Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


б"є - значить любить?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.11.2012, 11:09 #2069538   #21
Freeboy
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
помогти коханій завалити суперницю ?
Нє.
Коли бачиш,що якась п*яна невихована дівчина ставить в незручне положення виховану дівчину))))
Freeboy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2012, 11:31 #2069553   #22
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
Тікати!!!!!!!))) І то так далеко,щоб більше ніколи з тою "дівчиною" не зустрічатися)))))))
а коли вона несе загрозу не тільки тобі???
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2012, 12:15 #2069580   #23
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
а коли вона несе загрозу не тільки тобі???
а й навколишньому середовищу,наприклад ось цим

Ingenue зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
andrey_ko (06.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2012, 12:33 #2069590   #24
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
а й навколишньому середовищу,наприклад ось цим
немає чим зайнятись як вишукувати мої пости???
бідненька, скільки часу затратила... шкода мені тебе, ще трошки і ти потонеш у жовчі )))
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 06.11.2012, 15:08 #2069667   #25
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
От не знаю, як правильно поступати в таких ситуаціях, і не знаю, як би поступив я, але застосування сили (застосувати силу і бити - різні речі) в окремих випадках, думаю, потрібне.
Перше, що приходить в голову, це ніколи і ні в яких випадках мужчина не може бити жінку.
Але.... тако трохи подумавши і згадавши пару ситуацій з життя я вже не буду така категорична, бо деякі с-ки тааак можуть напроситися, що і камінь не витримав.
Вам, мужчинам, я в таких ситуаціях співчуваю. Але бити, все рівно, собі гірше робити.
Ну, а на рахунок жінок, які терплять періодичні побої від чоловіка, то я цього зрозуміти не можу.
В мне є така знайома. І причини терпіти в неї "вагомі":
1. Б"є він тільки коли вип"є, а потім дуже розкаюється і вона кожен раз вірить, що то був останній.
2. "Квартирне питання". Він йти не хоче, а розміняти маленьку двушку не реально.
І все це добре, але життя одне і марнувати його на ідіота не варто.
Я би не терпіла ні дня. Для мене це не припустимо ні за яких обставин.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 2:
Jane Doe (06.11.2012), Джалка (06.11.2012)
Сказав(ла) Фууу!:
wow1 (22.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2012, 15:26 #2069680   #26
cadaver
 
Аватар для cadaver
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Ніяким чином не хочу захищати знайомого, але бувають (хоч здебільшого крайнє рідко) ситуації, коли саме жінка виступає таким винуватцем, який користується правилом, що жінок бити - зло. От не знаю, як правильно поступати в таких ситуаціях
Бити ніззя, миж мужики, я думаю правельно написали "тікати", а якщо загрожує вже цілком реально (цеглина в руці, кусок скла) то можна накрайняк якось скрутити стримати руки, думаю не більше.


Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
бражала його, його батьків
А щодо цього, то за слова вважаю бити взагалі не допустимо, навіть напевно чоловіка (наголос на напевно)
Хоча ні передумав, як би мене ображав чоловік то бити би його нестав, а от якби маму наприклад в жорсткій формі то таки би вмазав
cadaver зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (06.11.2012)
Сказав(ла) Фууу!:
wow1 (22.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2012, 02:48 #2070763   #27
cheesy
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

тобто люди в цій темі знають конкретні випадки насильства і не викликали правоохоронні органи, будучи свідками?

жесть. в Берліні недавно була прекрасна історія. По спокійному буржуазному районі гуляла місцева жителька...і побачила у вікно першого поверху жінку, прив"язану до крісла і стікаючу кров"ю, яку фантастично покалічив її чоловік (менти такого ше не бачили), тримаючи їхню 6-літню дитину прив"язаною до стільця в сусідній кімнаті.

