Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Як це воно перший раз?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.05.2009, 22:47 #941162   #161
Tronix
 
Аватар для Tronix
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Ці переші рази, кумарать трохи. Стандартна програма!


Цьом, люблю, люблю, трахі-здохі, і пів ночі меканя збоку на сідушці:
-Я вже не це..ка, ти мене не лишиш, я боюсь, ви всі такі, ти одним будеш все життя....Кохаю




Короче куйня, погоджуйтесь зі всім і навіть з тим що ми всі однакові! Воно так і є! Но то куйня.

Головне нам погирцувати, а то дурні балачки неварто слухати, сухайте радейко і кажіть : -УГУ
Tronix зараз поза форумом  
Подякував(ла):
orka13 (11.06.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2009, 14:38 #941657   #162
Care
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Нда ... кажется уже много слышала о сексе, и множество советов давали ............... но все-таки почему так страшно? (((и парень мой уже настаивает ... не знаю что делять...
Care зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2009, 15:00 #941665   #163
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

ІМХО, якщо страшно - значить це не та людина, яка тобі потрібна. Якщо людина тобі реально подобається, ти її хочеш, то чому має бути страшно? А якщо страшно, знач є якась невпевненість. Страшно може бути пацану, бо в нього може не получитися, а чого має бути страшно дівчині? Лише тоді, коли не впевнена в свому партнері. А не впевнена, не хочеш його, знач то не ВІН.

Востаннє редагував Nemesis-T: 28.05.2009 о 15:10.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (29.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2009, 16:53 #941751   #164
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Care Переглянути допис
Нда ... кажется уже много слышала о сексе, и множество советов давали ............... но все-таки почему так страшно? (((и парень мой уже настаивает ... не знаю что делять...
якщо у вас все добре, то можете не думати багато. Приступайте, експериментуйте та вивчайте. А що втрачати, самий шалений, дикий, екстремальний і просто класний - секс в молоді роки.
 
Подякував(ла):
Care (28.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2009, 16:55 #941757   #165
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис
якщо у вас все добре, то можете не думати багато. Приступайте, експериментуйте та вивчайте. А що втрачати, самий шалений, дикий, екстремальний і просто класний - секс в молоді роки.
доповню трохи - і з коханою людиною ))))
harik зараз поза форумом  
Подякували 2:
Care (28.05.2009), Natashka (29.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2009, 17:34 #941801   #166
KotDavinci
 
Аватар для KotDavinci
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Десь приблизно біля восьмої сторінки тут буде докторська дисертація.....
KotDavinci зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2009, 17:48 #941817   #167
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Care Переглянути допис
Нда ... кажется уже много слышала о сексе, и множество советов давали ............... но все-таки почему так страшно? (((и парень мой уже настаивает ... не знаю что делять...
як казав Незлобін з камеді клабу: " Почему все боятся? у меня что слоникслоникслоник на медведя похож чтоли?"
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2009, 18:27 #941863   #168
Tronix
 
Аватар для Tronix
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Перший раз в преший клас.





Дівки! Якщо хлопець толковий і розумний, то не варто перейматись іншими проблемами. Навіть бутьте ініціаторами №1... Хлопець це оцінить на 100%


А за те що ви потім ноєте і букаєте. лиш показуєте свою недовіру і неповагу до хлопця, після чого не дуже приємно цим займатись! і імено з тою одною!



Будьте трохи розкутішими! Але якщо спите то спіть з одним, не курвіться, а то хлопчик втіче до такої як сама, а потім сльози.

Будьте вірні і віддані лиш одному і вам відкликниться з достатком в подвійній кількості!

Короче Сука пса скрізь найде! Но неізміняйте! Будьте розумні!






