Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.06.2013, 08:45 #2222231   #241
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від CorwinAlex Переглянути допис
Аналогія не умісна і я вже написав. Монополізація ринку (та ще й з метою спекуляції) це завжди погано, відсутність можливості вибору для покупця (купувати з агенцією чи без) це зовсім погано. Певне вам і агенцій пошуку праці не вистачає і посередників, які будуть вам показувати де товар в магазині можна купувати (зі своєю комісією звісно) не вистачає...
Яка монополізація? Та купляй де хочеш хто тобі заважає? Агенції просто виконують свою роботу, тут більше можна звинуватити продавців бо саме вони звертаються до агенцій, а не принципово продають самі. Але це їхнє право продають як хочуть...
Все можна самому зробити - авто відремонтувати, зробити ремонт в квартирі, меблі і т.д але людина вирішує чи їй простіше та вигідніше це зробити самому чи звернутися до посередників.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (10.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2013, 08:50 #2222234   #242
CorwinAlex
 
Аватар для CorwinAlex
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Яка монополізація? Та купляй де хочеш хто тобі заважає?
Читаємо попередні дописи, чи по новому колу все пояснювати?
CorwinAlex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2013, 10:22 #2222292   #243
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Пару раз мала "задоволення" спілкування з ріелтами. Шукала для себе: дзвонила по оголошенню(опис і ціна підходили), але мені казали, що в даний момент такої нема(продано), але є трошки не така і ціна інша.Або я питала, що там є, куди виходять вікна і т.д.- затруднялись дати відповідь- мол приїзджайте, побачите, ніби мені нема куди подіти свій час. Але вийти на хазяїв теж можна, довше але можливо, хоч є такі, що бояться на пряму домовлятись. Аналогічно і продавала, були пару нормальних, які дійсно помагали і до свого клієнта нормально ставились, але одиниці. А були і такі, які навіть не хотіли слухати, як їм здавалось, лишні деталі про квартиру і потенційні покупці тоді ображались, що витратили свій час, бо їм не підходило. А ще можуть дописати(якщо не прокреслив) номер квартири, який продається в одному будинку в якому показували іншу квартиру і доказувати клієнту, що ту іншу без них не може подивитись і купити. Так що враження скоріше негативне. Але мені, як продавцю все одно чи покупець знайдеться сам чи його приведуть. А як покупець майже завжди я знаходила продавця без агенції(питала вулицю і шукала).
Demetra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2013, 12:06 #2222361   #244
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
дзвонила по оголошенню(опис і ціна підходили), але мені казали, що в даний момент такої нема(продано), але є трошки не така і ціна інша.
називається замануха, видумане оголошення про продаж якого не існує, зазвичай по ціні нижче ринку, щоб їм дзвонили.


Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Або я питала, що там є, куди виходять вікна і т.д.- затруднялись дати відповідь- мол приїзджайте, побачите, ніби мені нема куди подіти свій час.
бо вони беруть в оборот все що бачать, і пам'ятати деталі по квартирах вони не можуть, так тільки завалити все своїми обявами і зробити карусель показів "холодних" клієнтів.


Цитата:
Допис від CorwinAlex Переглянути допис
Виявляється, що в місці зустрічі садять в машину і... везуть далі ніж обговорювалось. Було б справді кумедно, якби це не було безглузде марнування мого часу за мої ж гроші.
рило більше всього боїться прямого виходу на власника, бо тоді втратить свою комісію з нікому не потрібних ускладнень по пошуку квартири, які воно створює.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2013, 15:40 #2222471   #245
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від CorwinAlex Переглянути допис
Читаємо попередні дописи, чи по новому колу все пояснювати?
Ну яка монополізація?

Монополія це коли була б одна агенція на цілому ринку і закон - що продавати чи купувати можна тіки через агенцію.

А так як агенцій тіки в Тернополі я думаю штук як мінімум 20, та ше й можна без агенцій напряму - то ні про які монополізацію тут не йдеться.

