Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика


Допоможіть у виборі ножа

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.08.2013, 10:17 #2250830   #1
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Допоможіть у виборі ножа

Є потреба в складному ножі для повсякденного користування, невеликий, потреби всякірізні від різки ковбаси до зняття вартових різки картона, м"яса і т.п. Просто хороший універсал. Вартість-до 500 грн(але можна і меньше). Звичайно, мова про підробки чи відчайдухий китайпром не йде, хотілось би ніж від відомого виробника
Вибір впав на Gerber Bear Grylls Scout.
Плюси: невеликий, хороша кліпса, антикор покриття, легкий,трошки смущає наявність серрейтора, не знаю чи потрібен він мені), і сталь не топова(7Cr17MoV)
Питання- чи не буде заважати серрейтор при різці, адже я частіше різатиму ковбасу, а не канати, а він займає майже третину ріжучої кромки. Чи стійке покриття, може варто взятий без воронування, чи як воно там.
Можливо, порадьте щось в діапазоні 200-500грн. Ножів багато, і про кожен читати просто змучусь. Усіляких Широгорових не пропонуйте, не знущайтесь)
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.08.2013, 10:48 #2250843   #2
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

привіт. Зайди в магазин Патріот. там є хлопчина який поможе саме у виборі ножа. помацькаєш власними руками і почуєш всі історії про види сталі\рукоятки і технології та їх специфіки (ти паче приїхало купа ножів).

бер грілс (прибл. 400 грн): сталь відносно мягка але легко точиться. вона би була кльова в різних екстремальних умовах бо її легко заточити і вона не є такою крихкою. сірейтером лекше хліб різати канати, і людей))

Спайдерко тінейшес прибл. 450 грн


одна з найкращих співідношень ціна\якість, сталь на порядок краще за бергрілс.

п.с.с. за пару хв. напишу ше шось )
Lolka зараз поза форумом  
Подякували 2:
"PATRIOT" (14.08.2013), S.H.A.D.E (02.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2013, 10:54 #2250847   #3
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Спайдери мені формою не подобаються, а для мене вигляд ножа має не останнє значення),а так кажуть нічогенькі...
Цікаві на вигляд Ganzo, типу G704 G708, але зупиняє чисто китайський виробник.
У Патріота, хороший продавець, що розбирається в ножах? Хм.. обов"язково зайду

Востаннє редагував S.H.A.D.E: 02.08.2013 о 11:00.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякував(ла):
"PATRIOT" (14.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2013, 11:03 #2250853   #4
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Вже купу років маю Кізляр. Перочинний.
На посиланні може не та сама модель (а то це щось дорого). Але за формою, так і по корисності (порізати ковбасу, сало, горло ) дуже мене пре.
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
S.H.A.D.E (02.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2013, 11:00 #2250852   #5
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

спайдерко потримай в руках і будеш знати. або порадядть якийсь ніж інший )

ще можна глянути на Мору. але вони не є складними. але по функціях - красавци. сталь або вуглецева або нержавіюча. рукоятки різні і сам клинок також.

Ганзо. китай, але з тих ліпшіших. сталь 440С, клинки різні. для ковбаси і картону то мейбі 704 модель

Востаннє редагував Lolka: 02.08.2013 о 11:06.
Lolka зараз поза форумом  
Подякували 3:
gsv (05.08.2013), S.H.A.D.E (02.08.2013), zyxel (15.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2013, 11:10 #2250857   #6
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

о, і ше, співробітник оцей має (ріжем і дині і картон ) :
купляв тут: http://x-gear.com.ua/product/ontario...n_plane_on8848
Lolka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2013, 13:21 #2250935   #7
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Lolka, знайшов цікаве порівняння
П.С. Почитав про сайт-скоріш за все це теж реклама...
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2013, 22:19 #2251123   #8
Butters
 
Аватар для Butters
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Якщо в ganzo g 704 не влалаштовує лише виробник то незважай. Ніж добротний, покриття стійке, на свої гроші значно перевищує співвідношення ціна/якість. Єдине що трохи важкий, літом в шортах не поносиш. Оntario rat 1 - ще кращий, але його мінус це розмір. Я б порадив взяти buck vantage-avid. Легкий, розмір - саме те, ввігнуті спуски забезпечать якісний різ, кліпса взагалі шедевр, ніж з кишені майже не виглядає.
А найкраще йти до магазину і кожен брати в руку, особисто я хожу в ВЕПР, вибір великий і порадити зможуть
Butters зараз поза форумом  
Подякували 2:
S.H.A.D.E (04.08.2013), zyxel (15.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.08.2013, 08:06 #2251407   #9
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

