Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Хочу купувати собі першу машину - VW Golf mk4. Які плюси/мінуси?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.02.2016, 10:48 #2613366   #21
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Хочу купувати собі першу машину - VW Golf mk4. Які плюси/мінуси?

Цитата
Допис від Poradnuk Переглянути допис
В секту любителів ГБО не записувався і не збираюся.
Рік тому я б тобі поставив "+100" і "дякую, теж так думав і за бензин розраховуюсь не з власної кишені. Але як розібрався у даному питанні - одразу собі поставив, не тільки через економію, а й через ресурс двигуна і ще багато всього.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2016, 13:18 #2613411   #22
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Хочу купувати собі першу машину - VW Golf mk4. Які плюси/мінуси?

По темі
1,4 реально мало. Брати 1,6, а краще 2,0 і став газ.
Проблем з ходовою нема там ніяких. Ходова проста і надійна.
сама по собі машина хороша, якшо в норм стані

Нарахунок малолітражок і ГБО повний брєд. ГБО зараз чуть не в кожній машині з двигуном більше 2.0 (особливо багато в паркетніках і джипах)
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2016, 15:10 #2613443   #23
FLYpeR
Учасник
Типово Відповідь: Хочу купувати собі першу машину - VW Golf mk4. Які плюси/мінуси?

Цитата 1,4 реально мало. Брати 1,6, а краще 2,0 і став газ.
Для повсякденної їзди по місту, мало буде ?
а з більшим обємом в хорошому стані без пробігу по наших дорогах знайти тяжкувато + уже не приганяють, а розпродують тільки ті, що нагнали.
FLYpeR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2016, 16:13 #2613459   #24
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Хочу купувати собі першу машину - VW Golf mk4. Які плюси/мінуси?

Цитата
Допис від FLYpeR Переглянути допис
Для повсякденної їзди по місту, мало буде ?
а з більшим обємом в хорошому стані без пробігу по наших дорогах знайти тяжкувато + уже не приганяють, а розпродують тільки ті, що нагнали.
Чем меньше объём, тем больше на него нагрузки. Тем меньше ресурс.
А по расходу что 1.4. что 1.6 и даже 1.8 могут быть одинаковыми. Так как объёмистые моторы надо меньше шпорить, чтоб держаться в потоке.
Trafic зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FLYpeR (07.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2016, 23:18 #2613566   #25
dimonternopil
Типово Відповідь: Хочу купувати собі першу машину - VW Golf mk4. Які плюси/мінуси?

Цитата
Допис від FLYpeR Переглянути допис
Для повсякденної їзди по місту, мало буде ?
а з більшим обємом в хорошому стані без пробігу по наших дорогах знайти тяжкувато + уже не приганяють, а розпродують тільки ті, що нагнали.
Розхід в 1.4 такий самий як і в 1.6,по місту хватає взагалі без проблем,тим більше якшо авто не на багато років,без пробігу по наших дорогах знайти більше 1.4 неможливо,приганяють тільки з двигунами 1.4 ,не більше,бо більші там шось розмитнення набагато дорожче виходить,тому якшо хочеш пригнану купляти,то лише 1.4 ,всьо шо більше,то з наших доріг вже ...
dimonternopil зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FLYpeR (08.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:24.