Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Як привабити і спокусити хлопця?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.07.2009, 08:24 #993392   #81
Murder Lover
 
Аватар для Murder Lover
Smile Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Цитата:
Допис від Baxic Переглянути допис
до Murder Lover
то просто поділись своїми способами
шось я торможу...це ж було логічно =)))
ну...еммм...на спокусі хлопця я не знаюсь бо їх не спокушаю але я попробую =)))
так краще написати шо тупо...банально і вже задрало...
-дівчина яка купила чупа чупс за 1грн.50коп. і йде по вулиці і його ну вже так лиже шо аж тошнить ше й дивиться таким маняцьким поглядом шо хочеться втікти...=\\
-дівчина яка виставляє свої принади на показ...вдіне якусь блузку і вже так ті цицьки випхає шо вже всьо видно...це вже не сексуально і не спокусливо...
А що може бути спокусливим...?
Нуууу...наприклад посмішка...але не постійна посмішка а щира і в певний момент...
Murder Lover зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2009, 10:07 #993481   #82
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Цитата:
Допис від Baxic Переглянути допис
а жебись було
) зачьод + )
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2009, 10:40 #993506   #83
SkyAngeL
Guest
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

я згідна з усмішкою дівчину має все доповнювати,ти маєш проявити весь всій шарм,усмішка,погляд,і буди ніжною,вічливою,але авжеш не переборщувати,ніжний голос,старатися бути привабливо,і не приступною,
я вважаю що хлопця можна одним поглядом спокусити - так що вперед!побільше усміхайся!:biggrin2:

Востаннє редагував SkyAngeL: 27.07.2009 о 16:21.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2009, 19:21 #993859   #84
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Цитата
Допис від SkyAngeL Переглянути допис
я згідна з усмішкою дівчину має все доповнювати,ти маєш проявити весь всій шарм,усмішка,погляд,і буди ніжною,вічливою,але авжеш не переборщувати,ніжний голос,старатися бути привабливо,і не приступною,
я вважаю що хлопця можна одним поглядом спокусити - так що вперед!побільше усміхайся!:biggrin2:
можливо твоїх ровесників і поглядом сопкусиш , а хлопак по старше таке не приваблює. І пиши якось доступніше , а то поки прочитають твій пост можна поламати очі. Ібо написано не грамотно так шо я ледь зрозумів суть твого допису
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2009, 20:23 #993914   #85
Baxic
 
Аватар для Baxic
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Цитата
Допис від SkyAngeL Переглянути допис
я згідна з усмішкою дівчину має все доповнювати,ти маєш проявити весь всій шарм,усмішка,погляд,і буди ніжною,вічливою,але авжеш не переборщувати,ніжний голос,старатися бути привабливо,і не приступною,
я вважаю що хлопця можна одним поглядом спокусити - так що вперед!побільше усміхайся!:biggrin2:
сфоткайся, залий в цю тему свою усмішку і спокуси мене
Baxic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2009, 21:04 #994745   #86
Tronix
 
Аватар для Tronix
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Нічого не треба приваблювати!!!

Якщо ти дійсно нормальна і толкова дівуля він сам все зробить, ну а якщо навпаки то кайся....



Може боян, а може щось толкове....





ПС: Я здєсь, я там. я вєздє
Tronix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2009, 21:36 #996403   #87
barselon4ik
Guest
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Цитата:
Допис від Tronix Переглянути допис
Якщо ти дійсно нормальна і толкова дівуля він сам все зробить, ну а якщо навпаки то кайся....
підтримую..
головне бути собою..
якшо дійсно людина хороша, це неважко замітити..
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2009, 00:02 #996511   #88
Baxic
 
Аватар для Baxic
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

прийшла в голову думка:
чим давніше не мав той хлоп секаса, тим легше його привабити і спокусити
Baxic зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sviatiko (05.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2009, 17:49 #997004   #89
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Цитата
Допис від barselon4ik Переглянути допис
підтримую..
головне бути собою..
якшо дійсно людина хороша, це неважко замітити..
про смаки і кольори не сперечаються.є такі хлопці,котрим подобаються тупі дури-з ними типу легше.але вони дуже помиляються,мене,наприклад,тупі бісять-з ними тяжче)краще розумну і виховану)
nacho one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2009, 19:54 #997092   #90
VITAL_ik
 
Аватар для VITAL_ik
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

...А тобі взагалі для чого хлопець,.....на один раз, на одну ніч........
нафіга когось спокушувати, ..... хоча якщо ти шукаєш таких як ти, які хочуть щоб їх спокусили то інше діло.........
Але.......увагу, повагу, любов, .....як на мене, не заслужиш спокусою.
VITAL_ik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2009, 11:01 #997369   #91
солодесенька
 
