Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Канада (еміграція)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.12.2018, 18:37 #2743336   #61
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Народ, допоможіть подати документи на візу! Настільки складний набір документів що скоро посивію...
тобі куди треба? Пиши в пп
Terror зараз поза форумом  
Старий 30.12.2018, 09:57 #2743654   #62
grigoriy
 
Аватар для grigoriy
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
тобі куди треба? Пиши в пп
маєш якісь пропозиції ?
grigoriy зараз поза форумом  
Старий 30.12.2018, 10:32 #2743660   #63
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Привіт, я цим питанням серйозно ніколи не цікавився, навіть не брав таку можливість до уваги, бо біженство це дуже незручний статус. Тобі 10 років не можна повертатись в свою країну.
З того що я чув - то це можуть бути утиски по різних ознаках - наприклад субкультурних (типу ти панк а тебе за то бють на вулиці, забирають в мілцію і тд,), політичних, расових, сексуальної орієнтації і тд.
Незнаю чи може вважатись причиною призив в армію на війну, пот тому що ти переконаний пацифіст
Для кожного твердження про утиски бажано мати докази, свідків, краще документи. + Чув що тут є ніби поінти по різних країнах і навіть регіонах, які показують якби температуру суспільства по певному питанні, і якщо ти типу приїдеш з Тернополя і почнеш розказувати шо тебе утискають бо ти репер, вони можуть подивитись на ранк тернопільскої області і сказати що тут реперів не утискають і тоді тобі доведеться надавати залізні докази.

І ще я чув що кейси по біженству завжди дуже індивідуальні, і що треба обовязково йти до хорошого адвоката який знає як це все подати і що вибрати саме для тебе. Сорі, але конкретики я незнаю.

ПС.
"Как это ни прискорбно, но самая лёгкая статья в Штатах - гей притеснения на Родине. Получают 99%" http://www.renault-club.kiev.ua/foru...c=58295&st=180
Можна біженцем пробувати по релігійним вподобанням, типу ти протестант і з тебе всі сміються що ти суботник чи штунда, в сраку копають. Дуже багато хто виїжджає по цьому пункту. Якщо напишеш що ти правословний мп то думаю не проканає так як Україна православна, хіба запропонують в моску переїхати) доречі раньше їздили на співбесіду по релігійних біженцях в москву, зараз в Київ.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Старий 04.01.2019, 21:23 #2744394   #64
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Народ, допоможіть подати документи на візу! Настільки складний набір документів що скоро посивію...
Йопт! Мега успішний біжнешмен, котрий раніше божився шо *** не треба йому їхати ,- і вирішив скіпнути? ой леле.
olligarh зараз поза форумом  
Старий 04.01.2019, 22:33 #2744399   #65
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Йопт! Мега успішний біжнешмен, котрий раніше божився шо *** не треба йому їхати ,- і вирішив скіпнути? ой леле.
Прибацане, дату допису бачив, я в Україні. Є люди які не лише на заробітки їздять але кому я пояснюю...
pberit зараз поза форумом  
Старий 05.01.2019, 23:53 #2744522   #66
iarek
Banned
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Ще в університеті проходили програму, де йлося хто перший емігрував до Канади. І знаєте хто - козаки ! От хто першими масово емігрував до Канади з України.

От так і далі люди шукають щастя десь там за кордоном.
Важко будувати своє на розвалинах. Краще поїхати на готове.

Маю на увазі, що всі толкові виїжджають ... аж бігом !
Давайте щось трохи і в Україні спробуємо розвинутися.

Вже ніби дороги робляться по Україні, ти ба і місця робочі почнуть відкриватися.
iarek зараз поза форумом  
Старий 07.01.2019, 22:59 #2744664   #67
NemezidaStar
Учасник
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата:
Допис від iarek Переглянути допис
Ще в університеті проходили програму, де йлося хто перший емігрував до Канади. І знаєте хто - козаки ! От хто першими масово емігрував до Канади з України.

От так і далі люди шукають щастя десь там за кордоном.
Важко будувати своє на розвалинах. Краще поїхати на готове.

Маю на увазі, що всі толкові виїжджають ... аж бігом !
Давайте щось трохи і в Україні спробуємо розвинутися.

Вже ніби дороги робляться по Україні, ти ба і місця робочі почнуть відкриватися.
Ти не вічний! Для того щоб стати щасливим, у нас є тільки одне життя! Іншої можливості не буде! Кожен вибирає свій шлях до щастя! Якщо в країні кардинально нічого не зміниться, то до кінця року я з сім'єю буду емігрувати подалі від цього піздеця. Однією дорогою ситий не будеш!
NemezidaStar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ternopil1 (08.01.2019)
Старий 08.01.2019, 11:18 #2744683   #68
grigoriy
 
Аватар для grigoriy
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата
Допис від NemezidaStar Переглянути допис
Ти не вічний! Для того щоб стати щасливим, у нас є тільки одне життя! Іншої можливості не буде! Кожен вибирає свій шлях до щастя! Якщо в країні кардинально нічого не зміниться, то до кінця року я з сім'єю буду емігрувати подалі від цього піздеця. Однією дорогою ситий не будеш!
Дуже прикро коли бачиш що твої надії і сподівання стають чим раз дальшими від тебе і в результаті цього бачу тільки такий вихід для своєї сім"ї .
grigoriy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ternopil1 (08.01.2019)
Старий 08.01.2019, 21:05 #2744705   #69
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Прибацане, дату допису бачив, я в Україні. Є люди які не лише на заробітки їздять але кому я пояснюю...
Від того ти не став меншим плугом..
olligarh зараз поза форумом  
Старий 09.01.2019, 20:07 #2744809   #70
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Від того ти не став меншим плугом..
обісрався то так і скажи, а то щось морозишся... хотів під..ти і так жостко обламався, буває.
pberit зараз поза форумом  
Старий 14.01.2019, 15:13 #2745117   #71
Vidviduvach
Учасник
Типово Відповідь: Канада (еміграція)

Цікава тема. Треба жити в Україні, але кілька років можна й закордоном
Vidviduvach зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:02.