От чому хлопці зраджують? Тому що жінки самі дають шанс на зраду. Розберіться між собою, і незраджуйте!
Tronix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2009, 21:38 #942083   #169
Mexico
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
ІМХО, якщо страшно - значить це не та людина, яка тобі потрібна. Якщо людина тобі реально подобається, ти її хочеш, то чому має бути страшно? А якщо страшно, знач є якась невпевненість. Страшно може бути пацану, бо в нього може не получитися, а чого має бути страшно дівчині? Лише тоді, коли не впевнена в свому партнері. А не впевнена, не хочеш його, знач то не ВІН.
Є сумніви щодо сексу з конкретною людиною, а є страх перед першим разом в принципі. Ці речі треба розрізняти. Ти описав перший варіант і я з тобою погоджуюсь.
Але справа в тому що всі (більшість) дівчат бояться першого разу (болі, крові...), бояться розчарувати партнера. Саме це породжує сумніви. Впринципі ці сумніви повинен розвіяти хлопець (він ж мужик - це його роль). Але наскільки я поняв хлопець і сам перший раз лишає дівчину цнотливості (відповідно сам хвилюється)
Нічого не зробиш досвід приходить з практикою.
Mexico зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Care (28.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2009, 21:46 #942093   #170
Mexico
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Care Переглянути допис
Нда ... кажется уже много слышала о сексе, и множество советов давали ............... но все-таки почему так страшно? (((и парень мой уже настаивает ... не знаю что делять...
Перший раз - це як похід до стоматолога. Пару днів хвилюєшся, боїшся, не спиш ночами, а потім за 3 хвилини виривають зуб і все. Подумай, чи варто було себе мучити переживаннями? замість того щоб один раз прежити щось в реальнеості людина переживає це кожен день в уяві!
Mexico зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2009, 22:11 #942123   #171
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від alextretij Переглянути допис
sonechko
не варто спішити щось робити... Все що ти робиш, робиш один раз.
у сонечка все було ще минулого року,не турбуйся - сторінка 3
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2009, 23:02 #942166   #172
Care
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
ІМХО, якщо страшно - значить це не та людина, яка тобі потрібна. Якщо людина тобі реально подобається, ти її хочеш, то чому має бути страшно? А якщо страшно, знач є якась невпевненість. Страшно може бути пацану, бо в нього може не получитися, а чого має бути страшно дівчині? Лише тоді, коли не впевнена в свому партнері. А не впевнена, не хочеш його, знач то не ВІН.
я б не сказала що я не впевнена в ньому і страшно мені не від того що буде біль чи кров....страшно зраджувати віру(хоча розумію що рано чи пізно це мусить статись інакше чекати до весілля-дурість) страшно розчарувати хлопця(я знаю що вони не люблять коли дівчина "бревном лежить"...) страшно завагітніти (мені 17 чере 2 місяці) страшно взагалі перед першим разом, шоб потім не жаліти.....
хлопець мій не те щоб досвічений, але в нього вже це було...
Care зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2009, 23:16 #942181   #173
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Care Переглянути допис
я б не сказала що я не впевнена в ньому і страшно мені не від того що буде біль чи кров....страшно зраджувати віру(хоча розумію що рано чи пізно це мусить статись інакше чекати до весілля-дурість) страшно розчарувати хлопця(я знаю що вони не люблять коли дівчина "бревном лежить"...) страшно завагітніти (мені 17 чере 2 місяці) страшно взагалі перед першим разом, шоб потім не жаліти.....
хлопець мій не те щоб досвічений, але в нього вже це було...
офффтоп звісно. нарешті людина почала писати нормальною мовою на форумі
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2009, 08:45 #942306   #174
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Зраджувати віру? Гріх проти чистоти - це єдиний гріх, якого я в упор не розумію. Можливо це пояснюється тим, що в стародавньому світі треба було якось контролювати сильно гулящих громадян, вот і впихнули його в загальний список гріхів. Презервативів не було, тому ще й певний контроль над народжуваністю треба було вести. Так і з"явився гріх проти чистоти.

Я розумію гріх зраджувати, гріх зробити дитину і лишити її, але вважати сам процес як щось грязне і богохульне? Що за брєд?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mexico (29.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2009, 09:20 #942344   #175
olyaoli4ka
 
Аватар для olyaoli4ka
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Care Переглянути допис
страшно розчарувати хлопця(я знаю що вони не люблять коли дівчина "бревном лежить"...) страшно завагітніти (мені 17 чере 2 місяці) страшно взагалі перед першим разом, шоб потім не жаліти.....
хлопець мій не те щоб досвічений, але в нього вже це було...
ну, щоб не розчаровувати хлопця, не треба "бревном лежати", і добре, що Ви це розумієте.
щоб не завагітніти -- є засоби контрацепції, які без проблем можна купити в аптеці
і взагалі, якщо є будь-які сумніви , краще відкласти це діло на потім, щоб "потім не жаліти"
olyaoli4ka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Care (30.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2009, 10:22 #942422   #176
KotDavinci
 
