Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Стосунки з тернопільськими неграми

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.01.2012, 21:17 #1859787   #581
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від MALINA Переглянути допис
Українці абсолютно не мають поваги - ні по відношенню до себе, ні по відношенню до інших, в наших людей не існує іншої системи цінностей, окрім як поїсти, попити, було б де жити.
Поїсти, попити кажеш...не згідний. Але, щодо поваги до себе, то таки правда. Чомусь привикли один одного намахувати, підставляти, навіть характер твого посту натякає, але це офтоп і взагалі, інша тема
Цитата:
Допис від MALINA Переглянути допис
І расизм? ОМГ! Чого все зводити до расизму? Це пройдений етап у всьому цивілізованому світі!
Ще скажіть, шо ми собі тихенько чемно жили, нікого не трогали, а тут приїхали студенти і почалось - наглість, крадіжки, бійки, вбивства, згвалтування, а ше наші дівки на них ведуться! АААА!!!
Ти права, расизму немає давно. Проте, негри (надіюсь, політкоректно висловився) чуть що, зразу кричать про разим. Чому, якщо негри влаштували бійку, я маю на це закривати очі і вдавати, що нічого не сталось? Така ж би була моя реакція і на бійку наших гопників. Але є різниця. Своїх тре тролити і ганьбити, бо гопніки, а неграм попробуй слово скажи, ібо це не політкоректно і расизмом попахує.
Єдиний дурнуватий промах газети - з фотками. Вони собі навіть не уявляли розголосу. Тепер ми місто ку-клукс-клан. При в"їзді в Тернопіль тре дописати "Владу білим". Останніх 2 речення людям без почуття гумору не читати)
Цитата:
Допис від MALINA Переглянути допис
Я просто словами не можу передати, наскільки особисто мені соромно за мою державу, за моє місто.
До нас навіть страшно і незручно іноземних друзів запрошувати! Я ж то їм толкую, шо в нас така держава, такі люди - ойойой які кльові! А як самі приїдуть, на все це подивляться?..
На яке все? Крім негрів і курвів в Тернополі є озеро, замки, парки і взагалі місто кльове. Політику в топку
sl@yes зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 21:21 #1859790   #582
Dentist
Ваш стоматолог
 
Аватар для Dentist
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Та що вся тема про негрів, хоч би пару слів про негритосочок!!! Вони вроді бійок на вулицях не влаштовують... курвів не знімають!?)
Dentist зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 21:53 #1859817   #583
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

в контексті останніх подій бар-піцерію "Пава" перейменовано в бар-піцерію "Вайт Пава!"
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 7:
dreed (30.01.2012), erazel (01.02.2012), tartachek (30.01.2012), Terror (30.01.2012), yge0607 (31.01.2012), zaharys (30.01.2012), Джалка (30.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 22:23 #1859842   #584
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
в контексті останніх подій бар-піцерію "Пава" перейменовано в бар-піцерію "Вайт Пава!"
безкоштовна реклама по 1+1, а також CNN, BBC і т.д....
вам гарантовано!
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 22:30 #1859848   #585
jew
 
Аватар для jew
Exclamation Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
судячи по коментарях, то в нас расизм процвітає, всі має чуть підзагорілу шкіру - стріляють на місці...
дійсно, в Україні, а також в Тернополі расизм процвітає.
точніше якась базова неприязнь, страх чи комплекс перед "іншим" ("чорним", "жовтим", "кращим" і т.д)
з.і.
ну якщо ти вважаєш що поки не почали стріляти "чорних" ("інших"), то все добре - мені тебе жалко!
так і до тебе будуть ставитися (ставляться) за кордоном, бо ти там такий самий "бабуїн", якими вважаєти "чорних" в Тернополі.

http://ireport.cnn.com/docs/DOC-737206
jew зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 22:43 #1859856   #586
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від jew Переглянути допис
дійсно, в Україні, а також в Тернополі расизм процвітає.
точніше якась базова неприязнь, страх чи комплекс перед "іншим" ("чорним", "жовтим", "кращим" і т.д)
з.і.
ну якщо ти вважаєш що поки не почали стріляти "чорних" ("інших"), то все добре - мені тебе жалко!
так і до тебе будуть ставитися (ставляться) за кордоном, бо ти там такий самий "бабуїн", якими вважаєти "чорних" в Тернополі.

