Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Кати українського народу

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.03.2010, 12:36 #1249657   #1
as2
 
Аватар для as2
Типово Кати українського народу

ПРОШУ ДО СЛОВА. НОВА ТЕМА, КАТИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.
КАТ №1
СIНКЕЛЬ ЛЕЙБА МАРКОВИЧ (КРАВЧУК)
(МЫ СОЗДАДИМ ТАКИЕ УСЛОВИЯ, КОГДА МОЗГИ ГОЕВ ПЕРЕЙДУТ В ЖЕЛУДОК)
НА СЬГОДНІ МИ БАЧИМО ПОЛОВИНУ УКРАЇНИ БУР*ЯНОМ ПОРОСЛА БІЛЕНЬКІ ХАТИ ПОВАЛЯЛИСЬ ПОГНИЛИ, СТАВИ БУР*ЯНОМ ПОРОСЛИ , НА 31.12 2007 року.
13 860 000 УКРАЇНЦІВ ВИМЕРЛО. ЦЕ ТІ ЯКІ ЗАФІКСОВАНІ НА КЛАДОВИЩАХ. ЗГІДНО НАШИМ ПРОГНОЗАМ ДО 2025-30 років залишиться близько 22-26 млн. населення на теренах УКРАЇНИ.
ДО 2045-50 років повинно залишитися близько 5 млн (гоев- рабов.)
В РОСІЇ ДО15 МЛН (ГОЕВ РАБОВ) ТАКИЙ МІЙ ПРОГНОЗ.
ЦЕ ЗАПОЧАТКОВАНО З 1982 РОКУ ЖИДАМИ НА ТЕРЕНАХ БУВШОГО СРСР.
ВИКОРИСТОВУВАТИ РОСІЯН В РОЛІ ЖАНДАРМІВ ПРОТИ БУВШИХ НАРОДІВ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ.
НАТРАВЛЯЮЧИ НА ВСІХ, А САМІ ЖИДИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ В ЗАТІНКУ.
СЛОВ*НИ НАШІ ВОРОГИ ВСЕ ЖИДО- МАСОНСЬКЕ ПЛЕМЯ З ЇХ ХОЛУЯМИ.

ЗВ*ЯГIВСЬКИЙ---ЖИДО-МАСОН, КАТ, ТА ЗЛОДЮГА,ТРИЖДИ ГЕРОЙ УКРАIНИ.
IНОРОДЦЯМ ДОЗВОЛЕНО ВСЕ;КАТУЙ ,ВБИВАЙ ,ГРАБУЙ, (НАМ ВСЕ ПОЗВОЛЕНО, МЫ БОГОМ ИЗБРАННЫЙ НАРОД).
АЛЕ ПРИЙДЕ ЧАС РОЗПЛАТИ(IПОПЛИВЕ КРОВ ВОРОЖА У ЧОРНЕЕ МОРЕ).
КАТЮЗI БУДЕ ПО ЗАСЛУЗI.



ЮЩЕНКО ВIКТОР АНДРIЙОВИЧ ХТО ТИ Е .Е. Е.
ТИ УКРАIНСЬКИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ ПIНОЧЕТ ЧИ КАТ №3.
as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2010, 12:47 #1249670   #2
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: КАТИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.



Додано через 2 хвилини
Прихований текст: +++ 

Востаннє редагував Dexter: 07.03.2010 о 12:48. Причина: Пізніше додано
Dexter зараз поза форумом  
Подякували 4:
$iD (07.03.2010), olexiy (07.03.2010), saymon (08.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2010, 12:59 #1249692   #3
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Кати українського народу

Клавіші "шифт" і "капс-лок" також кати українського народу поламали?
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Olena123 (21.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2010, 13:01 #1249700   #4
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: КАТИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.

Цитата:
Допис від Dexter Переглянути допис


Додано через 2 хвилини
Прихований текст: +++ 


НУ І ЯК ВИЛІЧИВСЯ ЧИ МОЖЕ ГЕРИК ПЕРИЙШОВ.
as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2010, 16:54 #1249885   #5
jew
 
Аватар для jew
Talking Відповідь: КАТИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.

