Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Моя свекруха не дає мені жити

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.07.2015, 01:42 #2563347   #41
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата
Допис від Cyacyanka Переглянути допис
у тему викликається Джалка для безкоштовної консультації про питання: з лівої, чи з правої захерачити?
оооо, я не по тим ділам. В мене з свекрухою прекрасні стосунки і інакше ,ніж " моя золота невісточка " мене не називають

А ситуація насправді дуже важка, хіба поспівчувати можна. Я б звела любе спілкування до мінімуму, по техніці б зливалася від розмов з свекрухою, на всі образи відповідала б " точно так, як кажете " і нічого б не доказувала. Ціль - не дати їй очікуваних емоцій і реакцій - сліз, гніву, рук,які трусяться. Вона вампір, п*є з вас кров і буде жити вічно, а ви з психосоматикою загримите в лікарню ше, воно ж всьо назбирується.
А взагалі в неті багато літератури по даній темі і є багато толкових порад психологів, як не бути в положенні жертви. Але головне треба усвідомити - або ви встановлюєте чіткі рамки і бережете територію свого спокою ціною відкритого чи прихованого конфлікту, або, в ущєрб собі, намагаєтеся бути слухняною вихованою невісткою, яка не сміє перечити старшій людині. Або - або, сумістити тут не вдасться.
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 6:
Demetra (29.07.2015), funof325 (29.07.2015), Пантера (29.07.2015), OLY (03.08.2015), SNIZHOK (29.07.2015), Дєцко (29.07.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 29.07.2015, 02:23 #2563351   #42
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

У вас ''крисіний яд ''є ?
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2015, 08:15 #2563393   #43
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Сумно те все ..як розуму нема то невставиш.. Найкращий варіант максимально віддалитись та несприймати все так близько до серця.

Здається мені, що свекруха страждає на таке захворювання, як манія величі..воно нажаль невиліковне..
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2015, 12:58 #2563500   #44
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від Promo Переглянути допис
а в мене свекруха супер!
ой, лиш би так завжди було .
в мене в знайомої така вже добра свекруха була, що немає ради тільки в образи запхати. і так вона її хвалила до пори до часу.

___________________________

до автора

винуватець твоїх образ не мамаша, а саме чоловік. вона може бути бальнічна, а він би мав після першої образи її поставити на місце.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Мановар (29.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2015, 13:59 #2563519   #45
funof325
 
Аватар для funof325
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Я цілком згоден з тим, що Джалка написала - потрібно перестати бути жертвою і стати хижаком. Навіть після усвідомлення цього відразу стану легше. Енергетичний вампіризм не виліковний. В цьому випадку або ігнорувати або бути сильнішим.
funof325 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2015, 14:07 #2563522   #46
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата винуватець твоїх образ не мамаша, а саме чоловік. вона може бути бальнічна, а він би мав після першої образи її поставити на місце.
__________________
тут тонкий момент : ми всі скільки завгодно можем бути альфа -самцями і самодостатніми жінками, можемо чітко встановлювати персональні рамки в спілкуванні з будь- ким, але коли справа доходить до діалогу з власними батьками, то дуже часто ми тут же перетворюємся на слабких, беззахисних, часто ображених дітей ,які не можуть і не вміють вести з батьками розмову, керуючись логікою і здоровим глуздом. І нічого з тим не зробиш в більшості випадків - ми всі родом з дитинства і наші больові точки наші батьки знають як ніхто, і з "упоением " по ним луплять.
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 3:
Пантера (29.07.2015), lesjok (29.07.2015), Дєцко (29.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2015, 15:46 #2563557   #47
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
тут тонкий момент : ми всі скільки завгодно можем бути альфа -самцями і самодостатніми жінками, можемо чітко встановлювати персональні рамки в спілкуванні з будь- ким, але коли справа доходить до діалогу з власними батьками, то дуже часто ми тут же перетворюємся на слабких, беззахисних, часто ображених дітей ,які не можуть і не вміють вести з батьками розмову, керуючись логікою і здоровим глуздом. І нічого з тим не зробиш в більшості випадків - ми всі родом з дитинства і наші больові точки наші батьки знають як ніхто, і з "упоением " по ним луплять.
мені навпаки здається, що за 35 ( чи скільки йому там ) років мамину натуру і підхід до неї можна вивчити від а до я .
і знайти спосіб оберегти свою дружину від бруду та образ.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Мановар (29.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2015, 16:17 #2563572   #48
ol18
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата У вас ''крисіний яд ''є ?
))))))
ol18 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2015, 18:14 #2563593   #49
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
мені навпаки здається, що за 35 ( чи скільки йому там ) років мамину натуру і підхід до неї можна вивчити від а до я .
і знайти спосіб оберегти свою дружину від бруду та образ.
Вивчити то можна.
А от використати проти матері - не дуже.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (29.07.2015), Джалка (29.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2015, 18:42 #2563597   #50
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

взагалі корисно посилати час від часу родичів накуй...