http://ireport.cnn.com/docs/DOC-737206
ти нічим не кращий за расиста. бо судиш по одній газетці про цілу державу.
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 3:
ascii (30.01.2012), erazel (01.02.2012), yge0607 (31.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 22:53 #1859857   #587
jew
 
Аватар для jew
Exclamation Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від dreed Переглянути допис
І в кожній людині є певне співвідношення інтелекту до інстинкту . І як правило чим більше в людини в голові мізок , тим менше агресії та не контрольованих дій. В негроїдної раси це співвідношення інше , скільки науковців чи винахідників серед них ? Мізерна кількість, порівняно у співвідношенні до загальної кількості популяції.
Насправді то українці також не дуже багато вклали в науковий прогрес, а якщо слідувати вашим словам, то ви напевно євреїв вважаєте самими розумними в світі (процент наукових відкритів і нобелівських премій / процент населення).
Цитата:
Допис від dreed Переглянути допис
а краще б жили вони б на своїй землі і не тикались по світі . Колоніальний устрій найбільш вигідний і ефективний в цьому плані , причому для всіх сторін, але глобалізацію не зупиниш , тому маємо що маємо.
думаю, що українці не виграють від такого строю - хочеш щоб Україна знову стала чиєюсь колонією?
з.і.
краще б і тобі не "тикатись" по світі!

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
ти нічим не кращий за расиста. бо судиш по одній газетці про цілу державу.
а ти просто сільський "вуйко" і расист.
я сужу зовсім не по газеті, а по роках прожитих в Україні і в "файному" місті.
а також по ваших постах і постах ваших форумчан. (хоча серед форумчан є і адекватні, розумні люди, котрі трішки бачили світ, а не дивляться на нього з ями)

Востаннє редагував jew: 30.01.2012 о 22:56. Причина: Пізніше додано
jew зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 23:01 #1859865   #588
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від jew Переглянути допис
а ти просто сільський "вуйко" і расист.
я сужу зовсім не по газеті, а по роках прожитих в Україні і в "файному" місті.
а також по ваших постах і постах ваших форумчан. (хоча серед форумчан є і адекватні, розумні люди, котрі трішки бачили світ, а не дивляться на нього з ями)
а ти крім того, що сортуєш людей по світоглядному принципу, ще і сортуєш по соціальному принципу. прямо як радянська влада, яка також була расистською та антисемітською. (хоча, підозрюю, що антисемітизм тобі не світить )
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yge0607 (31.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 23:18 #1859872   #589
jew
 
Аватар для jew
Exclamation Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
а ти крім того, що сортуєш людей по світоглядному принципу, ще і сортуєш по соціальному принципу. прямо як радянська влада, яка також була расистською та антисемітською. (хоча, підозрюю, що антисемітизм тобі не світить )
ні, зовсім не по соціальному, тому як я зовсім не багата людина у плані грошей, но пощастило побувати десь і поспілкуватися з людьми з усього світу (дійсно з усіх частин світу).
і те що я зрозумів: кожна нація вважає себе: особливою, обраною, найкращою і т.д.
і кожна знаходить у собі щось ну просто "огого" чи то: розум, волелюбність, силу, "демократію" , стійкість і т.д.
а в інших усе інше (погане).
це присутнє усім, а українцям в останнє десятиліття - особливо.

з.і.
доречі слова "Україна", "українець" в багатьох країнах світу асоціюється:
1) з красивими жінками
2) повіями
3) "водка"
4) СРСР + комунізм
5) расизм + колабораціонізм з Нацистською Німеччиною
6) холодно, сніг, сибірські морози
7) бідність

Востаннє редагував jew: 30.01.2012 о 23:30.
jew зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (31.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 23:31 #1859879   #590
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від jew Переглянути допис
так і до тебе будуть ставитися (ставляться) за кордоном, бо ти там такий самий "бабуїн", якими вважаєти "чорних" в Тернополі.
я знаю, як закордоном ставляться до українців. ми там ніхто, ба навіть вони про Україну майже нічого не знають.

