Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Зелена карта(Green Card)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.10.2017, 18:13 #2708916   #841
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Цікавий факт: чувак скіпнув в Америку і пробує мені втирати за патріотизм.
Дивина та й годі
Нє дружище, дивина це коли ти в темі про грінкарти - втираєш чогось про патріотизм, а сам при тому їздиш на бляхах і не платиш податків, отакий ти пЕтріот
Але така цікава поведінка не дивина для такого підара як ти, бо ще зовсім недавно ти в сусідній темі викривав і висміював людей які пробують відкосити від армії хоча сам там не був, в дбпровольці не записався а замість того купив собі тачку на бляхах.
От такий в тебе горластий патріотизм, який закінчується рівно на тролігу людей в гілці про грінкарти. Фу бути таким.

Востаннє редагував vanco2: 11.10.2017 о 20:40.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vova257 (03.11.2017)
Старий 16.10.2017, 08:49 #2709265   #842
Kos-82
 
Аватар для Kos-82
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Хто подав, або подасть заявку на Грін кард, до 18 жовтня всі заявки будуть анульовані. грінкарта відкривається по новому через технічний збій з 18жовтня по 22листопада
Kos-82 зараз поза форумом  
Старий 16.10.2017, 09:50 #2709270   #843
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від Kos-82 Переглянути допис
Хто подав, або подасть заявку на Грін кард, до 18 жовтня всі заявки будуть анульовані. грінкарта відкривається по новому через технічний збій з 18жовтня по 22листопада
звідки інфа? чому немає тоді на почті розсилки офіційної?
dodge зараз поза форумом  
Старий 16.10.2017, 12:36 #2709289   #844
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
звідки інфа? чому немає тоді на почті розсилки офіційної?
Тут є інфа, але дивно чого її нема на офіційному сайті, а тільки на посольстві еквадору)) і пишуть до 18ого якщо ще навіть не було 18ого...
tapac_ko зараз поза форумом  
Старий 16.10.2017, 20:05 #2709344   #845
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Тут є інфа, але дивно чого її нема на офіційному сайті, а тільки на посольстві еквадору)) і пишуть до 18ого якщо ще навіть не було 18ого...
може це тільки Еквадору стосується.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Зате про перепис я не помилився.
Є ще тема про карту поляка.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 16.10.2017, 20:46 #2709351   #846
toxa21099
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата Тут є інфа, але дивно чого її нема на офіційному сайті, а тільки на посольстві еквадору)) і пишуть до 18ого якщо ще навіть не було 18ого...
уже є на офіційному сайті
toxa21099 зараз поза форумом  
Старий 17.10.2017, 11:40 #2709380   #847
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Хто вже заповнив, має заповняти наново!

Цитата Please throw away any confirmation number or other documentation that you have if you submitted an entry during Oct. 3-10.
Klisan зараз поза форумом  
Старий 17.10.2017, 15:06 #2709407   #848
Kos-82
 
Аватар для Kos-82
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

багато десь 5-10шт.$ на сімю
Kos-82 зараз поза форумом  
Старий 17.10.2017, 15:19 #2709408   #849
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Нє дружище, дивина це коли ти в темі про грінкарти - втираєш чогось про патріотизм, а сам при тому їздиш на бляхах і не платиш податків, отакий ти пЕтріот
Оце обідно було
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Але така цікава поведінка не дивина для такого підара як ти, бо ще зовсім недавно ти в сусідній темі викривав і висміював людей які пробують відкосити від армії хоча сам там не був, в дбпровольці не записався а замість того купив собі тачку на бляхах.
От такий в тебе горластий патріотизм, який закінчується рівно на тролігу людей в гілці про грінкарти. Фу бути таким.
Такі да!
Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Є ще тема про карту поляка.
Мені, як громадянину Чеської Республіки, якось не личить вже аж так перегинати палицю
Цитата
Допис від andresss Переглянути допис
Шановні форумчани. Вже багато років беремо участь сім'єю у розіграші грін карти. Реєструвались самі. Але все марно. Вже просто опустили руки, тому кілька днів назад на автовокзалі подали свої дані працівнику фірми Ліберті, що на Шашкевича 3 (може так пощастить). Не подали лише фотографії. Їх маю скинути на вайбер. А тепер мене мучить питання скільки тисяч в разі виграшу вони потребують за свої послуги.
Може хтось мав справу з ними або ваші знайомі.
Агресивно. І відповідно до підручників по SEO все пишеш правильно.
Але тут є один маленький ньюанс.
saymon зараз поза форумом  
Старий 20.10.2017, 15:43 #2709867   #850
Tanja1
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Доброго дня. Мені приходять листи від візового центру ліберті, щоб я звернулася для перевірки виграшу та уточнення і поновлення даних по зелені й карті. Змоги зявитися не можу бо живу в івано-франківську і маю маленьку дитину. Підкажіть може ще комусь таке приходило, або в кого є номер в цей цент. Адреса шашкевича 3 тернопіль
Tanja1 зараз поза форумом  
Старий 20.10.2017, 15:50 #2709869   #851
Tanja1
Учасник
Типово Грін карта

