Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Фемінізм

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.07.2014, 13:42 #2426159   #1
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Фемінізм

Вроді нема такої теми, була якась про нерівність, але назви не пам*ятаю. Знайшла на Снобі сповідь феміністки:
Цитата Почему я феминистка
Когда люди узнают, что я феминистка, они пытаются выяснить, чего же добиваются современные феминистки. Невооруженным глазом этого, конечно, не видно. Особенно если видеть не хочется.

Я тысячу раз зарекалась участвовать в этих дискуссиях, но избежать их не удается. Вот и недавно мы сидели в кафе с подругой и ее бойфрендом-иностранцем. В разговоре на все ту же привычную тему Джон сказал, что фильмы и сериалы, где преобладают женские персонажи, он смотреть не будет. Нет, не потому, что он сексист. И не потому, что считает женщин неинтересными. Просто он не смотрит сериалы. Не, ну разве что «Игру престолов». И еще парочку. Но вообще сериалы он не смотрит. И он точно не сексист. И вообще, к мужчинам предъявляются те же требования, что и к женщинам — хватит, мол, бушевать, Белла!

Так вот, подруги и друзья. Если вам кажется, что равенство достигнуто или почти достигнуто и феминистки перегибают палку, просто переворачивайте. Если вы заподозрили себя в том, что слишком серьезно воспринимаете происходящее, переворачивайте. Любую ситуацию, самую незначительную — переверните!

Представьте рекламный баннер с мужской задницей без ног и туловища, обещающий идеальное тело. Представьте, что мужчинам позарез нужно идеальное тело!

Представьте разноцветные бумажки с рекламой борделей и именами «Коля», «Вася» и «Абдулла»!

Представьте, как мужчина в трусах и с призывным выражением лица (в случае, если есть лицо) появляется на рекламе чего угодно, да хоть шоколада, часов или бытовой техники!

Представьте, что мужчины чувствуют себя вправе высказываться или действовать, только если они хорошо выглядят!

Представьте: «Я бросила его, потому что он потолстел»!

А еще представьте, как мужчины с детства привыкают бояться заходить в подъезд, а тем более в лифт с незнакомыми женщинами, но не могут об этом сказать прямо и делают вид, что замешкались. Как в смешанной компании женщины ведут дискуссию, а мужчины, вместо того, чтобы снисходительно переглядываться или уходить курить, слушают с открытыми ртами и мотают на ус. Как женщины ходят по улицам топлесс и обвиняют мужчин в развратности за короткие шорты. Представьте, что 90 процентов активных персонажей в фильмах, книгах и сериалах — женские, что про музыкальные группы с мужчинами-вокалистами говорят «музыка с мужским лицом», что у мужчины в качестве аргумента в любом споре можно попросить фото в плавках и не одобрить его, что женщины безапелляционно оценивают вслух мужскую внешность и поведение, что про нового сотрудника-мужчину на работе говорят «страшила», а на корпоративе мужчин хвалят за то, что они украшают офис, а потом эти мужчины по умолчанию моют чашечки.

Представьте, как мужчины накидываются друг на друга, уличая в чрезмерной половой активности, недостаточной мужественности и неудачной внешности — представьте, как они борются за право быть рядом с женщинами и получать от них одобрение.

Представляйте, представляйте! Представляйте каждый раз! Да, перед вами откроются бездны ада, зато вы точно будете знать, что этот ад — не в вас.

