Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


«Ревізор» або "Інспектор Фреймут"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.01.2012, 16:12 #1858703   #1
Charly
 
Аватар для Charly
Типово «Ревізор» або "Інспектор Фреймут"

Пошук не дав результатів, тому вирішив створити. Бачив дану передачу випадково по тв, потім переглянув два випуски в неті. Підхарила троха.
Для тих хто не "укурсє" — цьоця Оля Фреймут їзде по містах україни, ходять по готелях, ресторанах, діскацєках, і прочіх завєдєніях, і шукає там гудзи. Передача ніби цікава, і її дивляться тому що ідеальних закладів не існує і всім цікаво наскільки галімим виявиться найдорожчий готель/ресторан/магазин міста. Але! Мене обурює компетентність і обізнаність вищезгаданої панянки! Людина не має уявлення про стандарти готелів/ресторанів, тим не менше береться оцінювати. Це більше подібне не на ревізора а на примхливе дівчисько яке хоче знайти якісь мінуси в закладі. Власне передача має право на життя і як показує практика достатня кількість людей дивиться і робить собі висновки виходячи з того що їм показують.
На подібне зауваження на сторінці ФБ до Ревізора - відповідь: (дословно)

Цитата Здравствуйте,Роман.я читал Ваш комментарий на стене,,Ревизора,,.Работал в Hotel Department несколько лет на*****круизном судне Стюардом.Сама идея программы очень хорошая,но редакторы не воспринимают конструктивную критику относительно проверки отеля в Евпатории****с Отсутствием предметов элементарного оснащения номера,например-пультов для кондиционера и освещения,нерабочий телевизор,просроченные напитки в мини-баре.Ольга посетила единственный президентский номер,а в рестораны и бары вообще не показывалась-в результате рекомендовала тот отель.Что Вы теперь скажите?
==

Алекс, это же шоу. Отнеситесь ко всему с юмором ! Если не будет скандала, рейтинг телеканала не будет столь высоким.

==
Я не про скандалы,а о профессиональной стороне....они же рекомендуют отель,который этого не заслужил.Вы же знающий человек,а так их расхваливали...Программа интересно и с юмором построена,но критику никто не высказывает и она не приветствуется на программе по поводу стандартов проверки!!!!
==

Алекс, у Оли один стандарт проверки - её собственное мнение. И это здорово. Иначе с нашими "засобами розмищення" не совладаешь. Уж поверьте моему опыту президента крупнейшей сети.
От приблизно так виходить - захцянки окремої особи є стандартом оцінювання закладу, а звідси і найближче майбутнє закладу.

Ну і ще таке питання як допуск на кухню. Якого милого люди без медкнижок мають пертися на кухню (навіть якщо на кухні буде повна антисанітарія)? Виявляється медкнижки є, і навіть запостили фотки книжок на ФБ, але знову запитання: чи то книжки фейкові чи просто руки з дупи ростуть?


Я один так думаю?
Charly зараз поза форумом  
Подякували 3:
Din Explorer (13.02.2012), Proof (29.01.2012), smiley (29.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 16:20 #1858711   #2
LittleBigPlanet
Активний учасник
 
Аватар для LittleBigPlanet
Типово Відповідь: Телепередача «Ревізор»

просто не звертай на таке уваги...
дивишся передачу і робиш свої висновки а те що вона там може дзямати всім пох....
хоча антиреклама серйозна получається для закладів........
LittleBigPlanet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 16:21 #1858713   #3
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: Телепередача «Ревізор»

Цитата:
Допис від LittleBigPlanet Переглянути допис
хоча антиреклама серйозна получається для закладів......
Ну так я власне про що і кажу! І базується дана рекомендація чи не рекомендація на чиїсь суб’єктивній думці
Charly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 16:45 #1858735   #4
LittleBigPlanet
Активний учасник
 
Аватар для LittleBigPlanet
Типово Відповідь: Телепередача «Ревізор»

Цитата:
Допис від Charly Переглянути допис
Ну так я власне про що і кажу! І базується дана рекомендація чи не рекомендація на чиїсь суб’єктивній думці
договориться вона.... хтось розізлиться і дадуть їй по морді.....
або ж той заклад який вона "підісрала" подасть на неї в суд, 95% що виграє....
і на цьому все скінчиться.....
LittleBigPlanet зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Kulchick (01.02.2012), Olaly (12.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 17:21 #1858759   #5
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Телепередача «Ревізор»

