповідь: Змінювати себе заради коханої людини

Коли кохаєш не бачиш недлоків, людина тобі подобається абсолютно у всьому.
Vov4ok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:21.