Цитата:
Допис від as2 Переглянути допис
НУ І ЯК ВИЛІЧИВСЯ ЧИ МОЖЕ ГЕРИК ПЕРИЙШОВ.
гЕй-проклятий, скоро і по твою душеньку прийдем!!
Ховайся гЕй, ховайся!
jew зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2010, 19:20 #1250025   #6
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Кати українського народу

Я так зрозумів що ви незгодні що я написав.
Таз чи ви згодні із колонізаціею і оставатися бидлом.
as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2010, 19:43 #1250048   #7
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Коти українського народу

Тсікаво так
http://www.google.com.ua/search?sour...ОДУ.&esrch=FT1
Dexter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2010, 20:01 #1250061   #8
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Коти українського народу

as2, думаєш, якщо не б не євреї, то Україна цвіла б і пахла?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2010, 20:13 #1250068   #9
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Кати українського народу

Ні на 100пр. я так не думаю,но Чомусь так е.
Є багато доказів,деб вони небули завжди бардак,так легше красти.
Раніше по доносах садили і вбивали тепер бардак,це одне і тоже.
as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2010, 20:25 #1250083   #10
scorpik
Типово Відповідь: Кати українського народу

Між ішим :шось на почерк Ватажка схоже ...

п.с.
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2010, 20:28 #1250090   #11
qTigerAlex
Типово Відповідь: Кати українського народу

Димократія в умовах анархії не діє. Один сингапурський мудрець провів реформи в Сингапурі що призвило до Сингапурського чуда. Це місто держава тепер має чуть більше ВВП за Україну. Лол. Наші політики дебіли)))
qTigerAlex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2010, 20:40 #1250096   #12
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Кати українського народу

Лікарі розповіли про стан зору у дітей в Україні
№ 39 (291) 8-14 жовтня 2008 року
В Україні щороку реєструється близько 500 тис. дітей зі зниженим зором.

Про це заявив директор Центру мікрохірургії ока, член Президії Українського медичного союзу Сергій Риков під час безкоштовного огляду зору у дітей, який було проведено УМС спільно з Асоціацією офтальмологів України напередодні Всесвітнього дня зору, повідомили УНІАН в прес-службі УМС. За словами С.Рикова, найпоширенішими проблемами є короткозорість, далекозорість та астигматизм. В той же час, підкресли він, при вчасній діагностиці кількість сліпих дітей та інвалідів по зору можна зменшити вдвічі.

Додано через 8 хвилин
10:46 14.09.2006

На ім’я сільського голови села Н. Заліщицького району зі Східної України прийшов лист такого змісту: «Я - колишній солдат спецгрупи НКВД, яка під маркою бандерівців у 1944-1945 рр. проводила масові вбивства невинних людей на Тернопільщині. Наша група позбавила життя не один десяток людей, яких ми вбивали ніби за симпатії до совітської влади, і ось нині, на схилі літ, стоячи над могилою, хочу висповідатись, розповісти правду, хто насправді проводив оті криваві акції.

Мені привиджуються ті нещасні, які просили в нас пощади, але пощади їм не було... Часто у снах чую крик чотирирічного хлопчика: «Не бий мого татка!» Він вирвався із рук нашого старшини, притім укусив його за палець. Тоді старшина вхопив хлопчика за ніжки і з усього маху вдарив ним об стінку головою... Мозок із розбитої голови дитини бризнув по хаті, на нас, на наші руки, на обличчя... Я за той час розстріляв двох сестричок 10-12 років... Вони заціпеніли від жаху і навіть не розуміли, що відбувається. Батько й мати на колінах благали нас, щоб ми пожаліли хоча б дітей, і теж не розуміли, за що їм така кара, просили: «Хлопці, схаменіться, ми ж нічого не винні...» Вони думали, що ми - бандерівці. А ми звинувачували їх в тому, що їхні старші два сини пішли на фронт. Хоч ми добре знали, що людей призовного віку забирали силою, не питаючи, хоче хтось іти на війну чи ні. Таких випадків було багато. Але мені запам’ятався особливо оцей... Голос того хлопчика: «Не бий мого татка!»
Зойки нещасних сестричок та їхніх батьків останнім часом переслідують мене вдень і вночі... Пішов я в церкву і висповідався... Старенький священик зблідлими устами прошепотів: «Сину, великі твої гріхи, але оскільки ти каєшся, і що тебе змушували скоїти такий гріх твої командири, я як священик можу дати тобі розгрішення... І дам, але тільки тоді, коли ти напишеш у ті села, де ви проливали невинну кров, та ще й під чужу марку».
Я знаю, пане голово, що цього люди не простять мені ніколи - надія тільки на Бога... Адже ішов я убивати людей не сам від себе... Це вони, наші командири-чекісти, змушували нас... Завжди, коли ми, солдати, відмовлялися когось убивати, погрожували: «Хотітє бить чістенькімі?!! Расстреляєм саміх как собак!!!»
Ми боялися один одного і ніколи поміж собою не обговорювали свої вчинки, навіть під час пиятики... Але коли через якийсь час наш старшина через необережність сам у себе вистрелив з автомата і в муках помер, ми мовчки переглянулись і неначе проговорили: «Оце тобі, гаде, за тих невинних людей, за того хлопчика...» Хоч у самих теж були руки в крові... Розкажіть, пане голово, усім у селі про мого листа... Най знають люди, хто насправді знищив їх сусідів... Не бандерівці, ні!!! Це ми, чекісти, так криваво провокували наших людей...»

