Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «Укртелеком»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.12.2007, 10:12 #499999   #81
kaktus
 
Аватар для kaktus
Типово Відповідь: Інтернет від ОГО



Цей тест з мого робочого місця, і я знаю реальна швидкість яку я бачив на свої очі в 2-3 рази вища чим цей тест показує.
kaktus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2007, 10:34 #500019   #82
bimbolo
 
Аватар для bimbolo
Типово Відповідь: Інтернет від ОГО

оце я розумію
bimbolo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2007, 13:24 #500140   #83
M@cro$
 
Аватар для M@cro$
Типово Відповідь: Інтернет від ОГО

Значить так, попередні враження.
Замовив послугу ОГО-4.
Потестив швидкість - на рівні 2 мбіт вхід, вихід є всі заявлені 512к.
почав виясняти чому тільки 2 мбіт, почитав неофіційний форум http://ogo.in.ua
виявилось, що таке може бути, якщо лінія не може видати більшої швидкості.
Потім порився в настройках модему - таки да, моя лінія дає тільки 2 з копійками мегабіт, більше не виходить.
Отож, змінюю тариф на ОГО-2, і насолоджуюсь ЧЕСНИМИ 2ма мегабітами.

П.С. До речі, на форумі специ з Укртелекому прокоментували приставку "до" швидкості. Це означає, що швидкість може бути меншою через характеристики лінії клієнта. Спеціально швидкість ніхто не ріже, і зовнішніх каналів достатньо для нормальної роботи всіх клієнтів.
M@cro$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2007, 14:03 #500170   #84
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Інтернет від ОГО

А в мене западло. Нема посилання "Вибір майбутнього тарифного плану". Останній раз міняв два місяці назад. Є якийсь альтернативний спосіб?
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2007, 14:11 #500181   #85
zomby
Типово Відповідь: Інтернет від ОГО

малята ця добавка ДО дуже суттєва це лохотрон я собі підключив 2метра а при тесті швидкості показує порізному, але в основному 1275.84 Kbps/sec(жахливо динамічна)
ЛОХОТРОН
zomby зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2007, 14:53 #500204   #86
kaktus
 
Аватар для kaktus
Типово Відповідь: Інтернет від ОГО

Цитата
Допис від zomby Переглянути допис
малята ця добавка ДО дуже суттєва це лохотрон я собі підключив 2метра а при тесті швидкості показує порізному, але в основному 1275.84 Kbps/sec(жахливо динамічна)
ЛОХОТРОН
Шановний, лохотрон якраз це - тест швидкості, або у вас на порті є обмеження, я писав вище де реально показує швидкість довнлоаду.
kaktus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2007, 14:53 #500205   #87
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет від ОГО

Цитата
Допис від zomby Переглянути допис
малята ця добавка ДО дуже суттєва це лохотрон я собі підключив 2метра а при тесті швидкості показує порізному, але в основному 1275.84 Kbps/sec(жахливо динамічна)
ЛОХОТРОН
Малюк, знач тобі не повезло. В топку ті тести, вибери якийсь швидкісний ФТП і пробуй звідти качати файл якимось менеджером закачок в кілька секцій і напртязі хоч години подивися як шв скаче чи ні і яка вона. Тим більше для 2 мегабіт - ще тре знайти звідки качати.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2007, 17:53 #500310   #88
orka13
 
Аватар для orka13
Типово Відповідь: Інтернет від ОГО

2zomby – якщо ти говориш про свої результати speedtest.net і постиш тут всяку фігню, то можеж забрати з свого коронного слова уривок ТРОН, а початок поставти собі в підпис.

Хватить показувати з себе ламерів! Підсумок теми для всіх тестерів:
1. При закачці користуйтеся будь – яким менеджером (ДМ).
2. Поставти на закачку 3 – 10 файлів одночасно, третину з них бажано б з мегайсайтів типу майкрософт , Неро і т.п.…. (Список всяких лінків). Ще краще б було поставити по 10 секцій на файл.
3. Подивитися кількість відкритих секцій можна оцим сканером , не потребує установки, але пограйтеся з верхніми кнопками і все поймете.
Так матимете реальну швидкість давнловду. А на аплоуд макс показує торрент\ослик чи решта пірингових менеджерів. Головне – побільше секцій.
А якщо швидкість провірена сильно відрізняється від вказаної провайдером (телеком) , - тоді дивіться в настройках модему, - яку він бачить максимальну лінію (як це зробити радять на тех форумі http://ogo.in.ua/forum/ ). І ще: "*" - це не залежить від загрузки мережі іншими юзерами, а тільки від отих поржавілих контактів ваших двох мідних кабельків, які тягнуться в декого по кілька кілометрів до АТС.
Швидкоруч взнати розширенні параметри зєднання можна тестерами сайту http://2ip.ru/speednew.php - набагато праведніший за Спідтест.

