Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Мото


Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.09.2013, 16:40 #2267342   #41
MT15
Активний учасник
 
Аватар для MT15
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Цитата:
Допис від *Pasha* Переглянути допис
Не хочуть цього року мені "А" відкрити. В цій автошколі кажуть "Приход на весні"
а чому не хочуть. Мені не хотіли, бо закінчив автошколу зимою, і була невідповідна погода, а зараз погода сприятлива... дивно.
Цитата:
Допис від *Pasha* Переглянути допис
Ти, що платив по 500 з лишнім за "А" и "А1"?
так категорія А і вартує. чи ти вважаєш це за дорого?
MT15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2013, 17:42 #2267368   #42
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Цитата:
Допис від MT15 Переглянути допис
так категорія А і вартує. чи ти вважаєш це за дорого?
Я думаю він має на увазі на лапу ДАЙцям, тоді так це дорого і навіть 20 грн це дорого бо можна здати самому
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2013, 22:04 #2267468   #43
*Pasha*
 
Аватар для *Pasha*
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

MT15 Ти "А1" відкривав?

Получається, що спочатку "А", 500+ знову друкуєш,
Потім "А1" 500+ і знову друкуєш. Це просто смішно... Якщо я їх правильно зрозумів.

Що вони тебе, ще то навчили? Коли ти доздавав на "А".

Не спорю. Нічого платити в ДАІ не потрібно. Можна самому здати.
Але факт, залишаєтся фактом "Купити, получаєтся дешевше".
*Pasha* зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2013, 22:18 #2267483   #44
MT15
Активний учасник
 
Аватар для MT15
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Цитата:
Допис від *Pasha* Переглянути допис
MT15 Ти "А1" відкривав?
ні, ні А, ні А1, тільки Б, бо не дозволили в зимовий період здавати ці категорії.
Цитата:
Допис від *Pasha* Переглянути допис
Получається, що спочатку "А", 500+ знову друкуєш,
мені здається, що таке тільки є в ВСА, бо вони не мають, ліцензії (чи що там) для кат. А, вони тільки довідку якусь дають. В інших автошколах, напевно А і Б можна зразу відкрити.
MT15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2013, 08:11 #2267582   #45
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

то я думаю це питання варт було вирішувати перед тим як обирати автошколу, треба було запитати в них чи дають кат.А і коли? В ДОСАФ дають довідки пр будь які категорії, навіть на мотциклі дають їздити
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2013, 08:54 #2267605   #46
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Сіріус в тому то й діло шо перед тим як туди записуєшся вони дуже гарно розказують шо в них є ліцензії і все дають, а в результаті хер. Я також в ВСА вчився, але як почав їм розказувати про прокуратуру то зразу знайшлись довідки і ліцензії
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2013, 00:40 #2268032   #47
dima
 
Аватар для dima
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Ну так треба за щось хліб купити спочатку збють гроші, а потм починають щикати))
dima зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (14.09.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2014, 16:32 #2406030   #48
MT15
Активний учасник
 
Аватар для MT15
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

хех, пройшло майже 1,5 року і нарешті з Божою допомогою я таки отримав кат. А!!!
значить я і ще один форумчанин (не буду називати ім*я, бо не знаю чи він того хоче) вирішили разом вимучити ту категорію. пішли в ВСА (де і на В здавали раніше).
короче заплатили за довідку 500+. спитали чи ми вміємо їздити чи треба інструктора. сказали, що вміємо. ті сказали, ну ладно почекайте з тижнів 2, може ще хтось захоче, і ми вам подзвонимо. короче вони так і не дзвонили)) прийшли ми самі до них забрали ту довідку і пішли в МРЕВ.
виявляється треба здавати спочатку теорію, бо 3 місяці пройшло з часу отримання кат. В... оце думаю, треба ж таку мороку)
спочатку здав форумчанин. а я здав аж з третього разу)) ну не знаю.. на В, то з першого здав без помилок, а тут така морока була. ну ладно, здали ми, дзвонимо в автошколу, кажемо треба мотоцикла для іспиту.. вони, як завжди, щось тормозили, три дні радилися, і нарешті привезли нам в МРЕВ того мотоцикла або апарат (як вони казали, ахах, чуть не космічний) на Зілі чи Газоні))
короче мотоцик Мінск, завівся, поки прийшов інспектор, то трошки потренувалися.)
здавали заді на майданчику, де виїжджають авто після техогляду. ахах, зглядалися на нас, як на якусь чудасію)
навіть якийсь шолом дали)) ну, проїхалися пару кругів, моцика завантажили і той сказав, щоб прийшли на другий день за правами! одним словом находилися, але вимучили їх!)
усе винесло, як і думав десь біля 900 грн. але то таке)
MT15 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Merryland (29.05.2015), Prescout (21.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2014, 18:48 #2406081   #49
*Pasha*
 