Р.S. І треба ж такому бути: головою сільської ради був якраз син одного із братів, що пішли 1944 р. на фронт, того самого батька, що їх сестричок і братика було знищено нелюдами-чекістами в березні 1945 р. Голова, читаючи листа, ридав і в розпуці бив кулаками об стіл... У неділю пішов до церкви і на сповіді покаявся за свій гріх, що протягом багатьох років він і його родина носили в серці образу і гнів та проклинали героїв - повстанців УПА, які полягли в боротьбі за волю України... Ось так перевдягнені й замасковані енкаведисти мордували людей, а вину складали на бандерівців.

З газети «Добра справа»,
м. Долина,

В тему:

СБУ оприлюднить архіви про злочини НКВД під виглядом УПА

Востаннє редагував as2: 07.03.2010 о 20:43. Причина: Пізніше додано
as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2010, 14:00 #1250952   #13
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Коти українського народу

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
as2, думаєш, якщо не б не євреї, то Україна цвіла б і пахла?
Ось така Лео таємнича українська душа.З одного боку люблять Ісуса,перейняли віру Ізраіля,і в той же час ненавидять бо жиди
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2010, 15:15 #1258018   #14
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Кати українського народу

Вітаю всіх. Хлопці наскільки я бачу, ніхто не висказав свою точку зору відносно Кучми. Але ви маєте зрозуміти що це питання не таке і просте. Це не просто, я, хочу щоби ви об’єктивно оцінили Кучму. Це своєрідний тест, наскільки ви, є ДЕРЖАВНІ ЛЮДИ. Вам треба розуміти, що державна людина, це не той хто сидить на державній службі, а той, хто може думати по державному. На даний час хазарська система тримає у себе на держслужбі тільки рабів. Не даром, я колись вам вказував на книгу Мухіна, «Про вбивство Сталіна і Берії», мене ні цікавило наскільки він вірно описував Сталіна І Берію, мені сподобалось як він по державному думав. Чому я хочу щоби ви навчились оцінювати дії Кучми поклавши себе на його місце. Бо таким чином, ви підніметесь з свого положення раба. Ви подивиться як оцінює Сокіл, Кучму, як звичайнісінькій раб. Але я розумію чому на такій позиції стоїть Сокіл, бо він військовий, а хазарська система виховувала з військових тільки рабів, «гарматне м'ясо», тому я не дивуюсь і не обижаюсь на нього. Всі військові у нас, це «гарматне м'ясо», виконавці наказів. Сокіл людина цілковита наша, але йому ще треба вчитись, ставати Князем. І це стосується вас всіх. Мені довелось говорити з Пінгвіном, і знаю, що ця людина, дуже розумна. Я не знайом з іншими форумчанами, але думаю, що вони теж розумні люди. Як би там не було, ви маєте знати, що дурний раб, що розумний, що просто добре проінформований, це по любому раб. Я уже не кажу що ви могли би задуматись, як це так, що мої вороги, Луцік, і Жулька з Прищем, так лаються на Кучму, значить, він ім. заважає. І проста народна мудрість вам би сказала, ворог мого ворога, це мій друг. Але ви як папуги, повторюєте за своїми ворогами, Кучма поганий. Може дійсно на його місці можна, було би зробити більше, але він людина «советська», і тому сподіватись від нього на більше ні треба було. Він і так добре, що дав нам якісь час, щоби ми змогли вчитись. За це йому колись наші діти, будуть дякувати. Ви можете подивитись, як лаються за владу хазари зараз, між собою, як вони лають Прища, - «що він слабий, він дурний», але ніхто з них ні каже що він ворог. Бо вони всі свої, і свого, вони нам не віддадуть, а ви нападаєте разом з хазарами, на свого Кучму. Тому, я вам кажу, що вам всім треба вчитись ставати КНЯЗЯМИ. Бо ваша рабство, так з вас і пре, і ваших цитат, можу навести купу. Ви зрозумійте, що ми не зможемо перемогти, якщо у нас буде один Князь, а всі інші, раби, прості виконавці. Ви подивиться приклади минулого. Повстання під керівництвом Хмельницького. Так, вони змогли отримати тимчасову перемогу, над хазарами, але, так як всі вони були раби, і на чолі у них стояв раб, то і закріпити свій успіх вони не змогли. Те саме і інші звичайні повстання рабів. Убери у них головного, нехай і не раба, і все стадо можна розганяти палками.