Доброго дня. Мені приходять листи від візового центру ліберті, щоб я звернулася для перевірки виграшу та уточнення і поновлення даних по зелені й карті. Змоги зявитися не можу бо живу в івано-франківську і маю маленьку дитину. Підкажіть може ще комусь таке приходило, або в кого є номер в цей цент. Адреса шашкевича 3 тернопіль
Tanja1 зараз поза форумом  
Старий 20.10.2017, 16:07 #2709871   #852
wenux
Неактивний учасник
 
Аватар для wenux
Типово Відповідь: Грін карта

це всьо- піздьож брехня.
насправді вони хочуть заново уточнити ваші дані і сфоткати,не більше
wenux зараз поза форумом  
Старий 20.10.2017, 16:11 #2709872   #853
wenux
Неактивний учасник
 
Аватар для wenux
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

це всьо- піздьож брехня.
насправді вони хочуть заново уточнити ваші дані і сфоткати,не більше
wenux зараз поза форумом  
Старий 20.10.2017, 17:27 #2709891   #854
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від Tanja1 Переглянути допис
Доброго дня. Мені приходять листи від візового центру ліберті, щоб я звернулася для перевірки виграшу та уточнення і поновлення даних по зелені й карті. Змоги зявитися не можу бо живу в івано-франківську і маю маленьку дитину. Підкажіть може ще комусь таке приходило, або в кого є номер в цей цент. Адреса шашкевича 3 тернопіль
розводняк, хочуть оновити данні і зробити нові фотки щоб в разі виграшу вимагати гроші!
нікуди не йти, зробити самим фотографії і заповнити на офіційному сайті https://www.dvlottery.state.gov/

на рахунок технічного збою - організатори грінкарти похоже рішили гарно поіздеватись з розводил-посередників щоб вони почали заповнювати анкетки по новій.
louis50 зараз поза форумом  
Подякували 3:
KSW (04.11.2017), MrDem (23.10.2017), PrinceOfUkraine (20.10.2017)
Старий 25.10.2017, 13:55 #2710455   #855
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Господині на замітку: Візу в США можна оформити у рекордно короткі терміни у деяких європейських містах
saymon зараз поза форумом  
Старий 25.10.2017, 20:13 #2710489   #856
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

До чого тут віза для росіян через то шо в них закрили консульства?
Таке врадення шо ти сеошник, бо як пояснити цей офтоп по іншому?
vanco2 зараз поза форумом  
Старий 27.10.2017, 15:53 #2710669   #857
VovchykA
Учасник
Типово Відповідь: Грін карта

Цитата
Допис від Tanja1 Переглянути допис
Доброго дня. Мені приходять листи від візового центру ліберті, щоб я звернулася для перевірки виграшу та уточнення і поновлення даних по зелені й карті. Змоги зявитися не можу бо живу в івано-франківську і маю маленьку дитину. Підкажіть може ще комусь таке приходило, або в кого є номер в цей цент. Адреса шашкевича 3 тернопіль
А тепер послухай мене, те що говорять інші, не завжди відповідає дійсності. Якщо є мета потрапити в Америки, я раджу поїхати до них та уточнити інформацію. Якщо скажуть що виграла - Вітаю, але при цьому не треба «зломавши голову» підписувати з ними договір або щось подібне. Скажи що ти повинна подумати і порадитися вдома.., а якщо це поновлення інформації, скажи що не потребуєш більш їхньої допомоги і можеш заповнити сама цього року.
VovchykA зараз поза форумом  
Старий 27.10.2017, 16:32 #2710675   #858
wenux
Неактивний учасник
 
Аватар для wenux
Типово Відповідь: Грін карта

Цитата а якщо це поновлення інформації
без якщо, це привід для оновлення даних та фото

якби дійсно був виграш-трубили б вже як дурні кожен день до вас


Цитата скажи що не потребуєш більш їхньої допомоги і можеш заповнити сама цього року
достатньо подзвонити і попросити видалити дані, якшо наполягають прийти-нагадати про відповідальність за збір,обробку і збереження персональних даних

в моєму випадку одразу допомогло)
wenux зараз поза форумом  
Подякував(ла):
louis50 (28.10.2017)
Старий 27.10.2017, 19:35 #2710691   #859
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

за виграш би раніше повідомили.
зараз якщо починати подавати всі доки по виграшному кейсу,то є шанс пролетіти,просто може черга не дойти.Бо далеко не всі хто виграв,отримують візи.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
louis50 (28.10.2017)
Старий 01.11.2017, 10:13 #2711152   #860
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

До речі, мрія виглядає так:



Klisan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sasha (01.11.2017)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:42.