Аватар для KotDavinci
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Перший раз - це як похід до стоматолога. Пару днів хвилюєшся, боїшся, не спиш ночами, а потім за 3 хвилини виривають зуб і все. Подумай, чи варто було себе мучити переживаннями? замість того щоб один раз прежити щось в реальнеості людина переживає це кожен день в уяві!
Шо ти про роди заспіваєш тоді..? Це далеко не похід до стоматолога.. Тут реально страхи розбирають, навіть коли не вперше...
KotDavinci зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2009, 13:14 #942615   #177
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Care Переглянути допис
я б не сказала що я не впевнена в ньому і страшно мені не від того що буде біль чи кров....страшно зраджувати віру(хоча розумію що рано чи пізно це мусить статись інакше чекати до весілля-дурість) страшно розчарувати хлопця(я знаю що вони не люблять коли дівчина "бревном лежить"...) страшно завагітніти (мені 17 чере 2 місяці) страшно взагалі перед першим разом, шоб потім не жаліти.....
хлопець мій не те щоб досвічений, але в нього вже це було...
Може я і не права, але мені здається, що на тебе тисне хлопець, а ти сама не знаєш хочеш ти чи ні?
Я думаю, що перший раз "по плану" це не правильно. Все має бути імпульсивно і тому, що ти сама цього дуже хочеш. А якщо є сумніви, то поясни для чого тобі всі ці заморочки. І не слухай хлопців, в такому віці вони секс по інакшому сприймають і тільки про нього і думають. Підеш на поводу в свого хлопця будеш потім жаліти 100%.
Живи і радуйся, плюнь на всі стереотипи. Якщо твій хлопець щось хоче, а ти ні, то це його проблеми. Нічого з ним не станеться, потерпить, якщо любить.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Care (30.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2009, 14:18 #942657   #178
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

А чого боятися першого разу? Бляха-муха, ви ж не голову втрачаєте. І руки-ноги ніхто відрізати не буде. Всього-навсього плівка розірветься. А ви з цього робите проблему ніби життя на невдалому першому разі закінчується!
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2009, 14:20 #942660   #179
funof325
 
Аватар для funof325
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

повернусь до теми: в перший раз стільки емоцій, що через деякий час навіть не можеш пригадати як це було (зараз будуть всі приколюватися, що не паматаєш як це було, що поганий був перший раз і т.д.) ні все паматається, коли, як і з ким це було - але які емоції тоді переповнювали - це якраз і стирається з памяті.
перший раз не такий вже і особливий - я б легко поміняв 10 перших разів на 1 пятдесятий.
щось схоже на те, коли вчишся водити авто - перші рази якісь сумбурні, нервові, збуджені, але додають такого адреналіну, а справжнє задоволення вже отримуєш коли стаж перевалює за два роки
funof325 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2009, 16:51 #942769   #180
Mexico
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Care Переглянути допис
я б не сказала що я не впевнена в ньому і страшно мені не від того що буде біль чи кров....страшно зраджувати віру(хоча розумію що рано чи пізно це мусить статись інакше чекати до весілля-дурість) страшно розчарувати хлопця(я знаю що вони не люблять коли дівчина "бревном лежить"...) страшно завагітніти (мені 17 чере 2 місяці) страшно взагалі перед першим разом, шоб потім не жаліти.....
хлопець мій не те щоб досвічений, але в нього вже це було...
1."Гріх займатися сексом коли не любиш, але і гріх не займатися коли любиш".
На рахунок релігії, правильно сказав Nemesis-T. Те, що колись було гріхом(законом) сьогодні може таким не являтися, і навпаки (приклади - старозавітнє "обрізання", жертвоприношення...)Тут треба розуміти суть (чому те чи інше являється гріхом), а не дотримуватись формальностей. Більше того я вважаю, що відсутність сексу до свадьби (в сьогоденні) являється гріхом, так як веде до нещастя в подружньому житті, або до розлучення (звичайно є винятки). До якої ти конфесії належиш, якшо не секрет?
2.Ну навіть не знаю... я не думаю, що нормальний хлопець буде чекати від дівчини в її "перший раз" якихось екстра крутих сексуальних прийомів. Взагаліто більша відповідальність лежить на чуваку (тим більше він має якийсь досвід). Це він повинен зробити все правильно, максимально комфортно, якшо так можна виразитись...
3.Да... а от завагітніти, дійсно страшно (особливо якщо в пацану не впевнена) Я навіть не знаю, як би вів себе на місці дівчини. Прикольний кліп зняла група "Дискатека аварія" - "Отцы"
Mexico зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Care (30.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:38.