Додано через 1 годину 27 хвилин
================================================== ================================================== =========
Обозреватель Мишель Коломес из французского журнала Le Point обнаруживает «олимпийский» мотив в визите Дмитрия Медведева во Францию: и французы, и россияне неудачно выступили на ванкуверских Играх. Французы очень рассчитывали на горнолыжников, которые не смогли завоевать ни одной золотой медали. Однако провал России журналист называет еще более значительным. В преддверии Олимпиады в Сочи результат ванкуверских Игр стал, как считает Коломес, унижением для Владимира Путина, который использовал свое влияние и авторитет для того, чтобы России дали право провести Олимпиаду. Российский премьер рассержен. Французский журналист с иронией отмечает, что, к счастью для российских спортивных чиновников, ГУЛАГа уже нет. «Даже в спорте сложно смириться с тем, что Россия уже не сверхдержава», - пишет Коломес.
Также в разделе:

Западные СМИ: Оранжевая революция - в гробу
CSM: Россия победила смерть и пошла на подъем



Западные СМИ: Кремлем хотят манипулировать извне
Xinhua: Почему тормозит подписание СНВ-2



Западные СМИ: Путин готовится править новой империей
NYT: Кому выгоднее договор СНВ-2 - Кремлю или Обаме?



Западные СМИ: "Мозг Путина" начал войну
Business Week: Кудрин и Сечин – кто кого победит?




Известный французский политолог и русист Тома Гомар в своей колонке для газеты La Tribune пишет о современных российско-французских отношениях, природа которых, по его мнению, меняется. Продажа России вертолетоносца «Мистраль», считает Гомар, является совершенно новым шагом. Для Саркози подобные отношения с Россией - попытка усилить собственное влияние в Европе, а также заявить о себе как о влиятельной силе, с которой должны считаться и другие члены НАТО, и Пекин, и Вашингтон. Москва, в свою очередь, намерена укрепить свою стратегическую автономию.
Британская газета The Financial Times напоминает, что в ходе президентских выборов в 2007 году Николя Саркози дистанцировался от «пророссийской» политики Жака Ширака: он говорил, что Буш для него предпочтительнее Путина, и остро критиковал Россию за нарушения прав человека. Однако в декабре 2007 года именно Саркози первым поздравил Путина с победой «Единой России» на парламентских выборах. По мнению аналитиков, перемена подхода Саркози вызвана тем, что хорошие отношения с Россией традиционно были выгодны Франции – и стратегически, и экономически.
Отправить почтой
Версия для печати
В закладки
Обсудить на форуме
Разместить в LiveJournal

Тони Халпин из британской The Times пишет об озабоченности прибалтийских политиков ожидаемой продажей «Мистраля». Он цитирует министра иностранных дел Латвии Мариса Рикстинса, который заявил, что «далеко не лучший способ завершить холодную войну – торговать оружием «горячей» войны».

Востаннє редагував as2: 13.03.2010 о 15:15. Причина: Пізніше додано
as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2010, 17:51 #1261077   #15
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Кати українського народу

Не поверите. Восемнадцать работников акционерной компаний Павлограда Днепропетровской области оказались на улице из-за того, что "нарушали политику предприятия" и общались на работе по-украински. Юрий Щербак проработал в этой строительной кампании более пяти лет, был заместителем председателя правления АК, но это не помогло ему разделить участь еще 17 человек, уволенных за "языковой вопрос".

