Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Які властивості ідеального політика? Конструюємо те що нам треба.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.10.2011, 16:53 #1770502   #21
ADEL
Активний учасник
Типово Відповідь: Які властивості ідеального політика? Конструюємо те що нам треба.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Перепрошую, пане ... троль?... де тобі привиділося заборона запитань? Запитуй і спілкуйся собі скільки влізе.

Я лише попередив тебе і твою компашку, що знаю хто ви, звідки і навіщо прийшли. Розгорнете свою діяльність розмова буде короткою, точніше її не буде зовсім. Передавай привіт Славу.
Чмокє!
будь ласка підкажіть як звернутися до адміністратора форуму, бо я не хочу щоб мене звинуватили у порушенні п.2.17 - тому що я зараз вбачаю порушення з вашого боку на адресу користувача - зухвалість, погрози офтоп тощо

заздалегідь дякую, пане ... телепат?

зі. я з тобою на брудершафт не пив.
ззі. прошу вважати цей пост вимушеним офтопом
ADEL зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ami (17.10.2011), Freja (18.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2011, 17:00 #1770508   #22
saymon
Guest
Типово Відповідь: Які властивості ідеального політика? Конструюємо те що нам треба.

Удачі в пошуках.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2011, 18:24 #1770577   #23
Ami
Активний учасник
 
Аватар для Ami
Типово Відповідь: Які властивості ідеального політика? Конструюємо те що нам треба.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
І такою скромною!

Я краще зачекаю поки ви почнете робити те, заради чого сюди прийшли, і тоді ти сама побачиш хто я і що

Нові вісті з фронту.
Набіг координується з форуму forum.for-ua.com. Ініціатор набігу вгадайте хто? Дункан5 (3, 33), він же Слав, він же Ян Рубашкин.
А якщо я скажу, що ніколи не спілкувалася на вказаному Вами forum.for-ua.com і не знаю хто такий Дункан.
Аж занадто ви запобігливі в підозрах і цензурі.
На всіх новостійних стрічках новина про зламаний сайт Верховної Ради пройшла з коментарями, а модери
forum.te.ua запобачливо потерли тему. Срака значить була, а новини нема?
Ami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2011, 18:35 #1770582   #24
saymon
Guest
Типово Відповідь: Які властивості ідеального політика? Конструюємо те що нам треба.

Тебе ніхто не цензурує. Поки що.
На вищеназваному форумі ти дописуєш/дописувала під нікнеймом "Alisa", а байки "ніц не знаю ніце не видів" будеш розказувати комусь іншому.
На всіх новинних сайтах, які радо підхоплюють різну жовтизну може це і цікава новина, але фішка в тому що сайт ВР ніхто не ламав. Перед тим як постити тупак подумай чи він тут потрібен і чи заслуговує на окрему тему і розберися в правдивості тексту який тобі потрапив на очі. А не хочеш думати і розбиратися то хтось зробить це замість тебе.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2011, 18:46 #1770599   #25
Ami
Активний учасник
 
Аватар для Ami
Типово Відповідь: Які властивості ідеального політика? Конструюємо те що нам треба.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тебе ніхто не цензурує. Поки що.
На вищеназваному форумі ти дописуєш/дописувала під нікнеймом "Alisa", а байки "ніц не знаю ніце не видів" будеш розказувати комусь іншому.
На всіх новинних сайтах, які радо підхоплюють різну жовтизну може це і цікава новина, але фішка в тому що сайт ВР ніхто не ламав. Перед тим як постити тупак подумай чи він тут потрібен і чи заслуговує на окрему тему і розберися в правдивості тексту який тобі потрапив на очі. А не хочеш думати і розбиратися то хтось зробить це замість тебе.
Я не дописувала на форумі for-ua.com. А пробивати по айпі все що видає гугл остання справа.

Не я постила тему, яку Ви називаєте "Тупаком". Я там тільки залишила допис. А звинувачувати в жовтизні Цензор, Украінську правду тв ін. видання (які розмістили в себе новину про злам) може лише той хто працює на нинішню владу.
На цьому, дозвольте, на сьогодні закінчити диспут.
Слідкуйте й надалі, щоб не дай Бог хто не скривдив дітище пана Литвина.
Ami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2011, 18:47 #1770600   #26
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Які властивості ідеального політика? Конструюємо те що нам треба.

Цитата
Допис від Ksiadz Переглянути допис
Яким має бути наш ідеал?
1. Вірити в Бога, займатись духовним розвитком
2. Служити людям.
3. Любити свій народ.
4. Бути мудрим.