Аватар для *Pasha*
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Молодці!
Тепер, потрібно думати про мотоцикла...
*Pasha* зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2014, 12:48 #2410136   #50
Prescout
 
Аватар для Prescout
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Цитата:
Допис від MT15 Переглянути допис
хех, пройшло майже 1,5 року і нарешті з Божою допомогою я таки отримав кат. А!!!
значить я і ще один форумчанин (не буду називати ім*я, бо не знаю чи він того хоче) вирішили разом вимучити ту категорію. пішли в ВСА (де і на В здавали раніше).
короче заплатили за довідку 500+. спитали чи ми вміємо їздити чи треба інструктора. сказали, що вміємо. ті сказали, ну ладно почекайте з тижнів 2, може ще хтось захоче, і ми вам подзвонимо. короче вони так і не дзвонили)) прийшли ми самі до них забрали ту довідку і пішли в МРЕВ.
виявляється треба здавати спочатку теорію, бо 3 місяці пройшло з часу отримання кат. В... оце думаю, треба ж таку мороку)
спочатку здав форумчанин. а я здав аж з третього разу)) ну не знаю.. на В, то з першого здав без помилок, а тут така морока була. ну ладно, здали ми, дзвонимо в автошколу, кажемо треба мотоцикла для іспиту.. вони, як завжди, щось тормозили, три дні радилися, і нарешті привезли нам в МРЕВ того мотоцикла або апарат (як вони казали, ахах, чуть не космічний) на Зілі чи Газоні))
короче мотоцик Мінск, завівся, поки прийшов інспектор, то трошки потренувалися.)
здавали заді на майданчику, де виїжджають авто після техогляду. ахах, зглядалися на нас, як на якусь чудасію)
навіть якийсь шолом дали)) ну, проїхалися пару кругів, моцика завантажили і той сказав, щоб прийшли на другий день за правами! одним словом находилися, але вимучили їх!)
усе винесло, як і думав десь біля 900 грн. але то таке)
Ви стали 2 та 3 хто здавав сам їзду на мотоциклі в нашому МРЕВ) і здається на тому самому мінську)
П,С,) мені привозили і мінська і карпати)) бо мені ще треба було А1)
Prescout зараз поза форумом  
Подякували 2:
Merryland (29.05.2015), MT15 (21.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2015, 14:41 #2545504   #51
Merryland
Учасник
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Привіт усім! Хлопці, буду я четвертою... Або не буду. Давно мрію їздити на скутері. Потрапила в таку ж ситуацію, як ви.
Поки була зима, вчилася в автошколі АктивДрайв, що в Атріумі. Навчанням там задоволена на 99%: чудовий викладач теорії, все показував на доступних прикладах, з відео і слайдами, гарний інструктор з водіння попався, та й машини в них новіші. Ну і ціна добра.
Але не будемо про це. Завдяки такій підготовці самостійно склала іспити і отримала права категорії В. Вирішила навчатися на А і на А1. В Тернополі на ці категорії навчають тільки у ВСА на Польового. Занесла документи в березні та оплатила - обіцяли, що в квітні почнеться навчання. В результаті чекала 2 місяці і сплив термін, коли я могла іще не здавати знову теоретичний іспит.

