Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.09.2015, 20:27 #2579621   #3521
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Свідчити можна тільки про те що бачив, а не про те що десь прочитав чи почув.
Свідчити можна і про почуте, і побачене, і про написане, і якщо в тебе є записано відео, чи аудіо доказ, і ти переглянувши ці докази приніс їх в суд, і їх долучили до матеріалів справи, бо це стосується цієї справи. В нашому випадку йде мова про релігійні свідчення по Справі перед Єговою. Тому виступаємо в якості Свідків перед Єговою, а не в якості підсудних по Справі.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 21:17 #2579628   #3522
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Який саме Ви християнин? Бо їх є багато різних.
--- відповідь на це вже була - християн різних не буває - християнин - саме той який дотримується вчення Ісуса та апостолів без посередника на кшталт - вашого раба чи його тлумачень, чи назви вашої

Додано через 1 хвилину
Цитата То будьте більш конкретним.
--- максимально конкретний що ще бажаєте почути ?

Додано через 3 хвилини
Цитата Ми тримаємось тої ж думки що ХрИстос- він є головним Свідком Єгови і є головним хрИстиянином ( Головою хрИстиянства). Це дві обов'язкові умови правдивого хрИстиянства. Бути справжнім хрИстиянином не бувши Свідком Єгови неможливо.
--- це ваше право триматись чого бажаєте ... але в цьому випадку ви тримаєтесь не слів Ісуса.....який говорив не те, що ваша організація, тому мабуть щось плутаєте щодо християнства, неможливо бути християнином не бувши свідком Ісуса ... адже це Його слова, його умови християнства ...... 1.)Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас (це з вами відбулось ?), 2.) і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі (ви свідчита про Імя Ісуса ?). (Дiї.1:8 ) про Єгову ні слова, то чиїми свідками є справжні християни? якщо ви не виконали ці умови то тримайтесь чого хочете і як хочете, можете вважати себе супер християнином але в дійсності ви в самобмані ....якщо бодай одна умов озвучених Ісусом не виконана.

Додано через 25 хвилин
Цитата Свідчити можна і про почуте, і побачене, і про написане, і якщо в тебе є записано відео, чи аудіо доказ, і ти переглянувши ці докази приніс їх в суд, і їх долучили до матеріалів справи, бо це стосується цієї справи. В нашому випадку йде мова про релігійні свідчення по Справі перед Єговою. Тому виступаємо в якості Свідків перед Єговою, а не в якості підсудних по Справі.
---- учень уважно вивчіть Писання кого воно називає свідком:
..... А тих справ (яких справ?) Йому свідками ми й Святий Дух, що Його Бог дав тим, хто слухняний Йому. (Дiї.5:32)

..... не всьому народові, але наперед Богом вибраним свідкам, нам, що з Ним їли й пили, як воскрес Він із мертвих. І Він нам звелів, щоб народові ми проповідували (про кого? чи не про Ісуса) та засвідчили, що то Він (Ісус) є призначений Богом Суддя для живих і для мертвих. Усі пророки свідкують про Нього (Ісуса), що кожен, хто вірує в Нього (Ісуса), одержить прощення гріхів Його Йменням (Ісуса). Як Петро говорив ще слова ці, злинув Святий Дух на всіх, хто слухав слова. (Дiї.10:41-44)

.... Вони (пророки) досліджували, на котрий чи на який час показував Дух Христів, що в них був, коли Він сповіщав про Христові страждання та славу, що прийдуть по них. (1Петр.1:11)
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 21:25 #2579656   #3523
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата (це з вами відбулось ?)
Це не ми і навіть не Ісус ХрИстос вирішує кому дати Царство (Владу на Небі)- це вирішує його Батько. А от підданим Царства можуть стати всі бажаючі (хрИстиянами Земних володінь Царства).

Додано через 2 хвилини
Цитата свідчита про Імя Ісуса ?)
Обов'язково, адже це наш Цар.



Додано через 1 секунду
Цитата Усі пророки свідкують про Нього (Ісуса)
Робіть висновок- вони свідчили, хоч не бачили того, хто мав прийти.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 21:35 #2579667   #3524
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це не ми і навіть не Ісус ХрИстос вирішує кому дати Царство (Владу на Небі)- це вирішує його Батько. А от підданим Царства можуть стати всі бажаючі (хрИстиянами Земних володінь Царства).

Обов'язково, адже це наш Цар.

