Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: Чи потрібен наскрізний проїзд біля нового супермаркету між вулицями Живова і Острозького?
Так, потрібен! 34 35.79%
Може і не потрібен, але в цій ситуації без нього не обійтись. 31 32.63%
Ні, не потрібен! 24 25.26%
Важко визначитись. 6 6.32%
Голосували: 95. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Надал та "Калиновий бескид"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.05.2011, 18:24 #1656450   #121
Mark V.
Banned
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Саме цікаве, що та дорога коло супермаркету не вирішить проблем, а навпаки створить купу нових проблем.
Справа в тому, що виїхати по ній на Острозького буде теж немалою проблемою, бо вул. Острозького в години пік (фактично цілий день) і так дуже завантажена і туди без світлофора проблематично виїхати з другорядної дороги. А якщо туди всобачити світлофор, то там ще більше скупчення машин буде постійно та ще й пішоходи, які будуть ту дорогу постійно переходити.
Mark V. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2011, 18:41 #1656467   #122
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Ну значить не робимо там дорогу. Всі будуть паркуватись на Острозького і йти пішки.
Це дуже поліпшить ситуацію з корками!
FortYear зараз поза форумом  
Подякували 2:
gsv (22.05.2011), saymon (22.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2011, 18:56 #1656473   #123
Mark V.
Banned
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

А яка нагальна потреба там в ще одному супермаркеті?
Там де супермаркет там навколо нього ОБОВ"ЯЗКОВО буде купа припаркованих машин, купа проїзжаючих і виїзжаючих машин, а також тих що розвертаються і купа лишніх пішоходів, що будуть перебігати дорогу до і від супермаркету і зі сторони Острозького і зі сторони автовокзалу через той суцільний трафік маших і маршруток, що там зараз рухаються.
Коли планувалася те все про це хтось подумав?
Чи супермаркет робився в надії на те, що покупці до нього будуть літати на крилах?
Mark V. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2011, 19:15 #1656485   #124
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата
Допис від mone Переглянути допис
Та причому тут зниження парків?
Щоб дорога вмістилась - посунуть ту клумбу на 1-2 метри. Якщо треба, то досадять ще в 10 разів більше кущів.
Там політика і велике бабло. "Сільпо" і базару той маркет як кістка в горлі.

Додано через 55 секунд

Пропонуєш розібрати той торговий центр? )
Та вони наобіцяють золоті гори як завжди. Мені чесно кажучи вже по барабану. Якщо там є дійсно свідомі мешканці то нехай відстоюють свої права. Не хочуть то хай роблять дорогу. Доки люди будуть давати себе попускати доти їх і будуть попускати.

А то що посунуть на 1-2м і все буде ок то це смішно. Ви б пустили свою дитину гратись коли збоку їздять машини. По перше можуть попасти під колеса, по друге будуть тими газами дихати. А дітей там повно завжди грається + скейтери катаються. Але вже побудували і тепер придумають солоденькі обіцянки людям Взагалі вже дістала та ущільнена забудова.

Я ще розумію політиків які трохи в тому зацікавлені, але не розумію простих людей які їм підтакують що це файно і це все робиться для людей Я бачив тих "довольних" людей. Я нічого не пропоную я констатую
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2011, 19:42 #1656505   #125
BlAck
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Ви б пустили свою дитину гратись коли збоку їздять машини. По перше можуть попасти під колеса, по друге будуть тими газами дихати. А дітей там повно завжди грається + скейтери катаються.
Ну то най люди поставлять умову відгородити дорогу красивим парканчиком або бетонною стінкою.

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Взагалі вже дістала та ущільнена забудова.
Чувак ти повністю правий якщо би ми говорили про будувати чи не будувати супермаркет. Але маГазин вже стоїть.
BlAck зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2011, 04:41 #1656684   #126
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від Mark V. Переглянути допис
Саме цікаве, що та дорога коло супермаркету не вирішить проблем, а навпаки створить купу нових проблем.
Справа в тому, що виїхати по ній на Острозького буде теж немалою проблемою, бо вул. Острозького в години пік (фактично цілий день) і так дуже завантажена і туди без світлофора проблематично виїхати з другорядної дороги. А якщо туди всобачити світлофор, то там ще більше скупчення машин буде постійно та ще й пішоходи, які будуть ту дорогу постійно переходити.
За останніх 10 років в тебе була хоч одна "не проблема"? Мінімальний позитив від життя ти хоч колись отримуєш? Тебе хоч щось в цьому житті радує, окрім цього форуму, де ти можеш вволю виливати свій негатив? Можеш не відповідати, це було риторичне. Почути від тебе мінімальний конструктив вже ніхто не намагається.