А як ви відноситесь до фемінізму? Мені виділене сподобалось)
kookla зараз поза форумом  
Подякували 3:
cheesy (29.01.2016), Tamash (08.08.2014), Дєцко (29.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2014, 14:36 #2426191   #2
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Фемінізм

Цитата А як ви відноситесь до фемінізму? Мені виділене сподобалось)
Чомусь виділено лише однобоку? Перераховувати можна і протилежні відмінності.
Уяви, як жінка йде з мішком картоплі, а чоловік лише зі списком, що потрібно купити.
Уяви, як жінка все в домі ремонтує (електрика, каналізація, столярка), а чоловік лише вказує що і де не так.
І так далі.
Рівність як на мене повинна бути особистісна як до людини, індивідуму, а розподіл обов'язків відповідно до можливостей повинен все таки бути..
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 4:
hunter07 (31.07.2014), kerrigan (29.07.2014), kookla (29.07.2014), Sviatiko (02.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2014, 15:26 #2426219   #3
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Фемінізм

Цитата Чомусь виділено лише однобоку? Перераховувати можна і протилежні відмінності.
Феміністка не буде перераховувати того що ти написав, а буде гнути свою лінію

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Рівність як на мене повинна бути особистісна як до людини, індивідуму, а розподіл обов'язків відповідно до можливостей повинен все таки бути..
Гарно сказав

Востаннє редагував kookla: 29.07.2014 о 15:26. Причина: Пізніше додано
kookla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2014, 17:41 #2426273   #4
kerrigan
Активний учасник
 
Аватар для kerrigan
Типово Відповідь: Фемінізм

Мені здається фемінізм досягнув своєї цілі,коли жінкам дозволили голосувати, працювати і займати керівні посади (ну і водити авто),зараз пора вводити анти-фемінізм, бо люди починають забуватись,що чоловік має бути мужчиною,а жінка-дамою.
kerrigan зараз поза форумом  
Подякували 5:
lesjok (29.07.2014), Martin (29.07.2014), Сомбра (07.08.2014), Nobel (29.07.2014), Sviatiko (02.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2014, 18:24 #2426285   #5
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Фемінізм

Цитата:
Допис від kerrigan Переглянути допис
Мені здається фемінізм досягнув своєї цілі,коли жінкам дозволили голосувати, працювати і займати керівні посади (ну і водити авто),зараз пора вводити анти-фемінізм, бо люди починають забуватись,що чоловік має бути мужчиною,а жінка-дамою.
Пора уже давно просто вводити повагу один до одного. І тоді не потрібні ніякі фемінізми, ні анти-фемінізми ...
Все інше, як кажуть: с каждого - по возможностям, каждому - по потребностям.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякували 5:
Bax (03.08.2014), Dinara (30.07.2014), Jane Doe (05.08.2014), Martin (29.07.2014), Sofiya (02.09.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2014, 20:11 #2426334   #6
soziym
Активний учасник
Типово Відповідь: Фемінізм

Моя особиста думка. Коли жінка є жінкою, проявляє свої слабкості, наївність і справжній чоловік це бачить, він ніколи не пропустить цього. Він однозначно захоче взяти цю жінку під свою опіку і охорону, і постарається бути для неї лицарем, а вона для нього дамою серця. Але коли чоловік бачить що жінка робить спроби домінування, (не стосується роботи), вважає що все сама зможе, порішає всі проблеми то вона автоматично стає чоловікові конкуренто, ставить його домінування під сумнів. Звичайно, що чоловік цього не попустить і буде конкуренція. Тут і бере свій початок патріархат, матріархат, фемінізм і таке інше.
soziym зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kerrigan (31.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2014, 20:27 #2426346   #7
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Фемінізм

та зараз більшість жінок феміністки...а є ще фіміністки-рецидивістки, вони особливо небезпечні
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2014, 20:38 #2426357   #8
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Фемінізм

Було би кльово, якби кожен мужчина міг сказати словами героя Джека Ніколсона з " Пролетая над гнездом кукушки ":
- Никогда не встречал бабы, в которой мужика было бы больше, чем во мне.
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kerrigan (31.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2014, 23:08 #2426556   #9
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Фемінізм

якщо ви вважаєте себе феміністкою, то вам до цих пір попадались лише ідіоти. нема кому віддавати любов та ніжність. а з хорошим чоловіком не хочеться на трактор, хочеться сидіти на подушці з бантиком.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 3:
Манюня (30.07.2014), Jane Doe (05.08.2014), kerrigan (31.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2014, 12:00 #2426799   #10
Freeboy
Типово Відповідь: Фемінізм