в мене - Opinel VRI 7.. недорогий і класний..
Yurk0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2013, 16:39 #2252088   #10
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Опупея закінчилась. Читав довго і багато, розглядав картинки. Прийов в магазин -помацав і купив Спайдерку, яку радила Lolka)))
Був настроєний на Ganzo - помацав, передумав.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякували 4:
dango (19.08.2013), Lolka (05.08.2013), Tanculka (17.08.2013), zyxel (15.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2013, 21:21 #2258750   #11
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Опупея закінчилась. Читав довго і багато, розглядав картинки. Прийов в магазин -помацав і купив Спайдерку, яку радила Lolka)))
Був настроєний на Ganzo - помацав, передумав.
spyderco то еталон практичності, скільки мав ножів все-рівно ношу і користуюсь spyderco, на даний момент Spyderco Resilience G-10 , мав і щурів, і пінелі і ще багато інших ... але Spyderco, хоч і має тупий вигляд, по сталі і безвідказності далеко попереду.
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2013, 13:02 #2258990   #12
IZURAT
 
Аватар для IZURAT
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

ganzo g704 достойний ніж
непогана сталь, товщина клинка і міцність механізму заслуговують поваги

IZURAT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (13.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2013, 20:10 #2282629   #13
BogiS
 
Аватар для BogiS
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

ех, хоч запізно, але тоде відпишуся
з Баків можна взяти Vantage (тут вже рекомендували його) http://www.knifeworks.com/buckpapers...nehandles.aspx і http://www.knifeworks.com/buckvantag...ainedge-1.aspx або маленький http://www.knifeworks.com/buckvantag...plainedge.aspx
нормальна сталь, клинок вгнута лінза, класна кліпса
шось з того буду брати собі, як надумає хтось - стукайте, замовимо

ну і є недорогі і непогані Kershaw (як плейн, так і з серейтором)
http://www.knifeworks.com/kershawvol...plainedge.aspx
http://www.knifeworks.com/kershawvol...idehandle.aspx ( http://www.knifeworks.com/kershawvol...idehandle.aspx )
ну і відповідні малюки, на літо підійдуть:
http://www.knifeworks.com/kershawbli...comboedge.aspx
http://www.knifeworks.com/kershawchi...plainedge.aspx ( http://www.knifeworks.com/kershawchi...comboedge.aspx )
BogiS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dango (11.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2013, 21:22 #2282703   #14
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

а йа теж таки чогось та напишу

дорогі ножі - це для лохів, які зомбовані ТВ, бо вважають, що здатність речі задовільняти потреби купця напряму залежить від її вартості - соррі, не втримався

тесак, типа яким Рембо розмахує - це взагалі для розумово неповноцінних, без коментарів

насправді спочатку треба визначитися для чого той ніж потрібен: для походів (виходів на пьянку під найближчий корч) найкращим є простий кухонний ніж з мягкої сталі - він добре ріже продукти і точиться об перший камінь, шо є під рукою
важливою є довжина клинка - має бути достатньою, щоб хліб різати
тільки ножни тре зробити - шоб рюкзак не порізав

для зняття часового жоден з наведених не призначен - там як правило ніж не використовують

мода на затемнені клинки пішла від бойових ножів - клинок бойового ножа не повинен блищати, щоб не привертати уваги

серейтор призначений для різання верьовок і пересічному мену потрібен лише для переконання себе самого шо "I am tough guy"

як вже тре складний, то для повсягденного юзання найкращим є швейцарский Вікторінакс, особливо якщо має відкривачку для консервів і штопор, а це набагато актуальніше від серейтора і антиблікового покриття клинка ))

Додано через 13 хвилин
ну і варто замислитися - спинять тебе мєнти і як будеш доводити, шо спардеко ти вибрав тому, що його можна легко і непомітно відкрити (привести в бойову готовність) одною рукою і через це саме цей ніж найкраще годиться для різання ковбаси, а кукрі в рюкзак ти поклав для шинкування капусти...

Востаннє редагував Стечкин: 11.10.2013 о 21:22. Причина: Пізніше додано
Стечкин зараз поза форумом  
Подякували 4:
dango (11.10.2013), DDD&bluz (13.10.2013), ment (13.10.2013), Сомбра (11.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2013, 10:01 #2282962   #15
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
серейтор призначений для різання верьовок
Один з моїх (з серейторною заточкою) непогано справляється з перепилюванням великих кісток. Але тут також все залежить від "малюнку"малюнку самого серейтора
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2013, 10:24 #2282969   #16
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

мені реально стало цікаво, наскільки я закоснєл в свайом нєвєжєствє, тому глянув Вікі:

Серрейторное лезвие, серрейтор (от англ. serrated — «зазубренный») — тип заточки ножа либо другого режущего инструмента с волнистой или пилообразной формой режущей кромки. В отличие от пилы зубья серрейтора находятся в одной плоскости (нет разводки), и при использовании такого лезвия не образуются опилки. Сходство с пилой у серрейторного лезвия чисто внешнее. Как правило, серрейторная заточка односторонняя, несимметричная относительно плоскости лезвия. Не следует путать серрейтор и обычную пилу, которая может быть размещена на обухе ножа или штыка. Также не являются серрейтором так называемые «шоковые зубья» (крупнопрофильная зубчатая заточка на обухе некоторых коммерческих моделей ножей, имеющая скорее психологическую или декоративную, чем практическую функцию). Серрейторная заточка может занимать длину режущей кромки полностью или частично (полусеррейтор).

