Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Земляни побачать небесне явище, яке трапляється раз на тисячі років

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.06.2010, 21:00 #1364078   #21
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Земляни побачать небесне явище, яке трапляється раз на тисячі років

Цитата:
Допис від 1sobak Переглянути допис
матеріальна точка рухається з плином часу,а звідси виходить,що плин часу є однаковим в усіх системах відліку.
ти крім механіки які розділи фізики ще вчив?
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2010, 21:01 #1364079   #22
Speller
курдибалєт
 
Аватар для Speller
Типово Відповідь: Земляни побачать небесне явище, яке трапляється раз на тисячі років

я ніхрена не зрозумів окрім того, шо всім п_ц, але підписуюсь.
Speller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2010, 21:10 #1364088   #23
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Земляни побачать небесне явище, яке трапляється раз на тисячі років

Цитата
Допис від castor Переглянути допис
це вже сталось
Бетельгейзе знаходиться від нас за 640 св. років і те що ми зараз бачимо, відбувалось там 640 років тому
та то і ослу понятно. цікаво інше. Наскільки швидкість гама променів менша від швидкості світла. Тобто через скільки часу вони нас досягнуть.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2010, 21:29 #1364104   #24
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Земляни побачать небесне явище, яке трапляється раз на тисячі років

Ктулху вже в нетерпінні...

а взагалі має бути круто. щеб знати коли точно бабахне(нуло?) щоб не пропустити, а то можна проспати.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2010, 21:30 #1364106   #25
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Земляни побачать небесне явище, яке трапляється раз на тисячі років

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
та то і ослу понятно. цікаво інше. Наскільки швидкість гама променів менша від швидкості світла. Тобто через скільки часу вони нас досягнуть.
якшо не помиляюсь, то різниця між світлом і гамма променями тільки в частоті.
а частота не впливає на швидкість... чи я помиляюсь?
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2010, 21:31 #1364107   #26
Учаснег
 
Аватар для Учаснег
Типово Відповідь: Земляни побачать небесне явище, яке трапляється раз на тисячі років

Цитата
Допис від ru.wikipedia.org
Будущее звезды

Астрономы предсказывают, что Бетельгейзе в конечном счёте подвергнется второму типу взрыва сверхновой, хотя, возможно, что её масса достаточно низка для того, чтобы после взрыва образовался редкий тип кислородно-неонного белого карлика. Что до вероятной шкалы времени для этого события, то и здесь мнения астрономов разделились. Хотя возраст Бетельгейзе составляет всего около 10 миллионов лет, некоторые считают, что текущая переменность звезды свидетельствует о том, что она уже находится в фазе выгорания углерода и потому подвергнется взрыву сверхновой в течение одной-двух тысяч лет. Другая группа учёных считает, что она проживёт гораздо дольше.

Однако все согласны, что такая сверхновая звезда будет грандиозным астрономическим событием, но, будучи весьма удалённой от Земли, она не будет представлять существенную угрозу жизни на ней.

В случае взрыва Бетельгейзе может увеличить свою яркость по крайней мере в 10 тыс. раз, сияя с яркостью полумесяца. Некоторые источники предсказывают максимальную звёздную величину, равную приблизительно звёздной величине полной Луны (-12,5). Взрыв будет длиться в течение нескольких месяцев, а звезда будет похожа на зеркальную точку, яркую, как полная Луна, и цвета раскалённого стекла ночью, а также будет легко заметна в дневном свете. После взрыва свечение звезды постепенно будет уменьшаться и, в течение нескольких месяцев или лет, она перестанет быть видимой невооружённым глазом. Правое плечо Ориона на какое-то время исчезнет, а через несколько столетий на его месте появится туманность.

Однако, если один из полюсов Бетельгейзе указывает на Землю, то здесь будут ощутимые воздействия. Поток гамма-лучей и других космических частиц будет направлен на Землю. Произойдут значительные северные сияния и возможно ощутимое уменьшение озонового слоя с последующим неблагоприятным воздействием на жизнь на планете. В случае такой ориентации к солнечной системе взрыв также будет казаться во много раз более ярким, чем если ось звезды указывает в сторону.
Про вікіпедію всі забули
Учаснег зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2010, 21:33 #1364110   #27
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Земляни побачать небесне явище, яке трапляється раз на тисячі років

такі да
Цитата Фундаментальна фізична стала швидкість світла позначається літерою c (від лат. celeritas) і в міжнародній системі одиниць СІ прирівняна до
c =299 792 458 м/с.
Це єдина фізична стала в основних рівняннях електродинаміки.
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2010, 21:44 #1364120   #28
[Коти_Ходять_Лапками]
 
Аватар для [Коти_Ходять_Лапками]
Типово Відповідь: Земляни побачать небесне явище, яке трапляється раз на тисячі років

Цитата
Допис від Freak Переглянути допис
так ніхто і не написав хоть коли приблизно це буде)
Дійсно, це хоч за нашого життя буде відбуватися? Знаю я це "найближчим часом" щодо таких подій
[Коти_Ходять_Лапками] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2010, 22:09 #1364144   #29
1sobak
 
