Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Стосунки з тернопільськими неграми

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.06.2010, 15:05 #1370037   #81
@lenk@
Мама Стіфлєра(с)Dеntist
 
Аватар для @lenk@
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
А ще в нас відпочивали араби(теж молоді хлопці)...Не студенти...Просто катались по світі на такому нехилому собі "PORSCHE"...Самі з ОАЕ...Дуже багаті люди,ну просто дуже...Спокійно спілкувались російською(і не тільки),ерудовані,ввічливі...Скільки жили,не були замічені з нашими Дівулями...Чому?
Ну не потрібно ж судии про національність по одних(ч багатьох)студентах з Седичного чи ТНЕУ. Хоча...можливо колись вони були такі ж...проте в тому сумніваюся,і в ПАР бувають розумні бізнесмени
@lenk@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2010, 15:18 #1370059   #82
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від @lenk@ Переглянути допис
Ну не потрібно ж судии про національність по одних(ч багатьох)студентах з Седичного чи ТНЕУ. Хоча...можливо колись вони були такі ж...проте в тому сумніваюся,і в ПАР бувають розумні бізнесмени
ти хвилювалась, коли набирала це повідомлення?
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
@lenk@ (20.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2010, 15:49 #1370099   #83
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від @lenk@ Переглянути допис
Ну не потрібно ж судии про національність по одних(ч багатьох)студентах з Седичного чи ТНЕУ. Хоча...можливо колись вони були такі ж...проте в тому сумніваюся,і в ПАР бувають розумні бізнесмени


Хто про Хому, а він про Ярему.Я взагалі-то про МЕНТАЛІТЕТ людини...
Манюня зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mira77 (30.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2010, 16:18 #1370139   #84
makcik
 
Аватар для makcik
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

На рахунок їх вечірок. то я знавець! В моєму будинку нижче поверхом знімали квартиру негри (може араби - звідки не питався). Так от 2-3 рази в тиждень води влаштовували оргії десь з 21,00 до 3,00. Чого такий час вибирали - один пояснив так - їх бог лягає спати і не бачить, що вони роблять. Тому з 21,00 можна приступати... ДІвки - наші, стогнали ці години так - ніби їх різали!!! Сусіди час від часу викликали міліцію, але це допомагало на 15 хв, видно наші стражі закону получали на пиво і відрулювали на цілу ніч.

Кілька "культурних" бесід - не допомогло. їх як правило збиралося 4-5 а то і 6. З музикою ще можна було боротися - на сходовій кліпці нагло вирубували пробки в тій квартирі...

а от крики українських дівок приходилось слухати!!!

Як ми зраділи, коли одного сонячного літнього дня "не наші" журавлі відлетіли в свої теплі краї!!!

Отак!
makcik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mira77 (30.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2010, 17:45 #1370237   #85
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Phantom Переглянути допис
Отже:
  • негритянки хочуть негра;
  • білі хочуть негра.
Виходить, негр - ідеальний коханець
Плюс, якщо почитати ось це:

...перспективи стають взагалі невтішні
Що може запропонувати середньостатистичний українець? Зпито-закурене хворобливе тіло? Чи культурно-шанобливе ставлення до жінки? Точно, напевно він може похвалитися "чудовими" матеріальними ресурсами ?
Може воно й на краще - кволіші особини потраплять під прес природнього відбору.
В европі негрів, пакистанців, іранців, авганістанців - купа. Якшо останні ше шось роблять, то негри лінтяї, певне гірших нема. Тиняються без діла, або сидить цілий день біля супермаркету фєнєчки продає, або просить з простягнутою рукою. А якшо і робить десь, то наші йому піндюлей дають, бо робити не хоче і приходиться робити ше за нього. Решта, що згадані в першому реченні - мусульмани. Не буду писати що то за віра, хто незнає, то хай почитає в неті. Одне скажу, коли в них рамадан, то вони не миються. Розказувала знайома, яка працює в басейні - "як поприходили (про мусульманів), як пороззувались, вонь на весь заклад. Прийшли митись після посту".*****Просто поділився, тим шо сам бачив.
Phantom, повір, наші хлопці набагато кращі по суті. Вони (ми) роботящі (і цвяха заб"ють, і комп. чи холодильник зроблять, одним словом - універсали), кмітливі - всюди людей вражає, як українці знаходять вихід з нестандартних ситуацій, повага до слабкої половини людства - хіба наші хлопаки не крутяться, як можуть, шоб зводити, чи поїхати з своєю дівчиною (жінкою) кудась віддихнути, купити шось для неї приємне. І не можна нарікати і казати, шо ми матеріально "нуль", навпаки, треба хвалити, шо при такій важкій ситуації в країні, наші хлопаки крутяться, шось думають, чогось хочуть досягнути. Так само і наші дівчата, дійсно найкращі.
А якшо хочеться дикого сексу, то я думаю і наші хлопаки так можуть
sl@yes зараз поза форумом  
Подякували 5:
andriy.te.ua (19.06.2010), mira77 (30.06.2010), riznyk (15.06.2010), trasher (16.06.2010), Yurka))) (23.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2010, 21:24 #1370475   #86
scorpik
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від makcik Переглянути допис
ДІвки - наші, стогнали ці години так - ніби їх різали!!!!
гИ, ГИ!
Нині до нас податківець дзвонив - стогнав аналогічно . Що там з ним відбувалось, можна тільки здогадуватись
scorpik зараз поза форумом  
Подякували 3:
dima_zbarazh (16.06.2010), Punisher-x3m (16.06.2010), Shvetka (11.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2010, 22:02 #1371609   #87
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Саммер тай. Ти писав , що це проблеми модераторів данного розділу. МОї пости потер адмін який не є в списку модеруючих данного розділу.... ПРичина видалення не вказана. ТОбто вказана звучить так : ------

ЩО за те , що виразив думку по суті попередніх дописів Саммер Тайма треба зразу все терти?

Додано через 1 годину 52 хвилини
Що буде далі? вас забанено - причина : сказано слова правди не є приємні адмніністрації та модетором форуму за , що у вас бан..... А ще хтось на форумі кричав про свободу слова...

Востаннє редагував Distemper: 16.06.2010 о 22:02. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ольвія (19.06.2010)
Сказав(ла) Фууу!:
SNIZHOK (17.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2010, 13:32 #1372395   #88
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Замітив одну важливу річ. У нас з чорними лише дівчата ходять. Ні одного хлопця ще не бачив з чорною
Terror зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ramochnik (18.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2010, 20:17 #1372790   #89
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Замітив одну важливу річ. У нас з чорними лише дівчата ходять. Ні одного хлопця ще не бачив з чорною
та з ними і чорні мало ходять. вони товсті і неарні. І поки наші дівчата будуть дозволяти себе юзати і мутити з собою доти толку не буде , як і чистою нації.
Distemper зараз поза форумом  
Подякували 2:
andriy.te.ua (19.06.2010), Cabirez (20.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2010, 01:56 #1373038   #90
ramochnik
 
Аватар для ramochnik
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Замітив одну важливу річ. У нас з чорними лише дівчата ходять. Ні одного хлопця ще не бачив з чорною
Та от і я про то - вірні своїм неграм чи шо ?
ramochnik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
scorpik (18.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2010, 23:19 #1374044   #91
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
та з ними і чорні мало ходять. вони товсті і неарні. І поки наші дівчата будуть дозволяти себе юзати і мутити з собою доти толку не буде , як і чистою нації.
Да что вы говорите? .. поняття красоти - річ відносна та суб*єктивна.
Чиста нація ? Ти впевнений , що ні один твій пращур не був іншої раси ? Ти ж віруючий християнин.. мав би розуміти Адам і Єва та всі поняття.. чи нє ?
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2010, 10:29 #1374274   #92
HotUkrainianBoy
 
Аватар для HotUkrainianBoy
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
та з ними і чорні мало ходять. вони товсті і неарні. І поки наші дівчата будуть дозволяти себе юзати і мутити з собою доти толку не буде , як і чистою нації.
Ну на рахунок товсті і негарні, це поняття дуже відносне... тимпаче таке саме можна і сказати про Європейську расу. Але переконаний шо відсотків 80-90 за бабло, (якщо їм так добре то хай буде добре) просто в дівчат наших склався такий стереотип шо в них там бабла вагонами, але і наші молоді люди вже також забезпечені гормально, але то не про то. То хай так і буде ті шо ведуться на бабло хай тягаються з неграми, а нам залишаться нормальні дівчата які будуть вестись на любов ))) а не тільки на баблооооо