Пару днів тому нарешті провели нам заняття у ВСА - одне! скутера я навіть не бачила. Видали всі довідки і все. Сьогодні я занесла документи в МРЕВ, у вівторок складу знову теорію... Але от як бути з практикою? Там навіть шолома в тій школі людського немає... якась голуба шкірка від кавуна ((
Merryland зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2015, 17:31 #2545544   #52
Prescout
 
Аватар для Prescout
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Цитата
Допис від Merryland Переглянути допис
Привіт усім! Хлопці, буду я четвертою... Або не буду. Давно мрію їздити на скутері. Потрапила в таку ж ситуацію, як ви.
Поки була зима, вчилася в автошколі АктивДрайв, що в Атріумі. Навчанням там задоволена на 99%: чудовий викладач теорії, все показував на доступних прикладах, з відео і слайдами, гарний інструктор з водіння попався, та й машини в них новіші. Ну і ціна добра.
Але не будемо про це. Завдяки такій підготовці самостійно склала іспити і отримала права категорії В. Вирішила навчатися на А і на А1. В Тернополі на ці категорії навчають тільки у ВСА на Польового. Занесла документи в березні та оплатила - обіцяли, що в квітні почнеться навчання. В результаті чекала 2 місяці і сплив термін, коли я могла іще не здавати знову теоретичний іспит.

Пару днів тому нарешті провели нам заняття у ВСА - одне! скутера я навіть не бачила. Видали всі довідки і все. Сьогодні я занесла документи в МРЕВ, у вівторок складу знову теорію... Але от як бути з практикою? Там навіть шолома в тій школі людського немає... якась голуба шкірка від кавуна ((
Ну, що тобі сказати) якщо маєш свого скутера) то бери його) а шолома тобі дам) і здисиш іспит))
Prescout зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2015, 19:55 #2545588   #53
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Цитата
Допис від Merryland Переглянути допис
Привіт усім! Хлопці, буду я четвертою... Або не буду. Давно мрію їздити на скутері. Потрапила в таку ж ситуацію, як ви.
Поки була зима, вчилася в автошколі АктивДрайв, що в Атріумі. Навчанням там задоволена на 99%: чудовий викладач теорії, все показував на доступних прикладах, з відео і слайдами, гарний інструктор з водіння попався, та й машини в них новіші. Ну і ціна добра.
Але не будемо про це. Завдяки такій підготовці самостійно склала іспити і отримала права категорії В. Вирішила навчатися на А і на А1. В Тернополі на ці категорії навчають тільки у ВСА на Польового. Занесла документи в березні та оплатила - обіцяли, що в квітні почнеться навчання. В результаті чекала 2 місяці і сплив термін, коли я могла іще не здавати знову теоретичний іспит.

Пару днів тому нарешті провели нам заняття у ВСА - одне! скутера я навіть не бачила. Видали всі довідки і все. Сьогодні я занесла документи в МРЕВ, у вівторок складу знову теорію... Але от як бути з практикою? Там навіть шолома в тій школі людського немає... якась голуба шкірка від кавуна ((
Якщо хочеш їздити то полюбому потрібно купувати шолом, і бажано якісний. От з ним і здавати можна

Цитата:
Допис від Prescout Переглянути допис
Ну, що тобі сказати) якщо маєш свого скутера) то бери його) а шолома тобі дам) і здисиш іспит))
Краще би шоколадку запропонував ніж таку дурню...
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2015, 20:40 #2545604   #54
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

сидіть і не квакайте.... в вас навіть мотоциків нема ...тільки шолои і остались.....бери вечерком того скутера і до аеропорту проси хай хтось віджене і вчись кататися ато в школі тебе бі і так ненавчили, а в МРЕО нездаш зара без підготовки
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2015, 20:44 #2545606   #55
Prescout
 
Аватар для Prescout
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Якщо хочеш їздити то полюбому потрібно купувати шолом, і бажано якісний. От з ним і здавати можна