І запам"ятай на майбутнє, все що робить влада - погано і пекельне зло, можеш вчергове не напрягатись щоб описати, бо у влади це виходить краще ніж у тебе
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2011, 09:41 #1656756   #127
Skinny)
Активний учасник
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Mark V. все правильно написав нарахунок так званого "розвантаження руху". Тільки гірше буде.
Skinny) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2011, 12:08 #1656850   #128
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Терор,
Уяви що ти зараз маєш повноваження вирішувати цю проблему. Що ти зробиш? Тільки не тікай від відповіді.
Можна я)?
Якщо припустити, що у "всьому" таки винуватий Заставний і у мешканців немає шансів щось змінити - то я б діяв наступним чином.

В результаті роботи комісії до 27 травня буде підготовлена компромісна пропозиція.
Тоді в кожну квартиру трьох прилеглих будинків надіслати листа з таким переліком документів:
1. Юридична оцінка ситуації.
1.1 В хронологічному порядку перелічити усі рішення, дозвола і т.д., тобто все що стосуються цього об'єкту
1.2 Описати судову перспективу оскарження рішень.
1.3 Аналіз, висновки
2. Компромісна пропозиція:
- Проект благоустрою території скверика
- Проект благоустрою прибудинкових територій для кожного будинку
3. Запрошення на збори 1 червня, + пропозиція мешканцям вносити власні побажання до проектів у пункті 2.

Також це все опублікувати на сайті міської ради.

Надсилання листів кожному особисто потрібне для того, щоб таки донести свої аргументи, свою позицію до мешканців. Зробити це саме на зборах - практично неможливо або ж дуже складно.
Yurk0 зараз поза форумом  
Подякували 4:
Dinara (23.05.2011), FortYear (22.05.2011), riznyk (22.05.2011), VT (26.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2011, 12:30 #1656858   #129
Skinny)
Активний учасник
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Зайві витрати паперу та часу, в цій ситуації немає ніяких вагомих аргументів на користь цієї дороги, всі ці листи підуть в мусор або туалет. Замість того щоб відробляти бабло власника супермаркета - простіше сказати йому на всі його закиди НІ. І спати спокійно. Це ж набагато простіше чим мордувати купу людей.

А людям просто не варто піддаватися на провокаційні закиди типу "та все одно буде ця дорога", "та купа дозволів є", "та пізно вже шось рішати". Треба йти до останнього, ніяких компромісів тут бути не може. Думаю що люди там впринципі так і будуть діяти. Владі не можна довіряти, ніякий. До тих пір, поки влада у конфліктних ситуаціях не буде підтримувати людей, а не мішок з баблом.

Востаннє редагував Skinny): 22.05.2011 о 12:37.
Skinny) зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Terror (22.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2011, 05:05 #1657248   #130
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від Yurk0 Переглянути допис
Можна я)?
Якщо припустити, що у "всьому" таки винуватий Заставний і у мешканців немає шансів щось змінити - то я б діяв наступним чином.

В результаті роботи комісії до 27 травня буде підготовлена компромісна пропозиція.
Тоді в кожну квартиру трьох прилеглих будинків надіслати листа з таким переліком документів:
1. Юридична оцінка ситуації.
1.1 В хронологічному порядку перелічити усі рішення, дозвола і т.д., тобто все що стосуються цього об'єкту
1.2 Описати судову перспективу оскарження рішень.
1.3 Аналіз, висновки
2. Компромісна пропозиція:
- Проект благоустрою території скверика
- Проект благоустрою прибудинкових територій для кожного будинку
3. Запрошення на збори 1 червня, + пропозиція мешканцям вносити власні побажання до проектів у пункті 2.