Додано через 1 секунду

Робіть висновок- вони свідчили, хоч не бачили того, хто мав прийти.
--- я зробив, тому я християнин і свідчу про Нього , чому ви свідок єгови важко зробити висновок?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 21:41 #2579669   #3525
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата чому ви свідок єгови важко зробити висновок?
Тоді постараюсь Вам допомогти, раз це важко.
Знаєте чому Ісус ХрИстос Головний Свідок на Суді? Бо він перед Батьком (Богом Єговою) буде свідчити або проти Вас, або Вас захищати перед Суддею (своїм Батьком).
А ми своїми діями перед Єговою виявляєм хто Ви є насправді по Справі також свідок, чи підсудний.
Це наша професія- нас не одурачиш, не прикинешся хрИстиянином- ми профі виявляти всяку фальш і підробку.
І робимо це бо так було угодно Богові, а не якійсь людині.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 22:07 #2579679   #3526
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тоді постараюсь Вам допомогти, раз це важко.
Знаєте чому Ісус ХрИстос Головний Свідок на Суді, бо він перед Батьком (Богом Єговою) буде свідчити або проти Вас, або Вас захищати перед Суддею.
--- Не вірно, мені допомога ваше не потрібна я визначився з єдиною назвою яку носили свідки Ісуса - християнин

--- Ісус був свідком на землі, ціль свідоцтва.... Я на те народився, і на те прийшов у світ, щоб засвідчити правду. І кожен, хто з правди, той чує Мій голос. (Iван.18:37) ....на небесах Ісус заступається за тих, хто прийняв цю правду..... Хто ж той, що засуджує? Христос Ісус є Той, що вмер, надто й воскрес, Він праворуч Бога, і Він і заступається за нас.(Рим.8:34).... а вдруге прийде як Суддя, а не свідок і зачитає вирок а не свідчення.... Не зважаючи ж Бог на часи невідомости, ось тепер усім людям наказує, щоб скрізь каялися,бо Він визначив день, коли хоче судити поправді ввесь світ через Мужа, що Його наперед Він поставив, і Він подав доказа всім, із мертвих Його воскресивши. (Дiї.17:30-31)

Додано через 9 хвилин
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А ми своїми діями перед Єговою виявляєм хто Ви є насправді по Справі також свідок, чи підсудний. Це наша професія- нас не одурачиш, не прикинешся хрИстиянином- ми профі виявляти всяку фальш і підробку. І робимо це бо так було угодно Богові, а не якійсь людині.
---- хто я ? це залежить від вас - оберіть самі ...Ми (я тому ж числі) бо для Бога Христова запашність серед тих, хто спасається, і тих, які гинуть, для одних бо смертельна запашність на смерть, а для других запашність життєва в життя. І хто здатен на це?Бо ми не такі, як багато-хто, що Боже Слово фальшують, але ми провіщаємо, як із щирости, як від Бога, перед Богом, у Христі! (2Кор.2:15-17)
---- якщо б були справді профі вявити фальш то б не дали себе одурачити і виявили той самообман в якому знаходитесь Ви, і стали християнином, що дійсно свідчить про Ісуса Христа. і не прикривались вигаданим ім'ям....
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 22:14 #2579683   #3527
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Не зважаючи ж Бог на часи невідомости, ось тепер усім людям наказує, щоб скрізь каялися,бо Він визначив день, коли хоче судити поправді ввесь світ через Мужа, що Його наперед Він поставив, і Він подав доказа всім, із мертвих Його воскресивши. (Дiї.17:30-31)
Тут чомусь написано що Бог буде судити, а Муж, якого Бог воскресив, буде виголошувати рішення не власне, а яке прийме Суддя, тобто Бог.

Додано через 2 хвилини
Цитата ---- якщо б були справді профі вявити фальш то б не дали себе одурачити і виявили той самообман в якому знаходитесь Ви, і стали християнином, що дійсно свідчить про Ісуса Христа. і не прикривались вигаданим ім'ям....
Цим Ви і свідчите проти себе самого, що Ви проти Батька Ісуса ХрИста- Єгови !
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 22:18 #2579688   #3528
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Тут чомусь написано що Бог буде судити, а Муж, якого Бог воскресив, буде виголошувати рішення не власне, а яке прийме Суддя, тобто Бог.
---- На початку було слово на створення і спасіння ..... і в кінці воно буде з уст Бога Всевишнього на осуд кожному хто відкинув спасіння . Ісус (Слово) і Отець Єдині ....

Додано через 2 хвилини
Цитата Цим Ви і свідчите проти себе самого, що Ви проти Батька Ісуса ХрИста- Єгови !
--- ні навпаки .... щоб усі (я в тому числі) шанували і Сина, як шанують Отця. Хто не шанує Сина, не шанує Отця, що послав Його.(Iван.5:23) - тобто шанував Його Ім'я проповідуючи на спасіння , називався Його йменням щоб вшанувати Сина , а отже Отця ...
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 22:20 #2579693   #3529
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ісус (Слово) і Отець Єдині ....
А як вони взагалі між собою розмовляють, чи вони між собою не спілкуються ???

Додано через 1 хвилину
Цитата Хто не шанує Сина, не шанує Отця, що послав Його.(Iван.5:23)
Тобто їх двох, а не когось одного, тільки Батька, або тільки Сина,- який виконує Волю Батька як посланець.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 22:31 #2579702   #3530
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата А як вони взагалі між собою розмовляють, ???
--- словами

Додано через 57 секунд
Цитата Тобто їх двох, а не когось одного, тільки Батька, або тільки Сина,- який виконує Волю Батька як посланець.
---- уважно прочитайте текст ....Хто не шанує Сина, не шанує Отця....