Мені сама Оля як ведуча дуже імпонує і подобається. Передачу дивився декілька раз, спочатку було цікаво, зараз вже якось проїлось. Тому потрібно щось видумувати нове.
А про компетентність чи ні - то що тут говорити, шоу і в Африці шоу.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 17:34 #1858770   #6
ap@snuj
злий котЄ
 
Аватар для ap@snuj
Типово Відповідь: Телепередача «Ревізор»

Цитата:
Допис від Charly Переглянути допис
Ну так я власне про що і кажу! І базується дана рекомендація чи не рекомендація на чиїсь суб’єктивній думці
на субєктивній думці говориш?? а те що вона в якомусь номері знайшла дохлу крису то нормально? Наші совдеповські готелі в Україні зовсім охаміли і деруть надзвичайно великі гроші за послуги і умови, яких не надають! от і тьотя Фреймут їздить і вишукує таке неподобство! особисто я прислухався би до її думки на 99,9% !

Востаннє редагував ap@snuj: 29.01.2012 о 17:36. Причина: Пізніше додано
ap@snuj зараз поза форумом  
Подякували 3:
Jane Doe (31.01.2012), matros_ua (07.02.2012), Olaly (12.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 17:45 #1858778   #7
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Телепередача «Ревізор»

Якби я мав таку жінку, я б придушив її після першого самостійного прибирання хати.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 4:
kykish (23.02.2012), Sacred (14.02.2012), SMB (30.01.2012)
Сказав(ла) Фууу!:
Olaly (12.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 17:47 #1858779   #8
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: Телепередача «Ревізор»

Цитата:
Допис від ap@snuj Переглянути допис
а те що вона в якомусь номері знайшла дохлу крису то нормально?
Ходити оцінювати заклади то є добре, тому що зажралися. Я не говорю про такі кричущі речі як дохла миша в номері і павутина по закутках. Просто в деяких готелях висновок робився саме на її думку і по її якихось власних критеріях.
Charly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 21:06 #1858931   #9
911
Активний учасник
 
Аватар для 911
Типово Відповідь: Телепередача «Ревізор»

Та гнати її подалі, що вона собі думає!
Вот санепідемстанція наша - це зовсім інша справа, в них і критерії є.
911 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сурікат (30.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 21:06 #1858932   #10
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Телепередача «Ревізор»

Кілька разів бачив ту передачу.не розумію.що і кому та баба хоче доказати.складається враження.що все награне і підстроєне.Всі олені.модні кабаки-шняга.зате тіп.який продає каву з виїзної розкладної палатки і стоїть попри саму дорогу - молодєц бєз базара. в нього найчистіше.тут був ревізор.ставимо пять.шниримо на камеру по карманах.тіп стоїть.хлопає вухами.показує всю виручку.всі довольні.Нормальна людина такого б робити з собою не дозволила.тому-нє вєрю
NEMIROFF зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SMB (30.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 21:14 #1858943   #11
LittleBigPlanet
Активний учасник
 
Аватар для LittleBigPlanet
Типово Відповідь: Телепередача «Ревізор»

тут в голову стукнуло може вона рішила зробити свою передачу типу провокатор...?
тіпа вас і там труять і там а люди як завжди будуть хавати її бред...
а якщо вдастся такий маразм розкрутити тоді на такому і гроші заробляти зможе....
заплатять їй щоб конкурентів позбутись і вона передачку про них зробить...
LittleBigPlanet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 21:15 #1858944   #12
Siriy
Типово Відповідь: Телепередача «Ревізор»

Як людина, яка до того всього дуже близько вставлю своїх "5коп".
1. Програма апріорі побудована на акценті суб*єктивного оцінювання ведучою. Це концепт. проте, до честі програми зазвичай вони долучають і експертів - то ресторатора, то шеф-кухара, то менеджера хорошого готелю, які консультують програму.
2. Ставити під сумнів об*єктивність вимог пані Фреймут не є предметом для обговорення (хоч і 99% з Вас з цим не погодиться). Паничка прожила закордоном достатньо, щоб порівняти номер за 300 баксів чи за 50 баксів у нас і "у них". а ми ж типу як до "них", західних стандартів рухаємось. Плюс до всього, пані Фреймут є одним з обличь ЄВРО 2012 з боку України - веде практично всі заходи з ним пов*язані, географія пересувань - уся Європа, тож питанням смаку і вимог я їй довіряю.
3. Свого часу Фреймут працювала у ресторані Джеймі Олівера. Що це за пан почитайте у вікіпедії чи гуглі.
4. Те, що у деяких програмах виглядає як провокація з її боку, для мене особисто - нормальні речі. Бо закордоном, сплачуючи 550 доларів за номер у 5-зірковому готелі, я можу вимагати від готелю будь-що - від бронювання квитків на найважливіші спортивні події до перукаря для своєї собачки через годину. Для наших готелів це видається хамством.
Підсумовуючи.
Програма - не відеоверсія понтів пані Фреймут, а спроба показати українцям що: а) ми явно переплачуємо за сервіс і б) сплачуючи ті чи інші кошти за обслуговування у ресторанах і готелях ми можемо і МАЄМО право вимагати його поліпшення.
Приєднуйтесь!
Siriy зараз поза форумом  
Подякували 27:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 21:32 #1858971   #13
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: Телепередача «Ревізор»

