Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Весілля: хто за що платить

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.01.2017, 10:07 #2671542   #41
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Весілля: хто за що платить

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
Бар має мій колєга, музиканти тоже колєги) Місце і музика будуть точно. відео не хочемо, нормального! фотографа хватить. А з цінами то просто П....Ц!!! Дуже часто буваю на весіллях і особисто не хочу великого, я б хотів на чоловік 50 МАХ, але... "цьотка того вуйка, шо просили нас, і ми мусимо, бо то родина" а родина гроші принесе"...і .т.д.

Горілка сама зараз чого вартує!!! брати пальонку - не вгадаєш, є добра, а є "дуже добра")))) Будемо то все вирішувати на заручинах)
да, горілка з 1 січня на 20% вроді подорожала, такшо вже .... а до весілля ше думаю більше подорожає, такшо такі не швидкопортящі продукти бажано закупити раніше

ціни ппц) согласен) нормальне відео від 400 баксів і до 1200
нормальне фото від 300 баксів і до 500

тамаду навіть за 800 находив)

просто в шоці з того всього)
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2017, 10:36 #2671543   #42
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Весілля: хто за що платить

фото-відео 500 - класне, без пафосів просто і красиво. є за 350, але шо ті шо ті розписані вже ого-го. мої музиканти(бо я тоже трохи граю)))відіграють за мінімалку, а я потім відпрацюю)

Цитата да, горілка з 1 січня на 20% вроді подорожала, такшо вже
можна пошукати по 30грн,але не знати на яку попадеш. а машини, і та вся фігня непотрібна тепер теж нормально потягне.
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2017, 12:42 #2671559   #43
LinaS
Banned
Типово Відповідь: Весілля: хто за що платить

У меня за все платил муж, но можно 50 на 50.
LinaS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2017, 12:52 #2671565   #44
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Весілля: хто за що платить

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
просто в шоці з того всього)
тобі по ходу женитись не рентабельно ))
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2017, 12:57 #2671568   #45
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Весілля: хто за що платить

Цитата
Допис від LinaS Переглянути допис
У меня за все платил муж, но можно 50 на 50
добре шо знайшла олігарха)
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2017, 13:12 #2671574   #46
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Весілля: хто за що платить

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
тобі по ходу женитись не рентабельно ))
залежить кого запросити на весілля
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2017, 22:56 #2671784   #47
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Весілля: хто за що платить

Я бухлом встиг закупитись до подорожання, що мене безмежно тішить. А з цінами да, тут не вгадаєш
В мене товариш робив весілля два роки тому. З його сторони 6 чоловік, з її 45 ))))
Навіть мене не запросив бо не по бюджету було.
Зато вибудував хату на 2 поверха на ті зекономлені кошти
Зараз ціни труба. Особливо на музикантів тамаду і фото. Я дупля не ріжу за що там такі бабки друть? За 20 фото на дзеркалку? Чи за фотошоп. Я реально не шарю.
Був в жовтні на весіллі. Тамада 4000 гривень. Ваще шикардос. Всякі Фалі і тому подібні нервово курять збоку.

Додано через 2 години 28 хвилин
Ну і в догоночку

Востаннє редагував paravozz: 05.01.2017 о 22:56. Причина: Пізніше додано
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ars13 (05.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2017, 07:51 #2671838   #48
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Весілля: хто за що платить

Зато моєму повезло.Не женщіна-мечта)))
Вся родина кричить-має бути весілля, а я вперлася шо нє, і хоч ти трісни.
karamel856 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ars13 (06.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2017, 07:59 #2671839   #49
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Весілля: хто за що платить

[QUOTE=paravozz;2671784]Я бухлом встиг закупитись до подорожання, що мене безмежно тішить. А з цінами да, тут не вгадаєш
В мене товариш робив весілля два роки тому. З його сторони 6 чоловік, з її 45 ))))
Навіть мене не запросив бо не по бюджету було.
Зато вибудував хату на 2 поверха на ті зекономлені кошти
Зараз ціни труба. Особливо на музикантів тамаду і фото. Я дупля не ріжу за що там такі бабки друть? За 20 фото на дзеркалку? Чи за фотошоп. Я реально не шарю.
Був в жовтні на весіллі. Тамада 4000 гривень. Ваще шикардос. Всякі Фалі і тому подібні нервово курять збоку.