Цитата а з хорошим чоловіком не хочеться на трактор, хочеться сидіти на подушці з бантиком.
__________________
...якщо трактор з причепом...а на причепі повно свіжозібраного сіна....та ніка подушка з бантиком не зрівняється!!!)))))
Freeboy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kookla (30.07.2014)
Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 30.07.2014, 12:30 #2426826   #11
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Фемінізм

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
а з хорошим чоловіком не хочеться на трактор, хочеться сидіти на подушці з бантиком.
Помиляєшся.
З хорошим, а тим більше коханим чоловіком хочеться просто бути. Незалежно чи це трактор, чи подушка, чи що-небуть інше. Як кажуть: с милым рай и в шалаше.
А якщо хочеться лиш сидіти на подушці, то це просте утримання тупої лінтяйки, яка не отримує задоволення від компанії того чоловіка, а лиш від того, чим він може її забезпечити. Не зможе забезпечувати чи знайдеться кращий - і все, пройшла любов, завяли помідори.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякували 2:
Freeboy (30.07.2014), Martin (30.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2014, 13:27 #2426875   #12
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Фемінізм

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Помиляєшся.
З хорошим, а тим більше коханим чоловіком хочеться просто бути. Незалежно чи це трактор, чи подушка, чи що-небуть інше. Як кажуть: с милым рай и в шалаше.
А якщо хочеться лиш сидіти на подушці, то це просте утримання тупої лінтяйки, яка не отримує задоволення від компанії того чоловіка, а лиш від того, чим він може її забезпечити. Не зможе забезпечувати чи знайдеться кращий - і все, пройшла любов, завяли помідори.
коли жінка кохана, то відкривається вся краса натури. всі жіночні якості. вона стає "будівельником" затишку і комфорту. можливо тобі хочеться в шахту на тракторі. завжди є виключення.
ніколи не поважала бажання самок виділитись і доказати невідомо кому що небуть. жінки нічим не гірші за чоловіків, але вони інші ( мислення/фізична сила/тощо) і замість того, щоб розвивати свої унікальні якості, вони їх подавляють і прагнуть розвинути чоловічі. не збираюсь я розвантажувати вагони і носити чоловіка на руках. і притримуюсь позиції, що сила жінки в її слабкості мені асолютно не симпатизує доля закомплексованих жінок, яким здається, що їх ущемляють і подавляють в правах. я знаю, що не тупіша за чоловіка . і ця непотрібна "війна статей" доля тих, кому робити нічого та невдах.
що стосується раю в шалаші. то все до першого дощу. ніколи з цією приказкою не погоджувалась. якщо чоловік не реалізувався, як годувальник, то він не спроможен забезпечити потомство.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 8:
andrey_ko (30.07.2014), Dinara (30.07.2014), Манюня (30.07.2014), Jane Doe (05.08.2014), K12L3R (31.07.2014), kerrigan (31.07.2014), kookla (30.07.2014), Romko_7 (30.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2014, 13:43 #2426882   #13
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Фемінізм

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
коли жінка кохана, то відкривається вся краса натури. всі жіночні якості. вона стає "будівельником" затишку і комфорту. можливо тобі хочеться в шахту на тракторі. завжди є виключення.
ніколи не поважала бажання самок виділитись і доказати невідомо кому що небуть. жінки нічим не гірші за чоловіків, але вони інші ( мислення/фізична сила/тощо) і замість того, щоб розвивати свої унікальні якості, вони їх подавляють і прагнуть розвинути чоловічі. не збираюсь я розвантажувати вагони і носити чоловіка на руках. і притримуюсь позиції, що сила жінки в її слабкості мені асолютно не симпатизує доля закомплексованих жінок, яким здається, що їх ущемляють і подавляють в правах. я знаю, що не тупіша за чоловіка . і ця непотрібна "війна статей" доля тих, кому робити нічого та невдах.
що стосується раю в шалаші. то все до першого дощу. ніколи з цією приказкою не погоджувалась. якщо чоловік не реалізувався, як годувальник, то він не спроможен забезпечити потомство.
Я не по те, що потрібно щось доказувати. Я про те, що хочеться бути частіше разом, допомагати один одному...
А дощі бувають у любій родині, різниця в тому хто як до цього ставиться.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2014, 13:53 #2426885   #14
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Фемінізм