Стосовно пункту 2. Може вона і справді достатньо обізнана в таких речах, я з нею особисто не знайомий, але на екрані ТВ це виглядає ну якось не дуже переконливо.
Те що вони показують плісняву в душових кабінах чи крани з сольовими відкладеннями, пацюків в номерах чи павуків на стелі - то типу круто ібо видно кіко зірок має той готель і кіко тре заплатити за номер аби там віднайти щурика.
Але достатньо дико виглядають примхи типу: я страшенно хвора, тому погодуйте мене з ложечки Ну це ж не Европа, йомайо!
Трохи нагадало передачу знак якості
Charly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 08:54 #1859149   #14
SMB
 
Аватар для SMB
Типово Відповідь: Телепередача «Ревізор»

Цитата
Допис від Siriy Переглянути допис
Як людина, яка до того всього дуже близько вставлю своїх "5коп".

Приєднуйтесь!
Ну "канєшно". Як колега по "цеху",- тобто працюючи разом на однім каналі,- ти не можеш тупо її попустити. Краще співати їй оди і дифірамби... Нарахунок критики ОК, готелі зажралися і т.д. і т.п. Але харить не те-а манера у якій вона веде передачу. Вона себе вважає пупом землі. Ви спробуйте хто-небудь зайти на кухню будь-якого кафе чи ресторану, х.. вас пустять. Тоді чого їй туда пхатися? Тому шо вона крута чіка?
Мені поф. де вона була і ким працювала-для мене вона не авторитет.. Ф топку..
SMB зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 13:48 #1859403   #15
Kelly
 
Аватар для Kelly
Типово Відповідь: Телепередача «Ревізор»

Мені дивно, що всі так накинулись на Олю. Вона ж це робить для нас, споживачів послуг. Таке враження, що обурюються ті, хто причетний до сфери обслуговування, і кому не хочеться побачити "Ревізор" в своєму закладі, бо знають, що і у них не все ідеально. А я Олю полюбила ще в часи "Підйому", хоча, скажу чесно, зовсім не відразу. Понти понтами, хто ж з нас без недоліків, але хорошого в ній більше.
Kelly зараз поза форумом  
Подякували 8:
Adriano_Chelentano (30.01.2012), ap@snuj (30.01.2012), Jane Doe (31.01.2012), kiti-cat (31.01.2012), Laska (03.04.2013), Max Jr. (30.01.2012), Olaly (12.02.2012), Yarkop (30.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 14:11 #1859413   #16
SMB
 
Аватар для SMB
Типово Відповідь: Телепередача «Ревізор»

Цитата:
Допис від Kelly Переглянути допис
Мені дивно, що всі так накинулись на Олю. Вона ж це робить для нас, споживачів послуг. Таке враження, що обурюються ті, хто причетний до сфери обслуговування, і кому не хочеться побачити "Ревізор" в своєму закладі, бо знають, що і у них не все ідеально. А я Олю полюбила ще в часи "Підйому", хоча, скажу чесно, зовсім не відразу. Понти понтами, хто ж з нас без недоліків, але хорошого в ній більше.
Фішка не в тому що вона робить-а в тому як це вона робить. Вона себе поводить в рамках вседозволеності.Йде куда хоче-робить що хоче. Для прикладу,-навіщо викидати предмети інтерєру чи ламати або ще краще-зайти на кухню-відкрити холодильник і навмисне розлити якусь страву (було в випуску таке).
Я не захищаю власників закладів сфери обслуговування, але є але.. Можна виявити недоліки-вказати на них, висловити свої негативні чи пак позитивні відгуки про заклад.. Але не лізти нагло без дозволу, викидати, розливати чи ламати...Ще цікавий момент. Ведучу не пустили на кухню-вона відмовляється з огидою куштувати страву.. Це виходить я коли йду в кафе-замовляю хавку і йду зирити як її готують, щоб часом повар туда не плюнув чи брудною рукою не взяв??? На це є контролюючі органи в яких повноважень більше (хоча в наших то реаліях швидше ЗМІ звернуть увагу на щось аніж та сама санстанція ) Або ж манера ведучої викидати те що їй несподобалося (це застаріле, це нетак стоїть а то не гармонує з інтерєром)...
П.С. Не маю відношення до закладів сфери обслуговування і харчування.
SMB зараз поза форумом  
Подякували 4:
Charly (30.01.2012), Din Explorer (13.02.2012), Dinara (30.01.2012), NEMIROFF (30.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 14:25 #1859428   #17
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Телепередача «Ревізор»