Також це все опублікувати на сайті міської ради.

Надсилання листів кожному особисто потрібне для того, щоб таки донести свої аргументи, свою позицію до мешканців. Зробити це саме на зборах - практично неможливо або ж дуже складно.
Хороші і розумні пропозиції, є лише кілька національно-особливих нюансів.
Щиро сподіваюсь що на збори прийде більшість людей саме щоб вести діалог і щось почути.
Дивився відеозаписи з подібних зустрічей, реально мені страшно. Люди приходять не домовлятись, а просто виговоритись, ніхто не пробує почути і вникнути.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2011, 20:03 #1657927   #131
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

От по дорозі додому знову застав народ. Зупинився на 5 хв думаю послухаю що ж там вони вирішили. Люди спілкувались з представником того супер маркета. Народ його розпитував він відповідав. Часом дядькам деяким вривався терпець і вони вставляли народні прислів'я. Але люди досить чемно себе поводили.
Спалився той представник на одній речі коли сказав що ви думаєте лише за себе а не за жителів іншого будинку які типу підтримують щоб там зробили ту дорогу. Але там були і жителі іншого будинку які дали зрозуміти що він слабо кажучи не правий. Потім питали чим будуть возити продукти. Ну одним словом цей чувак тупо пішов від них. А жителі одностайно залишились при своїй думці. Сказали якщо тре буде то будуть перекривати дорогу і лягати під техніку От таке то

Востаннє редагував Terror: 23.05.2011 о 20:26.
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2011, 07:10 #1658197   #132
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Сказали якщо тре буде то будуть перекривати дорогу і лягати під техніку От таке то
за суєцид дуже просто попасти в дурку
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2011, 10:19 #1659232   #133
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата Залишиться чи ні в Тернополі «Калиновий бескид» – мер пообіцяв особисто сказати 1 червня

Захисники тернопільського «Калинового бескиду» нарешті поспілкувалися з мером міста. Чергові збори мешканці вулиць Острозького та Коллонтая провели в понеділок, 23 травня. На відміну від попередніх разів, на зустріч прибув міський голова Сергій Надал.

Він запевнив людей, що вулиця Перля зазначена як проїзна в Генеральному плані міста. Ознайомившись із документами, які йому показали громадяни, мер знайшов невідповідності в листах-відповідях Державного інституту проектування міст «Діпромісто» до міської влади та протестуючих мешканців.

Сергій Надал, міський голова (звертаючись до людей): «Цей документ отримали вже 18 квітня – після того, коли ви почали заперечувати проти цього рішення, проти будівництва. До того часу в нас є документ того самого «Діпромісто», де говориться, що ця вулиця є житлова, і де, посилаючись на державні будівельні норми, пояснюється, що це – житлова вулиця, яка не передбачає лише проїзду вантажного і громадського пасажирського транспорту, а для решти транспорту це дозволено. Щоб ви розуміли: тобто є два документи від одного і того самого органу, де пишуть різні речі. В одному пишуть, що можна проїзд (будувати. – ІНТБ), а в в іншому, який ви зараз отримали, написано, що проїзд неможливий».

Вийшов до обуреної громади і представник компанії-забудовника супермаркету, через який, за словами людей, міська влада і хоче зробити проїзд на вулиці Перля.

Іван Тобілевич, представник компанії-забудовника (звертаючись до людей): «Нехай ми не розглядаємо цієї дороги – такою, якою вона є, такою і залишається. Відкривається маркет, люди хочуть попасти туди. Що вони роблять? Є добросовісні водії, є не дуже добросовісні, які просто «заб’ють» вам цю вулицю, і люди, які тут проживають, не виїдуть».

У свою чергу мер повідомив громадянам, що розглядає проблему з облаштуванням проїзду на вулиці Перля спеціально створена комісія. Альтернативні варіанти вирішення конфлікту її члени на чолі з міським головою запропонують уже в перший день літа.