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Я не по те, що потрібно щось доказувати. Я про те, що хочеться бути частіше разом, допомагати один одному...
А дощі бувають у любій родині, різниця в тому хто як до цього ставиться.
фемінізм це прагнення до рівноправ*я жінок з чоловіками у всіх сферах суспільства. тобто жінки всіма можливими і не можливими способами доказують і прагнуть бути з чоловіками на рівні.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2014, 14:10 #2426903   #15
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Фемінізм

SNIZHOK по твоєму "сидіти на подушці з бантиком" то рівноправя...?))
про затищок в домі згідний але сидячи з бантом його не зробиш)
Дєцко ти приємно дивуєш...тут
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2014, 14:26 #2426912   #16
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Фемінізм

Цитата:
Допис від Martin Переглянути допис
SNIZHOK по твоєму "сидіти на подушці з бантиком" то рівноправя...?))
про затищок в домі згідний але сидячи з бантом його не зробиш)
Дєцко ти приємно дивуєш...тут
ти уважно прочитав мої повідомлення ? там в кожному реченні звучить, що непотрібно ( принаймі мені ) ніякого рівноправ*я.

Додано через 3 хвилини
подушка з бантом уособлює всю жіночність, хрупкість і красу . а трактор фізичну працю, силу і мужність. невже так важко допетрати суть повідомлення, а сприймати все буквально.
дивно що не написали, що на подушці буде літом жарко сидіти.

Востаннє редагував SNIZHOK: 30.07.2014 о 14:26. Причина: Пізніше додано
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 4:
Манюня (30.07.2014), Jane Doe (05.08.2014), kerrigan (31.07.2014), Джалка (30.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2014, 14:31 #2426923   #17
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Фемінізм

діло в тому шо коли звучить подушка і бантик в одному реченні то незнаю як хто а я уявляю фіфу з айфоном шо грузить на інстаграм знимку борщу з пампушками який вона зараз буде їсти)) але дякую шо просвітила)
Martin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2014, 18:47 #2427043   #18
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Фемінізм

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
подушка з бантом уособлює всю жіночність, хрупкість і красу . а трактор фізичну працю, силу і мужність. невже так важко допетрати суть повідомлення, а сприймати все буквально.
дивно що не написали, що на подушці буде літом жарко сидіти.
Суть в тому, що жінку, яка хоче бути "як мужчина" хороші стосунки не змінять.
А та, якій просто подобається якась важка робота, ще не є феміністкою.
Бо це зовсім різні речі.
Тому те саме стосується і подушки з бантиком: можна любити на ній сидіти і водночас строїти з себе активну феміністку, типу мене недооцінили, не так глянули і т.д. Хоча й оцінювати нема за що.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2014, 19:25 #2427060   #19
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Фемінізм

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
ніколи не поважала бажання самок виділитись і доказати невідомо кому що небуть.
Феміністки виділяють не через те шо їй не любили (а може і через це), а бісяться що їх вважають заслабкими для всього. Не бачу нічого поганого жінці, яка не має дітей, робити кар*єру і недоречно казати такій, що твоє діло тільки родити і виховувати дітей і ублажати чоловіка, а не пхатись, де тебе не чекають. Таке говорять часто і не тільки чоловіки.
В кожного своє щастя - якщо це не народження дітей зразу після школи, а якась робота-заняття з конкуренцією з чоловіками - то це ще не робить жінку феміністкою, хоть ми тут і про феміністок)

Ще одна стаття в догонку "Ти ж дівчинка!", або Про наслідки гендерного "виховання"?

Цитата ...Моя вагітна подруга, очікуючи на другу дитину, замріяно думала про рожеві пелюшки для своєї донечки.