Аватар для солодесенька
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Всі так гарно дають поради, але ж є різниця між привабити і спокусити. Якщо спокусити то можна палким поглядом в очі, танцем, ніжним шепотом на вушко, поцілунком, доторком і таких варіантів в кожної дівчини безліч. А от привабити хлопця важче, адже це не секс на один раз, а справжні тривалі відносини. І тут діяти треба природньо, от коли такого хлопця зустріну , то думаю сама проявлю себе.
солодесенька зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2009, 19:19 #997599   #92
Baxic
 
Аватар для Baxic
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Цитата:
Допис від солодесенька Переглянути допис
Всі так гарно дають поради, але ж є різниця між привабити і спокусити. Якщо спокусити то можна палким поглядом в очі, танцем, ніжним шепотом на вушко, поцілунком, доторком і таких варіантів в кожної дівчини безліч. А от привабити хлопця важче, адже це не секс на один раз, а справжні тривалі відносини. І тут діяти треба природньо, от коли такого хлопця зустріну , то думаю сама проявлю себе.
взагалі-то спокуса - це заохочення до секаса, а перед спокушанням потрібно привабити (звернути на себе позитвну увагу)
В тебе, маленька, або своя філософія, або ж ти просто путаєшся в термінах
Baxic зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2011, 23:10 #1550579   #93
Dentist
Ваш стоматолог
 
Аватар для Dentist
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Не робіть такого!!!!!!
Dentist зараз поза форумом  
Подякували 4:
cheesy (17.01.2011), erazel (23.01.2011), Romko_7 (13.01.2011), ШТЕУД (17.01.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
zumnuj (21.01.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.01.2011, 00:18 #1550610   #94
G1N3K0l0G
Любітель дЕвушок)
 
Аватар для G1N3K0l0G
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Цитата:
Допис від Dentist Переглянути допис
Не робіть такого!!!!!!
це ужас ... це відео травмує психіку

Додано через 6 хвилин
КАК СОБЛАЗНИТЬ МУЖЧИНУ ЗА 15 МИНУТ

Хорошо, напишу и об этом, раз так хочется. Только предупреждаю: мужчину (настоящего), как правило, соблазнить не удается - он сам соблазняет. А мужика - это другое дело. Так что это скорее из рубрики: "Как зайцам подстрелить охотника" или "Как рыбке поймать рыбака" или "Как пирогу попасть в желудок обжоры". Если пирог сам лезет в рот, его, скорее всего, не съедят. Если рыба выплывает на пляж кверху брюхом, её закидают камнями, если заяц приходит в город, его затравят собаками или задавят автомобилем, но никогда не подстрелят из ружья. Если женщина хочет настоящего мужчину, она должна стать желанной и не очень-то доступной. Если мужчина видит, что женщина такова, что ни у кого нет шанса её уложить в постель через 15 минут после знакомства, и начинает подозревать, что только (исключительно) у него есть шанс в принципе на эту женщину, то настоящий мужчина обязательно включится в борьбу за такую прелесть. Если же он видит, что женщина доступна, он, вероятнее всего, не польстится. "Если можно любому и в любое время, то почему именно мне и сейчас? Это может подождать, не так ли?"
Так что включайтесь в лукавый флирт и начните слегка ускользать. Видели, как кошка интересуется бумажкой, которая от неё убегает? А попробуйте эту бумажку ткнуть ей в морду?
Убедил? ... Побежали?

Удачи Вам!
Кстати. Из личного опыта.
Первое: Женщина должна вкусно пахнуть. Без этого её шансы ничтожны. Ей повезёт, только если у мужчины хронический насморк. Впрочем, и в этом случае, даже если он не чувствует запах духов, то плохой запах изо рта или запах ношеной одежды он уловит, будьте уверены.
Второе: Шансы женщины резко возрастут, если она излучает доброжелательность. Близкое к этому - хорошее настроение. Родственное - чувство юмора. Глобально - приятие этого человека, сопереживания, сочувствие с общей тенденцией к улучшению настроения. Мужчине должно быть с этой женщиной лучше, чем без неё. Убойно: мужчина ощущает, что эта женщина с ним чувствует себя счастливой, и он счастлив от сознания своей значительности в жизни этой женщины. Если мужчина по едва уловимым признакам ощущает, что его появление улучшает настроение этой женщины, это будет льстить его самолюбию. Кроме того, мужчины нуждаются в положительной оценке. Все мужчины - дети, поэтому удовлетворение тщеславия для них очень важно. "Смотри, какую башню из кубиков я построил!" - "Ты у меня такой молодец!" ... "У меня сегодня был неудачный день, двигатель заглох, весь день в гараже провозился!" - "Просто удивительно, как ты в этой технике разбираешься! Я бы так не смогла!" - это по сути одни и те же диалоги, только в разном возрасте.
Третье. Чтобы быть сексуально привлекательнее, женщины используют косметику. Это - правильно. Но косметика не должна быть виднее, чем сама женщина. Иначе она выглядит не свежей (и женщина, и косметика). А для мужчины самое привлекательное в женщине - это свежесть. Четвертое. Соблазнить мужчину гораздо легче, чем удержать. Поэтому решите, что вам нужно. Если хотите соблазнить и далее быть с ним долго, то 15 минут не достаточно, чтобы узнать друг друга и решить, нужен ли вам этот мужчина.