Сергій Надал, міський голова (звертаючись до людей): «О 7-й годині вечора 1 червня ми з вами зустрінемося тут. Я прийду сюди. Прийдуть, можливо, члени комісії. Але чи прийдуть, чи не прийдуть, чи я сам буду говорити – не важливо. Я буду тут. І 1 червня ми з вами разом будемо приймати рішення. Сьогодні ми почули вашу категоричну незгоду, сьогодні ми почули вашу пропозицію зробити заїзд з вулиці Живова. Нам треба буде, Богдане Ярославовичу (Бойко. Звертається до нього. – ІНТБ), завтра обов’язково поспілкуватися з Державтоінспекцією – наскільки це буде відповідати вимогам Правил (дорожнього руху. – ІНТБ) і чи ми це зможемо зробити. І 1 червня (звертається до людей. – ІНТБ) ми приходимо до вас. І тут, 1-го червня, оголошуємо результати роботи комісії, і разом з вами приймаємо те рішення, яке має бути. Якщо ми не погодимо якогось компромісу, значить, то рішення просто відмінено».

Такий варіант виходу із ситуації влаштував і присутніх на зборах депутатів Тернопільської міської ради, які прийшли підтримати громадян. Тож чекати 1-го червня мешканці Острозького та Коллонтая будуть вже не самі.

Петро Гринчишин, депутат міськради («Фронт Змін») (звертаючись до людей): «Так, як ви рішите – а ваше голосування сьогодні підтвердило вашу позицію – так і буде діяти влада. У вас зараз є нагода скласти протокол цих зборів. Голова є присутній і бачив голосування, що воно не фальсифіковане і воно реальне. І голова разом зі своїми спеціалістами, думаю, розбереться в тій документації, яку приймав виконком. І прийме рішення, якого вимагає громада».

Тарас Юрик, депутат міськради («За Україну!») (звертаючись до людей): «Є позиція громади. А я думаю, що в даному випадку позиція громади повинна бути основною. І те, що ви тут є, означає, що вам небайдужа доля безпосередньо цього місця, яке тут є. Тому, я думаю, важливо перейти до якоїсь практичної сторони вирішення цього питання. Тобто якщо ви «проти», тоді, напевно, було б добре почути від Сергія Віталійовича якусь конкретну пропозицію. Вона, в принципі, може бути зараз сформована, а якщо ні – я розумію, що комісія працює до 1 червня. І є позиція «категорично проти». Тоді як воно повинно вирішуватись...»

Віталій Цимбалюк, депутат міськради («Партія регіонів») (звертаючись до людей): «Міський голова конкретно сказав: 1 червня вони будуть прислуховуватися до наших порад. Я вибачаюсь – я представляю громаду, так само, як і ви. Я – на вашій стороні».

Отож, яке рішення прийме влада міста щодо облаштування проїзду на вулиці Перля і чи відбудеться наступна зустріч міського голови з мешканцями, прилеглих до калинового бескиду будинків, – стане відомо вже 1 червня.
ПР, Фронт змін, За Україну - прийшли попіаритися, типу поборотися з несправедливістю.. шкода що не розказують про свій внесок у виникнення цієї ситуації..

Додано через 4 хвилини
Цитата Сергій Надал: «Без згоди громади будівництво на Коллонтая не відбуватиметься»



23 травня міський голова Сергій Надал зустрівся з жителями будинків на вулиці Коллонтая, які протестували проти будівництва наскрізного проїзду через їхню вулицю. Для знаходження компромісного варіанту розпорядженням міського голови була створена робоча група. Вона, проаналізувавши документи про умови та обмеження при створенні дороги з двостороннім рухом, надала рішення призупинити будівництво. Міський голова особисто запевнив людей, що без погодження громади будівельні роботи не відбуватимуться.

«З’єднання цієї вулиці з прилеглими Живова та Острозького дало б можливість розвантажити зону біля ринку. Але ми не прийматимемо жодного рішення без погодження громади. Одним з варіантів є залишити більшу частину зеленої зони, до трьох метрів», - зазначив міський голова Сергій Надал.

Люди на пропозицію міського голови відреагували оплесками і подякували йому за те, що роботи на цій ділянці зупинили. Ознайомившись з висновками робочої групи, міський голова у червні знову зустрінеться з громадою Коллонтая для остаточного вирішення даного питання.