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
називається замануха, видумане оголошення про продаж якого не існує, зазвичай по ціні нижче ринку, щоб їм дзвонили.
Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
бо вони беруть в оборот все що бачать, і пам'ятати деталі по квартирах вони не можуть, так тільки завалити все своїми обявами і зробити карусель показів "холодних" клієнтів.
Є таке, але при першій ознаці такої роботи - шлеш їх нафіг і в вічний бан. Я працював з 2ма агенціями - обидва представники були адекватні... Але неадеквати теж нажаль є.

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
рило більше всього боїться прямого виходу на власника, бо тоді втратить свою комісію з нікому не потрібних ускладнень по пошуку квартири, які воно створює.
Думаю тут ти ситуацію не оцінюєш реально - а на основі своїх здогадок, агенція до якої звернулись з продажем прекрасно розуміє шо вона має клієнта який має купити твою квартиру, і той хто платить гроші в продажі якби головніший + так як продавець нічого не втрачає - то який смисл кидати агенцію яка тобі привеодить потенційних клієнтів? Частина з яких, доречі, теж шукає тільки через агенцію...
Але звичайно частина правди в тому є, бо киданути агенцію можна, і яcно що вона того боїться...

Востаннє редагував vanco2: 10.06.2013 о 15:45. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2013, 19:49 #2222645   #246
CorwinAlex
 
Аватар для CorwinAlex
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну яка монополізація?
Монополізація це перш за все, коли кінцевий покупець немає права вибору, що власне і відбувається при присутності агенцій нерухомості. Те що агенцій багато, ще не означає що в покупця є можливість вибирати що і за які послуги він хоче платити (послуги схоже в усіх однакові і АН не сильно напрягаються щоб це змінити ). Дехто тут розказує про капіталізм і т.п. але замовчує про важливість якості наданих послуг. Особисто я, від таких "високо-кваліфікаційних" послуг, в яких проблеми з географією і плутання в районах міста і вулицях, краще б відмовився (але знову ж вибору особливо немає).
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
та ше й можна без агенцій напряму
Ви самі ж відписували про безперспективність таких дій. Про що тоді ствердження?
CorwinAlex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2013, 22:38 #2222778   #247
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від CorwinAlex Переглянути допис
Ви самі ж відписували про безперспективність таких дій. Про що тоді ствердження?
а так не хочеться закінчувати получати свою комісію з повітря і починати працювати на клієнта.


для життя ріелторів особливо в тому виді в якому вони зараз є,- настають дуже віжкі часи...

пустили чутку, що хочуть ввести обмеження на розрахунки готівкою вище 150 тис грн. занизити ціну нерухомості, як колись, не дасть оцінщик. відповідно якщо це почне діяти, то треба буде всі гроші за квартиру ганяти через банк в гривнях. таке дійство просто вб'є намертво ринок вторинної нерухомості.

покупцю не вигідно конвертувати валюту в гривні. та і по новій схемі якось страшнувато купляти, можуть придумати нові схеми кидків.

продавець буде боятись в замін своєї єдиної квартири чи землі з будинком, на яку збирали зі всіх сил ще з дідів-бабусь, вкладали все що могли, в якій живе часом по 5 чоловік,- і замість житла получити гривні на заблокованому пару днів рахунку.

ще дехто памятає 1993, коли була гіперінфляція і гіпердевальвація (за один місяць гроші обезцінювались в рази. ще можна згадати, що таке гривні на рахунку з мораторієм на зняття в ніби нормальному банку типу україна, надра, родовід, укрпром, ерде, західінком, і так далі.

може того обмеження і не введуть, а якщо і введуть, то з часом появляться схеми як це "обходити", так що зараз покупця-продавцям нервуватись ще рано.

Востаннє редагував dart: 10.06.2013 о 22:55.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2013, 23:26 #2222817   #248
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від CorwinAlex Переглянути допис
Монополізація це перш за все, коли кінцевий покупець немає права вибору, що власне і відбувається при присутності агенцій нерухомості. Те що агенцій багато, ще не означає що в покупця є можливість вибирати що і за які послуги він хоче платити (послуги схоже в усіх однакові і АН не сильно напрягаються щоб це змінити ). Дехто тут розказує про капіталізм і т.п. але замовчує про важливість якості наданих послуг. Особисто я, від таких "високо-кваліфікаційних" послуг, в яких проблеми з географією і плутання в районах міста і вулицях, краще б відмовився (але знову ж вибору особливо немає).
1. http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%...BB%D1%96%D1%8F - вот лінк по якому можна просвітитись що таке монополія.

