Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Ресторани Тернополя

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.09.2008, 12:49 #689129   #1
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Ресторан?

Віддавна люблю Старий Млин, і не за те шо там багато всіляких українських прибамбасів, а за живу музику. Ще донедавна за смачну кухню. Але якраз ото недавно заходив туди повечеряти і був дико розчарований. Що трапилось, панове? Склалося таке враження шо на кухні готують не справжні повари - професіонали, а люди які щойно закінчили ПТУ. Хотілось би почути вашу думку на рахунок саме цього закладу.
Charly зараз поза форумом  
Подякували 3:
dunkan3 (31.07.2011), NataliaNatalia (10.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2008, 12:52 #689131   #2
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Ресторан?

Був там декілька раз, але в день. Тому живої музики не застав.
Інтер'єр, дизайн, обслуговування і кухня сподобались, досить оригінальні. Але то я був десь пів року тому.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2008, 12:58 #689135   #3
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: Ресторан?

А може просто тоді в поварів був поганий настрій? ))
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2008, 13:01 #689136   #4
Kija
Banned
Типово Відповідь: Ресторан?

Теж люблю Старий млин (найбільший його плюс серед ресторанів Тернополя це дійсно ГРУЗИНСЬКІ вина). Не знаю, що тебе так в кухні там розчарувало, єдине що змінилося там в приготуванні за роки його існування це картопляна паляниця (в перші 2 роки від відкриття була значно краща), грибна юшка, яка і так в них майже кожен раз різна ( є два варіанти, на смак за звичай це не впливає, бо її взагалі спортити важко, але видно що готують різні люди), ну і перестали давати смалець як дарунок від закладу, а тичуть замість нього якусь фігню (на мене це ніяк не впливає, бо люблю його до юшки, тому кожен раз і так окремо замовляю).
А взагалі не уявляю собі Старого млина без вина Алеварді (червоного), барабольки по-тернопільськи і хорошого стейку (тому мій вибір в меню досить обмежений може саме через це не помічаю змін, хоча за роки існування закладу перепробував там на певно все, єдине що не ризикнув - сало в шоколаді).
І єдиний мінус який помітив під час останніх відвідин, це сонні офіціанти (для цього закладу це дивно), ледве до них дозвонився
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2008, 13:43 #689167   #5
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: Ресторан?

Старий млин однозначно . Інтерэр прикольний і ціни не кусаються

Востаннє редагував Masquerade: 05.09.2008 о 15:31. Причина: Збув преключити розкладку клави :(
Masquerade зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2008, 13:57 #689175   #6
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Ресторан?

