Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Вибір електроінструментів для дому

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.03.2015, 10:56 #2515832   #61
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір електроінструментів для дому

А хто що порадить по електролобзику. Реально треба обпиляти тирсоплиту в двох місцях, тому в якійсь відомій марці думаю нема потреби. Але купив би на перспективу хай валяється в хаті, бо колись так дрельку взяв то вже пару раз як найшлася ))
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2015, 11:07 #2515841   #62
Closer
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір електроінструментів для дому

Интерскол, einhell, Maktec.
Closer зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andrik84 (01.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2015, 13:02 #2517040   #63
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Вибір електроінструментів для дому

Купив я болгарку Riber-Profi WS 10-125. Дивився на DWT - не сподобалася. А ця - і зручно у руці лежить, і легша за DWT, кнопка включення/виключення зручна...
Дивився на Енхель, але відрадив продавець. Каже, що якість у них не та, що колись була і краще або Riber або DWT...
http://aukro.ua/bolgarka-riber-profi...tml?source=mlt
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 06.03.2015, 09:22 #2518110   #64
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Вибір електроінструментів для дому

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
Купив я болгарку Riber-Profi WS 10-125.
Не хочу тебе розчарорувати, але це китайська підробка (логотип і шрифт той же, дві букви в назві торгової марки переставили місцями) на латвійський Rebir, який за СРСР і на початку 90-х називався Dauer і виготовляв і тоді і тепер досить непоганий електроінстумент. В Латвії твоя болгарка не була ніколи.

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
...легша за DWT...
Навряд чи це перевага. Скоріше за все це за рахунок меншої товщини стінок корпуса, а також втулок в тих місцях, де в хорошому інструменті стоять підшипники.

Ну і контрольний в голову: Rebir справжній, латвійський, дешевший, ніж Riber, на який ти дав лінк. За 750-800 грн можна купити дворучну Rebir LSM-125/1100Е потужністю справжніх (не китайських) 1100 Вт з регулятором швидкості обертання. Без задньої ручки і без регулятора 800 - 1050 Вт, думаю десь на 150-200 грн дешевші.

Востаннє редагував Hurricane: 06.03.2015 о 09:52.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2015, 09:52 #2518116   #65
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Вибір електроінструментів для дому

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Не хочу тебе розчарорувати, але це китайська підробка (шрифт той же, дві букви в назві торгової марки переставили місцями) на латвійський Rebir, який за СРСР і на початку 90-х називався Dauer і виготовляв і тоді і тепер досить непоганий електроінстумент. В Латвії твоя болгарка не була ніколи.


Навряд чи це перевага. Скоріше за все це за рахунок меншої товщини стінок корпуса, а також втулок в тих місцях, де в хорошому інструменті стоять підшипники.

Ну і контрольний в голову: Rebir справжній, латвійський, дешевший, ніж Riber, на який ти дав лінк. За 750-800 грн можна купити дворучну Rebir LSM-125/1100Е потужністю справжніх (не китайських) 1100 Вт з регулятором швидкості обертання. Без задньої ручки і без регулятора 800 - 1050 Вт, думаю десь на 150-200 грн дешевші.
Ну читаючи у неті (і тут на форумі aleko2007 написав за неї) - то позитивні відгуки і вона йде як аналог Макіти. А запчастин до Макіти - повно.
І потім: у середньому ціновому діапозоні все Китай! Різниця може бути у кращому (ремонтопридатному даже) і гіршому (одноразова, щоб врізати дві арматури і викинути) Китаї.
Для мене зручність так само грає роль: коли береш у руку, а вона груба, коротка і не зручна у руці, а коли узяв у руку - а вона довша трошки, але вужча і набагато зручніше у руці сидить - то є різниця!
Дворучну не таку ціну не купиш! Дворучна йде від 1000грн. І мені не потрібна така велика - я шукав для дому, а не щоб щось професійно нею робити.
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2015, 11:02 #2518142   #66
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Вибір електроінструментів для дому

