Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Мото


Honda CBR-600!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.06.2009, 12:37 #971476   #21
tpain
 
Аватар для tpain
Типово Відповідь: Honda CBR-600!!!

Вже три тижні пройшло. Де CBR(и) ?
tpain зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2009, 13:13 #980646   #22
Zombie
 
Аватар для Zombie
Angry Відповідь: Honda CBR-600!!!

Цитата:
Допис від tpain Переглянути допис
Вже три тижні пройшло. Де CBR(и) ?
подякуйте нашим митникам! самим,б..ять, нормальним митникам в світі!!!! фура на границі!!!
Zombie зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2009, 17:47 #980905   #23
Fm
 
Аватар для Fm
Типово Відповідь: Honda CBR-600!!!

яка нафіг митниця, це ж контрабас, чи ти мож їх завозиш під видом свинного фаршу?
Fm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2009, 23:21 #987142   #24
Zombie
 
Аватар для Zombie
Angry Відповідь: Honda CBR-600!!!

Цитата:
Допис від Fm Переглянути допис
яка нафіг митниця, це ж контрабас, чи ти мож їх завозиш під видом свинного фаршу?
ну ви гоните!! нє, блін в документах написано "мотоцикли без документів, походження невідоме" ну а митники ясне діло скажуть -- пропускай все нормально!!!?
Zombie зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2009, 10:56 #1014543   #25
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Honda CBR-600!!!

ГГ Сіріус ти ще напиши шо твій мот на штрафплощадці небув!!!! і ті твої СБР скорше всього по базі числяться вже, і кого піймають з таким мотом то крім того що заберуть то шей за угон впаяють!нормальний мот який зроблений після 2004 року можна розмитнити але ти не пишеш шо моти на закордонних номерах і народ має право 3 місяці безперешкодно їздити тут! значить моти всетаки крадені! а крадене ніхто за 4к не купить!
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2009, 19:00 #1014900   #26
PARANOIK
 
Аватар для PARANOIK
Типово Відповідь: Honda CBR-600!!!

Я с вас фигею. Какой-то гамняр написал тут херню и чешет вам по ушам, а вы ведётесь. Кто с ним будет связываться? Какие CBR-600? Рассказчик млять.
PARANOIK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2009, 22:48 #1021551   #27
Zombie
 
Аватар для Zombie
Exclamation Відповідь: Honda CBR-600!!!

Цитата:
Допис від PARANOIK Переглянути допис
Я с вас фигею. Какой-то гамняр написал тут херню и чешет вам по ушам, а вы ведётесь. Кто с ним будет связываться? Какие CBR-600? Рассказчик млять.
"фигей" коли дивишся в дзеркало!!! непотрібно засирати тему своїми остроумними дописами!! а на рахунок "гамняра" обережніше, а то різні люди бувають!! бувають і обідчиві..........
Zombie зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2009, 17:57 #1029285   #28
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Honda CBR-600!!!

Ага так тобі дали три сісяці кататись на закордоних номерах!
То шо мотики в угоні то 100 % і ні проя я кі документи неможе бути і мови!
І через митницю їх тільки камікадзе буде тягнути аьо той хто має дддуууже хороші звязки на митниці! такшо будем сбр чекати ше з рік мабуть

а мій мотоцикл на якому я зара їжджу ніколи в житі на штраф майданчику нестояв і надіюсь небуде!
А попередній стояв 3 місяці після ДТП але після рішеня суду був повернений мені в руки особисто!
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2009, 18:57 #1029348   #29
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: Honda CBR-600!!!

Бліy і вам неленьки тут відписувати, мені вже навтіь надоїло клацати на цій темі шо вона прочитана, бо навіть уваги незвертаю. Про які тут сбр мова знімате лапшу з вух а власнику теми скажу- чим доказувати 2 місяці шо ту сбр реальні ліпше стри тему а приїдуть тоді содаш і втреш всім носа. (якхо приїдуть xD)
_FORD_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:50.