А які там ціни на такі основні страви?? Типу борщ, вареники, голубці, фрі, деруни?))) І скіки грам..може де хто знає))
SLONRU зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2008, 14:09 #689184   #7
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від SLONRU Переглянути допис
А які там ціни на такі основні страви?? Типу борщ, вареники, голубці, фрі, деруни?))) І скіки грам..може де хто знає))
Не повіриш, але в них в неті є сайт з цінами.
Dexter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2008, 14:28 #689193   #8
Kija
Banned
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від Masquerade Переглянути допис
ы цыни не кусаються
В шокє настільки не зраджує пам'ять вино бутилка мінімум на 20 грн. дорожче чим в скажім в Класіку. Стейк десь біля 20 грн. 100 гр., але це 100 гр., нормальний кусок м'яса на грн. 40-60 точно заважить, в порівнянні в тому самому Класіку це саме буде вартувати максимум 30. Салати також якщо порівнювати десь відсотків на 50-70% дорожчі, якщо не на всі 100.
Хоча в кожного звичайно своє поняття не кусаються, але щось я не дуже уявляю щоб тернополянин з середньостатистичним доходом міг там кожен день обідати.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2008, 15:32 #689250   #9
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
щось я не дуже уявляю щоб тернополянин з середньостатистичним доходом міг там кожен день обідати.
А ресторани призначині для святкування різних подій , а не щоб кожен день там обідати.(я так думаю)
Masquerade зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2008, 15:39 #689255   #10
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від Masquerade Переглянути допис
А ресторани призначині для святкування різних подій , а не щоб кожен день там обідати.(я так думаю)
Ну це трохи примітивне мислення (ІМХО).
Якщо я хочу і маю можливість там пообідати, то не буду чекати якогось свята. А то так з голоду можна померти
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2008, 15:45 #689258   #11
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Ну це трохи примітивне мислення (ІМХО).
Якщо я хочу і маю можливість там пообідати, то не буду чекати якогось свята. А то так з голоду можна померти
Якщо ти маєш можливість там обідати це звісно добре, а середньостатистичному тернополянину незнаю чи вдасться, до прикладу студента...де стипендія 500 грн, а щоб норм поїсти як ви кажете тре дати 50-60 грн...то це мені здаєтся гроші)
SLONRU зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Masquerade (05.09.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2008, 15:49 #689261   #12
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від SLONRU Переглянути допис
Якщо ти маєш можливість там обідати це звісно добре, а середньостатистичному тернополянину незнаю чи вдасться, до прикладу студента...де стипендія 500 грн, а щоб норм поїсти як ви кажете тре дати 50-60 грн...то це мені здаєтся гроші)
Я це і мав наувазі
Masquerade зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2008, 15:50 #689262   #13
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від SLONRU Переглянути допис
Якщо ти маєш можливість там обідати це звісно добре, а середньостатистичному тернополянину незнаю чи вдасться, до прикладу студента...де стипендія 500 грн, а щоб норм поїсти як ви кажете тре дати 50-60 грн...то це мені здаєтся гроші)
Я не це мав на увазі. Ти мене не так зрозумів.)
Зі слів Masquerade виходить що в ресторан треба ходити коли якесь паті чи щось в тому роді. А я кажу, що можна туда ходити і в звичайний день без будь-якої причини, просто поїсти чи попити пивка. Це вже як кому і не кажу що кожен день.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2008, 15:57 #689264   #14
Kija
Banned
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від SLONRU Переглянути допис
Якщо ти маєш можливість там обідати це звісно добре, а середньостатистичному тернополянину незнаю чи вдасться, до прикладу студента...де стипендія 500 грн, а щоб норм поїсти як ви кажете тре дати 50-60 грн...то це мені здаєтся гроші)
Вот і воно, то навіщо казати, що ціни там не кусаються? ціна не кусаються в тих закладах де ми харчуємся щодня, а в тих що по святах то напевно трохи все таки вони кусючі, саме тому кожен день ми туди і не ходим.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2008, 15:58 #689265   #15
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
Теж люблю Старий млин (найбільший його плюс серед ресторанів Тернополя це дійсно ГРУЗИНСЬКІ вина). Не знаю, що тебе так в кухні там розчарувало, єдине що змінилося там в приготуванні за роки його існування це картопляна паляниця (в перші 2 роки від відкриття була значно краща), грибна юшка, яка і так в них майже кожен раз різна ( є два варіанти, на смак за звичай це не впливає, бо її взагалі спортити важко, але видно що готують різні люди), ну і перестали давати смалець як дарунок від закладу, а тичуть замість нього якусь фігню (на мене це ніяк не впливає, бо люблю його до юшки, тому кожен раз і так окремо замовляю).
А взагалі не уявляю собі Старого млина без вина Алеварді (червоного), барабольки по-тернопільськи і хорошого стейку (тому мій вибір в меню досить обмежений може саме через це не помічаю змін, хоча за роки існування закладу перепробував там на певно все, єдине що не ризикнув - сало в шоколаді).
І єдиний мінус який помітив під час останніх відвідин, це сонні офіціанти (для цього закладу це дивно), ледве до них дозвонився
Я знаю Старий Млин від самого відкриття, ще з тих часів коли ціни були не ресторанівські, а середньостатистичні барні. Офіціанти там справді сонні. Навіть ту ж випивку несуть досить довго. А страви зіпсувалися. Ну візьмемо для прикладу барабольку по тернопільськи. Раніше приносили маленьку картопельку (дрібна, не різана) обжарену в олії, і до неї додавали ще часниковий соус. Тепер приносять велику картоплю, яка нарізана великими кусками, така собі картопля по селянськи з МакДоналдса. Була така запіканка від Михайлика, досить прикольна. Те шо подають тепер - то проста картопля з омлетом Колись давали смалець, як бонус, потім сало (яке досить важко кусалось), потім було сало перемелене з спеціями... Кожен раз шось інакше Була смачна печеня пуці-пуці, тепер же це якась Х яку готував ХЗХ
Та ще й ціни досить таки високі
Особисто я розчарований
Charly зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nleman (27.08.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2008, 16:02 #689269   #16
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Я не це мав на увазі. Ти мене не так зрозумів.)
Зі слів Masquerade виходить що в ресторан треба ходити коли якесь паті чи щось в тому роді. А я кажу, що можна туда ходити і в звичайний день без будь-якої причини, просто поїсти чи попити пивка. Це вже як кому і не кажу що кожен день.
Ну...якщо попити пивка то можна, ходять такі слухи що в Млині дуже смачне пиво, не розумію звісно чого...з того ж самого ж заводу возять, але то таке. Вот я особисто ресторани не люблю в плані поїсти...ну не смачна там їжа і хоть стріляйте мене!!)) Ніводному ресторані ще не пробував кухні, яка хоча б рівнялась до домашньої. Єдине...це ресторан в Озерній...декілька років тому там була дійсно смачна і недорога кухня..і порції в 3 рази більші чим в інших..А зараз...
SLONRU зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2008, 16:08 #689276   #17
Kija
Banned
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від SLONRU Переглянути допис
...це ресторан в Озерній.....
це три про яку з тих трьох забігайлівок для далекобійників?
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2008, 16:11 #689281   #18
Kija
Banned
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від Charly Переглянути допис
Тепер приносять велику картоплю, яка нарізана великими кусками, така собі картопля по селянськи з МакДоналдса.
Опачкі це від коли таке нововведення, останні раз був там напевно десь весною (присів на Тропік ), але такого навіть подумати не міг. Як же вони її тепер готують, та ж нечищена була, і в тому був весь кайф?
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2008, 16:11 #689283   #19
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
це три про яку з тих трьох забігайлівок для далекобійників?
Я хз....шо зразу блія каплички, за поворотом....) Да йому звісно далеко по інтерєру і престижу до Європи, Мемфісу чи того самого Млина...але по кухні вони пролітають як фанера....
SLONRU зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2008, 16:15 #689286   #20
Kija
Banned
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від SLONRU Переглянути допис
Я хз....шо зразу блія каплички, за поворотом....) Да йому звісно далеко по інтерєру і престижу до Європи, Мемфісу чи того самого Млина...але по кухні вони пролітають як фанера....
нє ну не спорю в озерній прикольно пожрати картошки, з салатом дністер і шашличком, але обізвати ці забігайлівки рестораном, це щось - кабак, ну бар то максимум.
Доречі там таких великих порцій вже роки 2-3 нема. Ті що зараз теж нормальні, але втратили вони вже ту свою "великопорційну" ізюменку.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:33.