2. Ну ситуація що ви описали дійсно не гарна - таких ріелторів треба слати в ліс, я вже то писав, а якщо то ще й працівники в яких є начальство - не полінуватись і подзвонити на фірму і сказати шо праціник тріпло і шо більше ви з ними не будете працювати і всім розкажете які вони редіски.


Цитата:
Допис від CorwinAlex Переглянути допис
Ви самі ж відписували про безперспективність таких дій. Про що тоді ствердження?
3. Я не казав шо такі дії безперсективні, цілком можливо знайти квартиру самому, але коли скористатись послугами агенції, то коло і швидкісь пошуку різко зростають, час на пошуки різко скорочується, в вас є конкурентна перевага над тими покупцями які шукають без агенції - бо їм треба (грубо кажучи): прочитати 1000 оголошень, подзвонити по 100 номерах, призначити 75 зустрічей, подивитись 50 квартир, з яких 45 зовсім не те що вам треба, і з 5ти варіантів вибрати собі якийсь.

Так як в випадку з агенціями - ця вся геморна роботи вже пророблена до вас - і ви просто можете скористатись її результатом. Тобто сказати що вам треба і вас відразу поведуть не в 50 квартр, а в 7, 5 з яких вам підійде і ви з них виберете - вот за це і платиться гроші агенціям, + всякі мелкі послуги - типу вони вас повозять, вони допоможуть оформити, порадять варіанти оформленні, перевірять доки в продавця перед тим як вас до нього вести.

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
а так не хочеться закінчувати получати свою комісію з повітря і починати працювати на клієнта.


для життя ріелторів особливо в тому виді в якому вони зараз є,- настають дуже віжкі часи...

пустили чутку, що хочуть ввести обмеження на розрахунки готівкою вище 150 тис грн. занизити ціну нерухомості, як колись, не дасть оцінщик. відповідно якщо це почне діяти, то треба буде всі гроші за квартиру ганяти через банк в гривнях. таке дійство просто вб'є намертво ринок вторинної нерухомості.

покупцю не вигідно конвертувати валюту в гривні. та і по новій схемі якось страшнувато купляти, можуть придумати нові схеми кидків.

продавець буде боятись в замін своєї єдиної квартири чи землі з будинком, на яку збирали зі всіх сил ще з дідів-бабусь, вкладали все що могли, в якій живе часом по 5 чоловік,- і замість житла получити гривні на заблокованому пару днів рахунку.

ще дехто памятає 1993, коли була гіперінфляція і гіпердевальвація (за один місяць гроші обезцінювались в рази. ще можна згадати, що таке гривні на рахунку з мораторієм на зняття в ніби нормальному банку типу україна, надра, родовід, укрпром, ерде, західінком, і так далі.

може того обмеження і не введуть, а якщо і введуть, то з часом появляться схеми як це "обходити", так що зараз покупця-продавцям нервуватись ще рано.
Схема як це обходити є вже давно і нею всі на вторинці при бажанні користуються, є в жеку така штука як балансова вартість - на скільки памятаю, на однокімнатну квартиру вона становить біля 30 000 грн.
Тому в покупця і раніше була можливість платити по балансовій вартості, і відповідно менший податок, а в кабінці в нотаріуса відслюнявити договірну вартість.

Правда такий трюк небезпечний для покупця, бо продавець, скажімо, може через деякий час принести справочку від лякаря шо саме в той момент хворів розладом психіки, і з дуру продав квартиру - хоча насправді не хотів! Подасть в суд і в судовому порядку може скасувати договір купівлі-продажу. І звичайно що грошей він буде віддавати згадно з договором - в якому балансова вартість, а не договірна.