Та ладно... він на ті "зекономлені" гроші і коробку би не поставив 45 чоловік з однієї сторони - це +- 50000 грн., то вже зі всіма понтами було 3 роки тому...
Tommygun зараз поза форумом  
Подякували 2:
olligarh (07.01.2017), Sem (06.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2017, 18:21 #2672064   #50
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Весілля: хто за що платить

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Зараз ціни труба. Особливо на музикантів тамаду і фото. Я дупля не ріжу за що там такі бабки друть? За 20 фото на дзеркалку? Чи за фотошоп. Я реально не шарю.
Був в жовтні на весіллі. Тамада 4000 гривень. Ваще шикардос. Всякі Фалі і тому подібні нервово курять збоку.
Як тобі сказати... То не тільки в нас таке-в поляків ціни ще більші, тому багато наших на спосіб пішли-там рекламуютсья і польські весілля фоткають, а продвинутіші тернопільські фотографи то вже давніше по закордонам шастають-гроші в рази більші...
Зрештою-попит і пропозиція-мона і за 1000 знайти фотографа-тільки чи влаштує тебе його робота??!!
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2017, 19:33 #2672076   #51
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Весілля: хто за що платить

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Зрештою-попит і пропозиція-мона і за 1000 знайти фотографа-тільки чи влаштує тебе його робота??!!
це по-перше.
а по друге ціна на проф. техніку, час на обробку фото. і т.д. і т.п.
це ж не так що аби як наклацав і скинув на диск. я навіть свої домашні любительські фото по кілька днів перебираю і обробляю в лайтрумі, перш ніж закину в архів. часу то займає добре.
хороша робота має відповідно цінитись. пофіг чи трограміст, чи кузовщик, чи адвокат, чи фотограф.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (07.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2017, 09:35 #2672125   #52
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Весілля: хто за що платить

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Як тобі сказати... То не тільки в нас таке-в поляків ціни ще більші,
але поляки і заробляють більше!

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
а по друге ціна на проф. техніку,
а ціна фотоапарата чого має впливати на ціну послуг? Мені яка різниця чим він буде фоткати? Я як приходжу на весілля з новими клавішами мене ніхто не питає скільки я дав за них, оцінюють як я граю. Можна купити собі хтозна яку техніку,але якшо нею не володіти - то ....
ars13 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Freeboy (08.01.2017), paravozz (09.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2017, 11:23 #2672131   #53
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Весілля: хто за що платить

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
а ціна фотоапарата чого має впливати на ціну послуг?
тому, що як і в любому бізнесі є капіталовкладення і розрахунок їх відбити і почати заробляти.
і справа не лише в ціні фотоапарата, оптика нерідко коштує в рази більше. До того ж техніка не вічна, що її раз купив і відбивай, доки морально не застаріє - дзеркалки іноді вимагають обслуговування і ремонту, який теж коштує доволі пристойно.
Просто треба розуміти, що одне діло, коли тебе знімають на Нікон Д90, а зовсім інша справа, коли знімають на "якийсь там Марк". А від цього немало залежить кількість браку і відповідно кількість втрачених гарних чи емоційніних кадрів.
Ми з дружиною робили доволі скромне весілля, так як я взагалі весілля робити не хотів (але заради дружини звісно поступився), а дружина була проти зайвої помпезності . Відеооператора ми брати не хотіли, так як на наше стійке переконання відео ті ніхто потім не дивиться. А от фотографів (приїхала пара сімейна, двоє за ціною одного типу ) постарались вибрати непоганих. До речі зі Львова - як не смішно - вони виявились не такими зайнятими і не таку ціну ломили, як наші місцеві. Ціна їхньої роботи якщо не помиляюсь складала 400 у.о. Фотографіями цілком задоволені, нічого там супер-пупер постановочного, просто зловили немало гарних емоційних кадрів. Я рахую така пам1ятка вартує тої суми.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2017, 12:11 #2672134   #54
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Весілля: хто за що платить

ХОчете порахувати чому дорого беруть?

А ви прикиньте яку б хотіли мати зарплату,помножте то на 12 місяців і поділіть на тих 300дол,шо бере тамада,фотограф,музикант і поймете скільки весіль в сезон він має відпрацювати. А сезон це 6 міс максимум.

Наприклад людина хоче жити достойно і мати хоча б яких 1000дол.

12тис баксів ділимо на 300 = 40 весіль
40 весіль ділимо на 6 міс. = 6-7 весіль в місяць.

Мати щотижня замовлення,а то і по два,незнаю на скільки це реально в наш час.

ну якшо це тамада,чи музиканти то в принципі не погано,а якщо це фотограф,то помножте ще тих 40 весіль на 3-4 дні обробки на кожне весілля. Тобто ще пів року після заробків,треба день в день обробляти ))))

А тепер ще уявіть якби ми жили в правовій державі,йому б прийшлось податки заплатити.