принаймні в нас таке заведено...то пошлю обох..то мене пошлють..але потім тиш да гладь певний термін..принаймні кращий варіант, ніж ходити дутися чи шкоднічати втіхаря
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Prodigy (01.08.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2015, 19:10 #2563605   #51
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

О, я б не церемонилась. Якби чужа "мама" відчула в собі моральне право говорити мені таке паскудство, а то й писати образливы смс коли я від неї трубки не беру - я б швидко і у відповідному тоні показала і вказала їй напрям руху. Як говорить людина, так треба і говорити з нею. Якщо вона немає жодної поваги до дружини свого сина, до мами її внуків то сХералі вона має бути в тебе???!!! На удар має бути удар у відповідь. Моя б відповідь приблизно така: "П*зда стара, взяла свій жирний зад в жменю і скоренько винесла себе з моєї хати, і щоб смороду твого тут не було".
karamel856 зараз поза форумом  
Подякували 3:
Мановар (29.07.2015), Prodigy (01.08.2015), satyrn (05.08.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2015, 19:56 #2563610   #52
Freeboy
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата Моя б відповідь приблизно така: "П*зда стара, взяла свій жирний зад в жменю і скоренько винесла себе з моєї хати, і щоб смороду твого тут не було".
Справа в тому,що деяким людям може бути дуже важко, але таке сказати вони не зможуть. Їм просто не дозволить виховання і душевна доброта)
Freeboy зараз поза форумом  
Подякували 3:
Demetra (30.07.2015), Пантера (29.07.2015), lesjok (29.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2015, 20:08 #2563612   #53
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

karamel856

а якщо б то твоя мама вас так пресувала? до чужої то одне..а от до своєї часто багатьом кишка тонка
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2015, 22:39 #2563646   #54
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
О, я б не церемонилась. Якби чужа "мама" відчула в собі моральне право говорити мені таке паскудство, а то й писати образливы смс коли я від неї трубки не беру - я б швидко і у відповідному тоні показала і вказала їй напрям руху. Як говорить людина, так треба і говорити з нею. Якщо вона немає жодної поваги до дружини свого сина, до мами її внуків то сХералі вона має бути в тебе???!!! На удар має бути удар у відповідь. Моя б відповідь приблизно така: "П*зда стара, взяла свій жирний зад в жменю і скоренько винесла себе з моєї хати, і щоб смороду твого тут не було".
Хотіла б я на тебе подивитися, коли б твоїй мамі сказали "П*зда стара, ....". Ні одна людина з нормальним вихованням і при розумі не стерпить коли таке скажуть її мамі. Я б особисто зацідила б в морду, не залежно права чи не права моя мама.
До автора: якщо все правда, що ти пишеш, то ігнор дійсно найкращий вихід. Але можна, для прикладу, сказати, що вона тобі написала в образливій смс? Щось ніяк мені в голову не вкладається, що свекруха може написати образливого.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (29.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2015, 00:16 #2563659   #55
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Вивчити то можна.
А от використати проти матері - не дуже.
ніколи не погоджусь, що треба терпіти знущання навіть від рідної матері. є тисяча способів поставити людину на місце не опускаючись до відкритого хамства.
і чоловік зобов*язаний припинити ці образи. в іншому випадку звести спілкування з дружиною на нуль.
..а то виходить він вмив руки, а рідну людину ображають.
це стосується з точністю до навпаки . коли жінка облаює свекруху.

Додано через 4 хвилини
у вишні звичайно буйна реакція не достойна поваги, але можливо, якби у свій час культурно хамнула, то б почали її поважати ну принаймі відкриті образи б припинились.

Востаннє редагував SNIZHOK: 30.07.2015 о 12:01. Причина: Пізніше додано
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2015, 00:45 #2563662   #56
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Такі теми завжди мали популярність, розумієш що форум живе і процвітає)
Вибачте за офтоп
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2015, 02:42 #2563668   #57
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
ніколи не погоджусь, що треба терпіти знущання навіть від рідної матері. є тисяча способів поставити людину на місце не опускаючись до відкритого хамства
знаю випадок,коли свекруха приходила , вмішувалась ,намагалась керувати і повчати невістку,чоловік прийшов до своєї мами до дому,поперевертав картини догори ногами,попересував меблі,сказав шо так буде краще.
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Мановар (30.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2015, 05:20 #2563669   #58
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
ніколи не погоджусь, що треба терпіти знущання навіть від рідної матері. є тисяча способів поставити людину на місце не опускаючись до відкритого хамства.
і чоловік зобов*язаний припинити ці образи. в іншому випатку звести спілкування з дружиною на нуль.
..а то виходить він вмив руки, а рідну людину ображають.
це стосується з точністю до навпаки . коли жінка облаює свекруху.

Додано через 4 хвилини
у вишні звичайно буйна реакція не достойна поваги, але можливо, якби у свій час культурно хамнула, то б почали її поважати ну принаймі відкриті образи б припинились.
Нічаво ти нє знаєш, Джон Сноу )))
Скільки років намагаюсь припинити знущання рідної матері і всі як горохом об стіну.
І це саме рідної, бо чужу легше ігнорувати.
Вроді знаєш людину і як тут кажуть можеш надавити на слабкі місця і поставити на місце.
А ніфіга. Починаються зразу ще більші сльози, істерики, які не вирішують абсолютно нічого.
І як результат вона получила те, що хотіла, навіть ще в більшій степені, а ти пєш банками заспокійливе.
Найкращий вихід, це як кажуть: не чіпай гамно - не буде смердіти.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2015, 12:00 #2563743   #59
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Нічаво ти нє знаєш, Джон Сноу )))
Скільки років намагаюсь припинити знущання рідної матері і всі як горохом об стіну.
І це саме рідної, бо чужу легше ігнорувати.
Вроді знаєш людину і як тут кажуть можеш надавити на слабкі місця і поставити на місце.
А ніфіга. Починаються зразу ще більші сльози, істерики, які не вирішують абсолютно нічого.
І як результат вона получила те, що хотіла, навіть ще в більшій степені, а ти пєш банками заспокійливе.
Найкращий вихід, це як кажуть: не чіпай гамно - не буде смердіти.
коли терпіти і ковтати, то цим тільки підтвердити, що все гаразд і всім комфортно. а садист вилазить на голову і звішує ноги. чогось до директора ( наприклад ) так рот не відкривається ?
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2015, 12:12 #2563749   #60
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

а може піти іншим шляхом...типу "найкращий захист - це напад"??? першому почати її доставати??
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:32.