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
Ну читаючи у неті (і тут на форумі aleko2007 написав за неї) - то позитивні відгуки і вона йде як аналог Макіти.
Аналог і геометрична копія - то трохи різні речі. На рахунок відгуків - нічого не маю проти, хай служить і радує.
Rebir - це реальний завод в Латвії, можливо вузли вони і використовують з піднебесної, але, Латвія - це Євросоюз, і там на виробництві стандарти і система контролю якості (в тому числі і вхідного контролю комплектуючих) на рівні. Тому я б в один ряд не ставив Ребір і китайців з Барабашова.
Щодо цін - курсові коливання б"ють по дрібних торговцях значно болючіше, ніж по великих мережах. Тому зараз на базарі ціни на все, що закуповується за валюту дрібним оптом, значно вищі, ніж в деяких великих мережах. До того ж, долар і євро практично зрівнялись, тому товари з Китаю, які закуповуються за долари в Китаї вже наздоганяють за ціною деякі товари з Європи.
Не впевнений в актуальності цін в цьому інтернет-магазині, але в інших за ті ж гроші, що купив ти, точно можна було купити все таки не підробку: http://kokosy.com.ua/category/rebir_b125/, http://tools.lviv.ua/Yglovyie_shlufmashunyi_1378.html

Востаннє редагував Hurricane: 06.03.2015 о 11:34.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2015, 21:32 #2523382   #67
Closer
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір електроінструментів для дому

Оригінал не оригінал то все відносно. Купив лобзик Макіта, оригінал, зараєстрував в на сайті Макіти, дали ще 2 роки гарантії. Як потім виявилось бракований, пилочка закріплена в маятнику має зміщення вправо на 5-6 градусів, в результаті зробити рівний різ нереально, про криволінійний різ взагалі мовчу.
Купив шурупокрут Milwaukee, професійна річ, зроблено все на рівні, підсвітка правильна, трохи важчий за аналоги але мені всеодно, патрон не розкручується і т.д.
Я все це до того, що тут як повезе, може бути і дешевий інструмент і працюватиме добре, а може і поломатися наступного дня.
Знайомий купив енхель на базарі для не частого домашнього викристання, здох за 3 дні.
Closer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2015, 22:18 #2523419   #68
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Вибір електроінструментів для дому

Цитата
Допис від Closer Переглянути допис
Оригінал не оригінал то все відносно. Купив лобзик Макіта, оригінал, зараєстрував в на сайті Макіти, дали ще 2 роки гарантії. Як потім виявилось бракований, пилочка закріплена в маятнику має зміщення вправо на 5-6 градусів, в результаті зробити рівний різ нереально, про криволінійний різ взагалі мовчу.
Ну але замінили?

Мені інструмент від Макіти найбільше подобається, кращого людство ще просто не придумало. Мав перфоратор 2470 ну ляля просто, легесенький, потужний і реверс і патрон сдс+ ну короче бомба. Вкрали.
Довго думав що то купити, побачив на Розетці гарну акцію на Спаркі у відгуках просто деферамби співали, що мол не гірше Макіти, а різниця з вкраденою Макітою була десь 700грн. Та й думаю для чого переплачувати?
Хирня повна, удар не той хоч по характеристикам потужніший і сила удару більша. Патрон сдс хоч на Розетці в характеристиках сдс+ написали, мля 21 століття на дворі, а я їб..сь щоб сверло запхати! Передня ручка в 2 рази довша за задню для якихось мутантів чи що не ясно, як закінчиться гарантія то вкорочу. Частина корпусу металева, як нагріється без другої ручки не сверлитимеш. Зато в комплекті патрон під звичайне свердло...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2015, 00:03 #2523443   #69
Veen
Учасник
Типово Відповідь: Вибір електроінструментів для дому

Підкажіть де в Тернополі найдешевші ціни на електричні інвертори,а саме цікавить наш Патон 160,ато на ринку був,то всі дурять,хочуть впарити китайський хлам втридорого,ще й виставу показують,беруть 3 електрода разом і варят пару секунд
Veen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2015, 07:51 #2523476   #70
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Вибір електроінструментів для дому

Цитата
Допис від Veen Переглянути допис
Підкажіть де в Тернополі найдешевші ціни на електричні інвертори,а саме цікавить наш Патон 160,ато на ринку був,то всі дурять,хочуть впарити китайський хлам втридорого,ще й виставу показують,беруть 3 електрода разом і варят пару секунд
А сюди не пробував звернутись??? http://paton.ua/ua

А ".. наш Патон 160" може виявитись і зовсім " не наш", та й сам бренд http://paton.kiev.ua/ вже давно не займається розробкою та виготовленням побутового зварювального обладнання.