Востаннє редагував vanco2: 10.06.2013 о 23:26. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 10:12 #2223003   #249
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Схема як це обходити є вже давно і нею всі на вторинці при бажанні користуються, є в жеку така штука як балансова вартість - на скільки памятаю, на однокімнатну квартиру вона становить біля 30 000 грн.
Тому в покупця і раніше була можливість платити по балансовій вартості, і відповідно менший податок, а в кабінці в нотаріуса відслюнявити договірну вартість.

Правда такий трюк небезпечний для покупця, бо продавець, скажімо, може через деякий час принести справочку від лякаря шо саме в той момент хворів розладом психіки, і з дуру продав квартиру - хоча насправді не хотів! Подасть в суд і в судовому порядку може скасувати договір купівлі-продажу. І звичайно що грошей він буде віддавати згадно з договором - в якому балансова вартість, а не договірна.

Зараз вимагають експертну оцінку, в якій вартість, як правило, не сильно відрізняється від ринкової. Ніхто ліцензією не хоче ризикувати. Крім того, тре брати розписку, скільки реально грошей заплачено(і від чоловіка і від дружини, що вкурсі). Нотаріус мав би підказати, як правильно скласти.
Demetra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 14:17 #2223155   #250
CorwinAlex
 
Аватар для CorwinAlex
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
вот лінк по якому можна просвітитись
Гаразд, нехай буде олігополія, суті розмови це не міняє.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
в вас є конкурентна перевага над тими покупцями які шукають без агенції - бо їм треба (грубо кажучи): прочитати 1000 оголошень, подзвонити по 100 номерах, призначити 75 зустрічей, подивитись 50 квартир, з яких 45 зовсім не те що вам треба, і з 5ти варіантів вибрати собі якийсь.
Певне мої повідомлення ніхто не читає, якщо приходиться пояснювати по другому разу. Якщо вам терміново потрібна квартира, чи коло пошуків доволі вузьке, то вам все одно потрібно переглядати 1000 оголошень. Різні агенції мають різні квартири і далеко не завжди хочуть між собою домовлятись. І з свого досвіду можу також сказати, що не варто розраховувати що АН вам передзвонить якщо в них появилась нова квартира, яка може вас зацікавити. Так що покупцю далі потрібно телефонувати по 100 номерах, тільки тут нюанс, що при розмові з прослойкою, про квартиру ви багато не дізнаєтесь (ну хіба кількість кімнат та ціну). І доводиться витрачати свій час, їхати самому дивитись все на місці. Я правда радий за вас, що квартири що вам показували, вам підходили. Мені з АН так не везло, доводилось їздити і дивитись квартири які навіть по основним критеріям пошуку не підходили.
CorwinAlex зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dart (11.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 14:58 #2223180   #251
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Схема як це обходити є вже давно і нею всі на вторинці при бажанні користуються, є в жеку така штука як балансова вартість - на скільки памятаю, на однокімнатну квартиру вона становить біля 30 000 грн.
Тому в покупця і раніше була можливість платити по балансовій вартості, і відповідно менший податок, а в кабінці в нотаріуса відслюнявити договірну вартість.
цю схему вже прикрили. далі по плану хочуть прикрити розрахунки готівкою і в валюті. це потягне за собою конвертації, комісії, болкування грошей до закінчення оформлення угоди. не знаю чи це точно зроблять, бо мужуть відмінити ще 20 раз. але якщо це почне діяти - продажі на вторичці просто зупиняться на пару місяців.
продажі нерухомості зараз і так "вже не ті" що були колись до кризи.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 15:19 #2223194   #252
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
цю схему вже прикрили. далі по плану хочуть прикрити розрахунки готівкою і в валюті. це потягне за собою конвертації, комісії, болкування грошей до закінчення оформлення угоди. не знаю чи це точно зроблять, бо мужуть відмінити ще 20 раз. але якщо це почне діяти - продажі на вторичці просто зупиняться на пару місяців.
Ну і добре. Страшно не люблю бабло готівкою, от де справжні ризики, то не кілька процентів втрат на конвертації чи ще чомусь. Кілька місяців потормозять, потім якийсь компроміс знайдеться
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 18:18 #2223263   #253
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Ну і добре. Страшно не люблю бабло готівкою, от де справжні ризики, то не кілька процентів втрат на конвертації чи ще чомусь. Кілька місяців потормозять, потім якийсь компроміс знайдеться
а ти знаєш що таке в банку залишок в 28 доларів знімати за 2 дні?
чи коли ввели обмеження на зняття грошей, банк банкрот але його не визнають таким, і курс гривні валиться в 2 рази?