- У тебе ж залишився одяг від сина...

- Так то ж хлопчик.

- А дитині яка різниця? Одяг – це ж "більше" для мами, бо як же на неї подивляться, якщо вона вдягне сина в рожеву пелюшку... – іронізую я.

Пригадую, як до другого класу школи я із старшим братом, сусідськими хлопчиками та дівчатками гралася у "війнушки". Ми брали якусь палку, ховалися за рогом будинку й кричали "піф-паф". Було байдуже, чи ти "дівча", чи "хлопча" - усі приблизно однакового "опецькуватого" віку: важливо було не потрапити під "перехресний вогонь".

Незважаючи на те, що я довго бавилася з ляльками у дочки-матері й старанно вчилася, найбільше двійок отримувала... за поведінку. Не те, щоб я була зірвиголова, але частенько сперечалася з вчительками.

За що неодноразово чула фразу: "Ти ж дівчинка, як ти могла... Нехай той Петро (Василь, Іван – ім’я постійно змінювалися), але ж ти...".

До слова, і мого брата навчали, що дівчаток не можна бити. А тим більше – молодшу сестричку. А чому, якщо сестричка – страшенна "ябеда" і псує йому кров через свою безкарність – йому ніхто не міг пояснити, окрім як "аргументом" "Будь мужиком!".

...У 10-му класі мене не хотіли приймати до школи водіїв. Зазвичай був розподіл за принципом: дівчата навчаються на кухарів (хоча "кухарок" звучало б більш правильно), або швачок, а хлопці – водити машину. Довелося довго переконувати, і зрештою – взяли. У нашій групі навчалося з п’ять дівчат, решта – хлопці. Коли ж я складала іспит з водіння, мій інструктор цілком серйозно запитав: "Нащо тобі все це? Тебе ж все одно возитимуть...".

Інститут журналістики, де я навчалася, ми жартома називали "Інститутом шляхетних дівчат", оскільки саме ми складали абсолютну більшість у виші. Цікаво, що пізніше, проходячи практику в різних редакціях, керівні посади зазвичай обіймали чоловіки. Виняток становили хіба... редакторки видавництв, де, якщо відверто, платили копійки.

Вивчаючи питання вступу в аспірантуру, в одній приватній бесіді одного київського університету мені чітко дали зрозуміти: "Професор не любить брати дівчат... Вони виходять заміж, народжують дітей і кидають навчання. У нас уже був такий випадок, ми не хочемо ризикувати". І додали: "Але документи ти можеш подавати...".

Наслідки такого гендерного виховання з боку батьків, школи, сусідів, вулиці, вишу, доводиться в дорослому житті "розгрібати" не один раз. Найбільш образливі слова, які мені поки (?!) довелося чути у моїй професійній діяльності, сказав чоловік-монтажер на одному радіо: "Яка з тебе журналістка? Тобі тільки каструлі мити...".

На щастя, тоді ці слова викликали лише "здорову злість" і бажання довести неправдивість цих тверджень, аніж покинути професію, але пекло ще довго.

Як не прикро, тепер гендерні стереотипи продовжує моя сестра, яка виховує свою маленьку донечку, у стилі: "Це для хлопчиків, тобі це не цікаво...", - і забирає маля від переносної кузні, де коваль демонструє, як зі шматка металу можна зробити гарні речі.

Як на мене, не варто "зациклюватися" над тим, якою має бути і чим займатися "справжня" леді або "справжній" джентльмен. Адже чим частіше ми слідуватимемо гендерним стереотипам і не прислухатимемося до побажань дитини-особистості, тим складніше у дорослому житті буде реалізуватися як жінці, так і чоловікові. І це доводять різні дослідження.

Зокрема, нещодавно я натрапила на цікаве дослідження у сфері вищої освіти Центру дослідження суспільства (ЦДС), проведеного у травні-червні 2013 р. Опитування відбувалося у 56 вищих навчальних закладах III-IV рівнів акредитації. Попри неповноту даних, "гендерна" картина в деяких аспектах вимальовується красномовна. Наведу кілька цифр, досліджених авторкою ЦДС Іриною Когут.