[
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 22:35 #2579712   #3531
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата ---- якщо б були справді профі вявити фальш то б не дали себе одурачити і виявили той самообман в якому знаходитесь Ви, і стали християнином, що дійсно свідчить про Ісуса Христа. і не прикривались вигаданим ім'ям....
Пусті слова з наївними голослівними заявами. Хотілось б Вам так, щоб це так було, але мріями ситий не будеш...
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 22:38 #2579713   #3532
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Пусті слова з наївними голослівними заявами. Хотілось б Вам так, щоб це так було, але мріями ситий не будеш...
--- вам краще видно - ви ж носите вигадане ім'я...
--- я не мрію я є християнин бо виконав умови Ісуса щоб ним бути
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 22:39 #2579715   #3533
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата ...Хто не шанує Сина, не шанує Отця....
А що тут дивного ? Хто ображає Вашого сина, ображає і Вас, як батька. Чи образа Вашого сина Вас не образить- вдасте вид що з Вашим сином у Вас немає нічого спільного ?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 22:42 #2579716   #3534
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А що тут дивного ? Хто ображає Вашого сина, ображає і Вас, як батька. Чи образа Вашого сина Вас не образить ?
--- дивне в тому, що ви не розумієте сказане Ісусом ....Промовляє до нього Ісус: ( хоч ти учень претендуєш називатись християнином) Стільки часу Я з вами, ти ж не знаєш, Пилипе, Мене? Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця? Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені? Слова, що Я вам говорю, говорю не від Себе, а Отець, що в Мені перебуває, Той чинить діла ті. Повірте Мені, що Я в Отці, а Отець у Мені! (Iван.14:9-11)
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 22:43 #2579717   #3535
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата ви ж носите вигадане ім'я...
Мабуть вірите: що Ісус ХрИстос поклонявся вигаданому Богу ?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 22:48 #2579718   #3536
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Мабуть вірите: що Ісус ХрИстос поклонявся вигаданому Богу ?
--- вірю як написано, що Він носив Ім'я дане Йому Богом - Ісус, а не свідок Єгови, учні щоб Тому Богу догодити, носять Ім'я яке шанує Сина - християни, ось в цьому вшановується Отець.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 22:53 #2579720   #3537
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --- дивне в тому, що ви не розумієте сказане Ісусом ....Промовляє до нього Ісус: Стільки часу Я з вами, ти ж не знаєш, Пилипе, Мене? Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця? Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені? Слова, що Я вам говорю, говорю не від Себе, а Отець, що в Мені перебуває, Той чинить діла ті. Повірте Мені, що Я в Отці, а Отець у Мені! (Iван.14:9-11)
Тоді виникає логічне запитання: чому Отець може говорити від Себе, а Син не може ???

Додано через 2 хвилини
Цитата --- вірю як написано, що Він носив Ім'я дане Йому Богом - Ісус, а не свідок Єгови, учні щоб Тому Богу догодити, носять Ім'я яке шанує Сина - християни, ось в цьому вшановується Отець.
А чому Біблія говорить що треба вшановувати два Імені: як Ім'я Отця, так і ім'я Сина ? Чому ж Біблія не говорить про одне Ім'я спільне на двоїх ?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 22:54 #2579724   #3538
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Тоді виникає логічне запитання: чому Отець може говорити від Себе, а Син не може ???
--- Гм... А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує, (Матв.5:44)
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 23:00 #2579727   #3539
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

І що це доводить ?
Гм...і я Вам кажу. Це тільки свідчить що це особистість з власною позицією і переконаннями.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 23:06 #2579729   #3540
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата А чому Біблія говорить що треба вшановувати два Імені: як Ім'я Отця, так і ім'я Сина ? Чому ж Біблія не говорить про одне Ім'я спільне на двоїх ?
--- тут про імені ні слова, а про особи які можуть мати декілька Імен і так воно і є Але вшанувати Сина не вшанувавши Його Імені абсурд, а отже хто не вшанувує Ім'я Ісуса не Вшановує Отця ...бо написано ..Промовляє до нього Ісус: Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене. (Iван.14:6) - тобто і через все, що з Ним пов'язано в т.ч. через Ім'я Його

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
І що це доводить ?
Гм...і я Вам кажу. Це тільки свідчить що це особистість з власною позицією і переконаннями.
--- не тільки , а й джерело звідки це переконання і хто Він є .... Юдеї Йому відказали: Не за добрий учинок хочемо Тебе вкаменувати, а за богозневагу, бо Ти, бувши людиною, за Бога Себе видаєш...(Iван.10:33)
..... Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені? Слова, що Я вам говорю, говорю не від Себе, а Отець, що в Мені перебуває, Той чинить діла ті ( вданому випадку говорить).(Iван.14:10) Хто бачив Мене бачив Отця... я і Отець Одно.... Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануїл, що в перекладі є: З нами Бог. (Матв.1:23)
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:43.