Востаннє редагував orka13: 25.12.2007 о 20:53.
orka13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2007, 18:12 #500319   #89
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Інтернет від ОГО

19,07 а в мене досі нема можливості змінити тарифного плану. швидкість на порті підняли а на сторінці абонента далі тіки ого 128 і ого 512. ше в когось є подібна ситуація? позвонив в тернопільський саппорт - нічо не знають звоню на 8-800
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2007, 18:21 #500329   #90
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Інтернет від ОГО

оффотп: є тут хтось хто зареєстрований на сайті ogo.in.ua? замаячте в асю будь ласка. 434135616
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2007, 23:32 #500468   #91
KVM
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет від ОГО

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
19,07 а в мене досі нема можливості змінити тарифного плану. швидкість на порті підняли а на сторінці абонента далі тіки ого 128 і ого 512. ше в когось є подібна ситуація?
В мене оновлення тарифних планів сталось тільки сьогодні (до того було тільки 128 і 512), хоч швидкість піднімали ще 19 числа. Такщо як варіант, почекати ще з день-два. Якщо нічого не зміниться, то тоді звертатись в суппорт.
KVM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2007, 23:43 #500475   #92
orka13
 
Аватар для orka13
Типово Відповідь: Інтернет від ОГО

ми собі на обід на ссайті тільки замовили, бо до того там були но старі тарифи. 20 хв тому нарешті дало 2 МБіта, і то чистих !!, певне перейдем на 4 МБ після свят....
orka13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2007, 00:04 #500480   #93
Igor_ko
 
Аватар для Igor_ko
Типово Відповідь: Інтернет від ОГО

А все таки оці люди на укртелекомі МОЛОДЦІ ... і всім без виключення хто тут дописував теж щиро дякую ... вирішив замовити ОГО! – 1, ось це тільки 12 бамкнуло одразу почав тестити.... сиджу тестую.... і чітко так починаю собі розуміти шо я насправді напевне занадто добре знаю себе щоб отак просто повірити в незайману доброчиність, а вона все таки є, хача недокінця незаймана, але Є... А от приємно і якось посвятковому(відчувається), дійсно в маштабах держави безсумніву корисно, все таки не таке ми вже й і гімно в ополонці як до цього видавалось, і можемо тай треба, давно треба було, хоча ніколи не пізно...
Ось ... наговорив фіру німців а нікому нічого і неясно, короче НЕТ класний всім рекомендую!!!
Позитивний настрій від користування цим пакетом гарантований....

Востаннє редагував Igor_ko: 22.12.2007 о 00:11.
Igor_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2007, 00:06 #500482   #94
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Інтернет від ОГО

Цитата
Допис від KVM Переглянути допис
В мене оновлення тарифних планів сталось тільки сьогодні (до того було тільки 128 і 512), хоч швидкість піднімали ще 19 числа. Такщо як варіант, почекати ще з день-два. Якщо нічого не зміниться, то тоді звертатись в суппорт.
в мене також ше 19 піднімали. але досі 128/512. позвонив на 8-800. сказали шо хз шо то таке, але оформлять моє звернення. взяли телефон і обіцяли на протязі доби позвонити. От мені і цікаво тепер - чи дійсно УТ такий хороший і пухнастий як я думав
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2007, 00:16 #500485   #95
alexandor
 
Аватар для alexandor
Типово Відповідь: Інтернет від ОГО

В мене тіки шо подвоїлася швидкість!!!
Ура!!! Маю мегабіт
alexandor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2007, 00:17 #500488   #96
M@cro$
 
Аватар для M@cro$
Типово Відповідь: Інтернет від ОГО

Рекомендую всім почитати неофіційний форум послуги "ОГО"
Тама багато технарів з телекому сидять, і завдяки цьому досить багато цікавого вичитати можна.
M@cro$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2007, 23:21 #501280   #97
zomby
Типово Відповідь: Інтернет від ОГО

тест швидкості не глючить ось пробував вчора вночі було майже 2, спробував завантажити перший сервіс до глисти закачка стопорилась то на 244, 252 сьогодні вихідний тому теж швидкість класна, а у п'ятницю була взагалі попа трішки більше метра, відверто кажу.
__________________________________________________ ____________
до семпрона
бачу у тернополі одні скряги, можу спробувати тобі допомогти з флаєром...
пропоную такий варіант ти пишеш тут чи ти згідний, і свою повну адресу, я піду потім за флаєром, ти до нового року регіструєшся на сайті, а після якщо тобі пощастить і лист дійде(я не збераюсь виказувати своїх даних, люблю анонімність) флаєр прийде поштою... якщо ні то просто візмеш його у телекомі там вони мають валятись... якщо ні то просто не укладаєш договір і все...
zomby зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2007, 09:31 #501343   #98
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово Відповідь: Інтернет від ОГО

paravozz
ти не один також швидкість підняли а в настройках який вже день ті самі 128 і 512
leonkiller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2007, 15:16 #501706   #99
ifrid
Guest
Типово Відповідь: Інтернет від ОГО

а в мене питання чим конкретно протестувати, чи шоб показало яка в мене на даний момент швидкість на порті? дзвонив вже, казали шо підняли, але ше так само не зявилося в меню додаткових\нових тарифних планів. вот і думаю може не підняли. модем стандартний телекомовський, той шо дають при підключенні цей калісто 821+.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2007, 17:02 #501806   #100
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Інтернет від ОГО

В мене таке саме((
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:38.