а, і основне - мій пост (той, що ти цитував) це сарказм.
ascii зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 23:38 #1859880   #591
jew
 
Аватар для jew
Exclamation Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
я знаю, як закордоном ставляться до українців. ми там ніхто, ба навіть вони про Україну майже нічого не знають.

а, і основне - мій пост (той, що ти цитував) це сарказм.
я мав на увазі людей котрі знають щось про Україну.
з.і.
зрозумів сарказм, но незрозумів що він подвійний.
соррі.
jew зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 23:40 #1859882   #592
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від jew Переглянути допис
доречі слова "Україна", "українець" в багатьох країнах світу асоціюється:
1) з красивими жінками
2) повіями
3) "водка"
4) СРСР + комунізм
5) расизм + колабораціонізм з Нацистською Німеччиною
6) холодно, сніг, сибірські морози
7) бідність
а ще
8 ) Чорнобиль
9) радіація
10) діоксин
мля, європейці мабуть думають, що тут у всіх променева хвороба... ну і расизм
ascii зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 23:48 #1859889   #593
jew
 
Аватар для jew
Exclamation Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
а ще
8 ) Чорнобиль
9) радіація
10) діоксин
мля, європейці мабуть думають, що тут у всіх променева хвороба... ну і расизм
забув про Чорнобиль, но частіше він появляється при згадуванні про Тернопіль.
jew зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2012, 23:52 #1859891   #594
Freeboy
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Людей потрібно оцінювати не за кольором шкіири,а за тим наскільки вони є людяними.А те,що деякі негри дозволяють собі в нас буянити,бо знають,що можуть відкупитися,то це не їхня вина,а наша.Як можна сподіватися якоїсь справедливості і порядку,якщо ми вибрали собі президента бандита.Сумніваюсь,що американська чи європейська поліція звертає увагу на колір шкіри,якщо є порушення закону.


Цитата:
Допис від dreed Переглянути допис
І як правило чим більше в людини в голові мізок , тим менше агресії та не контрольованих дій. В негроїдної раси це співвідношення інше , скільки науковців чи винахідників серед них ? Мізерна кількість, порівняно у співвідношенні до загальної кількості популяції.
А звідки серед негрів мали взятися науковці,якщо вони ще до недавнього часу були рабами "інтелектуальної раси"?Чому серед українців так мало видатних науковців,нема жодного нобелівського лауреата? Та тому,що ми також постійно були рабами...

Востаннє редагував Freeboy: 30.01.2012 о 23:58.
Freeboy зараз поза форумом  
Подякували 5:
Jane Doe (31.01.2012), jew (30.01.2012), MALINA (31.01.2012), Romko_7 (31.01.2012), Джалка (31.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2012, 00:05 #1859894   #595
jew
 
Аватар для jew
Exclamation Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

А ось що думають про українок в братній Польші:Украинская диаспора требует извинений от польского телеведущего.
Ведущий утреннего шоу заявил - "украинки - это роботы для домашней уборки".
обідно? - обідно.

http://podrobnosti.ua/podrobnosti/20...30/817602.html
jew зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2012, 07:37 #1859945   #596
yge0607
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від jew Переглянути допис
А ось що думають про українок в братній Польші:Украинская диаспора требует извинений от польского телеведущего.
Ведущий утреннего шоу заявил - "украинки - это роботы для домашней уборки".
обідно? - обідно.

http://podrobnosti.ua/podrobnosti/20...30/817602.html
вже цю тему обговорювали. ти трошки проспав .....
доречі цей журналіст напів поляк ,напів украінець. і це думка лише одного журналіста а не всієї польші, ти знов помилився.... і чого ти непишиш що він потім сказав ?
п.с. і дочого це повідомлення в цій темі ????? якщо тут зовсім про друге йде розмова .
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2012, 07:51 #1859951   #597
gender
Учасник
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

до цього інциденту з газетою і неграми, я навіть не уявляв в якому расистському, забобоному і упередженому світі живу. люди нічого не вчаться ні на історії, ні на власному житті.
мені все таки шкода наш час......
gender зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2012, 08:11 #1859958   #598
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

для тих, хто в танку: расизм (за великим рахунком) це приписування рис (гірших) індивідумів певної (соціальної/національної/територіальної) групи усій групі.
іншими словами - це намагання ставити ярлики. типу негри ліниві, жиди жадні (з вікіпедії), москалі п"яні, румуни цигани, ригіони - мафія.
і те, як реагує світ на публікацію в НТГ - це ніщо інше, як проставляння ярликів всім українцям. це і є расизм.