Шо ще?
А має значення в якого Бога? Є такі штуки тіпа філософських течі, религією і вірою в бога це важко назвати але с доховним розвитком получе чим в деяких священиків!
dog2121 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kapu (17.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2011, 19:13 #1770623   #27
ТЕхнічна культуРА
 
Аватар для ТЕхнічна культуРА
Типово Відповідь: Які властивості ідеального політика? Конструюємо те що нам треба.

Моя ієрархія цінностей ідеального політика:
1.Порядність, сильність і сміливість, вміння розпоряжатися своїм здоров"ям.(нагадалася казка "Цап та баран")
2.Мудрість і стаж роботи(стаж може бути навіть зароблений в дитячому чи студентському віці)
3.Коротка, зрозуміла програма роботи.
4.Схильність до фізіократії і природовідповідності економіки хоча би на 60%.
5.Не схильність до "синдрому альпінізму" і наявність великої підтримки від тих, хто хоче привести того політика до влади.
6.Не подібність на технічного кандидата.
7.Творчість і вміння переносити набуті знання до потрібних обставин.
8.Колективізм, вміння вкорінюватися і бути "старим у морі", але не по одній цій якості, а три в одній.

Більше вірю, що можна знайти ідеальних політиків, менше, що можна їх привести у владу і помогти там закріпитися.

П.С. Коли в школі грали баскетбол організація типу слабші нейтралізують по 1-2(кожен поіменно) гравців іншої команди, сильніші закидають м"яч робила чудо.
ТЕхнічна культуРА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2011, 20:14 #1770699   #28
ADEL
Активний учасник
Типово Відповідь: Які властивості ідеального політика? Конструюємо те що нам треба.

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
А має значення в якого Бога?
нмд не має значення, як саме Його називають люди від того, скажуть люди Аллах чи Будда чи Єгова чи Свята Трійця - Б-г від цього не перестане бути Таким
Він Єдиний
ADEL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2011, 20:31 #1770721   #29
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Які властивості ідеального політика? Конструюємо те що нам треба.

Хто всі ці люди?

Додано через 1 хвилину
По темі: ідеального політика нема і не буде.

Востаннє редагував org100h: 17.10.2011 о 20:31. Причина: Пізніше додано
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2011, 21:28 #1770822   #30
Freja
Banned
Типово Відповідь: Які властивості ідеального політика? Конструюємо те що нам треба.

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Хто всі ці люди?

Додано через 1 хвилину
По темі: ідеального політика нема і не буде.
Але хтось сподівається. Бо не вірить у себе.
Freja зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kapu (17.10.2011)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 17.10.2011, 23:34 #1770955   #31
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Які властивості ідеального політика? Конструюємо те що нам треба.

або я щось не розумію або все ж ситуація з даною темою трохи нехороша

новачок форуму (нехай навіть чийсь клон...) почав тему для обговорення...
і замість того щоб обговорювати тему - ми обговорюємо хто звідки прийшов і т.д.

я б ще зрозумів якщо би новачок почав тут всіх "вчити жити"...

чому гнобимо новачків?
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freja (18.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 06:20 #1770990   #32
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: Які властивості ідеального політика? Конструюємо те що нам треба.

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
я б ще зрозумів якщо би новачок почав тут всіх "вчити жити"...
Ну так на все свій час. Зараз вони просто заходять здалека, самі з собою спілкуються у своїх же темах, таким чином підтримуючи їх актуальність та освоюються на форумі. Очевидно, пізніше і почнуть всіх "вчити жити"...

До речі, вже таке раз було)).. сюди ж були приперлися російські шовіністи з якогось українського проросійського ресурсу (здається ДКР, чи севастополь.інфо, не пам'ятаю).. які хотіли тут розказати "бендеровцам", що вони "не праві".. ну і нічого, як прийшли так і пішли.. але вони були принаймні чесніші, зразу перейшли до "діла".. а ці шифруються..
Yurk0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 07:55 #1771014   #33
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Які властивості ідеального політика? Конструюємо те що нам треба.

якшо з"явилась якась смішна новостворена партія - то хай пробують себе розпіарити (в межах правил).
Але якщо тут зав"язаний дункан (він же слав), то треба дуже прискіпливо ставитись до таких пасажирів. може вони такі як і він?
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 08:47 #1771055   #34
ADEL
Активний учасник
Типово Відповідь: Які властивості ідеального політика? Конструюємо те що нам треба.

