Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


харчі для собаки

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.06.2016, 14:51 #2638682   #41
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата
Допис від TEXNIKA Переглянути допис
Він в мене від молочних продуктів і яєць відказується помалу. нехоче їсти...
З овочів полюбляє моркву, цибулю(самому дивно), буряк червоний, з фруктів клубніка, банан, черешні, ананас. З хрущами і борозняками теж непогано справлявся))
З кашів їсть тільки рисову якщо з олієм або гречку на курячому бульйоні.
Я просто не можу зрозуміти як хаскі, які знаходяться в сибірі і інших не особо теплих місцях харчуються рибою і кістками і нічого їм не шкодить?
А ви що його кашою і мясом окремо годуєте?
Берете мясо чи субпродукти (говяжі!) ріжите кусками, складаєте в пакети порціями і в морозілку.
Берете велику каструлю кидаєте порцію мяса, трошки поварилося засипаєте крупу (гречану, кукурузяну, пшеничну) трете туди ж моркву, чи інші овочі (небагато) доводите до готовності і готово. Накладаєте в миску і вас не гребе хоче їсть хоче гуляє. Ще ні одна собака не вмерла з голоду при повній мисці. Одне кормління можна замінити творогом чи яйцями.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
thebestsobaka (11.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.08.2016, 21:54 #2647134   #42
montana
Banned
Типово Відповідь: харчі для собаки

Ми свого шпіца годуємо вологими кормами в перемішку з сухими. Консерви виготовляються в основному з м'ясних продуктів, ще туди іноді додають кров і бульйон. Собакам дуже подобається, моєму так взагалі. Сухий корм він їсть з меншим ентузіазмом тому що консерви смачніше. Але багато консервованого корму давати не можна. І ще важливо давати сухий і вологий корм одного виробника, я купую їх тут - http://korm.com.ua/sobaki/korm-konservirovanniy/ Раціон нашого пса складається з 75% сухого і 25% вологого корму. Консерв собака з'їдає більше, до речі, так що для власників великих порід це дорогувато.
montana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2016, 21:19 #2647280   #43
hamkaj
Учасник
Типово Відповідь: харчі для собаки

Я зазвичай беру корм для собаки Bosch rozetka.com.ua/food_for_dogs/bosch/c1461202/v148/ Доки був маленький цей корм становив основу його харчування.
hamkaj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2016, 01:42 #2647408   #44
Miraa
Учасник
 
Аватар для Miraa
Типово Відповідь: харчі для собаки

У кого є досвід з веганськими харчами для собаки?
Miraa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2016, 22:04 #2651941   #45
ZhannaRomanova
Учасник
 
Аватар для ZhannaRomanova
Типово Відповідь: харчі для собаки

Собака - це хижак, має їсти м’ясо. Хоча, гіпотетично, якщо собака буде отримувати весь необхідний набір мікроелементів та вітамінів, можна годувати її чим-завгодно.
ZhannaRomanova зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
оксана2009 (05.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2016, 11:35 #2659010   #46
compBoy
Учасник
 
Аватар для compBoy
Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
А ви що його кашою і мясом окремо годуєте?
Берете мясо чи субпродукти (говяжі!) ріжите кусками, складаєте в пакети порціями і в морозілку.
Берете велику каструлю кидаєте порцію мяса, трошки поварилося засипаєте крупу (гречану, кукурузяну, пшеничну) трете туди ж моркву, чи інші овочі (небагато) доводите до готовності і готово. Накладаєте в миску і вас не гребе хоче їсть хоче гуляє. Ще ні одна собака не вмерла з голоду при повній мисці. Одне кормління можна замінити творогом чи яйцями.
повністю згодна. тільки я перемелюю варене мясо - бо навчилась вібирати кусочки м*яса..
Підтверджую, що при повній мисці собака від голоду не здохне))
compBoy зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
---ANDRE--- (19.10.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2016, 15:25 #2664630   #47
Tsugo
Banned
Типово Відповідь: харчі для собаки