Аватар для 1sobak
Talking Відповідь: Земляни побачать небесне явище, яке трапляється раз на тисячі років

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
ти крім механіки які розділи фізики ще вчив?
не відступай від теми.давай факти.не розумію при чому тут те,шо я вчив?
1sobak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2010, 22:15 #1364150   #30
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Земляни побачать небесне явище, яке трапляється раз на тисячі років

Цитата:
Допис від 1sobak Переглянути допис
не відступай від теми.давай факти.не розумію при чому тут те,шо я вчив?
я вже виклав факти: гамма-промені це те саме світло, тільки іншого спектру.
а швидкість поширення електромагнітних хвиль - величина стала.
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2010, 22:19 #1364159   #31
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Земляни побачать небесне явище, яке трапляється раз на тисячі років

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
Ктулху вже в нетерпінні...

а взагалі має бути круто. щеб знати коли точно бабахне(нуло?) щоб не пропустити, а то можна проспати.
воно має рубати кілька тижнів,тому важко буде проспати,хоча є один варіант
nacho one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2010, 22:31 #1364170   #32
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Земляни побачать небесне явище, яке трапляється раз на тисячі років

Цитата:
Допис від 1sobak Переглянути допис
1.відстань час і швидкість взаємоповязані!
-пов"язані відносно даного питання.але існують як окрема субстанція
закони математики всюди однакові швидкість 60 км, час руху 2 год = 120 км за 2 год
Цитата:
Допис від 1sobak Переглянути допис

-реакція це генарація імпульсу,який проходить від кори до аналізатора і назад,а віповідно,як ти казав-"відстань час і швидкість взаємоповязані" отже суть не в самій реакції,а в тому процесі,який відбувається в даний час.повір,муха скоріше бачить наші дії,а ніж ми самі.це факт(науковий)
ок в дворіку зійшовся звичайний гопнєг і чепіон по кікбоксінгу, гопнєг махає руками і хоче попасти в чемпіона, але неможе, хм чого бце, адже чемпіон не муха......
Цитата:
Допис від 1sobak Переглянути допис
бачиш,тут 3 різних швидкості.як ти сам сказав-сонячні промені,радіохвилі,і швидкість звуку.за яким типом можна оприділити,побачене нами?не знаю,ну точно не з звуком.радіохвилі?по ідеї ми не можем їх побачити бо вони мають здатність поглинатись(думаю по дорозі до нашої планети є неодне небесне тіло,тому наврядчи на такі відстані ми побачили б їх).сонячне світло тоді напевно.але це теж відносна вличина,бо дана планета більш яскравіша зірка аніж сонце,а може і її промені сильніші??
поки що найбільша швидкість яку можуть набрати чатинки є швидкість світла, здається так, чи мож що помінялося.....

Цитата:
Допис від 1sobak Переглянути допис
-наврядчи долетить.його поглине якась матерія по дорозі,враховуючи постійне зміщення планет по орбіті шанс малий,або його і взагалі не може існувати хоча..... =)
а тут хз

п.с. виходить ніхріна доброго, іонізуюче випромінювання лупашить майже як світло, а в вакуумі немає йому перешкод, отже це не є гуд

Востаннє редагував Cesar: 09.06.2010 о 22:40.
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2010, 00:44 #1364265   #33
1sobak
 
Аватар для 1sobak
Типово Відповідь: Земляни побачать небесне явище, яке трапляється раз на тисячі років

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
я вже виклав факти: гамма-промені це те саме світло, тільки іншого спектру.
а швидкість поширення електромагнітних хвиль - величина стала.
я зрозумів про що ти.
суть не в тому,з якою швидкістю поширюється то чи інший вид енергії.я про сам час.
дивись шо виходить:за таким розрахунком всесвіт не має постійності,як і наша планета.До прикладу:в Тернополі і в Нью Йорку родиться в один і той же момент дитина(повторю в один і той же),тільки наша дитина народилась наприклад в 01:00:00 10.06.2010,а та дитина відповідно в 18:00:00 09.06.2010.то за рахунок того,шо по грінвічу мінус 5 годин.
тобто наша дитин народилася скоріше,але виходить.шо дитина з Нью Йорку старша.хоча родились вони в один і той же момент.поясни
час-це відносне поняття відносно точки А і точки Б.а енергія,шо прямує від одної до другої точки,за рахунок відстані міняється в часі,так як віддаляється від одної точки і наближається до другої і навпаки

Додано через 26 хвилин
Цитата:
Допис від Cesar Переглянути допис
закони математики всюди однакові швидкість 60 км, час руху 2 год = 120 км за 2 год

ок в дворіку зійшовся звичайний гопнєг і чепіон по кікбоксінгу, гопнєг махає руками і хоче попасти в чемпіона, але неможе, хм чого бце, адже чемпіон не муха......

поки що найбільша швидкість яку можуть набрати чатинки є швидкість світла, здається так, чи мож що помінялося.....