Так, всього в українській середній та вищій школі як викладач/викладачка працює близько 80 % саме жінок. Кожна десята працююча жінка зайнята у сфері освіти, тоді як відсоток чоловіків-викладачів і вчителів від усіх працівників цієї статі – всього 2,8%. Ця ситуація поступово вирівнюється у вищій освіті, де серед викладачів ВНЗ ІІІ-IV ступенів жінки складають 52,4%.

Утім, серед викладачів, що мають ступінь бакалавра, жінки складають 76%, магістра – 69%, жінок-кандидаток наук 43%, а докторок – всього 33%. Схожа картина і зі здобуттям вченого звання – серед викладачів без вченого звання жінок суттєво більше – 59%.

При цьому таке розділення позначається на доходах викладачів/викладачок. Так, згідно із дослідженням, доходи суттєво відрізняються за гендерною ознакою: вищий за 4500 грн дохід отримують 23,9% чоловіків і всього 12% жінок, в той час як менше 3000 отримує майже половина викладачок і 41,3% викладачів. Дохід 3000-4500 грн отримує приблизно однакова кількість чоловіків та жінок – 34,8% та 38,16% відповідно.

При чому чоловіки працюють не більше, аніж жінки. Середня кількість годин у жінок навіть трохи більша – 17,4 годин, тоді як у чоловіків – 16,5.

Є також розділення і за "жіночими" та "чоловічими" напрямками. Понад 60% жінок у вищій школі залучені у так званих "жіночих" напрямках - гуманітарні та соціальні науки, мистецтво, медицина, педагогіка. Серед викладачів природничих наук жінок вже менше – 45%, як і серед ІТ – 43%, а серед викладачів технічних наук, які після гуманітаріїв є найчисельнішою групою, жінок тільки 13%.

Зазвичай таке гендерне розділення випливає від гендерного "виховання", коли змалечку формується стереотип, що вчителька, стюардеса – це жінки, а інженери, директори – це чоловіки. Відповідно, важко потрапити чоловікам у "жіночі" напрямки, а жінках – у "чоловічу" сферу.

"Освіта мала би бути ключовим чинником у будь-якій політиці, спрямованій на виправлення цієї ситуації і досягнення гендерної рівності, але натомість вона ефективно відтворює нерівності і сама є полем для їх існування...", - робить висновок Ірина Когут.

Але ж від освіти – далі у професійне життя... із возом "гендерних стереотипів"?

Якесь замкнене коло. Яке у свою чергу породжує нерівність щодо оплати жіночої праці, нерівних можливостей працевлаштування, сексизм, дискримінацію...

Чи справді цього хочуть татусі-матусі своїм дітям, виховуючи їх так старанно гендерно?
kookla зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (30.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2014, 20:31 #2427085   #20
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Фемінізм

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
Феміністки виділяють не через те шо їй не любили (а може і через це), а бісяться що їх вважають заслабкими для всього. Не бачу нічого поганого жінці, яка не має дітей, робити кар*єру і недоречно казати такій, що твоє діло тільки родити і виховувати дітей і ублажати чоловіка, а не пхатись, де тебе не чекають. Таке говорять часто і не тільки чоловіки.
В кожного своє щастя - якщо це не народження дітей зразу після школи, а якась робота-заняття з конкуренцією з чоловіками - то це ще не робить жінку феміністкою, хоть ми тут і про феміністок)
[/URL]
вважають заслабкими,бо воно так і є. якщо когось відмовились взяти вантажником чи шахтерем ( боже, бабоньки, навіщо воно вам? ), то не через те що вона баришня, а через те що чоловіка більше фізичної сили.

я толерантно відношусь до вибору будувати кар*єру, а не сім*ю. це вибір кожного. але всерівно мені здається що на якомусь етапі йокне серденько. в чоловіка в тому числі.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:55.