я, наприклад, негрів мавпами не називаю. деяким подаю руку, з деякими по-дружньому спілкуюсь, одному в борг футболки зробив - знав, шо він порядний і гроші віддасть. і пофіг той колір шкіри. але є деякі індивідуми (а їх дуже багато), які справді поводять себе як мавпи.
те, що я зумів з 90% неадекватів вибрати 10% хороших людей - це робить мене нерасистом?

Додано через 50 секунд
Цитата
Допис від gender Переглянути допис
до цього інциденту з газетою і неграми, я навіть не уявляв в якому расистському, забобоному і упередженому світі живу. люди нічого не вчаться ні на історії, ні на власному житті.
мені все таки шкода наш час......
дякую за твій дуже корисний пост. мені також дуже сумно з цього приводу.

Востаннє редагував riznyk: 31.01.2012 о 08:11. Причина: Пізніше додано
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 2:
gender (01.02.2012), timka.org (31.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2012, 08:28 #1859967   #599
dreed
 
Аватар для dreed
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Шановний jew ! Судячи з вашого ніку та аватару ви маєте якесь відношення до євреїв - космополітів. Так дійсно (зроблю Вам комплімент), серед євреїв найбільше розумних та багатих людей. Основний відсоток капіталу світу прибрали до рук євреї, той самий МВФ і "прочіє контори".
Гляньте на найбагатших людей світу! Хто вони здебільшого по походженню ?? Якщо не чисті , то кров симітська присутня.
Чому в більшості своїй євреї розумні, хитрі та жадібні ? Можна сказати це також інстинкт виживання , оскільки вони були нелюбимі і гонимі по всьому світу з давніх - давен (за те що розіпяли Христа). Держави в них своєї не було і для того щоб виживати і прогудовувати свої сімї вони розбрелись по світу і торгівлею, лихварством в купі з жадібністю та обманом багатіли ну і звісно інтелектуально розвивались, треба ж вміти думати , щоб більше заробити і обдурити. Це якщо по простому - євреї там де гроші. Доречі зауважу що євреї є всюди, деякі не дуже спішать в Ізраїль, але немає їх , в Китаї та Японії, подумайте чому ?
Якщо глянути на світовий устрій через декілька сотень років то бачиться він приблизно так : Азіати -панівна раса у світі (інтелект , технології, виробництво), а євреї в них "бухгалтерами" . А ми європеоїдна так само як і темношкірі наші брати --в розхід , попростому раби. І це не хвора моя фантазія а цілком ймовірний світовий устрій, який може бути реальним з теперішніми темпами глобалізації, енергетичної та світової кризи, боротьби за ресурси. Так що "наше дело -- труба" , так само як темношкірих яких ви тут захищаєте. Вони правда хоч генетично пристосовані до рабства, яке до речі не так давно (в маштабах світової історії ) відмінили тому витривалі і сильніші, а білі люди напевно вимруть , тенденціїї цього можна бачити вже сьогодні.
dreed зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2012, 08:33 #1859974   #600
Narcissus
offline
 
Аватар для Narcissus
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Зараз по радіо ЕРА обговорюють це питання і вже встигли згадати інцедент під Орнавою.
Всі так гарно говорять аяяй як погано шо ксенофобія расизм але ні слова шо іноземці порушують наші закони - це до теми ефіру

ПС пусти свиню під стіл - вона вилізе на стіл

Востаннє редагував Narcissus: 31.01.2012 о 08:39.
Narcissus зараз поза форумом  
Подякував(ла):
erazel (01.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:16.