Востаннє редагував Yurk0: 25.05.2011 о 10:19. Причина: Пізніше додано
Yurk0 зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dinara (25.05.2011), FortYear (25.05.2011), gsv (25.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2011, 16:07 #1659574   #134
Skinny)
Активний учасник
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Угу, а в представника супермаркета прикольні аргументи були ))) добренький такий, всім помогти хоче)))
Skinny) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2011, 18:30 #1659650   #135
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від Yurk0 Переглянути допис
ПР, Фронт змін, За Україну - прийшли попіаритися, типу поборотися з несправедливістю.. шкода що не розказують про свій внесок у виникнення цієї ситуації..

Додано через 4 хвилини
+100
Юрик, Гринчишин - команда Заставного, а зараз страшна опозиція )))
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2011, 18:51 #1659662   #136
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
+100
Юрик, Гринчишин - команда Заставного, а зараз страшна опозиція )))
по-суті, вони заварили цю кашу, а свободівцям розхльобувати...
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 2:
FortYear (25.05.2011), gsv (26.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2011, 19:07 #1659676   #137
Skinny)
Активний учасник
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

А розхльобувати так тяжко шо прям піпєц. Послали би нахєр той супермаркет з самого старту, коли він за дорогу почав пробивати, і ніякої каші би не було зараз. А тепер питання - чого так не зробили? Думаю усі відповідь знають. Кароче треба вертати назад передоплату і обіцянки - і на тому край. Чи передоплату за "вирішення питання" дороги теж попередня влада брала?
Skinny) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2011, 19:27 #1659693   #138
castor
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

встряну трошки

якщо хтось не памятає, то нагадаю, що на тому місці все життя була дорога і проїжжа частина, а до початку 90-х навіть не одна, а дві - по теперішніх Перля і Колонтая
поки той сквер не збудували в році 96 (точно вже не памятаю), там ніколи не було ніяких скверів - був вічний срач, болото і пара дуже старих будинків

а там, де будується маркет, і так була територія якоїсь депресивної бази з іржавими воротами, пунктом прийому склотари і алкашами

тому зовсім незрозумілі оці протести проти іменно будови маркету і дороги до нього - що, краще мати депресняк під вікнами?

це нагадує лікування гангрени пластирем - протестувати треба проти щільної забудови, коли на місці вагончика "бар сапсан" (хто памятає ) безтолково збудували здорову будівлю, і ніхто навіть не почухався
castor зараз поза форумом  
Подякували 3:
FortYear (25.05.2011), gsv (26.05.2011), HyperHondriacManiac (27.05.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 25.05.2011, 21:59 #1659867   #139
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата
Допис від castor Переглянути допис
встряну трошки


поки той сквер не збудували в році 96 (точно вже не памятаю), там ніколи не було ніяких скверів - був вічний срач, болото і пара дуже старих будинків
Я пам'ятаю. То що пропонуєте вернути срач? Територію облагородили і тепер там приємно пройтися. І ще цікава ваша думка про ТЦ які побудували недавно перед вікнами тих будинків. До речі коли будували ті ТЦ то люди теж протестували, але як бачимо безрезультатно. То може хоч тут відстоять свої права
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2011, 05:14 #1659991   #140
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Надал та "Калиновий бескид"

Цитата
Допис від Skinny) Переглянути допис
А розхльобувати так тяжко шо прям піпєц. Послали би нахєр той супермаркет з самого старту, коли він за дорогу почав пробивати, і ніякої каші би не було зараз. А тепер питання - чого так не зробили? Думаю усі відповідь знають. Кароче треба вертати назад передоплату і обіцянки - і на тому край. Чи передоплату за "вирішення питання" дороги теж попередня влада брала?
Тобі варто балотуватись в депутати, а краще на мера чи навіть президента. Навчити всіх і самому посилати всіх нафіг, дуже хороша дипломатична практика. Бізнесменів послати; немає в бюджеті грошей - лікарів і вчителів послати; нема за що латати дороги - мешканіців послати; В результаті всі довольні, всі сміються Між іншим, Янукович зараз так і робить, ти мабуть ним дуже тішишися?
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:20.