Краще би шоколадку запропонував ніж таку дурню...
Чим тобі неподобається?
Prescout зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2015, 22:54 #2545805   #56
*Pasha*
 
Аватар для *Pasha*
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Да уж... Как вспомню экзамен, сразу хохотать хочется )))

Сначалa, уточним нестолико вещей:
1) Сдавать практический экзамен на своем транспортном средстве нельзя!
2) Tащить свой шлем на экзамен, не совсем удобно. Лучше взять балаклаву, чтобы голова была чистой. А то, та частичка арбуза... очень грязная!
3) Сдавать езду, будешь нa площадке из щебеня, за боксом где проверяют транспортные средства при постановке на учет.
4) Сам мопед, на котором необходимо сдавать привезут на ЗИЛE. Так как он, не в состоянии нормально ездить. Вроде работает только 1-вая передача, + нет поворотов. Такое как повороты, начало движения, остановка, все необходимо будет показывать руками (повтори все жесты, и когда их необходимо делать).
5) Мопед очень грязный! Необходимо быть аккуратным, чтобы не обмазаться маслом. И лучше не брать новые кроссовки!
6) Перед самим экзаменом каждому дадут проехаться, то есть покажут как на нем (мопеде еще из 60-70-х годов) можно двинуться с места.

Ты когда-то, на чем-то ездила?

p.s.
Кстати их (ВСА) нужно прессовать!! А то, они очень хитрые.

Востаннє редагував *Pasha*: 31.05.2015 о 09:57.
*Pasha* зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Merryland (01.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2015, 15:26 #2546126   #57
Merryland
Учасник
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Дякую всім за оперативні відповіді!
Отже, на автомобілі я їздила, коли вчилася - у лютому цього року. іспити (і практичний) на категорію В здала сама, отже, вважаю, що вмію. + постійно на велосипеді їжджу - то зовсім не мопед і не мотоцикл, але тримати баланс, бути впевненою на дорозі - можу.

Я бачу, що я сильно затупила, коли звернулася в школу ВСА - та вибору не було. Там дійсно всі досить наглі, а мені добре виховання заважає жити..
Буду викручуватися з того, що є, бо давно мрію мати і їздити на скутері, а в ідеалі - на мотоциклі. Зрозуміла, що на екзамен треба вдягнутися в усе чорне і натягнути шапку на голову, або prescout таки-позичить мені шолом)

Прохання наступне - можливо, хтось із тих, хто має ТЗ, зголоситься зі мною сьогодні-завтра покататися хоч півгодинки в аеропорту? Я оплачу бензин і ваш час, додам плюсів у карму та гарного настрою.

Додано через 4 хвилини
http://te.20minut.ua/Podii/ispiti-sk...-10279737.html
це, мабуть, про вас, хлопці) О, дідько, як я себе уявлю на тому полі)))

Востаннє редагував Merryland: 01.06.2015 о 15:26. Причина: Пізніше додано
Merryland зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2015, 16:46 #2546142   #58
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Шолом всетаки варто свій прикупити А потренуватись дуже сумніваюсь, що хтось погодиться бо мотоцикл то штука дорога і легко портиться від ударів, хоча красива посмішка інколи гори звертає
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2015, 16:55 #2546145   #59
Merryland
Учасник
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Обов'язково куплю, як тільки здам на права - бо як не здам - то сенсу мені з нього?
Буду сподіватися на те, що хтось відгукнеться. Вірю в колообіг доброти в природі та й посмішка в мене гарна. Мені б навіть на скутері було б цікавіше, бо я в тій школі його навіть не бачила.

Додано через 1 хвилину

Востаннє редагував Merryland: 01.06.2015 о 16:55. Причина: Пізніше додано
Merryland зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2015, 00:11 #2546263   #60
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Цитата
Допис від Merryland Переглянути допис
Обов'язково куплю, як тільки здам на права - бо як не здам - то сенсу мені з нього?
Логіка не вірна, як хочеш то здасиш, не залежно від наявності шолому. Зате як він буде, то вже 1 крок до водіння 2 коліс зроблено
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:16.