ото він її так любив, що як улюблену вирізку викарбував.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2012, 08:26 #2070811   #28
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
А ось ремінцем по попі то іноді навіть бажано, але це з обоюдної згоди, несильно і з насильством не має нічого спільного, а скоріше сексуальна гра.
В кожного свої сексуальні вподобання. Але куди вони доведуть??))
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2012, 08:48 #2070828   #29
Witch
Учасник
 
Аватар для Witch
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

1. Піти від такого чоловіка жінка може тільки в тому випадку, якщо є куди іти, якщо є рідні люди, які її підтримають. Таких випадків дуже мало. Уявіть ситуацію, коли на руках двоє малих карапузів, з декрету жінка ще навіть не вийшла, а мама їй з боку каже, не будь дурною, потерпи, скільки жінок терплять - зате діти будуть мати тата. Пофіг якого, зате тата. Страх залишитись зовсім без підтримки, без розуміння близьких та й з двома малюками заставляє таку жінку задуматись. Скоріш за все вона вирішить почекати, поки дітки підростуть, а тоді вже йти від такої тряпки, яка позволяє собі піднімати на жінку руку.

2. Є категорія жінок-жертв, котрим подобається бути жертвами. Я осолбисто таких зустрічала. Цікаво, що тирани завжди знаходять жертв, а жертви притягують до себе тиранів, про це ще Синельніков писав. Чоловік її може побити, може нічого не робити в хаті, може зависати з друзями, обматюкати її при людях, скалічити життя їй і їхнім дітям. Проте, коли кажеш такій жінці, лиши його, подумай про дітей, якими вони виростуть в такій нездоровій атмосфері, мона опускає очі і смиренно каже, що то її хрест. Вона буде жалітись кожен день, але ситуацію навіть і не подумає змінювати. Їй добре, коли її жаліють, їй співчувають. Парадокс, але такі люди існують.

3. У мене є знайома сім"я, де жінка собі дозволяє періодично бити чоловіка (незважаючи на те, що він габаритами з Кличка), кидати в нього все що попаде під руку, обзивати і матюкати його щоденно і навіть на людях. Я завжди дивувалась навіщо вони живуть разом, травмуюи психіку дітей (а їх у них двоє). Запитала напряму. Виявилось все дуже просто. У жінки просто такий тиранічний характер, що вона просто не може не гнобити, не принижувати оточуючих себе людей. От вона "цариця", а всі мають їй в ніжки кланятись. А чоловік мало того, що і зараз не втратив почуття до неї, так просто боїться залишати з нею дітей. По закону діти ж залишаться з мамою і відсудити їх ой як важко, взагалі мало реально. Зараз в сім"ї громовідвід чоловік, а як його не буде, то невідомо до чого вона дітей доведе, і так старшу дитину і обзиває, і дитячим будинком лякає, і б"є. Отак і мучаться.

Я знаю одне, що сім"я повинна базуватись на повазі. Принаймі для мене чоловік, який не те що руку підніме на жінку, а обізве її, дуже низько впаде. Повага пропаде в одну секунду, а нема поваги - нема сім"ї. Тут правильно писали, якщо вдарив раз, вдарить і вдруге, я б з такою людиною вже жити не змогла.
Witch зараз поза форумом  
Подякували 6:
Dinara (08.11.2012), Пантера (08.11.2012), Jane Doe (08.11.2012), Сомбра (08.11.2012), SNIZHOK (08.11.2012), Джалка (08.11.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 08.11.2012, 09:16 #2070856   #30
inq
 
Аватар для inq
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

колись викладачка з соціології розказувала про подібне.
жінка в дитинстві чи продовж всього свого життя з батьками бачила, як тато маму бив. привикла до того, їй це в підсвідомості відклалось. і коли вона виходить заміж, вона шукає такого самого, щоб її чоловік бив. для неї це нормально.
inq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2012, 09:44 #2070879   #31
Freeboy
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від Witch Переглянути допис
Я знаю одне, що сім"я повинна базуватись на повазі. Принаймі для мене чоловік, який не те що руку підніме на жінку, а обізве її, дуже низько впаде. Повага пропаде в одну секунду, а нема поваги - нема сім"ї.