офф. заради Бога, поясніть нарешті хто такий цей дункан
або припиніть істерику.
власне, цікава картина складається - замість обговорення теми - обговорення ників. Вітаю вас панове, це ну дююже ефективний спосіб боротьби з ворогами

"сам дурак" називається ))))))))))))) більше сказати нема чого, певно...
ADEL зараз поза форумом  
Подякували 3:
Freja (18.10.2011), Ksiadz (18.10.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 10:08 #1771138   #35
Freja
Banned
Типово Відповідь: Які властивості ідеального політика? Конструюємо те що нам треба.

Щось і я не зрозуміла. Тут що, у модерів манія переслідування?. Чи ввижаються навколо вороги? Розслабтеся. Я думала, що їм мої дописи не сподобалися, а тут виявляється ціле "полювання на відьом" розпочалося!.
Freja зараз поза форумом  
Подякували 3:
ADEL (18.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 11:17 #1771195   #36
ківі
Типово Відповідь: Які властивості ідеального політика? Конструюємо те що нам треба.

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
А має значення в якого Бога? Є такі штуки тіпа філософських течі, религією і вірою в бога це важко назвати але с доховним розвитком получе чим в деяких священиків!
Особисто для політика - не має. Для держави - має.
Більша частина українців - атеїсти або християни, отже коли ми говоримо про ідеального політика, то він має теж бути християнином.
В ідеальній державі з ідеальним народом питання чи вірить політик в Бога і в якого саме взагалі не має виникати, бо це особиста справа кожної людини. Але у нас народ не ідеальний, і цікавиться


офтоп:
Деякі люди сприймають інтернет як свою лавочку у селі. Хто прийшов, зачєм прийшов...
ківі зараз поза форумом  
Подякували 3:
ADEL (18.10.2011), Freja (18.10.2011), kapu (18.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 12:30 #1771278   #37
Freja
Banned
Типово Відповідь: Які властивості ідеального політика? Конструюємо те що нам треба.

Цитата
Допис від kiwi Переглянути допис
Особисто для політика - не має. Для держави - має.
Більша частина українців - атеїсти або християни, отже коли ми говоримо про ідеального політика, то він має теж бути християнином.
В ідеальній державі з ідеальним народом питання чи вірить політик в Бога і в якого саме взагалі не має виникати, бо це особиста справа кожної людини. Але у нас народ не ідеальний, і цікавиться


офтоп:
Деякі люди сприймають інтернет як свою лавочку у селі. Хто прийшов, зачєм прийшов...
Так воно і є.
Freja зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 12:57 #1771313   #38
Ksiadz
Учасник
Типово Відповідь: Які властивості ідеального політика? Конструюємо те що нам треба.

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
або я щось не розумію або все ж ситуація з даною темою трохи нехороша

новачок форуму (нехай навіть чийсь клон...) почав тему для обговорення...
і замість того щоб обговорювати тему - ми обговорюємо хто звідки прийшов і т.д.

я б ще зрозумів якщо би новачок почав тут всіх "вчити жити"...

чому гнобимо новачків?
Дякую за підтримку. Насправді - це добре коли відкриваються нові патріотичні ресурси в Інтернеті і коли люди починають спілкуватись.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Yurk0 Переглянути допис
Ну так на все свій час. Зараз вони просто заходять здалека, самі з собою спілкуються у своїх же темах, таким чином підтримуючи їх актуальність та освоюються на форумі. Очевидно, пізніше і почнуть всіх "вчити жити"...
Поки що очевидно одне: саме Ви намагаєтесь вчити інших жити на підставі власних припущень.
Це якось дуже не по українські.
Бути українцем це не значить лише бути проти москалів.

Востаннє редагував Ksiadz: 18.10.2011 о 12:57. Причина: Пізніше додано
Ksiadz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freja (18.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 12:59 #1771319   #39
Freja
Banned
Типово Відповідь: Які властивості ідеального політика? Конструюємо те що нам треба.

Дивне тут відношення до новачків. Нічого, ідеальних політиків теж немає.
Freja зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 13:01 #1771324   #40
kapu
Активний учасник
 
Аватар для kapu
Типово Відповідь: Які властивості ідеального політика? Конструюємо те що нам треба.

Цитата
Допис від Ksiadz Переглянути допис
Поки що очевидно одне: саме Ви намагаєтесь вчити інших жити на підставі власних припущень.
Це якось дуже не по українські.
Бути українцем це не значить лише бути проти москалів.
в українців багато ворогів і чимало українських територій знаходиться за нашими кордонами
kapu зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ksiadz (18.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:27.