Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.10.2010, 16:50 #1468591   #81
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Цитата
Допис від Ivanovuch Переглянути допис

Чого ви такі нерозумні, на форумі є Фортієр (Свобода), Я (Заставний) підкиньте якусь живу проблему і нехай хтось її виконає ще до виборів!
Підкиньте якусь живу ідею, як зробити так, щоб було неважливо чи буде Надал, чи Заставний чи Віктор Долішній і щоб при любому мері потрібні справи вчасно робилися.

Я наприклад в магазині не питаю хто сьогодня на касі сидить, чи Маша, чи Ганя чи Свєта бо знаю, що при любому продавці куплю хліб і все потрібне незалежно хто сидить на касі.
А тут кожного разу ціла проблемі і шторм в стакані води при любих виборах впирається в особу кандидата. Наче від того Кінець Світу залежить.
 
Старий 11.10.2010, 00:39 #1468886   #82
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Іванович, маєте від мене завднання - дізнатися, чи буде в суботу (16 жовтня) концерт в підтримку Заставного і, якщо буде, то хто виступатиме та о котрій. дзенкую бардзо
nacho one зараз поза форумом  
Старий 11.10.2010, 08:02 #1468918   #83
scorpik
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

ходять слухи, що з цього тижня технічні кандидати Заставного почнуть знімати свої кандидатури)))

Приїхали?77
scorpik зараз поза форумом  
Старий 11.10.2010, 09:39 #1468975   #84
Ivanovuch
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
ходять слухи, що з цього тижня технічні кандидати Заставного почнуть знімати свої кандидатури)))

Приїхали?77
Слухи слухами, а поки ніхто не знявся!!!

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
Іванович, маєте від мене завднання - дізнатися, чи буде в суботу (16 жовтня) концерт в підтримку Заставного і, якщо буде, то хто виступатиме та о котрій. дзенкую бардзо
Я знаю хто і коли, але не скажу, а може ви терорист від Алькаїди і готуєте тортиловий торт???

Востаннє редагував Ivanovuch: 11.10.2010 о 09:39. Причина: Пізніше додано
Ivanovuch зараз поза форумом  
Старий 11.10.2010, 12:25 #1469085   #85
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Цитата
Допис від Ivanovuch Переглянути допис

Я знаю хто і коли, але не скажу, а може ви терорист від Алькаїди і готуєте тортиловий торт???
Тільки Тортиловий і готую
nacho one зараз поза форумом  
Подякували 3:
Bhagavan (13.10.2010), Dinara (11.10.2010)
Старий 11.10.2010, 17:05 #1469301   #86
Ivanovuch
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
Тільки Тортиловий і готую
Жарт оцінив. Має бути Чубай.
Ivanovuch зараз поза форумом  
Старий 11.10.2010, 19:20 #1469401   #87
scorpik
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Цитата
Допис від Ivanovuch Переглянути допис
Слухи слухами, а поки ніхто не знявся!!!
по ходу перший Чубак, а далі Лила
scorpik зараз поза форумом  
Старий 12.10.2010, 10:36 #1469783   #88
Ivanovuch
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Є свіжі данні з соціологічного фронту!
Надал із Заставним втратили і зараз йдуть на рівних між собою, але й третьої сили поки нема. Велика кількість кандидатів Гуда, Чубак, Лило, Гоч(люди таки купились на 10 соток) йдуть з позначкою 3-5 %, в цьу групу може війти Щепановський. Виростає цінність технічних кандидатів...
Ivanovuch зараз поза форумом  
Старий 12.10.2010, 10:46 #1469786   #89
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Цитата
Допис від Ivanovuch Переглянути допис
Є свіжі данні з соціологічного фронту!
Надал із Заставним втратили і зараз йдуть на рівних між собою, але й третьої сили поки нема. Велика кількість кандидатів Гуда, Чубак, Лило, Гоч(люди таки купились на 10 соток) йдуть з позначкою 3-5 %, в цьу групу може війти Щепановський. Виростає цінність технічних кандидатів...
коментар Заставного під час спілкування на 20 хвилин:
Цитата в нас стільки соціології, що якщо звести всі результати разом, кожен із кандидатів набере більше ніж 100% підтримки. Соціологією не цікавлюся, не проводжу, не читаю про це і вам не раджу.
1. хто з вас говорить неправду?
2. суть твого повідомлення "третьої сили немає"
Yurk0 зараз поза форумом  
Старий 12.10.2010, 11:25 #1469817   #90
Ivanovuch
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Цитата:
Допис від Yurk0 Переглянути допис
коментар Заставного під час спілкування на 20 хвилин:

1. хто з вас говорить неправду?
2. суть твого повідомлення "третьої сили немає"
1.а хто сказав шо то соціологія Заставного?
2.так.
Ivanovuch зараз поза форумом  
Старий 12.10.2010, 12:24 #1469863   #91
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Цитата
Допис від Ivanovuch Переглянути допис
1.а хто сказав шо то соціологія Заставного?
2.так.
1. звичайно я можу помилятися.. просто наскільки я зрозумів ти "штабіст" Заставного і відповідно опубліковані дані були сприйняті мною як результати ВАШОГО соцопитування.
2. А який рейтинг Ратушняка?
Yurk0 зараз поза форумом  
Старий 12.10.2010, 14:07 #1469916   #92
Ivanovuch
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Цитата:
Допис від Yurk0 Переглянути допис
1. звичайно я можу помилятися.. просто наскільки я зрозумів ти "штабіст" Заставного і відповідно опубліковані дані були сприйняті мною як результати ВАШОГО соцопитування.
2. А який рейтинг Ратушняка?
1. такого поняття як штабіст(звучить як гебіст) - не знаю. чи співпрацюю? - так. маю доступ до текількох правдивих соцопитувань тому роблю такі припущення.
2. В Ратушняка найбільше що я бачив було 7%, але в загальному він тримається трійки - Лило, Гуда, Чубак!
Ivanovuch зараз поза форумом  
Старий 12.10.2010, 15:34 #1469983   #93
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

заставний лицемірно перед виборами не вимикає фонтан.
а де той фонтан був рік тому? чому включався тільки на день міста і на день незалежності?
лицемірство.
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dinara (12.10.2010), Ivanovuch (12.10.2010), mr.psiho (17.10.2010)
Старий 12.10.2010, 15:39 #1469990   #94
saymon
Guest
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Це ше що, вчора от фонтан біля Укртелекому чистили, мабуть запускати будуть, до перших морозів (які, як всім відомо починаються по графіку - 31 жовтня)
 
Старий 12.10.2010, 15:41 #1469994   #95
scorpik
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

швидкими темпами в парку Шевченка встановлються нові ліхтарі. Правда тільки до фонтану та навколо нього
scorpik зараз поза форумом  
Старий 12.10.2010, 15:43 #1469999   #96
saymon
Guest
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Заставний має слабість до фонтанів
 
Подякував(ла):
Бойківчанка (12.10.2010)
Старий 12.10.2010, 15:46 #1470003   #97
scorpik
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

любить мабуть у ванній плюскатись . Качечки там резинові ...
scorpik зараз поза форумом  
Старий 12.10.2010, 15:59 #1470014   #98
Ivanovuch
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

минулого року, в Харкові 3 листопада приїжджав Янукович, так придурки Допа і Гепа включили фонтани при міносовій температурі! Труби полопались і весною фонтани ремонтували.
сподіваюст в тернополі такого не буде
Ivanovuch зараз поза форумом  
Старий 12.10.2010, 16:02 #1470021   #99
scorpik
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Цитата
Допис від Ivanovuch Переглянути допис
минулого року, в Харкові 3 листопада приїжджав Янукович, так придурки Допа і Гепа включили фонтани при міносовій температурі! Труби полопались і весною фонтани ремонтували.
сподіваюст в тернополі такого не буде
так попередь Заставного! Щоб бува дров не наламав
scorpik зараз поза форумом  
Старий 12.10.2010, 16:10 #1470030   #100
Ivanovuch
Типово Відповідь: Роман Заставний - кандидат на посаду міського голови Тернополя

Ivanovuch зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:48.