Востаннє редагував G1N3K0l0G: 14.01.2011 о 00:18. Причина: Пізніше додано
G1N3K0l0G зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2011, 00:47 #1550625   #95
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

всі ці шаблони, пікапи, і т.д.. це всьо така туфта шо аж тошнить....
це всьо індивідуально, і часто випадково...

часом вот йде дівчина, ну така шо ти не можеш погляду від неї відвести, а хтось інший навіть не подивиться...
і їй для спокушання тебе навіть нічого не потрібно робити, просто бути собою...
а часом і так , і так, ну к вже тільки не старається, і білизну показує, і тараньку сушить, і пиво приносить)))) а ну не лежить серце і всьо....

і взагалі шо за теми такі....
як спокусити хлопця....
та йдеш в Пудру, домовляєшся з Вадімом, він організовує всім відомий конкурс, і спокушаєш на сцені будь-кого з залу, думаю там майже всі погодяться...

але це все так аморально, гидко, і тошно....

чому я народився в цей розбещений, аморальний, і деградований час....

чому не в час балів, прийомів, коли показати ногу вище "котика" буде вже чуть не стриптизом... тоді було якось цікаво бо це всьо було так загадково, і була якась ціль чогось добитися, а зараз... подивився ТВ , навіть не вночі а вдень, і всьо поабчив шо хотів....

кароче ТС"ка, не напрягайся, найдеш ти ше свого принца, ти ше не стара дівка, і як не старайся, "насильно мил не будеш".... тільки гірше буде...

а якшо ціль прсто гарна ніч... то для цього і теми не треба... всьо банально просто...
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2011, 01:45 #1550646   #96
Indigo
 
Аватар для Indigo
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Дозволити себе спокусити
Indigo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2011, 22:58 #1551677   #97
Ramadan
 
Аватар для Ramadan
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

це теж помагае))
Ramadan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2011, 11:20 #1553510   #98
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
а часом і так , і так, ну к вже тільки не старається, і білизну показує, і тараньку сушить, і пиво приносить)))) а ну не лежить серце і всьо....
Особо одомашненные Пегасы доверчиво едят хлеб прямо из рук и не отказываются от тазика свежего пива.

___


повністю підтримую думку, що серцю не накажеш ... тут не допоможуть ні 50 кг, ні кидання палити, ні вміння смачно готувати, ні розумні книжки, коли він тебе не любить .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2011, 18:42 #1553892   #99
cheesy
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Як спокусити чоловіка? Знайти собі такого, який буде тебе постійно хвалити, бо з таким заниженим егом, шоб задавати такі питання важко триматися на рівні з сильними людьми. Там і спокушати не треба буде, просто відповідність характерів.

Як, впринципі, і завжди. Мене завжди забавляє, як тьолки/чуваки(саме ці слова обрано спеціально) шукають спосіб ідеального зваблення. Пробують все, проводять ексмерименти і діляться досвідом. А потім вирішують, шо якийсь один метод діє, бо їм нарешті помогло!)) При тому, шо їм можливо нарешті просто попалась підходяща людина, або вони нарешті перестали комплексувати про 80% елементів своєї персони і почали жити.
Жити треба, розвиватися, спілкуватися з людьми, веселитись, розслаблятись, отримувати задоволення. Нафіг тобі техніка, якшо драйву до життя нема? Нашо тоді жити, навіть якшо є з ким трахатись(це слово використано спеціально)?

Востаннє редагував cheesy: 18.01.2011 о 12:02. Причина: Пізніше додано
cheesy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kiti-cat (18.01.2011)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 21.01.2011, 16:54 #1557512   #100
skot
 
Аватар для skot
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Я люблю, когда женщина беpет инициативу в свои pуки!
Но еще больше я люблю, когда женщина беpет инициативу в pот…
skot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:58.