рез происходит одновременно под разными углами, поэтому такая заточка наиболее эффективна при разрезании слоистых и волокнистых материалов: сетей, канатов, ремней, тросов и т.п.
частично затупившееся лезвие с серрейторной заточкой дольше сохраняет режущие свойства по сравнению с обычным лезвием;
общая длина режущей кромки удлиняется при той же длине клинка (кромка проходит по кривой линии).
небольшие острые выступы лезвия позволяют более быстро "зацепиться"(внедриться в поверхность разрезаемого материала) и начать рез.
пилообразная форма позволяет срывать различные элементы защищающие поверхность от разреза, например, чешую на рыбе.

серрейтор более сложен в заточке: как минимум, потребуются несколько надфилей и определенные навыки для восстановления остроты такого лезвия;
некоторые операции таким лезвием выполнять неудобно либо вообще невозможно, например, рубить(древесину), тест на разрубание канатов серрейтору дается с большим трудом;
при разрезании вязкого материала зубья серрейтора забиваются и лезвие потребует дополнительной чистки;
разрез серрейторным лезвием часто неровный(зависит от разрезаемого материала и умения);
несимметричное лезвие по-разному ведет себя в работе для левши и правши, поскольку при большом усилии реза его уводит в сторону.
значительно большее усилие протяжки при разрезании твердых и волокнистых материалов.

Серрейторную заточку имеет нож-стропорез для перерезания парашютных строп и специальные ножи служб спасения во многих странах. Подводные, туристические, боевые, ножи для самообороны, как правило, имеют участок лезвия с серрейтором. Кухонные ножи для нежных продуктов, например, спелых помидоров, могут иметь микросеррейторную заточку (зубчики менее 1 мм). Часто можно встретить данную заточку на серпах и, в некотором смысле, все ножи до бронзового века были серрейторами. Одноразовые столовые приборы (пластиковые ножи) выполняются с серрейторным профилем, поскольку мягкий материал не позволяет создать приемлемую режущую кромку иным способом.

Востаннє редагував Стечкин: 12.10.2013 о 10:38.
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
seadog (12.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2013, 10:32 #2282975   #17
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Це зрозуміло але справа у тому що все пізнається на практиці. Суть серейтора мені відома але якщо такий вид заточки розроблявся для перерізання тросів, канатів і т.д. - ніхто не забороняє використовувати його для іншої роботи
http://ножи34.рф/internet-magazin/product/235349821
У мене на ножі серейтор з комбіноватою висотою "хвиль".
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2013, 10:33 #2282978   #18
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

і ще таке - поважаючий себе власник хорошого (не обовязкого дорогого) ножа не буде відкривати ним консерви.
просто тому що поломиться ріжуча кромка.

виключення - якщо ніж тупий як його власник
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 12.10.2013, 18:31 #2283220   #19
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

І я щось напишу. Дорогі ножі - це не лише ціна, це і зручність користування, ще і якість не тільки леза, і ручки, тримача, інших деталей, зовнішній вигляд, в деяких випадках унікальний дизайн і ручна робота.
Якщо б я хотів купити ніж для консервів- я би купив його на базарі за 15 грн.
Ви думаєте, що люди дурні, які платять за Широгорова сотні і тисячі доларів?
Так само можна про любу річ сказати.

Дорогі машини для лохів. Тру ганяють на ВАЗ.
Дорогі годинники для лохів. Командірскіє -наше всьо.
Дорогі квартири для лохів. Тру живуть в гуртожитках.
Кожен купує річ, яку може собі позволити.
Жодної передачі по ТВ про ножі не дивився, тому про "зомбування" - мімо каси

П.С. Мій спайдер аж ніяк на холодну зброю не тягне. Тому домахатись можна до любого ножа. І так, мені він подобається. Зручний при хваті, в користування. Деколи не вистачає довжини леза, тому наступний буде трошки, сантиметра на 2, довший

Востаннє редагував S.H.A.D.E: 12.10.2013 о 18:37.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякував(ла):
seadog (12.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2013, 19:44 #2283248   #20
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

я би попросив не спотворювати навмисно сенс моїх слов:

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Жодної передачі по ТВ про ножі не дивився, тому про "зомбування" - мімо каси
самі передачі про ножі як раз можливо дивитися
але від постійного перегляду всього того шо показує ТВ людина реально тупіє

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Ви думаєте, що люди дурні, які платять за Широгорова сотні і тисячі доларів?
я вважаю, що такі люди набагато розумніші за мене і Вас, разом взятих

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Дорогі машини для лохів. Тру ганяють на ВАЗ.
я знаю чоловіка в Тернополі, який продав хаммер і купив велосипед
і я знаю що цей чоловік має за що хаммер утримувати

а Ви мабуть бентлі маєте, якщо власників жигулів презираєте?


Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Дорогі годинники для лохів. Командірскіє -наше всьо.
командирський годинник Чистопольского заводу коштує дорожчє за касіо джі-шок


Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
П.С. Мій спайдер аж ніяк на холодну зброю не тягне. Тому домахатись можна до любого ножа. І так, мені він подобається. Зручний при хваті, в користування. Деколи не вистачає довжини леза, тому наступний буде трошки, сантиметра на 2, довший
ну я ж написав, що хліб добре різати кухонним ножом )))
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:24.