Молодець!
Freeboy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2012, 09:49 #2070885   #32
Freefall
Активний учасник
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

а нащо жінки з подружками обговорюють своїх чоловіків-козлів і які вони погані, але не продовжують з ними далі жити і нічого не міняють??
а тому що раз так відбувається - значить це всіх влаштовує достатньо, щоб не робити змін
Freefall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2012, 10:04 #2070898   #33
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата
Допис від Freefall Переглянути допис
а нащо жінки з подружками обговорюють своїх чоловіків-козлів і які вони погані, але не продовжують з ними далі жити і нічого не міняють??
а тому що раз так відбувається - значить це всіх влаштовує достатньо, щоб не робити змін
На рахунок побиття вже причини були описані нижче. А якщо взагальному, то, йолкі, та всі ми неідеальні. От про мене у багатьох тут на форумі склалося враження непоганої госпидині на кухні. Але я єдина дружина з оточення мого чоловіка, яка НІКОЛИ ( за винятком тих днів, якщо я встаю так само рано як чоловік, а це буває раз в два роки ) не готує сніданка чоловіку, більше того ВІН мені приносить чорний чай з лимончиком у ліжко кожен ранок, то таке у мене пробудження . Його колеги, друзі і родичі по роботі офігівають, хоча я нічого такого в цьому не бачу. Мене задовбали тупі стареотипні питання, тому моя відповідь на все це: " Так, я крута ".
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякували 3:
Demetra (09.11.2012), Пантера (08.11.2012), Сомбра (08.11.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 08.11.2012, 10:08 #2070903   #34
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Його колеги, друзі і родичі по роботі офігівають, хоча я нічого такого в цьому не бачу.
Ну як же,тобі подобається шо офігівають,ти ще й нам розповіла,щоб і ми офігіли)
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2012, 10:48 #2070936   #35
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ну як же,тобі подобається шо офігівають,ти ще й нам розповіла,щоб і ми офігіли)
Я тобі ще більше можу сказати, ті хто знають мого чоловіка ближче, то офгівають тільки від того, що я з ним змогла прожити 6 років. Там навіть до мови про чай в ліжко не доходить )))
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (08.11.2012)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 09.11.2012, 14:51 #2071707   #36
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Сильний мужчина не той що може вдарити,а то який може тримати себе в руках,навіть тоді коли це дуже хочеться зробити .А той який нікого ніколи не хоче бити,взагалі ідеальний )
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2012, 15:07 #2071714   #37
Driver
Активний учасник
 
Аватар для Driver
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
На рахунок побиття вже причини були описані нижче. А якщо взагальному, то, йолкі, та всі ми неідеальні. От про мене у багатьох тут на форумі склалося враження непоганої госпидині на кухні. Але я єдина дружина з оточення мого чоловіка, яка НІКОЛИ ( за винятком тих днів, якщо я встаю так само рано як чоловік, а це буває раз в два роки ) не готує сніданка чоловіку, більше того ВІН мені приносить чорний чай з лимончиком у ліжко кожен ранок, то таке у мене пробудження . Його колеги, друзі і родичі по роботі офігівають, хоча я нічого такого в цьому не бачу. Мене задовбали тупі стареотипні питання, тому моя відповідь на все це: " Так, я крута ".
Це не ти крута, це мужик нормальний...
Driver зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cheesy (09.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2012, 15:10 #2071716   #38
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

кхе,шоб нормальму хотілось таке для тебе робити,тре бути крутою )

оу,а якою крутою тре бути ,шоб ненормальному хотілось таке робити )))
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (09.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2012, 15:18 #2071721   #39
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від Driver Переглянути допис
Це не ти крута, це мужик нормальний...
Ви нотки сарказму вловлюєте?
П.С. І попрошу не тикати
П.П.С. А чоловік у мене взагалі не нормальний, а суперський
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (09.11.2012), Сомбра (09.11.2012)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 09.11.2012, 16:22 #2071763   #40
Driver
Активний учасник
 
Аватар для Driver
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

так дякуй Богу за такого чоловіка, чи ти хочеш щоб тут усю прекрасну половину людства "жаба давила"
Driver зараз поза форумом  
Подякував(ла):
karamel856 (10.11.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:49.