P.S.SNIZHOK а ти за любов )))))
HotUkrainianBoy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (20.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2010, 10:41 #1375179   #93
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Да что вы говорите? .. поняття красоти - річ відносна та суб*єктивна.
Чиста нація ? Ти впевнений , що ні один твій пращур не був іншої раси ? Ти ж віруючий християнин.. мав би розуміти Адам і Єва та всі поняття.. чи нє ?
перше хотів відповіси розгорнути , але загадав , що це в розмові з тобою і так толку не дасть тому відповім примітивно просто.

Чи нє.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2010, 21:49 #1375862   #94
Pyxnactuk
 
Аватар для Pyxnactuk
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

на мою думку дані стосунки приречені, а до дівчат яких бачу поруч із чоколядовими, ососбисто в мене, виникає огида і бажання запитати скільки вона коштує.

Може мені хтось пояснить із представниць жіночої половини форуму, що на вашу думку дівчата в них находять???? не вкладається в мене в голові це ніяк
Pyxnactuk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (21.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2010, 21:56 #1375871   #95
@lenk@
Мама Стіфлєра(с)Dеntist
 
Аватар для @lenk@
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Pyxnactuk Переглянути допис
на мою думку дані стосунки приречені, а до дівчат яких бачу поруч із чоколядовими, ососбисто в мене, виникає огида і бажання запитати скільки вона коштує.

Може мені хтось пояснить із представниць жіночої половини форуму, що на вашу думку дівчата в них находять???? не вкладається в мене в голові це ніяк
Гроші.Екстрім.Секс-екстрім.

моя думка.
@lenk@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2010, 22:03 #1375877   #96
Pyxnactuk
 
Аватар для Pyxnactuk
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від @lenk@ Переглянути допис
Гроші.Екстрім.Секс-екстрім.

моя думка.
тоді виходить що на афроамериканців полюють тернопільські повії-екстрималки.
Цікаво в чом тут екстрім????
Pyxnactuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2010, 23:13 #1375953   #97
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Pyxnactuk Переглянути допис
Може мені хтось пояснить із представниць жіночої половини форуму, що на вашу думку дівчата в них находять???? не вкладається в мене в голові це ніяк
Не розумію .. німці мають зустрічатись лише з німцями .. росіяни з росіянами, а французи з французами ? Може ще брюнети з брюнетками, а рудий не дай Боже(!) з блондинкою ?
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (21.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2010, 23:22 #1375961   #98
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Не розумію .. німці мають зустрічатись лише з німцями .. росіяни з росіянами, а французи з французами ? Може ще брюнети з брюнетками, а рудий не дай Боже(!) з блондинкою ?
та хоч з конями
тільки сергійка попередьте. в нього дуже вразлива психіка... ще не дай бог собі жінку з таким минулим знайде (три рази постукав по дереву)
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2010, 02:34 #1376031   #99
Phantom
 
Аватар для Phantom
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Не розумію .. німці мають зустрічатись лише з німцями .. росіяни з росіянами, а французи з французами ? Може ще брюнети з брюнетками, а рудий не дай Боже(!) з блондинкою ?
Гадаю, тут суть криється в антропометричних відмінностях білої і чорної раси. У негрів звичайно великий рот, довші руки і не секрет, що великий статтевий слоникслоникслоник орган
З чого можна зробити висновок, що дівчата, котрі перезустрічалися з неграми мають надто розбиті "розетки" і середньостатистичному білому хлопцю там важко втриматись, не провалившись
Я не правий?
Phantom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2010, 07:13 #1376064   #100
@lenk@
Мама Стіфлєра(с)Dеntist
 
Аватар для @lenk@
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Pyxnactuk Переглянути допис
тоді виходить що на афроамериканців полюють тернопільські повії-екстрималки.
Цікаво в чом тут екстрім????
Пі*ь*ка не того кольору
@lenk@ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (21.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:28.