Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Репутація в мережі?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.02.2021, 15:51 #2788046   #1
Lanre
Учасник
Типово Репутація в мережі?

Як можливо керувати репутацією в мережі інтернет? Як взагалі просувати музичну творчість?
Активно веду Інстаграм, Ютуб. Але пiдписчики додаються дуже повільно. Уже рік активно так займаюся, а вихлоп не дуже.
Чи є у когось досвід успішного ведення ютуб каналу або інстаграма? Де краще купувати рекламу і наскільки це ефективно?
Lanre зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2021, 12:35 #2788344   #2
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Репутація в мережі?

Цитата Активно веду Інстаграм, Ютуб. Але пiдписчики додаються дуже повільно. Уже рік активно так займаюся, а вихлоп не дуже.
пора знайти нормальну роботу
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (04.03.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2021, 13:00 #2788345   #3
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Репутація в мережі?

Цитата Як взагалі просувати музичну творчість?
Патреон
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2021, 13:10 #2788347   #4
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Репутація в мережі?

"Патрони" ж вже можна пробувати "продавати" коли ти розкручений і відомий. А якщо тебе на халявному ютубі дивиться 1.5 людини, то хто буде підписку купувати. Чи я чогось не знаю ?
Людині SMMщик потрібен
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2021, 17:48 #2788715   #5
PelNadia
Учасник
Типово Відповідь: Репутація в мережі?

Ну вы же наверняка знаете, что и в этой области конкуренция не слабая. Мало просто активно вести соцсети, нужно еще уметь правильно раскручивать, закупать рекламу, продвигать. Если самостоятельно не получается, нет опыта или просто не знания в этой сфере, то может реально тогда лучше воспользоваться услугами SMMщика?
Ну у меня конечно не музыкальное творчество, но тоже в каком-то роде творчество. Мне нужно было увеличить продажи моего продукта в интернете. Нужно было повысить имидж, узнаваемость в соцсетях. Обращалась в маркетинг агентства даже разные. Но по факту, мне помог один специалист, вот эта instagram.com/annakokhanets девушка Анна Коханец, которая является руководителем дижитал маркетинг агентства, умеет создавать хороший контент для брендов, специалист по репутации в сети.

Востаннє редагував PelNadia: 24.03.2021 о 10:04.
PelNadia зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2021, 17:54 #2789292   #6
Lanre
Учасник
Типово Відповідь: Репутація в мережі?

Дякую, подивлюсь. А взагалі як довго потрібно чекати результат? Я просто ніколи з таким сервiсами ще не стикалася. Як дорого це?
Lanre зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2021, 16:46 #2789602   #7
PelNadia
Учасник
Типово Відповідь: Репутація в мережі?

Цитата
Допис від Lanre Переглянути допис
Дякую, подивлюсь. А взагалі як довго потрібно чекати результат? Я просто ніколи з таким сервiсами ще не стикалася. Як дорого це?
Зависит от многих факторов. Я же не специалист, не подскажу вам. Я в течении пол года заказывала продвижение. Удалось добиться хороших результатов Или можете digital-marketing.center сюда обратиться, если не хотите к Анне лично, это ее агентство.

Востаннє редагував PelNadia: 24.03.2021 о 10:04.
PelNadia зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:50.