У нас тоже алабай и она очень любит печень, ну мы и отвариваем ее и добавляем в кашу любую и она ест. Ну само собой кости покупаем что бы она грызла. Ну а вообще она очень любит залазить на кровать, что не очень хорошо отучали ее отучали на кровать может и не лезет уже, но когда никого дома нет, а так мы ей купили хороший лежак с деревянной подставкой http://harleyandcho.com.ua/derevyannye-lejaki ей он пришлянулся часто там лежит или дремлет, может из-за того, что дети там любят сидеть и играть, а ей нравиться время в компании проводить)
Tsugo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2016, 19:57 #2667197   #48
Yaponec
Учасник
 
Аватар для Yaponec
Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата:
Допис від compBoy Переглянути допис
повністю згодна. тільки я перемелюю варене мясо - бо навчилась вібирати кусочки м*яса..
Підтверджую, що при повній мисці собака від голоду не здохне))
Розумієте, якщо годувати собаку одним тільки м'ясом – це ще гірше, ніж зовсім його не давати. Раціон повинен були різноманітним, м'ясо корисне, але в ньому відсутні дуже багато мінералів, вітамінів і мікроелементів. Краще за все брати тут корма (тут більше 5000 товарів, так що потрібне знайдете) і де-ніде можна чергувати домашню їжу і куплену в магазині.

Востаннє редагував Yaponec: 17.12.2016 о 12:51.
Yaponec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2016, 12:05 #2670085   #49
Madoka
Учасник
 
Аватар для Madoka
Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата:
Допис від Yaponec Переглянути допис
Розумієте, якщо годувати собаку одним тільки м'ясом – це ще гірше, ніж зовсім його не давати. Раціон повинен були різноманітним, м'ясо корисне, але в ньому відсутні дуже багато мінералів, вітамінів і мікроелементів. Краще за все брати тут корма (тут більше 5000 товарів, так що потрібне знайдете) і де-ніде можна чергувати домашню їжу і куплену в магазині.
Зараз такий час, що нема грошей ні в кого годувати собаку виключно м'ясом) А якщо серйозно, ви маєте рацію, дійсно найкращий раціон для домашнього улюбленця складається з кормів, які створені саме для нього.
Madoka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2017, 14:25 #2681468   #50
Tarasras
Учасник
 
Аватар для Tarasras
Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата:
Допис від ZhannaRomanova Переглянути допис
Собака - це хижак, має їсти м’ясо. Хоча, гіпотетично, якщо собака буде отримувати весь необхідний набір мікроелементів та вітамінів, можна годувати її чим-завгодно.
Тобто сухим кормом краще не кормити її? Чи обмежитись тільки як добавками?
Tarasras зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2017, 09:49 #2681611   #51
фрі
Типово Відповідь: харчі для собаки

Тобто сухим кормом краще не кормити!! ) Все вірно
фрі зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2017, 16:10 #2681669   #52
Pawelko
Учасник
 
Аватар для Pawelko
Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата:
Допис від Tarasras Переглянути допис
Тобто сухим кормом краще не кормити її? Чи обмежитись тільки як добавками?
Це як в тому старому анекдоті - все добре, але в міру. Для різноманіття якісний сухий корм собаці тільки в плюс, я вважаю. Можу сказати за нас - час від часу купуємо в Петхауз не такий вже дешевий сухий корм Nutram T26 Total Grain-Free Lamb & lentils Dog. Бачили б як його собака їсть - просто не відірвати! Але щоб вона не звикала ми даємо його не дуже часто, можна сказати по святам) В наших магазинах я його не бачив, хоча ветеринар про нього чув і казав, якщо є гроші, то можна і частіше давати, але мене трішки жаба жме, якщо вірто говорити.

