Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Проблеми з йодом в піділкта

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.10.2011, 10:33 #1781123   #61
Kastaneda
 
Аватар для Kastaneda
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Comas, як людина з досвідом скажу, що вам треба сходити до ендокринолога перш за все, це нічого страшного, що капусту не любите (хоча вона звісно у цьому плані корисна). Згадувана інформація про елементи, що заважають засвоєнню йоду дуже важлива, т.т. теоретично ви можете споживати 1000 мкг на добу, засвоїться ж - лише 50, ну але це звісно фантастичний випадок.
Kastaneda зараз поза форумом  
Старий 27.10.2011, 10:39 #1781130   #62
Comas
 
Аватар для Comas
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

І як дізнаються про погане засвоєння йоду? Здавати купу аналізів?
Comas зараз поза форумом  
Старий 27.10.2011, 10:44 #1781140   #63
Kastaneda
 
Аватар для Kastaneda
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Цитата:
Допис від Comas Переглянути допис
І як дізнаються про погане засвоєння йоду? Здавати купу аналізів?
Ні, як правило таких розривів немає і при поганому засвоєнні втрачається не так багато - 100-150 мкг, що у вашому випадку з відразою до морської капусти досить критично. Просто здаєте аналізи до лікування/профілактики і після - от і все. Наприклад в Америці нормою вважається чи то 300 чи то 500 мкг на добу, досить багато, але на те є свої причини. Ми, як пропили йодомарин, ходили до лікаря, ось нещодавно, аналізи покращилися тому більше 150 нам і не призначили.
Kastaneda зараз поза форумом  
Старий 28.10.2011, 14:08 #1782544   #64
ZHDANA
Учасник
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

нажаль.проблема вашого племінника дуже поширена. але подолати всі ці симптоми не важко. наші науковці створили йодовану воду ще у 98 році і лікувалися нею депутати а також люди з за кордону з Японії,Германії а також Швейцарії. а в Україні все це не рекламується .думаю ви самі розумієте чому.тому що багатомільярдні заробітки на медикаментах не дозволяють цього....пропоную почитати інформацію на сайті http://jodis.kiev.ua/products/jodis-koncentrat.html оскільки сама вилікувалась і перестала бути "дохлячкою ")))
ZHDANA зараз поза форумом  
Старий 28.10.2011, 14:27 #1782556   #65
Mstyslav
 
Аватар для Mstyslav
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Цитата:
Допис від Comas Переглянути допис
Дуже цікаво насправді, тільки трохи лякає що нічого не чув про цю воду, вона як лікарскьий препарат іде? Чи бад, чи як?
те що ви не зчули процю воду мене не дивує. я теж про неї не бачив ніякої реклами на телебаченні. і якщо чесно це мене радує.а розказала про цю воду знайома з іншого міста, розказала як почала її пити і приблизно за тиждень перестала відчувати постійну втому,особливо наприкінці дня.оскільки зі здоровям а саме з імнітетом маю проблеми зацікавився. пропив десь тижня 2 і можу теж похвастатися. даю маленькій дитині. ознайомився на сайті http://jodis.kiev.ua/ купив в тернополі
Mstyslav зараз поза форумом  
Старий 28.10.2011, 16:57 #1782647   #66
Comas
 
Аватар для Comas
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Перепрошую, Kastaneda як таке можливо, якщо у нас це вважають вже майже передозування - такі дози?

Востаннє редагував Comas: 28.10.2011 о 22:53.
Comas зараз поза форумом  
Старий 30.10.2011, 13:29 #1784188   #67
Kastaneda
 
Аватар для Kastaneda
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Ну очевидно щось заважає сприймати йод повною мірою. Цілком можливо, що це одна з причин, про які говорила ТЕхнічна культуРА - надто багато якогось конуркуючого елементу в них там... Або занадто далеко моря, самі прикиньте - як далеко центральні штати від берегів. Просто в таких випадках на сами продуктах аж ніяк не виїдеш, в нас з цим краще)
Kastaneda зараз поза форумом  
Старий 30.10.2011, 13:36 #1784189   #68
Comas
 
Аватар для Comas
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Mstyslav, мене все одно трошки лякає те, що я абсолютно не чув про цю воду... Але менше з тим, спитаю просто в лікаря якщо що, за інформацію в будь-якому разі дякую
Comas зараз поза форумом  
Старий 30.10.2011, 13:38 #1784190   #69
Kastaneda
 
Аватар для Kastaneda
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Цитата
Допис від ZHDANA Переглянути допис
нажаль.проблема вашого племінника дуже поширена. але подолати всі ці симптоми не важко. наші науковці створили йодовану воду ще у 98 році і лікувалися нею депутати а також люди з за кордону з Японії,Германії а також Швейцарії. а в Україні все це не рекламується .думаю ви самі розумієте чому.тому що багатомільярдні заробітки на медикаментах не дозволяють цього....пропоную почитати інформацію на сайті http://jodis.kiev.ua/products/jodis-koncentrat.html оскільки сама вилікувалась і перестала бути "дохлячкою ")))
Ну в нас на щастя теж все добре вже Як не дивно, але справа реально в йоді була, і зараз він йодомарин просто пропиває, головне що ніяких психічних не було, і все вирішилося... Так що для нас вже не актуально, ми свій метод знайшли)
Kastaneda зараз поза форумом  
Старий 30.10.2011, 13:56 #1784201   #70
Comas
 
Аватар для Comas
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Kastaneda далеко від моря справді можливо. Головне що для нас ця ситуація неактуальна, нам треба тримати наші 200-250 да і все, наскільки мені ясно
Comas зараз поза форумом  
Старий 30.10.2011, 14:01 #1784204   #71
Kastaneda
 
Аватар для Kastaneda
Типово Відповідь: Проблеми з йодом в піділкта

Ну в принципы так, насиченої дієти або просто препарату, або воду, про яку тут писали - і проблем бути не має
Kastaneda зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:41.