Цитата:
Допис від SMB Переглянути допис
Ще цікавий момент. Ведучу не пустили на кухню-вона відмовляється з огидою куштувати страву.. Це виходить я коли йду в кафе-замовляю хавку і йду зирити як її готують, щоб часом повар туда не плюнув чи брудною рукою не взяв??? На це є контролюючі органи в яких повноважень більше (хоча в наших то реаліях швидше ЗМІ звернуть увагу на щось аніж та сама санстанція )
Що то за органи такі, які контролюють щоб ніхто не нагадив у мою страву можна взнати?
Цитата:
Допис від SMB Переглянути допис
Або ж манера ведучої викидати те що їй несподобалося (це застаріле, це нетак стоїть а то не гармонує з інтерєром)...
Хіба так важко зрозуміти, що багато з цього всього робиться ради шоу. ІМХО
Хай вона мені теж молотком потовче машину, але потім купить новесеньку
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 14:46 #1859451   #18
alextretij2
Типово Відповідь: Телепередача «Ревізор»

Хочу звернути увагу всіх дописувачів!
Це є телевізійне шоу, з режисерами, СЦЕНАРІЄМ і т.д.
Головне тут СЦЕНАРІЙ, а сценарій пишуть для заробляння грошей і рейтингів. До всього цього потрібно відноситися як до гарного\негарного КІНО. Ми ж не обговорюємо що в художньому фільмі не реально показують щось. І ведуча має грати СВОЮ РОЛЬ, яка передбачена СЦЕНАРІЄМ. І Чіткість дотримання сценаріїв передбачена її контрактом.

Людям не потрібна правда, їм потрібне ШОУ. Хоча останній мій вислів можна і критикувати...

P.S.
так само як шоу Голос країни, Україна має талант, тощо. Є Сценарій, є ролі, Судді всі грають свою роль, один злий, другий мудрий, інший добрий, тощо. Відібрані учасники, такі щоб люди БІЛЬШЕ ГОЛОСУВАЛИ за них, а не самі талановиті. І всі дотримуються сценарія.
Телеканал/Телекомпація це не громадська організація, це засіб заробляння грошей.
alextretij2 зараз поза форумом  
Подякували 3:
be$t (30.01.2012), matros_ua (07.02.2012), MonoKit (30.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 15:22 #1859481   #19
SMB
 
Аватар для SMB
Типово Відповідь: Телепередача «Ревізор»

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Що то за органи такі, які контролюють щоб ніхто не нагадив у мою страву можна взнати?

Хіба так важко зрозуміти, що багато з цього всього робиться ради шоу. ІМХО
Хай вона мені теж молотком потовче машину, але потім купить новесеньку
Не придирайся до слів. Я написав у тому контексті,-що контролювати приміщення де страви готують має санстанція ,-брудні руки поварів і немиті тарілки...(просто погано сформулював )
SMB зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 17:49 #1859616   #20
be$t
 
Аватар для be$t
Типово Відповідь: Телепередача «Ревізор»

Кухні ресторанів і інші службові приміщення не призначені для того, щоб туди заглядали відвідувачі, більше того будь який готель чи ресторан є приватною власністю і ЗМІ чи хто-небудь інший не мають права без дозволу проводити зйомку всередині, власники мають повне право послати *** хоч Фреймут, хоч саму Опру Вінфрі, поселяйтесь, харчуйтесь, але без камер. Відповідно такий дозвіл є, а значить всьо продумано і домовлено)
be$t зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:31.