Востаннє редагував Pawelko: 10.03.2017 о 08:19.
Pawelko зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (20.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2017, 21:39 #2682470   #53
Lily1
Banned
Типово Відповідь: харчі для собаки

в мене оабрадор, так от мій собака дуже не любить корм, а якщо каша з курячими потрохами, чи серцями, то залюбки
Lily1 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (14.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2017, 09:12 #2713337   #54
Tutusiya
Учасник
Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата:
Допис від ZhannaRomanova Переглянути допис
Собака - це хижак, має їсти м’ясо. Хоча, гіпотетично, якщо собака буде отримувати весь необхідний набір мікроелементів та вітамінів, можна годувати її чим-завгодно.
Чим завгодно, навряд чи потрібно годувати — лише якщо ви не зібралися від тварини позбутись. А раціон зараз урізноманітнити можна. Тільки ось питання у всіх напевно в ціні. Ми на сухих кормах з дитинства - іноді їх змінюємо. Сухі та вологі корма зараз йдуть як повноцінний раціон. Зараз годуємо сухим My Family. І сенсу чергувати з натуралкою я не бачу - цей варіант можно розглядати як що тільки в плані економії коштів.
Tutusiya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2017, 12:00 #2713616   #55
Balu
Учасник
Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата:
Допис від Tarasras Переглянути допис
Тобто сухим кормом краще не кормити її? Чи обмежитись тільки як добавками?
Якщо є показання до застосування якихось додаткових добавок. Я думаю це вже індивідуально і без самодіяльності, а за призначеннями вета
Balu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2018, 12:13 #2719218   #56
dovgen
Учасник
 
Аватар для dovgen
Типово Відповідь: харчі для собаки

Адже можливо і без добавок обійтися - більше корисних речовин не завжди добре. Краще підібрати корм який відповідає всім потребам вашого пса (можливо за станом здоров'я). І не треба буде ніяких домішок.
dovgen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2018, 13:41 #2719615   #57
Vitnanka
Учасник
Типово Відповідь: харчі для собаки

так, але якщо дешевий корм, то краще вже каша з субпродуктами. (каша - рис, гречка, овсянка) у жодному разі не ячка або ж пшоно.
Vitnanka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2018, 15:25 #2720435   #58
GreenApple
Учасник
Типово Відповідь: харчі для собаки

Требо годувати сухими кормами преміум класу. Чаппі, Педегрі-корми економ класу. Наш корм клуб 4 лапи на порядок вище ніж вони. Так би мовити, поріг від чого можна відштовхуватися.
GreenApple зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2019, 23:34 #2749669   #59
Solomon77
 
Аватар для Solomon77
Типово Відповідь: харчі для собаки

Цитата
Допис від фрі Переглянути допис
Годували та годуємо своїх песиків кашею пшеничною, ячмінною та перловою (довше варити). Іноді додаємо рис, гречку, вівсянку, манну.... Завжди додаємо овочі - картопля, морква, капуста, цибуля.....(обрізки, очистки). Трохи солі. М'ясо - свинина або сало (небагато), яловичина, курка (Гайова, біля Артеміди, цех переробки), риба - голови (Сільпо по 3 грн). Кістка люба (суглоби беру по 1,8 грн, хребет). Молоко, сироватка, сир, маслянка.
Головне - повноцінне харчування (натуральне, свіже, в міру). Кажуть - не можна давати свинину. Прихожу в неділю на базар, а песики гризуть свинячі кістки (господар не може відрізнити свинячу та яловичу кістку - воно і добре).

Якщо давати багато жиру, будуть проблеми із печінкою, розлад шлунку....
Пшениця, кукуруза категорично заборонено собакам, також свинина (особливо сало), курка, молоко, вівсянку, та манку, капусту, особливо цибулю, собаки від таких харчів довго не проживуть, будуть проблеми з печінкою та шлунком.

Востаннє редагував Solomon77: 05.03.2019 о 23:34. Причина: Пізніше додано
Solomon77 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2020, 20:53 #2784101   #60
FainaDivka
Учасник
Типово Відповідь: харчі для собаки

У мене два пса, лайка і дворняжка) Варю їм каші із курячими кістками. Купую на ринку оптом.
FainaDivka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:02.