Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


"Scorini" Тернопіль

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.12.2014, 22:55 #2483634   #61
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово Відповідь: "Scorini" Тернопіль

Цитата:
Допис від Vlodko Переглянути допис
не буде така собівартість кави зараз, якщо брати нормальні продукти, тим більше каву... а якщо закласти нормальну зп для барісто і поточні витрати то тимбільше... нашо вже таке писати
пс кава там дійсно смачна
Каву важко зіпсувати, хіба не докладати. Нате математику:
1 Кава хороша 1 кг - 250 грн ( великі бари мають знижку, але добре). На порцію треба 8-9 грам кави. = 2,2 грн.
2. Молоко 1 л - 12 грн (можна порахувати 15-20 грн нема різниці ). На капучіно або лате до 50 гр молока = 0,6 грн.
3. крутий сироп або шоколадна присипка до 5 грам = 0,5 грн
4. Цукор - 0,2 грн (три пакетики)
Всього. 3,5 грн
Шо забув порахувати? Трубочку, амортизацію кава-апарата взятого в оренду, воду з фільтра, елетрику, тряпку для прибиральниці, мило в туалєт?
Proof зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2014, 23:19 #2483638   #62
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: "Scorini" Тернопіль

Зараз якраз відкриваю кавярню, впринципі використовую інгридієнти дещо схожі з тими що в скоріні... собівартість капучінки в мене виходить в районі 6 , латешка 8. калькуляція зроблена згідно типових технологічних карт для професійних еспресомашин з ручним приготуванням, це суто по інгредієнтах (розхід брутто). Враховуючи те що в мене власне приміщення і в мене нема таких поточних витрат, як в великому закладі, ціна в мене буде нижчою на 25-30 відсотків ніж в даному закладі... дочого до чого, але до цін на каву там придиратись нема сенсу
ПС в кожного свої секрети і обставини які впливають на ціну, кому підходить той купує, кому не піходить - шукає інше, зважаючи на свої запити... тому наші суперечки будуть тут недоречними... я завжди готовий платити, якщо вважаю, що продукт відповідає поставленим мною вимогам.
ппс. прочитавши слова, що каву важко зіпсувати, небачу доцільності далі сперичатись

Востаннє редагував Vlodko: 10.12.2014 о 00:57.
Vlodko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
erazel (10.12.2014)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 10.12.2014, 08:40 #2483698   #63
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: "Scorini" Тернопіль

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Такі обмеження по франчайзингу
тобто через необдумані обмеження по франшизі я маю їсти розморожений десерт 30 денної давності?

доречі, тіж самі десерти були в кав*ярні Big Cup на Валовій, але гривень на 5-10 дешевші, пишу "були", бо зараз вони зменшили їхній асортимент, і додали свою випічку.
От це, на мою думку, найправильніший хід - мати десерти власного приготування (може не такі красиві на вигляд, але свіжі і смачні) і мати десерти Штефаньо - хай клієнт собі обирає.

пи.си. отаке капучіно "Вишнева насолода" - 33 грн. (ще зверху була вишенька, але її з"їли дуже швидко)

Востаннє редагував Dinara: 10.12.2014 о 08:50.
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2014, 08:44 #2483699   #64
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: "Scorini" Тернопіль

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
тобто через необдумані обмеження по франшизі я маю їсти розморожений десерт 30 денної давності?

доречі, тіж самі десерти були в кав*ярні Big Cup на Валовій, але гривень на 5-10 дешевші, пишу "були", бо зараз вони зменшили їхній асортимент, і додали свою випічку.
От це, на мою думку, найправильніший хід - мати десерти власного приготування (може не такі красиві на вигляд, але свіжі і смачні) і мати десерти Штефаньо - хай клієнт собі обирає.
в скоріні також вже є десерти власного виробництва, правда ще не пробував ((( вроді панакота і тірамісу(точно не скажу)
Vlodko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2014, 08:49 #2483701   #65
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: "Scorini" Тернопіль

Цитата:
Допис від Proof Переглянути допис
Ага, з сотні офіціант забула 5 гривень здачі, довелось двічі нагадувати. Переконувала, що вже віддала. Тіпа примусові чайові
Ну чайові - це нормально, офіціанти на них живуть практично.
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 10.12.2014, 09:07 #2483706   #66
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: "Scorini" Тернопіль

Прихований текст: офтоп 
kookla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2014, 14:33 #2483845   #67
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: "Scorini" Тернопіль

Цитата:
Допис від Vlodko Переглянути допис
Зараз якраз відкриваю кавярню, впринципі використовую інгридієнти дещо схожі з тими що в скоріні... собівартість капучінки в мене виходить в районі 6 , латешка 8. калькуляція зроблена згідно типових технологічних карт для професійних еспресомашин з ручним приготуванням, це суто по інгредієнтах (розхід брутто).
Можна нам таблицю ваших розрахунків будь ласка, бо сам факт що капучіно дешевше за латте в собівартості вже насторожує.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Vlodko Переглянути допис
не буде така собівартість кави зараз, якщо брати нормальні продукти, тим більше каву... а якщо закласти нормальну зп для барісто і поточні витрати то тимбільше... нашо вже таке писати
пс кава там дійсно смачна
в нас в барах в собівартість кави забивають всі можливі і не можливі витрати, в плоть до попадання ракети в кафешту і відбудову її після того.

кава нормальна? пив я там, нижче середньої якість була(слабка, без вираженого смаку).

Востаннє редагував Samyel_Fox: 10.12.2014 о 14:33. Причина: Пізніше додано
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (10.12.2014), Rivs2010 (09.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2015, 20:11 #2519428   #68
Lestatus
Типово Відповідь: "Scorini" Тернопіль

Ціни нормальні і смачно але купа "мамаш" з невихованими дітьми які розносять все навколо і задовбують криками всіх відвідувачів і офіціантам до одного місця...
Lestatus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2015, 20:39 #2519438   #69
saymon
Guest
Типово Відповідь: "Scorini" Тернопіль

Цитата
Допис від Lestatus Переглянути допис
Ціни нормальні і смачно але купа "мамаш" з невихованими дітьми які розносять все навколо і задовбують криками всіх відвідувачів і офіціантам до одного місця...
Десь в сусідній темі писали що таким чином дітей долучають до суспільства
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2015, 12:54 #2527346   #70
Zavgosp
лібераст і толераст
 
Аватар для Zavgosp
Типово Відповідь: "Scorini" Тернопіль

Мене цікавить таке, коли нарешті заберуть дрова які лишилися від літнього майданчика? Через цю неповагу до міста я змушений бойкотувати цей заклад, хоча до цього був декілька разів і лишався задоволеним.
Zavgosp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2015, 13:13 #2527354   #71
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: "Scorini" Тернопіль

Цитата:
Допис від Zavgosp Переглянути допис
Мене цікавить таке, коли нарешті заберуть дрова які лишилися від літнього майданчика? Через цю неповагу до міста я змушений бойкотувати цей заклад, хоча до цього був декілька разів і лишався задоволеним.
Мабуть нескоро, бо іде сезон і вони почнуть будувати літній майданчик знову...
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2021, 12:22 #2787921   #72
Nikotunska
Учасник
 
Аватар для Nikotunska
Типово Відповідь: "Scorini" Тернопіль

Гарний закла і смачна кухня
Nikotunska зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:09.