а тут хз

п.с. виходить ніхріна доброго, іонізуюче випромінювання лупашить майже як світло, а в вакуумі немає йому перешкод, отже це не є гуд
в багатоьох місцях я відступав від теми,просто мене цікавить більше не сама енергія,відстань і т.д. а сам час,взагалі що він собою являє і де знаходиться той центр,маю на увазі центр часу,де його стала величина )))
а на рахунок гопніка і кікбоксера то уяви собі,що гопнік дістає пістолет і стріляє....
ну то я жартую....просто я наводив приклад про муху і людину,всі кажуть,шо на далекій планеті відбувається шось,шо ми побаим наприклад через енну кількість світлових років,а коли ми то побачим то воно вже там відбулося.правильно?тоді робим мікронаномініатюру тих двох планет(нашої і тої далекої).зменшим їх в розмірах і відстанях.і от стали вони гопніком і кікбоксером.тепер все по порядку хто є хто.
гопнік(планета Земля)
кікбоксер(якась зірка-планета)
маса гопніка 57кг(планети квінтельйон кг)-точну масу не знаю то не важно,суть не в тому
маса кікбоксера 75 кг(зірки 500 квінтельйонів)
відстань між гопніком(землею) і кікбоксером(планетою) 1м.(для планет 500 світлових років)
промінь з тої планети летить зі певною швидкістю,так само як і рука кікбоксера,долаючи певну відстань від себе до нашої землі,так само як і рука кікбоксера до морди гопніка
відповідно як промінь так і рука досягнуть своєї цілі.
але враховуючи відстань і швидкість оприділяється час,відповідно за яким виходить,шо наша земля(як і гопнік з мініатюри) отримують інформацію із запізненням.тобто промінь вже послано,земля ше не знає.гопнік получив по морді і теж ше не знає(різниця мего незамітна)

Востаннє редагував 1sobak: 10.06.2010 о 00:44. Причина: Пізніше додано
1sobak зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Black-Raven (24.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2010, 10:56 #1364547   #34
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Земляни побачать небесне явище, яке трапляється раз на тисячі років

Цитата:
Допис від Speller Переглянути допис
я ніхрена не зрозумів окрім того, шо всім п_ц, але підписуюсь.
Я тобі скажу більше - ти нічого не зрозумів
п.с. Я теж відписуюсь
Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
Ктулху вже в нетерпінні...

а взагалі має бути круто. щеб знати коли точно бабахне(нуло?) щоб не пропустити, а то можна проспати.
Цитата:
Допис від [Коти_Ходять_Лапками] Переглянути допис
Дійсно, це хоч за нашого життя буде відбуватися? Знаю я це "найближчим часом" щодо таких подій
Неможливо точно дізнатися коли саме бабахне Момент спалаху буде дуже легко пропустити Але друге сонце буде довгенько - навіть наркомани з підвалів встигнуть його побачити
KOZHUH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2010, 03:15 #1370708   #35
Yumik
 
Аватар для Yumik
Типово Відповідь: Земляни побачать небесне явище, яке трапляється раз на тисячі років

але прикидаю який буде в народу шок коли бабахне.... Всі просто офігіють...
Yumik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2010, 16:27 #1371340   #36
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Земляни побачать небесне явище, яке трапляється раз на тисячі років

Цитата:
Допис від Yumik Переглянути допис
але прикидаю який буде в народу шок коли бабахне.... Всі просто офігіють...
якщо встигнуть-ахахаха(зловіще ржу)
nacho one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2010, 19:47 #1371588   #37
Витвір
Guest
Типово Відповідь: Земляни побачать небесне явище, яке трапляється раз на тисячі років

 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2010, 20:51 #1371672   #38
contras552
Banned
Типово Відповідь: Земляни побачать небесне явище, яке трапляється раз на тисячі років

Народ, я дико вибачаюсь, хоть ніхера не поняв із всього написаного (ну, там, всяке випромінювання, світло, хвилі...), але може хто нарешті скаже, коли треба буде мережевий кабель з компа витягнути, шоб мережева карта не згоріла?
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2010, 21:02 #1371687   #39
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Земляни побачать небесне явище, яке трапляється раз на тисячі років

Цитата
Допис від Витвір Переглянути допис
http://2012god.ru/nibiru/
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2011, 12:35 #1559510   #40
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Земляни побачать небесне явище, яке трапляється раз на тисячі років

За розрахунками Бреда Картера, фізика з австралійського Університету Південного Квінсленда, цей вибух може статися ще до кінця 2011 року або "в будь-який момент протягом найближчого мільйона років".
Якщо прогнози Картера cправдяться, вибух наднової забезпечить мешканцям Землі найбільше світлове шоу в історії. Здасться, що спалахнуло "друге Сонце" - такою яскравою і величезною буде вогняна куля, і протягом приблизно двох тижнів ніч буде такою ж світлою, як день, а вдень у небі будуть сяяти два сонця одночасно.
На думку прихильників кінця світу в 2012 році, потенційний вибух Бетельгейзе органічно вписується в їхню теорію, оскільки адепти окультних знань пов'язують цю зірку з дияволом.
Але науковці заспокоюють, що вибух наднової відбудеться занадто далеко, щоб заподіяти Землі які-небудь неприємності.
http://gazeta.ua/index.php?id=369093&img=2
nacho one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:13.