Востаннє редагував aleko2007: 21.03.2015 о 18:46.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2015, 14:28 #2524029   #71
Veen
Учасник
Типово Відповідь: Вибір електроінструментів для дому

В смислі,що Патон не наш,вже що і його підробляють?'
Veen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2015, 14:36 #2524034   #72
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Вибір електроінструментів для дому

Цитата
Допис від Veen Переглянути допис
В смислі,що Патон не наш,вже що і його підробляють?'
давно. ібо китай заполнив все на світі.
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2015, 16:12 #2524050   #73
Veen
Учасник
Типово Відповідь: Вибір електроінструментів для дому

І як тепер відрізнити підробку від оригіналу,хтось знає?
Veen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 17.07.2015, 08:30 #2560090   #74
Digger
 
Аватар для Digger
Типово Відповідь: Вибір електроінструментів для дому

Хочу електролобзика до 1000 грн. Хто, яку модель та магазин порадить в Тернополі. Інтернет відпадає. Хочу при купівлі в руках потримати, відчути.
Digger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2015, 16:41 #2560326   #75
funof325
 
Аватар для funof325
Типово Відповідь: Вибір електроінструментів для дому

Маю кутову шліфмашинку і електродриль фірми Rebir вже понад 6 років - для домашнього використання саме те.
Заточний станочок фірми Einhel - треба було все таки добавити "пару" гривень і купити щось краще.
funof325 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2015, 17:58 #2560347   #76
Digger
 
Аватар для Digger
Типово Відповідь: Вибір електроінструментів для дому

Цитата:
Допис від funof325 Переглянути допис
Маю кутову шліфмашинку і електродриль фірми Rebir вже понад 6 років - для домашнього використання саме те.
Заточний станочок фірми Einhel - треба було все таки добавити "пару" гривень і купити щось краще.
Так так, чув про rebir. Але я цього виробника зараз щось не зустрічав.
Digger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2015, 13:08 #2561094   #77
funof325
 
Аватар для funof325
Типово Відповідь: Вибір електроінструментів для дому

В інтернетмагазинах є
funof325 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2015, 22:27 #2561259   #78
Digger
 
Аватар для Digger
Типово Відповідь: Вибір електроінструментів для дому

Цитата:
Допис від funof325 Переглянути допис
В інтернетмагазинах є
Замовляв саме цю модель і на цьому сайті:
http://kokosy.com.ua/product/lobzik-stark-js-950/

В двох словах...
Отримав бракований інструмент, що пізінше вони і визнали (гніздо де фіксується пилочка було дещо розвернуте, словом різав боком), гроші не хотіли повертати, відправили іншу модель, така сама ситуація - теж брак, хоча запевняли, що все перевірили. Після другого разу вже повернули кошти. Загалом потратив 2 тижні, 100 з лишнім грн. і залишився без інструменту.

Зробив висновок, що купувати інструмент, тільки потримавши його в руках.

А і ще одне, накатав ім відгук - не розмістили, накатав другий, теж не має його на сайті.

Напрошується висновок - "чи можна довіряти цій конторі та й взагалі інтернет магазинам?"
Digger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2015, 22:44 #2561267   #79
Closer
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір електроінструментів для дому

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну але замінили?
Ще не здавав, все нема часу. Лобзиком рідко користуюсь, але коли здам відпишу що і як було.
Closer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2018, 21:20 #2730975   #80
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Вибір електроінструментів для дому

Всім привіт!
Хочу купити шурупокрут.
Основні вимоги: акумуляторний, щоб батарея не саморозряджалася чи як там називається (брат купив колись "Експерт" - то спочатку нормально тримала, але він рідко користується неї і чомусь батарея уже не тримає...)
Призначення: для дому, гаража
Хто чим користується і що може порадити!
Ще таке цікавить: є там різні патрони - яка різниця між ними і що практичніше?
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:02.