ти б захотів поміняти свою квартиру на гривневий рахунок в такій "пікантній" ситуації?
кілька процентів - на великих сумах це додатково 500-3000 долл, чо там мелочитись на якісь проценти.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 18:29 #2223265   #254
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
а ти знаєш що таке в банку залишок в 28 доларів знімати за 2 дні?
чи коли ввели обмеження на зняття грошей, банк банкрот але його не визнають таким, і курс гривні валиться в 2 рази?

ти б захотів поміняти свою квартиру на гривневий рахунок в такій "пікантній" ситуації?
кілька процентів - на великих сумах це додатково 500-3000 долл, чо там мелочитись на якісь проценти.
В мене багато тисяч євро в Надрах висіли колись, так що добре знаю.

Але загалом розумію необхідність таки колись дойти до безготівкових розрахунків. Буде період ломки, але з часом утрясеться.
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 18:42 #2223271   #255
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Але загалом розумію необхідність таки колись дойти до безготівкових розрахунків.
так і зараз можна все офоримити по безналу, без ніяких додаткових обмежень, платиш комісію і тобі все зроблять. тільки навчені гірким досвідом продавці своїх квартир вибирають не гривні на рахунку...
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 18:53 #2223282   #256
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
так і зараз можна все офоримити по безналу, без ніяких додаткових обмежень, платиш комісію і тобі все зроблять. тільки навчені гірким досвідом продавці своїх квартир вибирають не гривні на рахунку...
Поки це рідке явище, умови не найкращі.
Коли заставлять всіх працювати бо безналу, умови повинні би покращитись, комісія зменшитись і тп
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 19:23 #2223306   #257
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Є банківські продукти які дозволяють без комісій переказати любу суму в гривнях та доларах. Це досить зручно, бо здоровецьку сумку грошей рахувати або ще й перевіряти це вкрай не зручно.
Єдиний нюанс це щоб держава не вказувала як конкретно має відбутися цей обмін, документи всякі і т.д, згодом податкова може щось придумати...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 22:42 #2223446   #258
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

якщо введуть обмеження - можна буде перераховувати тільки гривні і треба буде на заблокований рахунок до закінчення оформлення угоди купівлі-продажу.

податкова і так хоче свій податок з продавця в 1-5-15-17% і прямо зараз може побачити хто що купив і за яку ціну. отаке.
нотаріус для того бере твій ід-код щоб його в базу внести.

а це обмеження придумали, щоб заставити людей продавати валюту, з валютою в країні традиційно напряг.



я тут вже думаю в разі якихось великих проблем, на скільки нерухомість може подешевшати.
по чутках, нижче 500 долл за метр не впаде, бо це буде нижче собівартості в 500-600 за м2 будівництва свого будинку економ класу. а якщо додати всякі відкати і площі підїздів, дахів, підвалів, ліфтів (ці площі займають до 33% від всієї площі багатоквартирного будинку) - от і получається ціна...
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2013, 21:39 #2224094   #259
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

дарт вже поборов всіх ріелторів, тепер взявся ціни знижувати
Proof зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2013, 22:51 #2224139   #260
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від Proof Переглянути допис
дарт вже поборов всіх ріелторів, тепер взявся ціни знижувати
ага, особливо на комерц недвігу.
деякі обєкти які я моніторю - пустують вже 9 місяців...))
одні не витримали і злили обєкт за 400 грн/міс в аренду.

по районах вже не знають що з тими площами робити, які колись понаприхватизовували за безцінь.

Востаннє редагував dart: 12.06.2013 о 22:57.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:25.