На павлоградском предприятии недавно сменилось руководство, пришли новые акционеры и молодым менеджерам очень не понравилось, что рабочие культивируют статус предприятия, как "украинского производителя". Не долго думая, собственники фирмы издали внутреннее распоряжение: на производстве отныне говорить по-русски и таким образом не отпугивать русскоговорящих клиентов и не мешать развитию бизнеса. Кому не нравится – увольняйтесь по добру по здорову. А для пущей важности тексты распоряжений вывесили в людных местах предприятия. Ну, мол, мы вас предупредили.

Те, кто отказались выполнять внутренний приказ, вскоре по вызову посетили кабинет главы правления акционерного общества. Уволенная Марина Мелешко вспоминает, что на столе руководителя лежало две стопки бумаги. Слева – заявления об увольнении по добровольному согласию сторон; справа – приказ об увольнении в связи с грубым нарушением трудовой дисциплины.
as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2010, 22:07 #1319287   #16
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Кати українського народу

ЧИ БУДЕ ЯНУКОВИЧ КАТОМ = 4 =
= АНАЛІЗУЮЧИ ЙОГО ОТОЧЕННЯ - МИ ЙДЕМО ДО НАЙГІРШОГО ЩО МОЖЕ ЧЕКАТИ УКРАЇНУ =
ВИ ВЖЕ ВПЕВНИЛИСЬ В МОЇЙ ПРАВОТІ НЕ ОДИН РАЗ/
МИКОЛА ЯНОВИЧ СКАЗАВ = ПОШЛИ ВИ НА---Й СО СВОИМ ХОХЛАЦКИМ ЯЗИКОМ =
= Я ГУССКИЙ =
АЛЕ ШАНОВНІ -Б*ЮТЬ НЕ ПО ПАСПОРТУ А ПО ПИЦІ /
ЧОГО Й ЗАСЛУГОВУЄ ЦЕЙ ------------------- ДАЙТЕ НАЗВУ ЦІЙ ІСТОТІ В ЛЮДСЬКІЙ ПОДОБІ САМІ/
ТАК ЩО ЯНУКОВИЧ ПОТЯГНЕ НА РОЛЬ КАТА = 4 = ЦЕ ОДНОЗНАЧНО /
as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2010, 22:32 #1319326   #17
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Кати українського народу

Цитата:
Допис від as2 Переглянути допис
ЧИ БУДЕ ЯНУКОВИЧ КАТОМ = 4 =

тормоз, вимкни капслок
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2010, 23:26 #1335948   #18
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Кати українського народу

ГРИБ ТРУТОВИК= КОРИСНИЙ ДЛЯ ЗДОРОВ/Я
ВБИВАЄ ГЕНИ БАГАТЬОХ ЗАХВОРЮВАНЬ- ПРИВИТИХ КАТАМИ В БІЛИХ ХАЛАТАХ/



АЛЕ ПОТРІБНО НЕ ЗАБУВАТИ- ЩО БАГАТО ЙОГО РІЗНОВИДІВ Є ЯДОВИТИМИ/

І ТІЛЬКИ ОБІЗНАНИЙ ГРИБНИК МОРЖЕ ТОЧНО ОПРИДІЛИТИ ЙОГО РІЗНОВИД/
as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2010, 23:40 #1335963   #19
МИРОТВОРЕЦЬ96
Активний учасник
 
Аватар для МИРОТВОРЕЦЬ96
Типово Відповідь: Кати українського народу

ПОВНІСТЮ погоджуюсь з ЛЕО.....Українська натура така,що постійно хтось винен в наших бідах...При владі біло-голубі то "москалі винні......при вдладі помаранчеві то вже "жиди" не дають нам спокою...а коли МИ УКРАЇНЦІ почнемо щось робити для добробуту свого народу....НІКОЛИ !!!!!! Будемо чекати кого б то ще звинуватити у всіх бідах
МИРОТВОРЕЦЬ96 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2010, 23:44 #1335969   #20
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Кати українського народу

Адміністрація, а можна тим двом чудним співбесідникам відвести окрему тему де можливо буде писати тіки з капс локом, а то вони так мило спілкуються шо аж страшно щоб не помішав хто...
olexiy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:32.