Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика > Балачка музикантів


Line 6 Pod X3 Live "+" і "-"???

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.01.2014, 14:28 #2328271   #1
NeforMalchik
Учасник
 
Аватар для NeforMalchik
Question Line 6 Pod X3 Live "+" і "-"???

Люди добрі що можете сказати про цей дивайс ??? Всі плюси мінуси дивайсу ??? Підводні камені цього апарату??? Чи варто його брати??
NeforMalchik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2014, 15:03 #2328291   #2
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Line 6 Pod X3 Live "+" і "-"???

Цитата:
Допис від NeforMalchik Переглянути допис
Люди добрі що можете сказати про цей дивайс ??? Всі плюси мінуси дивайсу ??? Підводні камені цього апарату??? Чи варто його брати??
В мене був Line 6 Pod XT Live.По звуку це те саме, тільки в Х3 можна ше бас і мікрофон підключати.
Скажу так, що на записах він звучав саме найкраще і найрізноманітніше з того шо пробував взагалі.
великий плюс,якшо граєш на концертах і там нема нормальних комбіків-підключаєш в лінію і не паришся.Якшо грати в комбік,звичайно він поступається аналогу,але якшо його з розумом накрутити,повідключати емульовані кабінети наприклад і тд.-то звук може бути дость пристойний.
З нюансів(наскільки я памятаю,бо давно вже було),тре в продавця спитати чи цей проц зариганий на сайті Лайн6.якшо так,щоб він дав тобі "ключі",шоб міг оновлення скачувати(хоча хрін зна чи вони до нього взагалі ше будуть.)

На рахунок чи потрібно його брати,тобі рішати.Скажу свою думку(якшо тобі НЕ треба проца три в одному(для гітари баса вокалу),а просто для гітари.Краще HD300 взяти.він коштує тих самих грошей,а то й дешевше.Все таки це новіше покоління,там і DSP краща.
Я от сам зара на HD-шку чекаю.Правда 500Х
ALM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2014, 16:55 #2328336   #3
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Line 6 Pod X3 Live "+" і "-"???

Цитата:
Допис від ALM Переглянути допис
В мене був Line 6 Pod XT Live.По звуку це те саме, тільки в Х3 можна ше бас і мікрофон підключати.
Скажу так, що на записах він звучав саме найкраще і найрізноманітніше з того шо пробував взагалі.
великий плюс,якшо граєш на концертах і там нема нормальних комбіків-підключаєш в лінію і не паришся.Якшо грати в комбік,звичайно він поступається аналогу,але якшо його з розумом накрутити,повідключати емульовані кабінети наприклад і тд.-то звук може бути дость пристойний.
З нюансів(наскільки я памятаю,бо давно вже було),тре в продавця спитати чи цей проц зариганий на сайті Лайн6.якшо так,щоб він дав тобі "ключі",шоб міг оновлення скачувати(хоча хрін зна чи вони до нього взагалі ше будуть.)

На рахунок чи потрібно його брати,тобі рішати.Скажу свою думку(якшо тобі НЕ треба проца три в одному(для гітари баса вокалу),а просто для гітари.Краще HD300 взяти.він коштує тих самих грошей,а то й дешевше.Все таки це новіше покоління,там і DSP краща.
Я от сам зара на HD-шку чекаю.Правда 500Х
мені самому ХД 300 симпатизує ) Були б гроші купив б його без вагань. В х3 лайв емулятори кабінетів жирно звучать чи що ? Ато зараз майже в кожному вони впринципі є
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:36.