Доречі,вже чув не раз,що в тернополі ціни трохи завищені,якшо пошукати в сусідніх областях,можна і шось дешевше знайти і не гірше.
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2017, 13:00 #2672139   #55
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Весілля: хто за що платить

Цитата А тепер ще уявіть якби ми жили в правовій державі,
Осмілюсь запитати: "А в якій саме державі ВИ зараз живете?"
Стосовно іншої ариХметики, то навіть жахливо уявити скільки має отримувати за свою роботу комбайнер і яка ціна хліба мала б тоді бути
Правильно відмітив switch, що люба робота має цінитись відповідно до якості і затраченого часу.
Замовляти фотографів на весілля ( та й не тільки..) не є показником майбутнього сімейного благополуччя.
П.с. Попробуйте ще покласти організацію та проведення весілля на весільну агенцію..... і тоді дійсно зрозумієте "ціну справжнього" весілля
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2017, 13:18 #2672142   #56
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Весілля: хто за що платить

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
П.с. Попробуйте ще покласти організацію та проведення весілля на весільну агенцію..... і тоді дійсно зрозумієте "ціну справжнього" весілля
Чому? Організацією мого весілля займалася агенція, жодна замовлена через них послуга не відрізнялася за ціною від звичайної послуги замовленої без їх участі, оскільки відсоток за отримані замовлення їм сплачують самі виконавці.
Зате і ви самі, і ваші батьки на весіллі відпочиваєте, оскільки всі організаційні моменти на них і вам не потрібно за всім бігати і слідкувати та розповідати хто і що зараз повинен зробити, що куди і звідки привезти і де поставити.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
GrecVam (08.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2017, 14:51 #2672154   #57
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Весілля: хто за що платить

Цитата Осмілюсь запитати: "А в якій саме державі ВИ зараз живете?"
В такій де за податки проплачується послуга прибирання міста на десятки лямів,а прибирання не проводиться)))


Цитата Стосовно іншої ариХметики, то навіть жахливо уявити скільки має отримувати за свою роботу комбайнер і яка ціна хліба мала б тоді бути
Тобто людина має заробляти не стільки скільки хоче,а стільки скільки якийсь жмот,чи навпаки щедра душа, вважає за потрібне їй заплатити? Чи я невірно зрозумів посил?
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2017, 15:39 #2672164   #58
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Весілля: хто за що платить

Цитата Чому? Організацією мого весілля займалася агенція, жодна замовлена через них послуга не відрізнялася за ціною від звичайної послуги замовленої без їх участі
Вільному — воля. В такому разі розмова за ціну весілля буде беззмістовна. Див. наст. цитату....

Цитата Тобто людина має заробляти не стільки скільки хоче,а стільки скільки якийсь жмот,чи навпаки щедра душа, вважає за потрібне їй заплатити? Чи я невірно зрозумів посил?
Людина свої "хотілки" має співставляти з своїми можливостями. Тоб-то коли вона вважає, що виконує свою роботу краще і якісніше від своїх конкурентів, то вона може і бажати відповідну ціну за свою роботу, послуги....Коли ж їй нема чого запропонувати кращого, то потрібно змиритись і отримувати те, на що заслуговує, а тим часом вдосконалюватись та підвищувати свій професійний рівень...або ...шукати лоха
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2017, 16:03 #2672175   #59
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Весілля: хто за що платить

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Вільному — воля. В такому разі розмова за ціну весілля буде беззмістовна.
Чому безмістовна, навпаки я з точністю до гривні знаю скільки мені, що обійшлося, оскільки не замовляв купу всього у різних людей, а замов 90% всього необхідного у однієї. Доречі, якраз з цими 90% не було жодних проблем, оскільки в людей там налагоджений механізм, а якщо й виникали якісь спірні ситуації то хіба по тих 10% послуг замовлених у сторонніх.
Але тут дійсно кожна жаба своє болото хвалить, он в мене в знайомого на весілля його мама, сестра, дружина і теща два дні перед тим все готували ( я тут маю на увазі їжу), і він свято впевнений, що це найкращий варіант, оскільки нібито зекономив багато грошей. А я якщо чесно не розумію який молодій кайф від того весілля якщо вже з години десятої вона просто засинала за столом.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2017, 17:07 #2672195   #60
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Весілля: хто за що платить

Цитата Людина свої "хотілки" має співставляти з своїми можливостями. Тоб-то коли вона вважає, що виконує свою роботу краще і якісніше від своїх конкурентів, то вона може і бажати відповідну ціну за свою роботу, послуги....Коли ж їй нема чого запропонувати кращого, то потрібно змиритись і отримувати те, на що заслуговує, а тим часом вдосконалюватись та підвищувати свій професійний рівень...або ...шукати лоха
Це зрозуміло,що неадекватне співставлення якості до ціни не дасть бажаних результатів.
А що не так було в моїй ариХметиці?
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:58.